• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
28. led 2010 v 11:40  • Odpověz
pipiii mi taky za 2 týdny po tom víkendu máme svatbu...
28. led 2010 v 11:40  • Odpověz
hannah:to vypadá SUPER.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 11:42  • Odpověz
300 za noc je super...a je to tam moooc hezké...já jsem pro GERSTAIN
28. led 2010 v 11:44  • Odpověz
holky skusím se na to poptat...písnu tam mail...
28. led 2010 v 11:45  • Odpověz
holky a jak by to bylo od soboty do neděle??nebo od pátku???
28. led 2010 v 11:52  • Odpověz
http://www.e-chalupy.cz/vysocina/ubytovani-ovesna-lhota-penzion-pronajmuti-1835.php Holky, přihodím také jeden tip, jen si musíte vařit sami, což asi nechcete co?
28. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
holky já psala hned že my nejedeme :unamused: proto se ani nevyjadřuju ...
28. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
http://www.hotely.cz/telc/hotel-u-hrabenky/ Holky, Telč je také krásná, chodila jsem tam do školy.
28. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
jé to je úžasný už jsem tam byla, teda když se to stavělo a vypadalo to moc krásně taky jsem pro GERSTAIN
28. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
EVEN - taky nejedu, ale jen z toho důvodu, že se necítím a neodvažuju s malým někam jet. A je to trošku risk si něco plánovat dopředu, co když malý onemocní, co pak. ¨Tak za rok.
28. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
makka:myslím že je to blbost co píšeš...Dítě ti může onemocnět v jakem koli věku...pak by sis teda nemohla naplánovat vážně vůbec nic..,.Amyslím si teda že v červnu ta nemocnost nejni tak oobří..Neměla bys to s tou péčí přehánět aby ses s toho nezcoklas...
28. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
RENU - ne to není hlavní důvod proč nejedu, máš pravdu, dítě může onemocnět v jakémkoliv věku. Prostě se neodvažuju a necítím někam ještě s malým jet, manžel semnou jet nechce.
28. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Když bys měla jet sama tak to jo...ale já to prostě buru jako super relax...když by adámek plakal tak tam bude spousta lidí nebyla by jsi na něj sama...Kdokoliv znás by ti s malým pomohl a pochoval...Navíc se pořádně poznáme...mít přátele se stejně starýma dětma po celé české republice je přece ruper...
28. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Taky hlasuju pro tu šílenost Gerstein nebo jak se to jmenuje. To je takovej kýč, že se nám tam nejpíš bude líbit :grinning:

Proti hotelu nic nemám, ale musí být malej (akorát pro nás) a neměl by být ve městě. Většina z nás myslim uvítá víkend někdě v přírodě.

Evena - proč nepojedeš? Řekla bych, že vás vezmem,ale to by jsi musela jet s Majou sama, protože 4 dospělí a 2 děti se nám do auta nevlezou :frowning2:

Termín je teda jasnej? 12.6.?
28. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
To já jsem zas odvážná jak hrom, klidně bych s malou jela i na letní dovču někam do zahraničí, ale manžel nechce. Aspoň ušetříme :wink:
28. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
editah:tak to budeme stejná krevní skupina Edi :slight_smile: My by jsme chtěli na přelomu srpna a září do Chorvatska na Makarskou riviéru... :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
My budeme jezdit na víkend do Laa do termálních lázní a jinak budeme jen na chatě. Já jsem chtěla na týden do Rakouska do baby hotelu, ale manžel chce být raději tady. Hádat se s ním nebudu, protože je mi to celkem jedno. Jestli bude teplot tak budu stejně furt někde na zahrádce :wink:
28. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
renu, my jedeme prelom srpen zari kousek nekde od Splitu:slight_smile:
28. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
joo??samy??
28. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Toho 12.6. má stejně brácha svatbu. Fakt to nechám na příští rok.
28. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
s malou se nikam nebojím jet, to Chorvatsko bych si taky nechala líbit :dizzy_face: sice bych se v zahraničí bála toho že třeba onemocní nebo se jí něco stane a pak hledej pomoc ... ale to bych musela sedět doma furt na zadku ... my už nebyli nikde asi 5 let, když nepočítám párdenní výlety na hory (ale loni sme už nikde nebyli)... asi to nepochopíte, ale u mě je hlavní důvod prachy, už loni sme kvůli tomu nejeli na hory, nechci si pučovat a nebudete tomu asi věřit, ale u nás výdaj třeba 2 tis. je prostě moc a vyhrabáváme se z toho třeba půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
tak to budem kousek od sebe...
28. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
EVEN - u nás jsou také finance důvod. Šetříme na ¨rekonstrukci pokojíčků,což zabere skoro 300 000 Kč a chceme to uskutečnit během 2 let. Vím, že by to ten víkend nebyla moc pálka.
28. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
evena:no jo prachy to je v dnešlí době ta největší brzda zážitků... :frowning2:
28. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
evena nebudeš tomu věřit, ale já ti to věřím:grinning:......já jsem teda taky ráda, že zrelaxuju a poznám holky, takže jsem taky pro ten gerstein, tak myslím, že to už nás pomalu bude většina ne:slight_smile:......a jedeme teda od pátku večera do neděle nebo jak? že už bysme tam mohli napsat email nebo tak a domluvit to napevno.....
28. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
jinak my máme za sebou očkování, malej ani nekvíkl, je to moje šikulka:slight_smile:....je z toho teda zatím pěkně vláčnej, ale pořád se usmívá, tak snad mu to vydrží.....venku je krásně, tady teda napdl další sníh, ale je teplo, svítí sluníčko a dokonce i tajeeee :grinning:
28. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
tegga:ahojky..tak to je malý zlatečko že to tak vydržel.. :slight_smile: no je to šikulka to se ví.. :slight_smile:

Psala jsem tam mail a uvidím co napíšou a podle toho to bloknu.. :slight_smile: ale musím teda vědět kolik nás pojede...
28. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
renu tak to jsi hodná, ale počkej ještě, až se k tomu vyjádří všichni, myslím danuška, pablinka a nevím, kdo to ještě všechno neviděl
28. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
jasné na to samozdřejmě počkám... :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.