• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
mlyn vypada super:slight_smile: :dizzy_face: jestli by to tedy slo tak ja i manzel :dizzy_face: a je to toho kolem 12.6?! a brali bychom i snidani:slight_smile: :dizzy_face: brnknu danus
29. led 2010 v 15:21  • Odpověz
pipiii zatím to všichni chtěli bez jídla, takže to objednám bez snídaní a pak si tak každý dá kdy a co bude chtít
29. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Jo, já jsem taky spíš za dokoupení snídaně až na místě.
29. led 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
aha ja myslela ze jsme mysleli obedy a vecere... tam pisou ze kdyz snodane nejsou objednane tak je mensi vyber. snidat tam stejne budeme a je to forma bufetu takze si kazdy vezme dle libosti....
29. led 2010 v 15:44  • Odpověz
autor
holky, no ja nevim ale co tim vyresite ze si to koupime na miste :confused: . mluvila jsem s dancou, moc se ji nezdala cena ze je ti drazsi a neni v tom ani ta snidane, ale jinak by byla taky pro snidani, ale jeste se na to navecir pry mrkne od mamky na netu...
29. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Myslím si, že snídaně se doobjednává přímo na místě, není třeba to předem zajišťovat.
No, jo cena je 1000kč za noc. Ale vypadá to tam suprově :slight_smile:
29. led 2010 v 15:51  • Odpověz
menší výběr snídaňového bufetu je v případě, že je tam míň hostů, tak to tam píšou....o tom, že by měl být menší výběr, až když to objednáš tam, jsem nic nenašla.....navíc, jestli tam místo tří salámů budou na výběr dva, tak mě je to úplně jedno.......zatím se všichni shodli na tom, že si objednají až co budou chtít na místě....polopenze jsou snídaně a večeře pipiii, oběd ne.......je pravda, že je to jeden z dražších penzionů
29. led 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
tegga, jasny., me je to sumak:slight_smile: ale tech 100KC je pouze snidane, necetla jsem tam nic o veceri. Snad ctu to same co vy:grinning:
29. led 2010 v 16:20  • Odpověz
no my s manžou totiž moc nesnídáme, takže proto já bych to neřešila....ostatní se přidali k tomu, že si objednají až na místě co a kdy budou chtít.....ale pokud by byla většina pro snídaně, tak se objednají.......a nebo tam teda můžu napsat, že ke dvoum dvouloůžákům chci snídani.......
29. led 2010 v 16:25  • Odpověz
stejně ještě ani nevím, co řeknou na ty děti:grinning:
29. led 2010 v 16:25  • Odpověz
No právě, taky mám strach co řeknou na naše mimouše :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 16:30  • Odpověz
jako já tu polopenzi nechtěla i proto, že mi nevyhovuje, abych třeba od osmi do devíti musela na snídani....když budu chtít, tak půjdu a koupím si ji, když ne, tak ne.......stejně tak s obědem a večeří
29. led 2010 v 16:32  • Odpověz
terčo přesně tak... :slight_smile:
29. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Holky s tou snídaní a jídlem je to pravda, když by to bylo objednané a mělo by se chodit na jídlo v určitou dobu, tak pro nás by to nebylo ono, protože já nevím kdy budu kojit.
A třeba nám ajko velké skupině dají slevu.
29. led 2010 v 17:54  • Odpověz
s jídlem taky souhlasím, že si objednáme každej kdy budem chtít a tak :wink:

jo dala jsem do alba aktuální fotečku naší prdolky tak jukněte

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3747297&vReferer= :grinning:
29. led 2010 v 18:01  • Odpověz
taky si myslím, že budeme rádi, že nemusíme nikam na pevno, ale budeme to mít takový volnější :wink: ......winii gábinka už je taky velká holka :slight_smile:
29. led 2010 v 18:21  • Odpověz
jojo, taky bych to dala bez snídaně :slight_smile: aby nebyly žádné stresy. Píšou, že ta jedna restauračka je od 7 h otevřená, druhá od 9 h, tak nebude problém si pak něco dát :slight_smile:.

winii: Gábinka je krásná okatice :slight_smile:
29. led 2010 v 18:24  • Odpověz
no to je ale frajerka... :slight_smile:

terčo:už vám dr.říkala že máte malému stahovat tu předkožku na pinďulkovi?
29. led 2010 v 18:25  • Odpověz
terčo a to rezervuješ v té 1 nebo 2??
29. led 2010 v 18:28  • Odpověz
renu: nám říkali v porodce, že přetahovat nemáme, i jsme k tomu dostali takové dlouhatánské povídání... myslím, že asi do 2-3 let se tomu nemá věnovat vůbec pozornost...
29. led 2010 v 18:31  • Odpověz
neeee renu vůbec, vám ano? já jsem někde četla, že do dvou let se pindíka nemám ani dotknout:slight_smile:......já nevím, v kterým, to mi teprve napíšou
29. led 2010 v 18:39  • Odpověz
aaaha.. :slight_smile: já myslela že už někdy teďka :confused: :confused:
29. led 2010 v 18:41  • Odpověz
winii pěkná holčička :dizzy_face: je ti strašně podobná :dizzy_face:

klučíkovským problémům nerozumím, ale jen pro představu vám napíšu že nám bylo taky řečeno že holčičky sou bezúdržbový a max. občas vytřít ten mázek ... až tu na MK sem si přečetla že mazat olejíčkem aby jí nesrostla :confused: tak sem to dělala po koupání co 3 dny a nestačilo to, prostě nám kapánek srostla a naštěstí se to dalo napravit roztahováním ... to sou věci co :astonished: teď promazávám olejíčkem zaději při každým přebalení, být váma tak se na to mlžná raději zeptám více lidí sebo si to najdu tu na MK ať se třeba jednou nedivíte jako já :sweat_smile: :slight_smile:
29. led 2010 v 18:52  • Odpověz
já už o tom i něco hledala, protože to bylo první, co mě napadlo, když jsem se dozvěděla, že čekáme kluka:grinning:, fakt se s tím u miminek nemá nic dělat, akorát by jim to ublížilo....evena dnes jsem dělala ten tvůj zákusek, ještě mi tuhne poleva, ale vypadá báječně:slight_smile:
29. led 2010 v 18:55  • Odpověz
evena:j jsem ho taky dělala.. :slight_smile: hodím fotečky...byl výborný...
29. led 2010 v 19:03  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=574583

holky nový fotky prcka, mrkněte, budu časem zase mazat:slight_smile:
29. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Lubošek je krásnej a šikovnej, už umí i číst :wink: :grinning: :grinning:
Moc hezkej klučina.
29. led 2010 v 19:06  • Odpověz
Terčo to je ale krásné miminko...taky takovej okáček...moooc hezký smíšek.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 v 19:13  • Odpověz
jéééééé, Lubošek je krásnej :slight_smile:

holky, našla jsem, kam pojedeme s manžou a prckem asi na dovču, moc mě to uchvátilo - 1500,- pro 2 os i s polopenzí, to mi přijde dobrý, a máme to "kousek od baráku" :slight_smile: http://www.pension-bavlnka.cz/index.html
29. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Holky někdo tu psal, kolik tam bude stát jídlo, tak jsem se dívala na jídelní lístky a ceny pěkné
29. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.