• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj holky, jdu jen na skok, dneska odjíždíme s maloušem k mace, tak se přihlásím až od ní:slight_smile:...edit taky jsem ti to poslala.......my teda spaní zatím pořád oki, doufám, že to vydrží:slight_smile:
31. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
makka ať ti hodně pomáhá manžel, taky zkus chodit mezi lidi, za kamoškama a tak, ať z toho opravdu nezblázníš....
31. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
edit :grinning: :grinning: :grinning:
pabli nestraš !! :grinning:

malá je sice skoro furt vzhůlru, ale hodná, žádnej ukňouránek, tak asoň že tak :slight_smile:
zítra jdem k dr na naříznutí té bouličky po očkování, pak se to musí zahojit a pokud vše klapne ok tak bude KONEČNĚ v 5-ti měsících naočkovaná HEXOU a na pneumokoka
31. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
teg: užij si to u vašich :slight_smile:

makka: radila bych to, co teg :slight_smile:

evena: takže očkovací premiéra :grinning:

holky, některým, které mám na FB, jsem poslala návrh na přátelství s winii, abyste se jako tegga nedivily, co je to zase za jméno :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
no holkyyyyyyy, kde jste kdo? :slight_smile:... malej dnes děsně vytrapuje, jak odjeli naši, tak si připadá sám asi, je děsný rozmazleneček :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Pavli - u nás jsou taky nejhorší pondělky, po víkendu je zvyklá furt se jen nosit a taky se ji neustále někdo věnuje a já jsem pak na ni sama a nemůžu být pořád s ni. Ale úterý už je lepší :wink:

Pavli - nevím jestli jsem ti už psala výsledek 4 měsíční kontroly, ale určitě vím, že jsi se na něj ptala :grinning:
5,8kg 62cm.

Manžel dělá super večeři - placky z br.kaše :grinning: Uvařila jsem ji k obědu asi pro 10 lidí a tak to teď musímě spapat :slight_smile:
31. led 2010 v 17:09  • Odpověz
edit: taky si myslím, že to bude zítra lepší... taky jsou u nás nejhorší pondělky :grinning:

evena: prosím napiš mi do diskuze ještě jednou vaše míry, já to z IP omylem smazala :grinning:

HOLKY, KDO JSTE UŽ BYLY S PRCKY NA KONTROLE, NAPIŠTE MI TAKY MÍRY A VÁHY, ZANESU DO TABULKY (TABULKA UŽ NA NAŠICH STRÁNKÁCH JE)
31. led 2010 v 18:37  • Odpověz
edit: koukám, že malá přibrala skoro 800 g za měsíc, to je super!!! :wink: ... hmmm, brambrové placky bych si taky dala :slight_smile:
31. led 2010 v 18:38  • Odpověz
pabli: 6.900 g / 64 cm :wink:

tak já znám placky teda jen ze syrových nastrouhaných brambor ne z bramb. kaše :confused: ale na ty speciální jídla co se vaří doma u edit už sem si zvykla :grinning:

posílám Májinku "na živo" :slight_smile:

http://leteckaposta.cz/503695314
31. led 2010 v 18:56  • Odpověz
evena: Májinka "jen" 700 g přírůstek, jooo? :grinning: :grinning: (né, dělám si srandu, Víťa přibírá tak 350 g měsíčně :sweat_smile: )
31. led 2010 v 19:21  • Odpověz
evena: jé, super video, Májinka ani na skoro 7 kilo nevypadá :slight_smile:
31. led 2010 v 19:23  • Odpověz
tak já přidám pasoucího a slintajícího Vítka :slight_smile: http://leteckaposta.cz/671592052
31. led 2010 v 19:27  • Odpověz
evena: já dělám i placky z těsta na bramborové knedlíky - z toho práškového - těsto uňahňám a osmažím :slight_smile: někdy ještě vložím párek, salám, sýr apod. :slight_smile:
31. led 2010 v 19:29  • Odpověz
pabli no jo ta tvoje žížalka :grinning: minule to bylo "jen" 200 g za 14 dní tak sem se trochu vyděsila jestli jí něco náhodiu není :grinning:
dřív to na ní vidět moc nešlo ale teď je baculatá čím dál tím víc, když je hambatá tak je samý špíček :slight_smile: :slight_smile: docela se pronese :grinning: sem zvědavá na zítřek na přírůstek do poradny protože v poslední době často jí
31. led 2010 v 19:29  • Odpověz
evena: no Vítek má po jídle vždycky hrozně baculaté tvářičky... :grinning: :grinning: ... ovšem není baculatost jako baculatost :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 19:33  • Odpověz
31. led 2010 v 19:35  • Odpověz
pabli tak konečně sem se do toho dostala, nějak se to nechtělo načíst ... videiko super
chodila nevím, zdá se mi že malá má taky velký nožiska, zkus je změřit a porovnáme :grinning:
teď valíme koupat ... pak jí změřím nohy :grinning:
31. led 2010 v 19:38  • Odpověz
evena: ok, tak já taky změřím při přebalování :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 19:39  • Odpověz
jo a změř i délku nohou celkově :grinning:
31. led 2010 v 19:40  • Odpověz
prej potřebuje mimčo mít baculatý tvářičky na to aby mohlo sát ... takže možná proto je mája takovej žrout :grinning:
jako od rozkroku?
jj, od rozkroku tu vnitřní stranu :grinning:
31. led 2010 v 19:44  • Odpověz
holky :slight_smile: tak my dneska odpoledne hrůza :frowning2: malej nechtěl spát vůbec, pořád byl uřvanej, pak v 5 jsem ho naoblíkala a šla jsem ven aby se prospal,, ted už dobrý, vykoupanej, napapanej, nudle odsáte, tak a spinkat at si odpočnu, z učení nebylo skoro nic :dizzy_face:
31. led 2010 v 19:58  • Odpověz
pabli: to jsou ťapky, to je leháro, fajfky nahoru, už jenom nějaká flaška do ruky a je to :grinning:
31. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
tak už jsme zpět doma od našich, fakt jsem si krásně orazila, odpočinula,vyspinkala, včera měl teda Ondrášek amok,úplně ječel,jakoby ho někdo bodal na nože,pak i víc kadil (snad 2x za den) a k tomu to noční buzení,tak si taky říkám,jestli to už nejsou zuby.... :confused: i když tu dnešní noc se nebudil,to bylo super 5,5 hod. spánku :dizzy_face:
31. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
dokonce jsem byly se ségrou včera sáňkovat, manža si to taky 2x sjel a pak jezdil s mým taťkou s kočárkem s Ondíkem :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
werča: jojo, malej si teď koupání užívá :slight_smile: nohy pořád dává ven a rukama zas cáká :grinning:

werča, danuš: koukám, že u vás taky prckové zlobí

danuš: jé,tak já sáňkovala... no ani nepamatuju :slight_smile:

evena: tak jak jste dopadli s měřením? Vítek 66 cm celkem váha 5035 g před krmením, délka chodidla 9,5 cm a noha od třísla k patičce 20 cm :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
pabli tak chodidlo 9 cm a maličký kousek, nedalo se to pořádně změřit strašně sebou mlela a nohy 23 cm, přítel musel asistovat, jinak bych nenaměřila nic, je děsná nedá se jí ani dát plína jak se furt hejbe :grinning:

snad bude dnešní noc už normální nebo mě odvezou ! :rolling_eyes:
31. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
a Mája nevím kolik má celkem, neměříme jí ale před 14ti dna měla 64 teď počítám tak 65 cm ...
31. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
a váhu jen typuji tak na 7.200 uvidíme zítra jak sem se trefila :grinning:
31. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.