• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Já jsem taky pro aby se už něco zamluvilo, začíná v tom být trochu zmatek :grinning: :grinning:

Takže Vánův statek, první víkend v červnu?

Nám je místo i termín naprosto šumák, ale začináme si tak trochu plánovat aktivity na květen/červen/červenec a tak bych byla ráda kdyby prostě bylo jasno :wink:
My totiž vyrážíme skoro každý víkend někam, většinou jen na 1 den, ale i tak to je plánování.
30. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
JJ, takže Váňův statek, první víkend v červnu,7 dvoukůžáků, definitivně oki:grinning:

Teď mi psali z Mlýna, že nám to rezervují a že se i moc těší na prcky:slight_smile:....musím to jít zrušit:slight_smile:
30. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
tegga to je škoda mě se víc líbí ten mlýn.... :frowning2:
30. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
edi:ani nevím jestli jsi psala jak bylo na plavání???jak to Editka zvládla??
30. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Reni - zvládla to suprově až na polévání, to se ji moc nelíbí. Ale to my víme, protože to nemá ráda ani doma. Zvládne to tak 3-4x a pak už řve. Ale jinak je jak ryba, kope nohama jak o život. rozhlíží se všude okolo a vody se nebojí.
30. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
nazdárek holky tak vidím že plánování máte téměř u konce :dizzy_face:

u nás noc šílená, i to je možná slabý slovo :unamused: :unamused: vstávání v 1, ve 3 (to sme dokonce kojili hodinu!), pak v 5 a v 7, nechápu co se děje :frowning2: kdyby se vzbudila jen třeba na jídlo, ale ona strašně křičí a nejde utišit, nechápu to, nikdy tohle nedělala ani když byla menší :frowning2: i přes den je taková nevrlá, koukám každej den jestli náhodou zuby a nic ... je zvyklá si zdřímnout po 2 kojení dopoledne a ona usla až teď ... přitom skoro nespala ... je úplně jiná a nepoznávám ji :frowning2:

vítám hanulu :dizzy_face:

winii odkaz na zákusek ti hodím, ale později, musím to najít a teď musím letět ven tak nemám času ...

pabli to zapíjí syna teda brzo :grinning: ale aspoň mají chlapi důvod ... u nás se Mája zapíjela asi měsíc v kuse, aspoň měli všici důvod se napít :grinning:
30. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
EVENA - tak u nás noc taky tragická, myslím že to u nás byli prdíky, protože malý 2 dny nekadil. Koukala jsem mu teď do pusy, ale nic, měl by to tam zarudlý. Je také strašně uslintaný, protože si vrazí prstíky do pusy a povídá si a prská. Musím ho častěji převlíkat.
Je to docela problém se na něčem domluvit přes počítač, doufám, že vám to holky vyjde. Myslím, že je to od lidí z toho Mlýna milé, že se na vás těší. Kdo se vám taky takhle hezky ozval :confused:
30. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Edi a to chodíte taky do těch vaniček jako my jo???Kubík taky poprvé podruhé OK ale když je to pak častěji tak už taky protestuje...
30. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
30. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Edi a jak to teda máte s tím potápěním??nejdřív se to naučíte až pak pujdete do bazénu nebo jdete zrovna??A jak často chodíte??Prosím tě hodíš mi odkaz na ten neopren??
30. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3749953&vReferer= Naše 3. měsíce, ale byl to porod. Jako naschvál se mi ztratil text :frowning2:
30. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Renu - ten neopren je od firmy Konfidence, najdeš to na spoustě stránek :slight_smile: My máme kompletní sadu-set plaveček, neoprenu na plenu, toho celkového neoprenu, neoprenových botiček, ponča, neoprenové podložky na přebalování a nějaké hračky. TAkhle jako komplet se to prodává, ale jde to i jednotlivě. Kde přesně to švagrová koupila netuším.

U ná se mimčo potápět neučí, aspoň o tom nevím :grinning: Absolvují se vany 3-4 (my už máme 2) a pak se většinou začne chodit na bazén. Nejdřív je zkušební lekce, která je zdarma a pokud to miminko i maminka přežijí tak se nastoupí do kurzu pro 5 mimin.

Pak se chodí 1x týdně. 2-3x týdně trenujeme doma ve vaně.

Taky mi přijde, že je to od těch lidí z Mlýna hezké. Skoro mi teď přijde blbé, že pojedeme jinam. Ale vím, že finanční otázka je důležitá a Váňův statek byl taky moc pěknej. Hlavně byl menší takže tam třeba zároveň s nama nikdo nebude.

U nás byla noc taky děs, běs. Malá se budí co 2 hodiny, ale ne na krmení, prostě se probudí a plače. Musim ji utišit a ona pak zase usne, někdy taky ne a to je horší :angry: Prý to přejde, tak doufám.
30. led 2010 v 16:30  • Odpověz
holky jak je to přesně s tím apgar score??co to přesně znamená??já měla 9-10-10 proč je to první číslo 9??
30. led 2010 v 16:34  • Odpověz
no já s tím oblečením ještě do toho bazénu počkám podle toho co řekne ta instruktorka plavání...když koukám na ty jejich stránky tak tam mají jen tu plínečku do vody...
30. led 2010 v 16:37  • Odpověz
holky, tak super, že to bude ten první víkend v červnu, já zjistila, že ten další víkend budeme muset hlídat tchánovcům barák, krmit zvěř a tak, jedou na dovču... tak doufáááááááááám, že už je to konečná verze - víkend 4.-6.6. Váňův statek, což? :grinning:
30. led 2010 v 17:15  • Odpověz
no, jinak bych tedy mohla i ten druhý víkend do toho mlýna, ale to by mě tam musel manžel hodit a jet zas zpět a pak pro nás v NE zajet
30. led 2010 v 17:15  • Odpověz
ahoj holky,neměla jsem dřív čas,jsem u našich
30. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Renu - 9 je super, to je vlastně úplně v pořádku. Naše Editka teda byla 10-10-10, ale pokud se nepletu tak myslim Ondrášek měl trošku horší apgar score, třeba bude Danuška vědět víc.

Pavli - to by bylo blbé. My už stejně počitáme s tím terminem 4-6.6
30. led 2010 v 17:35  • Odpověz
je to teda na 100%, mám zamluvit ten váňův statek na první víkend v červnu, 9x dvojlůžák
30. led 2010 v 17:35  • Odpověz
my měli apgar 6-8-10,na začátku mu totiž museli dát kyslík a byl celou noc v inkub.
30. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Danuško - myslím, že nakonec jen 7 pokojů. Pipiii nejede a Winii to má na Váňův statek kousek, takže za nama dojede a ubytování nechce.
30. led 2010 v 17:38  • Odpověz
pod 6 už je to špatné,nad 6 ok
30. led 2010 v 17:40  • Odpověz
až dokojim,tak zavolám
30. led 2010 v 17:42  • Odpověz
potřebuju to teda závazně, 7x dvojlůžák, 4.-6.6., dojezd 4.6. odpoledne nebo navečer,jak to kdo stíhá, obědy byly menu za 100 a SNÍDANĚ 70,-
30. led 2010 v 17:52  • Odpověz
30. led 2010 v 17:58  • Odpověz
danuš: myslím, že klidně můžeš závazně :slight_smile: už se těším :grinning:
30. led 2010 v 18:06  • Odpověz
tak holky, volala jsem tam, mám poslat závaznou objednávku na e-mail :slight_smile: bála jsem se,aby to už např. nebylo obsazené,ale pan ředitel nám ty termíny po mém minulém telefonátu předběžně rezervoval :slight_smile: paráda co,takže já to jdu dát dokupy
30. led 2010 v 18:49  • Odpověz
takže jsem si to s tím ředitelem odsouhlasila, 200/osoba/noc, snídaně 70,-, oběd 100,- , večeře 100,- (tím pádem necelých 500 i s komplet jídlem na jednoho)
30. led 2010 v 18:57  • Odpověz
renu taky sem donedávna nevěděla co to je ... zkráceně je to to jak dítě zvládne porod, první číslo je hned po porodu, pak asi po 10 min atd (nevím přesně) ... nejlepší sou desítky, pak se strhávají body třeba že je promodralej atd
30. led 2010 v 18:58  • Odpověz
ani nevím jaký skore sme měli my, nikde to napsaný nemám ale myslím že to byli desítky
30. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.