• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky, však Renčin Kubík už 4 měsíce má (mně třeba doktorka řekla, že můžu dát tu kaši i třeba týden před "narozkami", tedy před 4 měsíci), a je na UM, tak to má na příkrm akorát, ne??

jo, teď koukám, že už to evena taky psala :slight_smile:

evena: já bych ten cukr až tak neřešila... my jsme se jako mimina stravovaly daleko hůř a taky jsme přežily :wink: spíš pak budu malému omezovat sladké, kupovat mu místo klasic. sladkostí nějaké ty zdravější a tak, to jo...

hannah: gratuluju k ukončení šestinedělí :slight_smile:... jste byli u očního? hnisají malému očička? my na to dostali antibiotika, ale myslím, že spíš pomohlo to mačkání slzných kanálků... protože po dobrání ANTB se to objevilo zas, ale poctivě jsem vymačkávala a je to ok... ťuky ťuk

renu: my máme synflorix, ani nám prevenar doktorka nenabízela
2. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
danuš: máš to v tabulce :slight_smile: no, myslím, že Ondík přibral víc, než přibere Vítek... teď jsem ho vážila a má 5070 :confused: uvidíme za týden a půl na KO
2. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
pabli- mě právě přijde,že shodil,jak se pořád vzteká u pití i v noci a špatně pije, málo spí, přitom mléko mám......doktorka říkala,že kolem tohohle věku můžou mít vztekací období a že už můžem "vychovávat" :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
překvapilo mě,že mi doktorka řekla,že pak ty příkrmy po 6.m. můžem lehce osladit :astonished: a prý se může dávat i rybí maso...
2. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
pabli mě jde o to že nechci aby si zvykala na sladké, to pak prý děti nechtěli pak neslazené věci a chtějí ten cukr a nemusí být koule jako já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

edit neodstříkám z toho samého prsa ze kterého dokojím, ale z toho druhého, v pohodě je to pak dotvoří když je čas kojení ... sem teď zkoušela odstříkat ručně, jde to líp jak tou mou odsávačkou :confused: ale furt je to naprd, pomalý a otravný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hani tak asi teda pudu taky do toho aventu do pákové našla sem jí i za 950,- což se fakt solidní cena si myslím ... sem říkala příteli že bysme mohli starší nějakou málo používanou a on mě nadal že sem blbá :rolling_eyes: tak sem říkala že je ještě možnost kupovat ty kačičky mléčný nebo kupovat UM, to v žádným případě :grinning:

danu hlavně že přibírá aspoň něco :dizzy_face: a ty cenťáky to je teda dlouhán :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
odstříkala sem si 30 ml tak nevím jestli to na první zkoušku stačí, ale snad jo, chci zkusit tak jednu dvě lžičky
2. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
evena- já prodala el. odsávačku, nevyhovovala mi a i mě to bolelo, takže jedině růčo. Tu rýžovou kašičku budem dávat jen večer,dál budu kojit jako doteď. To nás nezruinuje ta mini porcička každý den :grinning: ale sunaru bych se ráda ještě vyhnula,ani není potřeba
2. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
danu a jakou si měla?
2. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
taky chci kašičku jen na noc + aby to zaklopila ještě mlíkem, u nás snad UM taky potřeba nebude teď si myslím že už se nic nemůže pokazit když už je laktace takto rozběhlá a můžem kojit třeba do aleluja :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
danu a myslíš že budeš schopná si ručně odsát třeba 100 ml na kaši až už jí bude chtít baštit víc? :confused: To já bych asi nedala ...
2. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Tak už jsem doma a Editka spinká!!! Jsem překvapená, ale ráda :wink:

Já jse se ručně odstřikávat nenaučila a ta elektrická mi vyhovuje, ale půjčila jsem ji kámošce a tu to s ní taky bolelo, já už jsem asi naprosto necitlivá :grinning:

Sunaru se asi nevyhnu, protože nemíním kojit do jejich 2-3 let :grinning: BUdu se pokoušet Editku postupně odstavovat, abych ji v roce už nekojila ani na noc. Snad to pujde.

Reni - hlavně nám řekni jak se vám s mrkvičkou dařilo.
2. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
holky tak se mlý probudil ale byl dlouho po jídle tk jsme se rozhodli mu dát flašu protože by stejně plakal a bylo by to asi pro něj nepříjemné...Takže dneska před spaním mu to dávat nebudu a dáme mu to zítra k obědu...
2. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Tak se teď trochu motám na dámě.cz a jsem z toho trošku znechucená :frowning2: . Diskuze jsou plné debilnich smajliků a špatně se tam orientuje. Než jde založit vlastní diskuze tak se musíme zapojit do nějaké jiné a nasbírat body tak píšu kam se dá :grinning:
2. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
edit a od kdy se dítě bez MM nebo UM obejde ?
edit taky tam budu muset nahlídnout jaký to tak je ... to s těma bodama už říkala danuschka že se musí nasbírat, to je blbý :rolling_eyes:
2. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Kravský mlíko se nemá dávat minimálně do 2 let dítěte - do té doby má být na UM nebo MM. Tak dlouho teda kojit fakt nechci :grinning:

Dáma se mi vůbec nezdá. Ale pokusím se udělat nějaké body
2. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
edit tak sem tam nahlídla a taky se mi to zdá divný, hlavně ty smajlíci strašně velicí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná je to o zvyku no, ale tady je to určitě lepší, mě se už vlastně nikam jinak ani moc nechce :rolling_eyes: ale podřídím se většině ... na MK stejně budu chodit dál ...

já bych kojila tak určo aspoň do roku pokud nebou nějaké problémy protože mě to baví a je to pohodlné ... teď mám ty padavé vlasy tak jestli to neustane tak brzo skončím, než být plešatá že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Pabli: no furt mu teče z očíček, tak jsme šli, ale slzné kanálky jsou myslím v pořádku, dostali jsme ANTB kapičky a kapeme co 2 hodiny a stěr nám dělali proto, jestli tam není nějaká infekce, tak za týden uvidíme
2. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
edi:jak je to se mnou??když jsem byla na pracáku??dělám taky daňové přiznání???a co tam může přítel všechno zahrnout??
2. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
danu:a co jste očkovali??prevenar nebo sinflorix??
2. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
edit-taky mě ta dáma štve s těma trapnýma bodama,je ještě něco jiného,kde se taky uzamykají diskuze??
renu-ani nevim,byli jsem domluvený,že přijedem na pneumokoka a typ vakcíny nevim,asi mají jen 1 druh
2. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
evena-v té kaši je přímo mléko nutrilon,takže není potřeba přidávat svoje :wink:
2. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
danu já o žádné jiné diskusi nevím ...
já mám kaši nemléčnou, to by mělo znamenat že v ní není mléko, ani sušené :confused: ta má se může smíchat s mlékem nebo s vodou, tak že by tam to mlíko fakt bylo? :astonished: no už sem z toho dokonale zblblá :grinning: každopádně dnes zkloušíme :grinning:
2. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
danuš teda Ondráše je fakt drobátko taková žížalka :dizzy_face:

my máme danej prevenar já ani nějak nerozhodovala, ptala jsem se na to očkování a doktorka nám píchla prevenar na synflorix jsem si ani nevzpoměla

renu jsem zvědavá zítra jak to kubík zblajzne

Gabča dostala k vánocům světlušku Fredie do Lamaze je její nejoblíbenější pořád jí morduje a ještě radši když je u toho nahá to si jí nemusím klidně hodinu všimnout :grinning:
2. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
holky malý má uplné záchvaty pláče...je to možné že to spůsobyla ta HEXA??
2. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Renu - když jsi byla na pracáku tak neděláš danové přiznání, protože jsi neměla žádné zdanitelné příjmy. Až budete manželé tak si na tebe může manžel uplatnit slevu na dani (24tis).
2. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Mě se MK prostě líbí víc. Myslím si, že tu nepíšeme nic za co se máme stydět a nic co by mohl někdo zneužít. A navíc nevím kdo by ty naše diskuze četl :slight_smile: Já mám spíš strach z diskuze v Regionu, hlavně tady u nás na menším městě kde se všichni známe.
A na dámu se já asi neprocpu, protože nevím s kým tam diskutovat, je to tak blbě poskládané a každá diskuze má v sobě 5 milionu debilnich smajliků.
Budu hledat ještě něco kde to jde zamknout.

Jinak na FB jsem, ale fotky tam taky nemám :wink:
2. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Chtěla jsem se přidat k řijnovkám na dámě (k řijnovkam jsem patřila od začátku mého snažení) a byla jsem vyhoštěna :slight_smile: Teda bylo mi to vzkázáno přes Pipiii. :slight_smile: Udělala jsem to hlavně proto abych nasbírala body a tam ty holky "znám" tak mi to přišlo jednodušší. Ale jsem nežádoucí :wink:
2. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
EDI:a proč jsi byla nežádoucí???
2. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
Renu nevím. Asi jim jsem málo dobrá :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: mě se teda koník taky docela líbí, škoda, že ty diskuze nejdou uzamknout tady, to by bylo úplně nejlepší:slight_smile:......nedávejte si fotky a máte klid, mě si myslím, že nikdo podle mé fotky ani nepozná:slight_smile:...jinak nedočítám, jen koukám, že se bavíte o kaších, hned jak dorazíme domů, tak ji taky zkouším, zdá se mi, že malej strašně málo baští...i když to se mi zdálo i minule a máme přes šest kilo, je to blbý, že u kojení, pokud člověk neváží, tak nepozná, kolik prcci vypijí:slight_smile:
2. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.