• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danu pablinka nám poslala na FB návrh jestli nechceme být přátelé s winii :grinning: a jelikož se známe jen přezdívkama tak ty jména sou prostě zvláštní :slight_smile: ...

edit pomazánku z droždí sem měla jen jednou a nevěděla sem kam to vyhodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem holt rypák na jídlo :grinning: zato pizzu bych si dala taky ...

werčo ať vás to brzo přejde, taky máme rýmu, už snad měsíc ! :confounded: :confounded:
to byla ještě v té vodě klidná, když je na zádech tak voda stříká až ven z vany, sem ráda že má vodu ráda, když bývala ve vaničce tak strašně hysterčila tak se musím koupat s ní :grinning:
1. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
taky chci jarooooooo,zima mě už nebaví,ty vrstvy oblečení,nesjízdný silnice...
Ondík pořád kňourá,je přebalený,najedený a nemůže zabrat
1. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
winii sem si říkal kdo novej sem leze :grinning:
1. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
se taky těším na jaro, balit ty děti jako cibule je otrava :confounded:
1. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
winni: Ahojik, já bych měla taky uklízet ale nějak se k tomu nemůžu dostat :grinning: sedím u PC a nic

jojo pojedeme na statek, ten byl pro nás výhodnější, tím, že byl levnější, já se moc těším, to už nám prckové polezou :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
málem bych zapomněla, jeli sme do poradny kvůli naříznutí té bouličky po očkování a už v čekárně začala natahovat, asi čula že se bude něco dít, protože sem byla nervozní ... to byl děs běs, brečela strašně hystericky (tak moc brečí tak jednou za měsíc) a uklidnila se až doma u prsa ... jedna maminka musela z té čekárky odejít protože ten její klučina se toho řevu bál :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
werčo tak na to lezení se moc netěším, už se vidím jak jí furt někde chytám :grinning:
1. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
danus tak to je fajn už se těším už si rozluštila tu záhadu s mým jménem :grinning:
1. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
even zkoukla jsem video Májinky je úžasná jak tam morduje toho králíka :grinning:

až budu mít čas tak vám sem musím poslat video Gabči ona se teďka naučila strašně řvát jako tarzan někdy mi to dělá i v postýlce třeba ve 4hod ráno a to je jako děs :grinning:
1. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
já taky musím pablince hodit do IPka naše rozměry koukala jsem, že nám toho tam dost chybí
1. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
no to jsem si myslela, že mi malá bude spát po obědě chvilku, zabrala na hodku pak se tak zasrala, že sem jí musela přebalit a teď tady v postýlce nadává
1. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
winii no jo, plyšáci u nás teď jedou na prvním místě
video určitě pošli :dizzy_face:
malá spí tvrdě po kojení tak pádím ven
1. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
malá se mi taky dnes ale ránoi příšerně pokadila, bylo to až na posteli a na kojícím polštáři kterej byl vedle ní, nechápu jak to dokázala :fearful:
1. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
evena: hysterický pláč chytne furt Davídek po injekci a řve až pokým neodjedu s ním ven, to ti nezávidím :fearful:
aspon zhubnu, když budu za ním běhat :grinning: , ale budme rádi, že zatím neběhají, doufám, že nebudu muset všechno ze spodních poliček dát nahoru, ale asi se bez toho neobejdu, to by jsem měla spoušt :grinning:

holky Davídek se mi včera asi 4-krát přetočil na bříško, paráda, jsem z něj nadšená

winni: to nadávání jí jde dobře co, ten můj to taky umí až ho slyšet na chodbu ven z bytu :grinning:
1. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
winii-nerozluštila :grinning:
1. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
danus dávala jsem si tam na facebooku holky tady od nás a tegga něvěděla kdo to je prostě si myslela, že se jmenuju asi normálně winii a žádné jiné jméno nemám :grinning: tebe jsem tam nenašla jsi tam taky?

werca no až polezou tak to bude šílený už teď v tom našem pidi bytě přemýšlím kam ty věci všechny uskladním
jé Davídek už se ti takhle krásně přetáčí jo to Gabča furt nic akorát umí když pase tak se převalit na záda to by jí šlo pač tam u toho nemusí vyvíjet žádnou námahu jen se nakloní na jednu stranu a už to je :grinning:

za chvíli půjdem jíst tak doufám, že pak bude spát dýl
1. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
DANU - byla bych klidně pro přejít na jinou diskuzi. Jen nevím co mám pro to udělat a jaký na to mají holky názorTak s těma trojčata je to teda úlet, kdo má potřebu tohleto dělat?
Jinak jsem si na bráchovu svatbu dnes koupila kalhoty, byli slevněné z 1200 Kč na 300 Kč, ale přemýšlí co k tomu.
1. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
makka já jsem z toho taky rozhozená pač ta lucitta taky hodila přece k nám a fakt tady není bezpečno nejradši bych fakt šla pryč na tu dámu tam to jde krásně zamknout a nidko cizí nám tam nepoleze, myslím, že koník za chvilku zkrachuje, s těma kalhota to byl kauf co v červnu už by mohlo být pěkně tak co nějakou hezčí tuniku tak to vždycky zahrání :wink:
1. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Makka - nějkou pěknou sexy halenku :grinning: V květnu (ne li už v dubnu) budou jarní výprodeje a tak něco pěkného určitě sezeneš. Brácha už se těší? Budou mít velkou svatbu?

Myslím si, že s konikem to nebude tak horký, jen tu nebude tolik diskuzí kde se píšou soukromé věci.
1. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
winni: já používam otrivin kapičky v ampulkách, no nosánek mu neuvolní, tak jsem koupila Nasivin, ale ty se smí jenom max. 5 dní,,, tak říkaš že Sterimar je dobrý,, jak fakt nevim do čeho jít :unamused:

makka: tak jsi vymákla fakt super slevu :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
werca já už právě taky nevěděla co už koupit a poradila mi to ségra kupuje to svojí holce tak jsem to taky koupila a je to vážně fajn stříkám si i já, a to fakt na rými trpím strašně a tohle mi taky pomohlo

no já si asi smažu fotky tady, jak k nám chodila tak radši z bezpečnosti :confounded:
1. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
winii-Ondík taky řve jako Tarzan,naučil se to asi před 4 dny a je to něco
1. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
my máme Physiomer baby(od 3 týdnů),je stejný jako Sterimar,ale levnější
1. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Dnes sem vylezla ven s kočárkem a museli sme se vrátit protože řvala uplně nehorázně :grinning: Teď už sou s mým v křesle a oba dva chrápou. Tyhle chvilky ten můj uplně miluje protože se trochu prospí :slight_smile:

Zapomněla sem napsat že přibrala dalších 200 g za 14 dní, dost sem koukala že tak málo protože nejí, ale doslova žere a teď ještě má dvě kojení navíc v noci :confused: Říkala sem dr že se tak najednou zbouzí a říkala že to může být třeba že chce být se mnou a mazlit se nebo jí kojení už nestačí jako dřív tak se vzbouzí hlady, takže jestli chci mám vyzkoušet na noc kašičky ... tak musím nastudovat jaké sou nejvhodnější
1. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
no mě se taky zdá že malá má nějaký silnější hlas, asi tím jak rostou tak sílej :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

přesunem se tedy nebo co? :grinning:

já si dnes užila s Vítkem pěkný den, jeli jsme za kámoškou, tam jsem nakojila, daly jsme čajík a jely na procházku, pak zase k ní, nakojit a teď jsem dorazila MHD domů :slight_smile:

evena: doktorka mi řekla, že na první kaši mám vzít rýžovou buď nemléčnou, ale ta je prý hnusná, nebo mléčnou... koupila jsem rýžovou mléčnou od Nutrilonu... ale vychází to 85,- na 5 dnů... zatím ji dávat nebudu, malej se teď tolik nebudí, přešlo ho to...
1. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
já jsem koupila nemlečnou, abych ji mohla dělat s MM, to prý dětem víc šmakuje. Mám ji pro případ nouze :grinning:
1. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
edit: nojo, ale já nemám co tou balonkovou odsávačkou odstříkat (resp. pár mililitrů za hodinu), tak musím mléčnou... :grinning:
1. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
danus já po tom právě nepídila tak až dojede tenhle tak zkusíme ten Physiomer, jo taky mě to pak napadlo, že sem to sem neměla psát, ale už bylo pozdě :sweat_smile: , tak já si tě tam na facu přidám jo :wink:

pabli tak to jsi měla hezkej den :dizzy_face:

even mě to tuhle taky udělala Gábinka, řvala jak tur v kočárku až na náměstí mám to asi 5 minut už jsem z toho byla na nerva, vždycky jsem jí tam dala a byl klid tohle se stalo poprvý doufám,že už se to nebude opakovat

Gabča teďka dělás šílený scény u oblíkání začne tak řvát jak kdyby sme jí vraždily někdy se to fakt nedá, snad jí to brzy přejde, to ještě vybírám oblečení abych jí fakt moc nemučila, myslím jako oblíkání přes hlavu a tak
1. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
pabli máš IPku jestli mi tam doplníš údaje díky
1. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.