• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Začínám z vás být nervozní, ta moje malá se totiž skoro ani nehne. Tak doufám, že je všechno v pořádku. Ve čtvrtek jdu na kontrolu tak si nechám udělat utz.
Včera jsem šla z práce pěšky a myslela jsem, že nedojdu, tak strašně mě píchalo na pravé straně břicha. Fakt jsem myslela, že to nevydržím. Došla jsem domů a pohoda. Fakt mi to chození dělá problém :frowning2:
26. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
evena-tak jí příště opět řekni, proč to po mě chcete,copak nevíte,jak se s břichem blbě ohýbá???Stůj si za svým,musíš se chránit, Marianka je tvůj malý zázrak!!!
26. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak u nás dobrý, táta puntičkář neuvěřitelnej a umí osd všeho něco, rád pomáhal když sme přistavovali a tchán je na práci taky dobrej, viz. třeba ta houpačka co mi teď dělá, je vždycky hrozně rád když ho chválím to on úplně povyroste a pořád se jen směje, prostě je rád že se jeho práce někomu líbí :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
edit-buď v klidu,četla jsem, že pohyby se cítí klidně až kolem 24 tt a že po tom 20 tt to cítí jen hubeňouři....někdy si myslíš,že to jsou střeva a ono to je mimi....je to poprvé,tak nevíme ,která bije :wink: já mám silnější pohyby od minulého pondělí...ale taky mám jen 53 kg :wink:
26. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
edit tím se netrap, mě zase znejistěla dr. když sem jí říkala že jí cítím neustále, prý to není tak obviklý. tak to si nevybereš, měla sem jednu dobu strach že s ní něco je protože se pořád hýbe, že se jí něco nelíbí aták
to píchání mám taky, zničeho nic třeba když jdu, většinou na pr. straně a bolí to fakt někdy tolik že du do kolen :unamused:
26. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Danusch - tím se sice uklidňuju, ale moje kámoška je fakt kus, proti ní jsem twiggy a pohyby normálně cítí. Já jen sem tam, když lehnu na břicho a nebo když plavu. ale kdo ví co to vlastně je :grinning:
ale to je prý normální, tak se tomu snažím věřit
editah nemusíš být nervózní, třeba moje kamarádka vloni porodila, ale malou cítila snad jen 3x za celé těhu, jinak jen tak zběžně a trošku, že ani nevěděla, jestli je to opravdu malá nebo jen zaražený prdy :grinning: Prostě záleží na dost věcech, někdo mimi nemusí skoro cítit... Já ji už zase cítila hrozně brzo, od nějakého 17tt, ani jsem nevěřila, že by to mohla být ona, ale byla no a pořádný kopance už cítím od nějakého 19tt a teď čím dál tím víc, ale ta holka, co se mnou v nemocnici byla na pokoji říkala, že cítila malého až od nějakého 25tt a ještě málo a teď byla ve 30tt a teprve věděla, co to jsou kopanečky :wink:
jo a mimochodem ta kamarádka měla při porodu 56kg, čili to byl extra hubenďour a pohyby stejně skoro necítila, není to jen váhou a tak...
26. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
možná je to lepší že jí cítíš tak málo ... třeba budeš mít hodné a klidné mimčo a mi s ivasou pěkný vztekliny uřvaný hyperaktivní :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
jéééé, even nestraš :grinning: :grinning: :grinning: Ale zase se říká, že to je většinou naopak, že klid v břiše znamená neklid na světě - nebo tak nějak :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
hlavně nechci,aby mělo mimi převrácený režim-ve dne spát a v noci řvát :grinning: :grinning: :grinning: to je pak dobrej blázinec
26. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
asi je to hodně o tom dítěti :slight_smile:... mamka mě cítila hodně, a pak jsem byla klidná, kdežto ségru necítila skoro vůbec, a ta si to pak pěkně vybrala, když se narodila :grinning:

ten náš je cítit tak akorát - nejsou to bolestivé kopance, ale takové kopanečky v určitých sériích, třeba 10-15 min, pak zas chvilku klid, těch sérek mám takhle tak 8 za den :slight_smile:... taky když ho delší dobu necítím, tak si lehnu nebo se sesunu na židli do polosedu, a už se zase ozve :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Já právě vím, že to má každý jinak. Ani mamča ani ségra skoro nic necítily (a to byly obě málem chodící kostry), ale je fakt divný, že každý kolem mě dává šahnout na bříško a já nemžu. Teda šahat můžou, ale nic neucítí :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
edita: tak to moje dítko je teda absolutně v klidu, když mu někdo sahá na "stan" :grinning: ... teď mám pocit, že mi nějak povyrostla děloha a hrozně mě tlačí do žeber...
26. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak to teda, danu :sweat_smile: to bych taky nechtěla, ale i s tím bych se smířila, jen už žádné problémy :frowning2:

Holky musím na nákup, budu vařít a něco upeču, pořád mě honí mlsná... No a půjdu konečně využít zase sluníčko, když teda má přijít nějaký ten humus...
Tak se tu mějte hezky a zítra zase na písmenkovanou :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
tuhle byl dlouho vzhůru, už byly ty kopanečky docela únavné, tak mu přítel povídá, ať nechá maminku odpočinout - no nechal - na 5 min :grinning:... většinou když jsem mezi lidmi, tak o něm moc nevím, to asi radši spinká :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
edit-mě to je ale taky cítit jen když ležim a spíš k večeru...počkej,až nás ke konci budou kopat do močáku a žeber,jak budem vzpomínat na klídek a mírné kopání :wink:
26. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
ježiš-já píšu jak tatar-cítím to večer :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
už se těším k těm známým na zahradu,doufám,že to už rychle uteče,v práci je to ubíjející
26. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
já mám taky pořád pocit, že mě prcek kope do močáku, protože mě to nutí lítat častěji. Bylo to spíš ráno, teď už je to lepší. Řekla bych, že je prcek taky lenivější.
Dnes jsem si byla u našich pro ten kolotoč na postýlku z Lidlu, je úžasný. Určitě ho vyfotím a dám do albíčka.
26. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
makka-jooo,viděla jsem ho v televizi :slight_smile: já mám půjčený od kámošky,žluto-zeleno-modrý, hraje 2 ukolébavky a 1 zpěv ptáčků,svítí,točí se,jsou na něm plyšový motýli a včelky :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
holky jsem zpet, byla jsem jeste na VZP a dostala jsme ten prispevek 1000:slight_smile: juuchuu!:slight_smile: alespon neco:slight_smile: sla jsem z budejovicky na byt( cca 10min) malem jsme chcipla vedrem, ale cestou jsem si natrhala maly tresnicky:grinning:
26. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Budu si muset dojít taky do té pojišťovny, aby mi taky něco dali. 1000 Kč by se moc hodilo, měla bych co za ně koupit :slight_smile: Myslíte, že jde za tu 1000 koupit i více věcí, které se týkají kojení?
26. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
makka-určitě to jde, mě řekla na pojišťovně,ať si koupim třeba kojící polštář a podprdu......
26. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
makka a jakou mas pojistovnu?

ted si davam zmrzku, venku je to brutalni:grinning: hnuuus:grinning:
26. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
DANUSCH - tak to je paráda. Protože jsem koukala, že ty kojící podprdy nejsou tak drahé, tudíž by se dalo koupit těch věcí víc. Takže to určitě bude ten polštář.
26. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
a za 25min odchazim o zubari:(
26. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
PIPII - měla jsem VZP a teď mám ministerstvo vnitra.
26. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
holky me by ted zajimalo, zda muzu pojistovnu opustit a jit k jine:grinning: kdyz jsem cerpala tech 1000:grinning:
26. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.