• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
30. led 2010 v 19:00  • Odpověz
evena: my to máme napsané ve zdravotním průkazu
30. led 2010 v 19:01  • Odpověz
budeme to chtít určitě s jídlem ne? S tím,že když bysme vyrazili třeba do té zoo,tak si na ten den oběd zrušíme...
30. led 2010 v 19:01  • Odpověz
jj ten apgar hodnotí reflexy, promodrání, dýchání,srdeční akci atd....
30. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Ondík se naučil vydávat takový ječivý skřeky
30. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Danuš - prosím tě, mohla by jsi se zeptat jestli ten superior pokoj má manželskou postel (pokud možno velkou), protože Editka spí s nama. My si klidně připlatíme :wink: Děkuju moc!!!!
30. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Já jsem našla, že je tam polopenze. Takže oběd se stejně neobjednává :slight_smile:
30. led 2010 v 19:22  • Odpověz
edi a pavli prosím pošlete mi na vás mail...
30. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
evena taky...prosím...
30. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
edit -zeptám se ti :wink:
30. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
hlky ten abgar skore, je hned po porodu, pak 5min po porodu a pak 10 min po porodu a zkoumají se životní funkce dítěte

holky a to jídlo se bude objednávat předem???
30. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
hanah-psala jsem to do mailu k té objednávce,jestli poopenzi musíme objednat už předem nebo na místě...počítám,že zítra nebo v pondělí mi odpoví
30. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
super :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
danuš ted jsem se tam dívala znovu jak to tam je s těmi pokoji a je tam 200kč za pokoj, který má sociálku společnou na chodbě, tak snad my to budeme mít na pokoji a jen máme slevu, že neplatíme 250,- ale 200,-
30. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
ahoj, dnes me Davídek nějak vyštavil, byli jsme u prababi, celou návštěvu probrečel no hrůza :confounded:
jinak to šlo, schválně jsem mu tam vzala kočárek, kdyby byl ospalej, aby se nadýchal čerstvýho vzduchu(babi bydlí na vesnici) a on řval i v kočárku,, nevim bud ho trápili prdíčky, nebo na něj vplýva blbě úplněk, už i noc byla na pytel, protože se budil častějš než jindy :confused:

hannah: snad to je len nějaká sleva, taky doufám, pak by to bylo blbý ne :unamused:

holky nějaký hodila jsem new fotečky : http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=532021
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=570395
30. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
ježiššš, sory za tu skomolenou větu, já už napůl spím, tak prominte už ani nevím co tu čmáram :grinning:
jdu si radši lehnout, protože tu napíšu zase nějakou blbost :grinning:
30. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

hanna: koukala jsem na ten ceník taky, ale ty pokoje od 200,- se spol. soc. zařízením na chodbě mají jen 2, kdežto těch pokojů standard od 250,- s vlast. soc. zařízením mají 10, tak to snad určo myslel tyto pokoje, když nás bude tolik :wink:

tak dneska vstávačka v 1, v 5 a v 8 :slight_smile:

werča: malej včera taky furt řval u babi :slight_smile:
31. led 2010 v 09:25  • Odpověz
werča: Davídek má krásného kulicha :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 09:26  • Odpověz
AHOJKY
tak my vstávali ve 4 ráno a od 5 jsem mu každou štvrt hodinku dávala dudlíka, nevim asi s ním hodně točí tá rýma :frowning2: vzhůru jsme byly od 7 hodin, ted konečně usnul,, odsávaní hlenů jsem odkládala protože to nebylo nutné ale dneska ráno jsem mu odsála plnou odsávačku, nechutí mu mlíčko, dá si s bídou 100-120, pak to odstrkuje a hraje si s tím, no katastrofa a to dr. chtěla aby pil víc, kdepak, prostě ne a ne pít víc, večer teda vypil 180ml ale cez den je to hrozný :frowning2:

pabli: ona to plete moje tchýně do kojeňáku, chodí do kroužku pletení a pletou i dětičkám v inkubátorech, na Davidkovi jsme jí jenom skoušeli, ten potřebuje o něco věčší,,, moc se mi v ní líbil, tak mi to prostě nedalo a musela jsem ho vyfotit :grinning:
on je na návštěvách věčšinou hodněj ikdyž je nevyspalej, no včera se smál, pak do něj něco vešlo a spustil, doma už byl zase vysmátej
:confused:
31. led 2010 v 09:55  • Odpověz
WWERCAA - tak to může být ta rýma, máme úplně stejné noci. Nakonec spal s námi v posteli, protože už bysme se vůbec nevyspali. Trvá to u nás už druhou noc, ale prdíky to určitě nejsou. :confounded:
31. led 2010 v 09:58  • Odpověz
makka: já jsem taky přemýšlela jestli ho netrápí prdíky, ale dnes ráno jsem si uvědomila, že to s ním dělá ta rýma ošklivá :angry: ,, já nevim jestli by v posteli s náma usnul, on usína dobře v postýlce do 4 to bylo v poho a pak se mu k ránu nasbírají hleny a je to v pr... chudák, lituji ho :frowning2: v pondělí pošlu tete penízky aby jsme měli tu tymiánku čím dřív tím líp :wink:
31. led 2010 v 10:10  • Odpověz
WWERCCA - my jsme se ještě také pořádně neodhlenili. Myslela jsem si, že má malý po rýmě a přestala jsem vysávat nosík a ejhle, ještě tam soplíky byli a dost jsme toho ještě vysáli.
31. led 2010 v 10:26  • Odpověz
makka: já jsem dnes odsála poprvé, protože předtím to nebylo nutné, ale už vidím, že když si malej kýchne tak to letí ven, tak prostě rýma se rozběhla a budu mu to muset prostě odsát, ty malinký prckové neumí ještě smrkat tak to musí nějak ven, budu se snažit mini málně odsávat, no když budu vidět, že nemůže pít, tak to pujde ven
31. led 2010 v 10:34  • Odpověz
ahojky holky,my úplně pohoda,sice včera do večera hysterčil,ale kolem půlnoci usnul a první kojo v 5:30,pak v 7:45 a v 9:30.....takže jsem se krásně vyspala po hodně dlouhé době
31. led 2010 v 11:10  • Odpověz
jéé danuš tak konečně noc spánku co :sweat_smile: tak to je fajn, že jsi vyspalá, jen tak dál další noci co :slight_smile:

já ted dožehlila, malej furt spí, musim se učit autoškolu, koncem února mám skoušky a ještě jsem se do toho pořádně nepodívala
31. led 2010 v 11:18  • Odpověz
ahojte

vstávání v 1 a pak v 5 a už neusla ... pak kojení v 8, 11 a konečně chrápe ... noc nebyla nijak tragická, vzbouzela se jen na kojení a nebrečela, ale i tak je to pro nás velký nezvyk, sem strašně nevyspalá :frowning2: holt sme byli zvyklý na aspoň 10ti h spánek no ... snad se jí to vrátí :unamused:

bezva tak už je vzhůru :unamused:
31. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj, tak naše noc byla docela OK. Kojení v 19, ve 21, 2 a v 5. Vstávala jako tradičně v 7,30, ale pak ještě hodinku ležela v postýlce :slight_smile:

Evena - vítáme Májinku mezi "normální" děti :grinning: :grinning: :grinning: Ale pro vaše dobro a protože jsem kamarádka ti přeju, aby se to rychle vrátilo do starých kolejí.

Rýma je děsná. Okolo nás jsou teď všichni nemocní a tak Editku bráním před celou rodinou :frowning2:

Jo, všechny jsem vás v IP poprosila o tel.číslo. Doufám, že to nikomu nevadí. :wink:
31. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
EDIT - teĎ jsem ti ho poslala.
U mě je horší, že dlouhodobé nevyspání začíná doléhat na mou psychiku. Začala jsem brát hořčík, aby mi nešiblo.
31. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Malý taky spí šíleně, že by začali zuby? Zdá se mi, že noc dohání přes den.
31. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
makka: někde jsem četla, že kolem 4 měsíců začnou děti prostě blbě spát... u některých zuby, u některých ani to ne...
31. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.