• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
sem si říkala že kdyby sme jeli s přítelem že bych určitě peněz nelitovala, ale myslím že by to nebylo vůči němu fér, ani sem mu o tom raději neříkala ... v práci se mu to začíná lepšit tak si myslím že ještě tak rok a nebudeme mít problémy, ta blbá krize :rolling_eyes:
28. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Lubík je šikula, super že už to máte za sebou, nám se to stále oddaluje, nevím kdy bude naočkovaná, nemá to zhojené a je furt nemocná :unamused: no hlavně aby se to obešlo bez horečky, ta ještě může být :unamused:
28. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
no právě, snad to prcek zvládne bez horečky:slight_smile:....evena je to škoda, mohli jsme se všichni poznt i s prckama, ale nemusíš se tady obhajovat a vysvětlovat proč nepojedete, je to každýho věc :wink:
28. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Peníze jsou teď problém pro všechny, co si budeme povídat, krize postihla všechny :frowning2: My si teď nemůžeme dovolit to co dřív. Pro nás sice nejsou finance zásadní problém, ale snažíme se víc šetřit,protože nikdy nevíme co se může stát a musíme zabezpečit Editku.

U nás je každá návštěva doktora horor - jen vejdeme do ordinace tak už řve jak tur :grinning:
28. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
tak Gerstein je super bomba :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z pošty. Cesta horor, absolutně nejsou prohrnutý chodníky. Hlavně, že jedou po silnici za sebou 2 traktory a fakt nevím co prohrnují, když jsou silnice holý. Ještě mě vytočila pošťačka, hlavně že sedím celé dopoledne na prdeli a ona není schopná na mě zazvonit, že má větší dopis, který se nám do schránky nevejde a já kvůli tomu musím letět na poštu. Neměla jsem sílu je tam sprdnout. Přišlo mi DVD, poradna pro miminka, ale je to zdarma. Aspoň nějaká dobrá věc.
28. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
jo vlastně taky ahoooj všem :slight_smile: Byli jsme na plavču, přes noc napadlo u nás 10 cm sněhu,tak nás vezl známý,fakt mám v tom strach řídit :confounded:
28. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
makkaaaa mě udělala dneska to stejnýýýý :astonished: ...jenže já si to můžu vyzvednout až od 17.00, vůbec nevím, co to bude...no danu a jaký to bylo, povídej:slight_smile:?
28. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
my jdem po neděli na přeočkování hexy :confounded:
28. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
tegga-no supéér, jen jednou při splývání fňukal,tak dostal dudana a vesele s ním plavčil a bylo to ok :grinning: Manžel jedné maminky nás fotil,tak budem mít i fotečky :dizzy_face:
28. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Nevím jestli jsem blbá, ale já jsem na tom Ges...nenašla kolik je tam pokojů a pro kolik lidi.

Danuš - ano jaké bylo plavčko, co Ondík libolo?
28. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
při sušení a oblíkání mi vytuhl v šatně na přebalováku,tak jsem ho dala do autosedačky a ještě jsme si s jednou maminou daly laté :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
jé tak to se těším na fotky....to jste taky polívali hlavičku jak holky:slight_smile:?......edit já taky ne, ale já jsem to nekoumala:grinning:
28. led 2010 v 15:00  • Odpověz
tomu říkám pohodička danu:grinning:
28. led 2010 v 15:00  • Odpověz
edit-zase jsme trénovali polévání obličejíku a při tom ani necekl, jen při splývání an zádech,kdy jsme měli dělat osmičky na hladině,tak začal brečet a spravil to dudan a hračky :wink:
28. led 2010 v 15:01  • Odpověz
jo a taky nevím, tam vaří?
28. led 2010 v 15:02  • Odpověz
ty pokoje jsem tam taky neobjevila-počet a po kolika jsou,ale kýč je to krásný :slight_smile: a v přírodě, určo chceme ubytování někde na venkově a ne ve městě
28. led 2010 v 15:03  • Odpověz
To naše trdo tu vodu furt pije (při polevání) :grinning:
Já se bojím, že tam zítra bude řvát jak tur. To zas bude ostuda :wink:
28. led 2010 v 15:03  • Odpověz
no ono je tam napsaný, že je to jakože srub, tak aby to nebyly místnosti po šesti:grinning: a se společnýma sociálkama......a to stravování envím, já rozhodně nic vařit nehodlám:slight_smile:
28. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Myslím si, že tam vaří. Aspoň podle fotek to tak vypadalo. Ty stránky jsou takový dívný, ale jinak to vypadá dobře

Renu - napíšeš jim teda? Ať nepíšem všechny.
28. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Taky vařit nechci!!!!!!!!!
28. led 2010 v 15:05  • Odpověz
renu jim asi už psala......stránky jsou hodně divný....mě právě přijde, že na fotkách je jen takový bar, ale že by tam nkde bylo poznat, že vaří, to jsem nevykoumala, tak snad jo:slight_smile:
28. led 2010 v 15:06  • Odpověz
podle mě tam těch dvoulůžáků bude dost, vypadá to hodně velký
28. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak zatím rýmička pretrváva, ale zatím je to ještě v pohodě :wink: chudáček večer nemohl usnout kvůli nosánku

makka: žádny gélik na tu masáž jsem nesehnala, říkali, žemají až od 1 roku :frowning2:

hannah: tak to si střelila dobrou pecku, když jsou všechny holky pro, mě se to líbi taky, je to bomba, jenom tam musí někdo napsat jak je to s dvoulůžkama a cenama :confused:

danu: taky vy už plavčíte, jo, paráda :slight_smile:
28. led 2010 v 15:10  • Odpověz
jo tak cena je 300 za lůžko za noc, to jde ne :wink:
28. led 2010 v 15:12  • Odpověz
WWERCA - pokud budeš chtít tu tymiánovou mast od firmy JUST, tak moje švagrová se tím zabývá. Klidně ti na ní pošlu e-mail a domluv se s ní.
28. led 2010 v 15:13  • Odpověz
makka: dobře ja jí napíšu, tak písni e-mail :wink:
28. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Kontakt jsem ti poslala do interní pošty.
28. led 2010 v 15:17  • Odpověz
werča- jo jo,už jsme byli podruhé, první 2 lekce jsme vynechali kvůli rýmě.....ale tu neměl z plavání,ale rozjelo se to po očkování...takže se děsím toho přeočkování,jaká bude reakce tentokrát
28. led 2010 v 15:19  • Odpověz
WWERCA tak to by mě teda zajímalo, kterou mentolovou mastí toho prcka natírala :unamused: Mentol dost prohřívá, tak to musí být pro prcka nářez, matlala toho tam dost. Tymiánka je příjemná a krásně voní.
28. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.