• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
TEGGA - ten majitel hotelu je moc příjemný člověk, chodil si k nám dávat inzerci.
29. led 2010 v 10:58  • Odpověz
teg jasně záruční dobu, ale někteří jsou prostě vychcánci a s reklamací je problém, řeknou ti žes to nalomila špatným používáním atd., jednou sem chtěla vyreklamovat boty a prej sem v nich špatně chodila nebo co :confused: :grinning:
makka tak to mě padá od ruk pořád něco, už sem si zvykla :grinning:
29. led 2010 v 11:01  • Odpověz
makka takový věci se mi stávaly, když jsem byla těhule:slight_smile:, nejsi v tom náhodou:grinning:
29. led 2010 v 11:20  • Odpověz
holky tak mi psali z toho mlýna....na ten termín mají 9 volných dvoulůžáků, tak co?
29. led 2010 v 11:22  • Odpověz
TEGGa - nestraš!!! Ještě je moc brzy, stačí zatím jeden lumpík :wink:
29. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky ten mlýn vypadá fakt super, já jsem pro :wink: vypadá to nádherně a v sobotu by sme mohli udělat mega výlet do zoo to by bylo super :dizzy_face:
29. led 2010 v 11:39  • Odpověz
holky já jsem pro...který to je vlastně penzion??už mám v tom hokej...ale ta ZOO by byla fajn...
29. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Dnešní kontrola kyčlí dopadla super, už tam nemusíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Davídek mi dělá pokroky před očima,, včera se mi poprvé přetočil ze zádiček na bříško, jupííí :sweat_smile: Když leží, ta sám zvedá hlavičku, jako kdyby se chtěl posadit, prostě v klídku nepoleží :grinning:

Holky tak se přídávam k tomu mlynhotelu :wink: je tam spousta věcí pro dětičky, ikdyž ty naše budou max. lozit po trávičce :grinning: cena dobrá, vidím že je věčšina pro, tak už to jenom domluvit, co říkate

makka- psala mi teta, penízky jí určitě pošlu, ještě jí musim napsat ale max. v pondělí, dnes jsem banku nestihla, mysím, že mastička je super podle toho co o ní píšou :wink:
29. led 2010 v 11:47  • Odpověz
je to ten mlýnhotel???ten je super...blokni ho... :slight_smile:
29. led 2010 v 11:48  • Odpověz
ještě počkám na danušku, pipiii a pablinku, co k tomu řeknou.....
29. led 2010 v 11:50  • Odpověz
jasné...
29. led 2010 v 11:51  • Odpověz
tak kdyby nám to konečně vyšlo holky, to by bylo super :slight_smile:
29. led 2010 v 11:51  • Odpověz
je tam 1000 za dvoulůžkáš...to je taky ucházející..Jo a snesou tam tolik dětí???
29. led 2010 v 11:52  • Odpověz
jo a ještě hanah.....to jsem mu zatím nepsala, že tam bude devět dětí:grinning:ale já ymslím, že v poho:slight_smile:
29. led 2010 v 11:53  • Odpověz
takže beru, že já, edit, renu, winii, werca souhlasí s mlýnem, od pátku ju......a ostatní holky čekám:slight_smile:
29. led 2010 v 11:55  • Odpověz
V tom mlýnhotelu jsem byla párkrát na obědě a fakt super. Kámoška tam měla svatbu. Bohüžel brácha má toho 12. 6. svatbu a Adámek bude hlavní malá drůžička :slight_smile: Jihlavská ZOO je fajn a od ní je kousek centrum.
29. led 2010 v 11:55  • Odpověz
holky ta ZOO vypadá mooc krásně..

http://www.zoojihlava.cz/index.php?menu=1
29. led 2010 v 11:56  • Odpověz
RENU - myslím, že když tam hosté uvidí tolik prťat, tak se odhlašují z ubytování :wink: Tohle asi ještě neviděli. To abych napsala do místních novin, ať se tam jedou podívat, pracovala jsem v nich
29. led 2010 v 11:57  • Odpověz
jo taky jsem párkrát v jihlavě v zoo byla, myslím, že to bude fajn:slight_smile:....ještě taky nevím, jestli to objednat pak s polopenzí nebo si tam pak každý dá k jídlu co a kdy bdue chtít......a taky když řekne že to mám objednat, tak to beru stoprocentní, aby nás pak nakonec nejela polovina a ještě neplatili nějaký storna
29. led 2010 v 11:58  • Odpověz
jééé a můžem dát i bowl....
jj, to jsem se taky dívala, já ho teda moc neumím, ale je super, že tam ta možnost je:grinning:
terčo my jsme jedem 100% a myslím si že by bylo lepší aby si tam koupil na co má chuť takže žádné jídlo bych nezamlouvala..
29. led 2010 v 11:59  • Odpověz
jj, taky bych to tak udělala....takže ani snídaně nebudu zamlouvat ju
29. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
tegga: s námi taky počítej :wink:
29. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
jo a taky od pátku a klidně bez jídla, pak si tam nějaké objednáme každý sám :wink:
29. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
jo holky tak taky bez toho jídla, každý si koupí co bude chtít, souhlasíme s přítelem :wink:
29. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Holky my jedeme na 100%, pokud mě teda ten manžel neodjede do toho USA a tak bez jídla
29. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Terezko objednaš to tam teda? Ale opravdu je varuj, že tam bude 9!! dětí, ať tam pak nemáme nějaké nepříjemnosti. Vím jak někteří lidé reagují na uřvaná mimina :slight_smile:

Plavání bylo super, malá si spokojene kopala nožičkama a já měla problém ji udržet.
29. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
jj napíšu tam, že tam budeme mít devět prcků, jestli to není problém....akorát bych ještě potřebovala vědět, co danuška a pipiii na to, asi jeli na víkend, tak nevím, jestli se tady objeví
29. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
ahojik, tak akorat ode me odjela Danuska, byla u me s Ondikem, bylo to uzasne!!!!:slight_smile: :dizzy_face: koukam ze jste se tu na necem domluvili, tak se na to mrknu a dam vedet danus:slight_smile:
29. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.