• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak holky, zatím papa :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
pabli, diky za odkazy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

weru, amalka s nama spinka v posteli mezi nama a meli jsme oba docela rymu a bolelo me v krku, ale diky kojeni je ted celkem dobre chranena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad ji to jeste chvili vydrzi :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Matlala zadíčka nějakou mentolovou mastí, ale asi by to mělo být vhodné pro prcky. Což značku neřekla. Já jsem mazala tymiánovkou od JUSTU, je fakt, že hodně pomohla a když kouknu na diskuze, tak si jí hodně chválí. Je dražší.
27. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
hele holky, ten třetí penzion, ponúka jenom v letní sezoně jenom týdenní pobyt, ted jsem si to přečetla :confused: :confused:
27. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
PIPII tak většinou malý chytnul rýmu ode mě, ale už je v pohodě. PRvní 2 dny byl tragický
27. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
makka: to neva, že je drahší, hlavně, že pomůže a prcek bude zase ok :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
makka: a seženu ho normálně v lékarně? asi jo
27. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
pipiii: tak to máš docela štěstí, že ti to kojení drží, my sice papkáme to nejlepší UM Nutrilon, ale to víš, materskýmu mlíčku se to nevyrovná :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
http://www.gurmania-pelhrimov.az-hotel.net/fotky.htm

holky, co tohle??? neni lepsi hotel nez penzion??? :astonished:
27. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
pabli já už se lekla že tě z Víti bolí hlava :wink:
na to že kojím mě bolí v krku odcela často, se říká že kojení tě chrání a mě né :unamused: :unamused: sem si říkala před dvouma dnama že je super že rýma u malé povoluje a včera jí začal kašel, tak dáváme i sirup na kašel a dnes se jí zase rozjela rýma, nedýchá zatím nijak moc špatně ale když si pčikne tak nějakej soplík i vyfrkne, zatím nechci odsávat tak kapu libenar ... máme i nasivin, ten je lepší, ale ten dobrala někdy předvčerejškem a má se vrát max týden tak jí ho nehcci cpát ... už aby bylo jaro nemůžeme se s těch nemocí vylízat, ale hlavně aby to nebylo něco horšího :unamused: :unamused: a sem zvědavá kdy nám teda dají tu první HEXU :unamused: :unamused:
27. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
z Pelhřimova je winii že? nebo maja?
27. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
pipiii: ten je hezke :slight_smile: j, jenom že nechápu tomu cenníku :confused:
autor
even, nevim ale ty penziony se moc nelibily a myslim ze nejaky prijemny hotylek by byl lepsi:slight_smile: :dizzy_face:
autor
weru, je to cena za cely pokoj na noc. jsou to asi dvouluzaky...muzu jim pisnout e.mail
27. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
pipiii: ted jsem přemýšlela, že to asi na osoby neberou, když to vycházy 790Kč na noc, tak nás to vyjde na víkend podobně jako u penzionu, jenom nevim jak to tam mají s tyma lůžkama
27. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
weru, ja jim pisnu mail a zeptam se jich maji 12 pokoju a kapacita je 25lidi(nepocitaji se miminka) kazdy by si stejne bral cestovni postylku svoji, ne?
27. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
pipiii: já určitě beru cest. postylku, od toho ji přece máme ne, no nevim jestli usne, uvidime... tak jim pisni :wink:
27. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
jdu spinkat, nevim Davídek spí neklidně, achh ta rýma :frowning2: tak DOBROU :wink: domluvíme se zítra, uvidíme co holky
27. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
holky, tenhle hotylek co jsem nasla vypada super, juknete zitra a dyztak se podivam jeste na nejaky, ju? :dizzy_face:
27. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky nějak nestíhám, koukala jsem, že se domlouváte na srazíku, tak jestli jsem vítaná tak bych tak bych se taky ráda přidala :dizzy_face: už máte něco konkrétního jako kde to bude? My jsme zase teďka nemocný já i manža máme chřipku tak se kurýrujem na malou mluvíme jen s rouškou to je děs doufám, že se z toho bzry vyhrabem
28. led 2010 v 07:51  • Odpověz
ahoj holky! kde je dneska pablinka :astonished: :slight_smile: ....pipiii ten hotýlek vypadá pěkně, akorát nevím, kolik tam mají dvoulůžáků......winii ty se ani nemusíš ptát, to je jasný, že se přidáš :wink: ......domluvenýho nemáme nic, i přes to, že se domlouváme už 4 dny:slight_smile:
28. led 2010 v 08:53  • Odpověz
WWErca - ne, v lékárně to nemají. Musíš přes nějakého dealera, nebo přes ty stránky jak jsem ti posílala. Moje švagrová to dělá tak se jí optám, pokud budeš mít zájem a ona se ti ozve.
28. led 2010 v 09:02  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tegga: jsem tu, ale jak tu mám ty rodiče, tak nějak nemůžu sedět furt u PC :grinning: :grinning:

pipiii: ten hotel vypadá dobře, ani nemá těch pokojů tolik, píšou kapacita 25 lidí - pokojů je 12, tak to vychází na skoro samé dvoulůžáky. Akorát jestli je "přátelský k dětem", má nekuřácké prostředí a hlavně ty ceny, no - jestli jsou za osobu/noc nebo opravdu za celý ten pokoj (2 os./noc)... tak pak dej vědět, co ti odpověděli.

Pelhřimov je hezký město a pro nás by to bylo i blíž... akorát bychom teda byli ve městě no, tak nevím, jestli by si tam chlapi mohli zahrát fotbálek apod. Nevím, jak vypadá to okolí hotelu, aby se tam mohli prckové třeba batolit po zahradě, nějaký dětský koutek apod.

evena: já myslím, že spíš když kojíš, tak ten prcek nebude nemocnej, ty asi jako kojící jsi naopak náchylnější, protože tě mimčo vysosává se vším všudy.

Jinak jsem se ptala včera kadeřnice na to padání vlasů a říkala, že teď, dokud kojím, s tím nejde nic dělat, nemá cenu na to dávat žádný vitamíny. Až přestanu kojit, tak že mi pak poradí nějaký vitamínový preparát, který moc nestojí, ale je prý účinný, že nemá cenu kupovat nějaké drahé vlasové kúry apod. Tak uvidíme, ale mně zatím padají tak nějak v normě.

winii: určo s tebou budeme počítat!
28. led 2010 v 09:13  • Odpověz
jo pabli já zapomněla, ty tam máš rodiče, tak to máš omluveku:slight_smile:.....já si myslím, že to je cena za pokoj za noc, i když teda se mi to moc nezdá, že by to bylo tak levný, když to tam tak pěkně vypadá:slight_smile:.......s tou zahradou souhlas s pablinkou, kdyby to bylo spíš v nějakým menším městečku nebo mimo nebo to mělo kolem zahradu, abysme tam mohli být s prdísama, ideálně nějakou terásku:slight_smile:...pabli to my pak poradíš na ty vlasy ju, zatím mi taky nepadají žádný chomáče, ale válí se všude ty vlasy, to zas jo.......my jdeme dneska na to očkování, mě se o tom i zdálo:slight_smile:a ještě ke všemu opět nádherně sněžííííí:slight_smile:
28. led 2010 v 09:18  • Odpověz
tegga: jojo, poradím :slight_smile: taky bych brala u toho ubytování nějakou terasu, venkovní posezení... u nás v ČB je třeba jedna restauračka s venkovním posezením a travnatým dvorečkem, tam mají děti pískoviště a spoustu hraček, i houpačky a tak, tam to bude pak pro Víťu taky super, až povyroste :slight_smile:... držím palec na očkování! Tady nesněží, je ale pěkně, jen - 2 stupně :slight_smile:
28. led 2010 v 09:21  • Odpověz
ahojte :dizzy_face:
noc opět divná, usla v 9 večer, pak se vzbudila v 1, pak ve 3 a 8.30, tak nevím co se děje, nevypadalo že by jí bolelo břicho, spíš bych řekla že byla hladná ... snad se to vrátí do starých kolejí spánku od 21-8 :rolling_eyes: ale přítel mě včera fakt naštva,l na jednu stranu ho chápu, vstává do práce a taky na to noční vstávání nejsme zvyklý ... normálně byl nasranej, tak sem mu řekla co by za to jiné páry dali a že můžeme být vůbec rádi že jí máme tak si to asi uvědomil, protože jí pak ještě začal i zpívat :slight_smile:
28. led 2010 v 09:23  • Odpověz
hanna: to je taky pěkný, ale jsou tam 2 dvoulůžáky + 2 dvoulůžáky v apartmánu... takže to jen, kdybychom jely jen 4 rodiny - a to nás pojede asi víc - doufám!!!

tak holky, jdu zas, juknu sem pak někdy :slight_smile:
28. led 2010 v 09:23  • Odpověz
pabli tak o tom zázraku na vlasy chci pak taky vědět
u mě je padání už lepší, po sprchování už je to tak 1/5 troho co bývalo, ale stále je to o dost víc než norma ... kdykoli si hrábnu do vlasů tak toho dost vytáhnu, ale fakt nejhorší je to sprchování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.