• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena: no tak to mají chodidla postejná :slight_smile: ale uznej, že nato, že má Víťa o víc jak 2 kg míň, tak má chodidlo dlouhý :grinning: :grinning:

holky, půjdu už spát, zítra zase papa :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:...no joooo, tak to mě nenapadlo ani vesnu, že winii se jmenuje tak jak se jmenuje:grinning:....danu já se taky chystám s malou ségrou na sáňky, už se těšíííím:slight_smile:
31. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
tegga taky sem koukala kdože to je :grinning: já na sáňkách nebyla ani nepamatuju, leda někdy předloni sem tahala synovce po zahradě a málem sem vypustila duši ...

pabli na váze asi moc záležet nebude :dizzy_face: do délky rostou většinou děti "tabulkově", holt jen některé děti nerostou jen do délky ale i do šířky :grinning:

posílám pro představu tělo naší "modelky" :grinning: :grinning: je z dnešnho koupání a jde vidět jak je nenasytná :grinning: snaží se sát všechno co je po ruce ... saje i hračky :grinning:

http://leteckaposta.cz/624148094
31. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dnes jedu na návštěvu ke kamarádce, tak se ukážu až navečer zase

evena: super video :grinning: ... hlavně teda slintám nad vaší krásnou vanou :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Víťa taky pořád něco cucá a saje, máme všechno mokré...
1. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
evena:super video..malá je krásnej plaváček... :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Holky krásný videa a ještě hezčí děti :slight_smile:

U nás je taky furt všechno ocumlané. Nejraději má moji kliční kost, ale k té už se teď moc často nedostane, protože ji nosím čím dál tím míň :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
ahojte

noc podobná jak včera, usla v 22, pak kojení 1.30 a 5.30, pak se vzbudila ještě 7.30 ale vzhledem k tomu že se mnou spí v posteli tak sem ani nepřebalovala a jen jí šoupla prso a spali sme dál, tak to bylo docela ok, teď ještě spinká ...

pabli vanu nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: vlezu do ní jen kvůli malé ... :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
malá na co dosáhne to si taky narve do pusy, musím před ní schovávat ovladače co se donedávna váleli vždycky na posteli
1. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Evena - právě kvůli tomu nočnímu kojení jsem si taky malou naučila spávat s nama :slight_smile: Je to mnohem pohodlnější než ji furt vytahovat, ale má to i svoje nevýhody, hlavně ztrátu soukromí s manželem :wink:

Naštěstí večer usne sama ve své postýlce a přes den taky. Ale docela dlouho nám trvalo ji to naučit. Nejsem přítel metody - vyřvání a ono to šlo i po dobrém, jen to asi dýl trvalo.
1. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
edit jo je to pohodlé :slight_smile: přítel ten spí buď na gauči v obýváku nebo u Máji v pokojíku kde je taky postel ale to je mi jedno aspoň se s Májou nemačkáme :slight_smile:
mě teda malá sama v postýlce neusne ani náhodou, když byla menší tak jo, ale teď už to nezkoušíme, večer když je čas spaní tak si jí přítel vezme na křeslo ke krbu a ona hypnotizuje ty plameny a usne, pak se spící přenese do postýlky, někdy mu uspáváné trvá 5 min nkdy 2 h :grinning: pak jak se vzbudí na krmení tak už si jí nechám u sebe v posteli
1. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Editka spí mezi nama, ale kdyz někdy řve tak ho pošlu do obyváku (ještě, že jsem koupila tak velký a široký gauč :slight_smile: ). Malá mi taky neusínala v postýlce, ale já jsem toho už měla plné zuby a pomalu a jistě jsem ji to začala učit. Měla jsem štěstí, protože si dala říct. :slight_smile:

S tím krbem je to dobrý!! A jak ji uspáváš přes den? Edis usne v kočárku hned a v postýlce teď už taky, ale musí být unavená. :wink:
1. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
přes den neuspávám, když je unavená tak mi usne u prsa nebo vyjímečně pod hrazdičkou když je hodně unavená a dlouho si jí nevšímám, v kočárku taky usíná ale venku už sme nebyli strašně dlouho
1. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Mně malulka dnes od půl páté nechce a nechce spát
A hezkej den všem :wink:
Asi už je pro dnešek vyspaná, usnula před desátou a spala až do té cca páté (skoro).
Tohle se jí ještě zatím nikdy nepovedlo :wink: :slight_smile: , no, takže je vyspaná a co by mi teď spala, že?! :grinning: :grinning:
Ráno si cpala do pusy celou pěstičku tak, že se až divila jak najednou málem nemůže dejchat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No prstíčky u nás teď mezi hračkama vedou. Ještě jsme jí do pusy nedali (a už snad ani nedáme) dudlík, tak se není co divit. Ale oni to prcci teď dělají všichni a rádi :slight_smile: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
dobré ránko, tak minulá super noc se neopakovala :frowning2: Kojii jsme opět ve 2:30, ve 4: 50 a v 7:30.....snídala jsem stylem,že jsem Ondíka nechala řvát,chytil amok,když jsem si dělala snídani, mám už jen 49 kg-vážila jsem se u našich :cry: přitom se snažím jíst dost i ho nechávám někdy řvát,abych se vůbec najedla...
1. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Danuš - musíš najet na čokoládu :slight_smile: Já se cpu 70% Lindkou, je drahá ja potvora, ale úžasná a kila jdou krásně nahoru :slight_smile: Nejen moje, ale i Editčiny. No co, manžel říká, že mě miluje takovou jaké jsem a dietu budu řešit až přestanu kojit :wink:

My taky kojíme min. 2x za noc. Ale v sobotu jsem najela na odstřikavání a teď mám mlíka, že nevim co s nim. V sobotu jsem odstřikala za celý den jen 120m a stálo mě to hodně času a nervůl, včera už 180ml a dnes jen do teď (2 odstřikání) už 70ml. Tak zamražuju na kašičky :grinning:
1. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
edit-taky chci odstříkávat,ale nějak mi na to nezbývá energie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lindt čokošky taky miluju, nejvíc pomerančovou :grinning: Teď ale postupně zpracovávám hořkou figurkovou kolekci :slight_smile: a denně se snažim 1 smetanový jogurt a 1-2x meltu půl napůl s mlíkem, kojo čaj do konvičky.....
1. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
jak je to s tím jménem winii,jsem nějak mimo mísu??? :grinning:
1. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Danuško - tak to já ty melty/caro vypiju tak 3 obr hrnky za den, čokoládu taky každý den a jogurty sním minimálně 3 (snídaně, sváča a pak jeden v salátu) :grinning: Kojicí čaj si dělám 6 hrnků denně. Já totiž strašně moc vypiju a snažím se před každým kojením vypít čerstvě udělaný-teplý, to je dobrý na snadnější vytékání mléka. Jsem maniak já vím :grinning: :grinning:

Teď jsem byla s Editkou hodinu venku, zima je tam děsná i když podle teploměru to tak nevypadalo :frowning2:
1. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Dneska moc nestíhám, Davídek je zase nějakej podrážděnej, ta rýma :frowning2:
My dnes noc v pohodě, bez podání dudlíčka, vstávali jsme ve 3 a v 7 :slight_smile:

Ahoj Hanula :slight_smile: ty už máš tak velký dětičky, jéé to koukám, a ted mají sestřičku, to je super :sweat_smile: určitě se z ní těší, že jo
1. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
edit- já si dělám čaje 1,5 litru a pak ještě piju meltu tak litr za den a rajec pampeliška piju když nestíhám udělat čerstvý čajík nebo tak něco....taky se snažím před a po kojení napít...Teď si peču pizzu Ristorante polo, když bude Ondík odpolčo spinkat,tak si udělám polívku na zítra a budu mít od manži z práce švestkové knedlíky :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
holky, v hypernově-albertu mají v akci pampers megapack 4-9 kg, 150 ks za 499,-
1. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
weru-ať ta rýma brzo přejde,máte doma odpařovače?? A to odsávání nedělej zas tak často, pak mají vysušený nosík a to taky není dobrý...my po odsátí dávali ten sprej s mořskou vodou
1. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Já bych si taky dala pizzu, mňam. Ale bude rajská od včera, jen si do ni přidám parmezán kvůli chuti a hlavně vápníku :grinning: Dnes budu prvně v životě vyrábět droždovou pomazánku, mám na ni strašnou chuť a tak doufám,že se povede :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
my máme kňourací náladu, no jo,babička,děda a teta ho pořád chovaly a já se teď zbláznim :grinning:
1. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
danu: my sice Pampers nekupujeme ale 150ks to jde ne, my kupujeme Huggies mega pack
na tu rýmu, tak já dávam na topení mokré ručníky aby bylo vlhko a neodsávam často, jen když vidím, že už mu to vadí při pití :wink:

edit: můj přítel jí chtěl taky minule udělat, já to v životě nejedla :confused: ale říkal, že je moc dobrá,, já mám ráda tuňákovou :wink:

danu: Davídka hlídala tchýně dopoledne, protože jsem si musela něco vyřídit, při ní je furt hodnej, hraje si, ani o něm neví, přišla jsem domů já a už je uknouranej, nedovolil mi ani vyčurat, už ječel, ja nevím ale při babce je hodnej furt a máma na něj vyjde s odsávačkou a pořád mu něco strká do nosánku, tak asi proto me zlobí :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
evena: Mája je velká plavkyně, málem ti snědla nohu jak koukám :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj holky jdu vás pozdravit v pondělí jako vždy nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: každý pondělí mám totiž uklízecí takže smejčím celý byt atak, pak do toho ještě vařím

dneska tady zase sněží jako blázen už je to fakt na palici, už chcííííííííííí jaro, jo jak ste se domluvili jedete teda na ten vánův statek?
1. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
jj,už je rezervovaný
1. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
weru a co používáš na rýmičku nás trápí už od porodnice a teď jsem koupila ten nosní sprej Stérimar je na to delfínek sice je dražší asi 170Kč ale fakt je moc dobrej může se stříkat každej den je to i na pravenci a Gabča se po tom dobře dejchá i rýmičku už skoro nemáme :wink:
1. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.