• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Tak u nás noc. Malý usnul v 22 h. a napapal se, další buzení bylo v 5 h :astonished: a pak se v 7 h. pěkně zakák. Nakonec jsme spolu spinkali do 9 h. Slušné.
EVENA - taky z toho manžel není nadšený, když máme bouřlivější noc a bývají někdy i za sebou. Nezlobí se, nemůžu za to. Stejně musíme fungovat jako ti naši manželé a myslím, že 100% víc, nemůžeme si kdykoliv lehnout, odpočinout, řídíme se dětma, jak oni chtějí a vstáváme k nim zase mi. Takže máme naspáno možná míň jak oni a hlavně, že si stěžují, chudinky!!!!
28. led 2010 v 09:30  • Odpověz
u nás teda manžel už taky dávno nevstává, ale ono ani není proč:grinning:, já si malýho přebalím a jdeme baštit, je to jednou za noc, takže pohoda.....sice si taky pořád stěžuje, jak je unavenej a já moc nechápu z čeho, když naspí každý den aspoň devět hodin, chodí do práce čím dál později:slight_smile:.....ale na druhou stranu zase chápu, že to má v práci náročný a je pravda, že kdybych chtěla, tak si můžu s prckem kdykoliv lehnout přes den.....ale že by teda byl na Lubču naštvanej, že v noci vstává nebo tak něco, tak to by mě vytočil....jednou teda mlaskl, když už mu asi potřetí za noc dával dudlík a začal mu brblat, že si ho nemá vyhazovat, když ho pak chce....tak jsem ho spražila a bylo:grinning:
28. led 2010 v 09:40  • Odpověz
28. led 2010 v 10:41  • Odpověz
To můj vstává jak kdy, ale vetšinou jo, malýho přebalí a donese mi ho na krmení a to vstává do práce v 5:10
28. led 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
ahojik holky, cekam az mi zavolaji z toho hotylku, rekli ze mi vse reknou po telefonu:slight_smile:

hani, koukala jsem na ten odkaz, ale s miminkem se mi tedy moc na takovouhle chatu kam jezdi skoly atd moc nechce:frowning2: nejsem moc vybirava, ale myslim ze treba i snidane by byla fajn.
28. led 2010 v 10:49  • Odpověz
tak to je super, že s náma počítáte :dizzy_face: , jo k tomu hotelu co dávala pipii tak tak je kousek za městem, ale žádná sláva, je to blízko hlavní silnice a nic pro děti a jídlo příšerný a kultura nic moc, já bych se taky chtěla někam podívat jako vypadnout, tak navrhuju jiné město :grinning: , spíš něco jako ve vesnici nebo tak v přírodě, taky juknu na nějaký objekty co máte třeba tady v okolí :wink: , tak já zase letím peču bábkovku reccept od ségry a prej je moc mňmozní tak jsem zvědavá
28. led 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
winii, aha, tak to jsem nevedela:grinning:....
28. led 2010 v 10:52  • Odpověz
co třeba v okolí Třeboně, je to nádherné město na procházky s kočárkem a i nějaké ty památky je to tam moc krásný i jsou tam výlety parníkem kouknu na nějaké ubytování tak :wink:
28. led 2010 v 10:55  • Odpověz
winii my jsme se shodli na vysočině, tak zkoušíme najít něco tam, zkus si projít pár stránek pozpátku a mrknout, jsou tam nějaký odkazy
28. led 2010 v 11:02  • Odpověz
holky, co kdybychom se shodly na jednom z těch 4 objektů - Bystré, Velké Dářko (2x), Čertův kámen (odkazy jsem sesumírovala zpětně asi o 2-3 str.)...? ty se líbily většině, ne?... než pořád hledat další a další... takhle abychom nehledaly až do to ho června... je jasný, že různých dobrých objektů najdeme dost :slight_smile: ... spíš se asi už poptat, kde bude v ten termín volno a jestli nebude vadit tolik dětiček :wink:

winii: Třeboň bych brala, ale to by manžel asi nechtěl ubytování, když to máme pár km :grinning: , ale jak říkala teg., shodly jsme se už na Vysočině, tak radši tam :wink:
28. led 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
pabli a to jako chces mit spolecny socialky na chodbe :confused: :confused: :confused:
28. led 2010 v 11:16  • Odpověz
28. led 2010 v 11:17  • Odpověz
aha tak to jo tak to mě se líbilo nejvíc asi to Velké Dářko ještě na to juknu
28. led 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
¨winii, jj to je moooc pekny:slight_smile: a ty zviratka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 11:20  • Odpověz
pipii viď to telátko s tím pejskem :dizzy_face:

tak nejvíc se mi teda si líbí ten penzion velké dářko a ty kubíčkovi tak nejsou špatný tak nevím :grinning:
28. led 2010 v 11:24  • Odpověz
holky podmínkou teda u mě je vlastní koupelna...
28. led 2010 v 11:25  • Odpověz
u toho velkého dářka jsou jen 4 dvoulůžkové pokoje...
28. led 2010 v 11:26  • Odpověz
pipiii: koukala jsi na ty 4 odkazy??? u každého je napsáno, že to jsou pokoje s vlast. sociálním zařízením! :confused:
28. led 2010 v 11:27  • Odpověz
pavli:asi by bylo nejlepší udělat tabulku abychom věděli kolik rodin pojede....aby jsme věděli kolik nás teda bude...
renu: jo, to jsem taky koukala, že 4 dvoulůžáky - záleží, kolik nás pojede... :wink:
pavli:a co se týká jídla tak bych byla určo pro 100%snídaně a aspoň večeře...kdyby jsme na ten oběd někam vyrazili...
28. led 2010 v 11:31  • Odpověz
renu: tak vy 2, my 2, winii 2, danuš 2, tegga 2, werča 2, pipiii asi 1 (?)..., edit 2, evena 2... zapomněla jsem na někoho (prcky nepočítám :slight_smile: ) ?
28. led 2010 v 11:32  • Odpověz
podle mě minimálně 8 rodin... :slight_smile:
28. led 2010 v 11:32  • Odpověz
pabli joo...wwercaa,hannah...
28. led 2010 v 11:34  • Odpověz
je promin verču tam máš...
28. led 2010 v 11:34  • Odpověz
renu: tak kokukám, že ten Čertův kámen je jen se snídaní, v tom Dářku - Penzion Vysočina - je možné objednat i polopenzi, je tam taky víc 2lůžáků (7 celkem), v Bystrém taky jen snídaně, a Penzion Velké Dářko by nám byl malý teda asi...

znovu ty odkazy, ať nemusíte hledat:

1. Čertův kámen
http://www.certuvkamen.cz/

2. Penzion Velké Dářko
http://www.velkedarko.cz/

3. Penzion Vysočina - Velké Dářko
http://www.ubytovani.cz/vysocina/skrdlovice/penzion-vysocina-velke-darko/15030/

4. Penzion Bystré - Kubíčkovi
http://www.ceskehory.cz/ubytovani/penzion-kubickovi-bystre-u-policky.html
28. led 2010 v 11:35  • Odpověz
renu: teď jde o to, kolik nás pojede na 100 % :wink:
28. led 2010 v 11:37  • Odpověz
pavli jsme na 10 ridinách..tak spíš asi kde se vlezem... :slight_smile:
28. led 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
pabli, joo koukala jsme na vsechny, myslim ze hana jsme dala jeden, myslela jsme ze je to ten jeden z tech 4 :grinning: uz me sibe:grinning: jinak ja bych jela i s manzelem, ukecala jsem ho:grinning:... sice to budeme mit moooc nabyty ale rada vas uvidim
28. led 2010 v 11:38  • Odpověz
pavli asi bych vybrala zálohy at se stím neserem a pak půlka nepojede....spíš asi budou ale chtít i v tom penzionu nějakou zálohu když rezervujem celý penzion...
28. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.