• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky v kolik chodíte koupat a kdy dáváte spát, máte to pokaždý jinak nebo už máte režim my se snažíme se vždycky strefit kolem sedmé koupeme dáme najíst a spinkat vždycky nám to vychází na tu půlhodku takže vždycky od osmi je klid a máme pohodičku
1. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
dala jsem na FB fotky z plavání a taky fota s Amálkou :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
my koupem obden,kolem 7, pak někdy usne,někdy si hraje, řve atd, ale úplně spinkat jde kolem 22:30 a spí cca do 2 a pak se budí na kojení
1. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
jdu si dát sváču,prcek vytuhl při cd Ivy Frühlingový :slight_smile: dělám si bílý smetanový jogurt+ovesné vločky,mandlové plátky+takovou medovo-borůvkovou pochoutku od Oxalis
1. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
winii: my koupeme jednou za 2-3 dny, a to kolem půl osmé, pak od osmi do půl deváté kojím a pak jde Vítek spát. Kdybych ho dávala dřív spát, tak se dřív vzbudí, takhle je vzhůru na kojení kolem jedné, pak kolem čtvrté-páté a pak kolem osmé-deváté, to vstáváme.
1. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
danuš: Víťu zatím muzika nasírá... asi tím, jak ji nemám doma ani já ráda, tak když zkusím něco pustit, nebo mu nedejbože zpívat, tak za chvilku je nehorázný řev :grinning: :grinning: bude holt morous po mně :grinning:
1. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
danus na fotky kouknu, Ondrášek ti tahle usíná u cd, Gabču zase uspává vysavač :grinning:

mě Gabča vytuhne v 20hod a spí už zase do těch 6 do rána :dizzy_face:
1. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
winii: Víťu přes den uspí digestoř, při vysavači se ale zase uklidní :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
tak my koupeme každý večer mezi 6-8hod, pak papání, pak si s ním chvíli pohraju, popovídam, pak postýlka, tam usne při hudbě z kolotoče, no jsou i dny, kdy usíná s pláčem :wink:

holky, tak bude to přesouvaní nebo ne? :confused:
1. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
werča: zatím ne :wink:
1. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
ahoj holky...co to čtu, my se přečsouváme:slight_smile:? já nestíhám u mamky, my si taky užívali, dnes jsem se vyřádila na saních, jak už dlouho ne:grinning:.....co ten statek, je to zamluvený?
1. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
tegga: ještě nevíme, zatím jsme tady, skus napsat IP Danuš, ona ti pak napíše svůj návrh :wink:
já na saních nebyla ani nepamatuji :grinning: alespon jsi si užila :slight_smile:
jo statek snad platí, bude fajn

holky koukněte, ten můj malej lumpík se dnes večer taky vyřádil, zvedá se mi do sedu, jako by mu bylo půl roku:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=570395
1. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
winii malá taky u oblíkání řve jak tur, hlavně u čepic je to horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
režim moc nemáme, ale koupeme tak mezi 7-8 večer stále každé 3 dny a pak kojení a uspávání, ale usne třeba někdy až v 11 :slight_smile:
a s dobou spaní večer neprovokuj :grinning: :grinning: ještě nedávno mi malá taky takto spala, teď už týden stávkuje a nevydrží dýl jak 5 h bez jídla, proto chci zkusit kaše jestli jí to víc zasytí

tak ohledně kaše sem něco málo nastudovala a mléčnou nechci, smíchává se s vodou a nechci malou šidit sušeným mlíkem :grinning: takže budeme kupovat lepší odsávačku, tou pákovkou odsaju tak 50 ml a už sem nadřená jak bulhar :angry: a samozřejmě bez cukru :grinning: sme vypasení my s přítelem tak nemusí být i malá :grinning:
zatím vyhrála kaše od HIPP je levná tak uvidíme co na to řekne malá že ...

tak teď jdu zkouknout fotečky :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
werca pěkně se zvedá :dizzy_face:

danu supééér fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
EDIT - na sexy halenku bych musela mít sexy tělo, bohužel budu muset mít něco volného. Nakouknu na netu, co se nosí. Jinak brácha chystá svatbu pro 150 osob :confounded: fakt šílenost, asi neví do čeho dát prachy. Jeho budoucí žena má velké svatby v rodině, je z vesnice. Bude to mazec, když je poslouchám a nikdy bych se do takových příprav nehrnula. Nám stačila svatba pro 30 osob a měla jsem nerva.
Dnes jsem byla dopoledne venku a odpoledne si malého vzal můj taťka. Přišel po 1,5 h. vyřízenej, že opravdu se to v tom sněhu nedá i když jsem mu to říkala.
Doma mám také kaši rýžovou s příchutí banánů. Jen se bojím, abych malého nezabetonovala, budí se mi v noci 2x - 3x, někdy třeba jen kňučí a stačí mu dudlík. Stejně bych se potřebovala už bez přestávky vyspat, manžel mi pomáhá co se dá. Dnes jsem si navařila konvici čaje na posílení, už se mi motala hlava.
1. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
WWERCA - tak to je šikulka, Adámek si sedá jen s pomocí.
1. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
holky, dala jsem na FB nové fotky, tak jukněte :slight_smile:

taky něco hodím sem pro ty, co na FB nejsou :slight_smile:

werča: je to šikulka, ale moc ji sedat nenechávej, do půl roku nesmí..
1. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
holky takže mi potvrdili rezervaci z Váňova statku, jídlo je prý dobré objednat asi tak týden předem, na ty pokoje jsem poslala dotaz,ale myslim,že když to má být akce,tak to jsou ty za 250,- s sociálkou na pokoji a snad i manželské postele
1. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
danuš: super!!! šikulka!!! :slight_smile:
1. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi jsme v noci snad ani nespali. Malý pořád kňoural, ale nevypadalo to na prdíky, teď je vysmátej. Fakt jsme jak 2 mumie. Jí 3x za noc, což už se mi zdá dost. Přemýšlím nad tou kaší.
2. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
ahoj holky,

makka: tak my jsme se taky vůbec nevyspali... malej jedl ve 22:30, v 1:30, v 5:45 a teď vstáváme... ale mezitím pořád kňoural, tak jsme k němu vstávali střídavě s manželem dávat dudlíka a konejšit a teď k ránu v 7 h jsem si ho už vzala do postele a ještě ho přesvědčila, že si zdřímneme (ale i to byl skoro nadlidský výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: )... jsem jak přejetá parním válcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
PABLi máme úplně to samé, kňučení, hlad, kňučení. Už jsem to také nevydržela a vzala si ho do postele už ve 2 h., ale Adámek tahal mého manžela za vlasy. Vybalila jsem ho totiž ze zavinování a měl volné ručičky. Dnes na vítání občánků budeme vypadat jak sfetovaný. Fakt už nevím co dělat, jestli ho nechávat před spaním večer déle vzhůru, cca 4 hod. aby byl unavený. Prostě se mu hodně věnovat, hrát si, chovat, dělat kraviny :frowning2: Ještě pár takových nocí a vezou mě k Chocholouškovi :frowning2:
2. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
makka: tak zkuste tu kaši, třeba pomůže... no ale třeba to budou ty zuby, no...
2. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
ahojte holky

noc už klasika :confounded: usla někdy kolem 10. večer, vstávání ve 2 a pak v 5.30 a kojila sem s pidipřestávkama na spaní až do 7.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: prsa mám vytahaný a bolavý :rolling_eyes: doufám že mají u nás v lékárně tu kaši co chci nebo tomu podobnou ... ale ještě nevím jak to mlíko odstříkám :grinning: koukala sem se na ty el. odsávačky a sem dost vyvalená s cen, takže nevím jestli investovat za cenu že budu dělat kašičky na noc s MM nebo prostě koupit UM, to se mě zatím příčí, ale ty prachy za tu odsávačku asi nedám :unamused: :unamused:
2. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
holky, vypadá to, že postupně přejdeme všechny na kašičky, co? :slight_smile: ... já teda pořád odolávám, jsou noci lepší, pak zas horší, tak nějak na střídačku...

evena: jo, je to dost drahé...
2. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
ahoj holky, tak mi noci pořád pohoda, ale stejnš bych tu kaši ráda nasadila:slight_smile:......ale holky, jestli to spíš fakt nejsou zoubky
2. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Tak jestli to jsou zoubky, tak nám lezou nějak pomali. Doktorka říkala, že by měl zarudlou dáseň, což nemá.
2. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Není potřeba se o té kaši domluvit s pediatrem?
2. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
evena, na netu na www.rajmaminek.cz mají docela cenově přijatelné odsávačky. Mám tu ruční Avent, celá sada přišla asi na 1,300 :slight_smile: a dají se sehnat i "jeté", co jsou jako nové za lacino :dizzy_face:
2. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.