• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
výroba zákusku se šíří jak mor :grinning:

tegga pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

du koukat na faktor strachu ... včera baštili pěknej humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Hannah - tak jsem taky mrkla na jídelníček a jsem spokojená. Ceny jsou pěkné i snídanové jídlo se dá vybrat. Jestli to bude i dobré tak se nemáme na co stěžovat :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Zákusek nevyrábím. K véči dělal manžel suprovou "čínu" a jsem nacpaná k prasknutí. Zítra musíme na procházku, abych to vychodila. No hlavně jdem do DM drogerii, mám 50%slevu na prací prášky tak si jdu nějaké nakoupit.
29. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
tak jsem taky mrkla na jídelák a zamlouvá se mi:slight_smile:....napsala jsem tam tu rezervačku, včetně devíti mrňousů:grinning:tak jsem zvědavá, jak se vyjádří:slight_smile:....ještě to sice neokomentovala danuška, ale zatím to jde ještě zrušit, kdyby něco
29. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
ZDRAVÍM Náhodou jsem vás tu objevila. Mohla bych sem za vámi občas dojít? Malulka má 3 měsíce a kousek. Naše nejmenší. Jinak už mám dvě dospělé děti. :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
even co jsi vyráběla za zákusek, nevíš číslo stránky kde si to psala, že bych tak vyzkoušela :grinning:

hanula vítej to víš, že tu můžeš občas dojít :wink: jaký to je mít po tak dlouhý době zase miminko :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
dobrý :slight_smile: malá je zlatá, ale už dovede být taky pěkná palička dubová, když chce :wink: :sweat_smile:
29. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
hani,vítej mezi náma... :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
holky tak já skoukla faktor strach a teďka ZORA bylo to super...a jdu spáát...pá zítra holky... :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
teda holky,vy jste toho stihly za dnešek :grinning: no ta cena ubytování je zatím nejdražší,co se tady objeviĺo...když vezmu ještě béňo-máme to pořádnej kus cesty a je to bez snídaně těch 500/osoba/den?
29. led 2010 ve 23:19  • Odpověz
autor
ahojik holky, tak ja na srazek nejedu s manzilkem. Bylo by to hodne penez najednou a chceme jet nakonci leta i k mori tak se bude skudlit. Jak pablinka odesla z rijnovek sem, tak ja zase chodim ted vice tam a tady to uz nejak nestiham. Takze renu IP :wink: ale vy si srauek urcite uzijete, ja jsem dneska videla danusku, ondik s amalkou byli uzasny!!!!!!!! :dizzy_face:
29. led 2010 ve 23:34  • Odpověz
no holky, když teda nejede pipiii, tak bychom mohly nechat ten začátek června v tom zařízení, jak navrhovala danuš, ne?... nebo teda ten mlýn od teggy?... už tedy, abychom něco vybraly!... :wink:
30. led 2010 v 05:55  • Odpověz
jo - už jsem to našla - Váňův statek nebo ten mlýn??? já jsem pro oba, ale je fakt, že mlýn je nejdražší a zvlášť pro ty, které to mají dost daleko, je to hodně nevýhodné!
30. led 2010 v 05:58  • Odpověz
hodila jsem sem znovu oba odkazy, abychom nemusely zas složitě hledat! :wink: a jdu spát, dnes noc nic moc, malej se zas vzbudil 3x!!!
30. led 2010 v 06:00  • Odpověz
no já bych byla pro mlýn hotel :slight_smile: je tam doosta aktivit a kousek ZOO...jednoznačně mlýn hotel...
30. led 2010 v 08:02  • Odpověz
holky...náš Kubík má dneska přesně 4 měsíce... :slight_smile: :slight_smile:
30. led 2010 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky, tak to je škoda, že jsi to pipiii neřekla hnde, kvůli tobě se hledalo dál....tak já bych byla taky pro ten statek, je levnější....
30. led 2010 v 08:20  • Odpověz
ahoj holky, tak už jsem taky vzhůru :slight_smile:

renu: zas jde o to, jestli na ty aktivity vůbec bude čas třeba s lezoucíma prckama... jestli ten víkend nebude tak akorát na popovídání mezi sebou - sama vím, že když si jdu sednout s kamarádkami, co mají děti kolem 8-9 měsíců, tak sotva stihneme třeba za 3 hodiny si říct pár slov - pořád se musí hlídat prckové, zabavovat je a tak... navíc prckové mají každý jiný režim, tak nevím, jestli třeba najdeme jednu hodinu, kdy budeme moci třeba všechny vyrazit do zoo... vidím to u manžela - už měsíc se domlouvají s kamarádem, že půjdou společně vozit kočárek, ale jak každá kojíme ta svá mimina jinak, tak nějak nemají šanci, a když jo, tak je blbé počasí apod.

ale jak říkám, přizpůsobím se většině :slight_smile:
30. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky no tak mě je to celkem jedno, ale jestli se teda pojede na ten váňův statek tak já bez ubytování máme to fakt kousek, tak tam za váma přijedu :wink:
30. led 2010 v 08:40  • Odpověz
mě je to teda jedno...
30. led 2010 v 08:43  • Odpověz
co se týká té cesty tak my to máme taky přes 2 hodiny... :wink:
30. led 2010 v 08:48  • Odpověz
takže nakonec nám bude stačit jen sedm pokojů ne:grinning:
30. led 2010 v 08:52  • Odpověz
s tím zabavováíním dětí má pablinka pravdu, ale zase budou větší, tak si myslím, že režim už budou mít zase trošku jiný, než teď a s příkrmama to bude jednodušší........ale jsem pro statek kvůli ceně:slight_smile:
30. led 2010 v 08:53  • Odpověz
renu krásný fotky....neposlala bys mi prosím ještě jednou ten odkaz, jak kubík plavčil? chtěla bych to ukázat manželovi
30. led 2010 v 09:00  • Odpověz
jo, už jsem to našla:slight_smile:...ale byl to záhul, popíšem toho hafo:grinning:
30. led 2010 v 09:05  • Odpověz
30. led 2010 v 09:46  • Odpověz
jé já jsem nepřečetla ten další příspěvek...
30. led 2010 v 09:54  • Odpověz
renu: ta koláž "jak šel čas" je moc pěkná :wink:
30. led 2010 v 10:01  • Odpověz
teda holky, dnes tu není valná účast... já jsem doma dnes jen dopol., pak jedeme k tchánovcům na oběd, manžel už tam je, jeli s tátou krmit zvířátka do lesa a naši už tam taky jsou, ale ti už od včerejšího večera, byli u nich zapíjet malýho :grinning:
30. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.