• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit nežádoucí :confused: sou divné :sweat_smile:

první kašička supééér :grinning: udělala sem trochu řidší, nejdřív byla zaražená, připadlo mě že nepoliká ale polikala, v půlce sem toho chtěla nechat že jí to jako stačí a ona začala brečet tak sem jí dávala dál a ona doslova hltala, když sem nabírala kaši tak se za mnou přitahovala do sedu a chtěla se na tu kaši dostat, taky se křečovitě chytla té sklínky a kdybych jí nedržela tak si jí snad narvala do pusy ... dělala sem jí jen z 30 ml tak příště budu muset aspoň ze 100 :grinning:
v odsávačce už sem se rozžvejkala a bude to avent páková, sou na ní pozitivní ohlasy a prý je srovnatelná s elektrickou
2. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
edit: to s těmi říjnovkami mě pobavilo :grinning: :grinning:

tegga: jakou budeš dávat kaši?

holky, a kolik té kaše dáte? a před posledním večerním kojením nebo po tom kojení? to asi před, že?
2. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
evena: tak super, že vaše první kašička tak dobře dopadla :slight_smile: vím, že některé dětičky kaši ani nechtějí...

jdu koukat na "růžovku" :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
edit já sem na MK taky nepíšu nic za co bych se měla stydět, mě tu snad vyslídit nikdo ani nemůže, takto z rodiny má PC jen švagrová a ta můj nick nezná a ani neví že sem chodím, takže by to byla haluz, bože ale to by byl průsééér :grinning: ty řeči o tchýni :grinning: aspoň by věděla jak si jí "vážím" :grinning:
2. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
pabli já dávala před kojením
2. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
evena:tak to je super že malá tak baští...evčo a to jsi dala před spaním??a jakou tu kaši máš??
2. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
renu představovala sem si to tak že jí dám kaši + to zaklopí mlíkem a tvrdě usne až do rána (to bylo někdy v 19.30) :grinning: dopadlo to tak že Milan dělá co může a malá řve a řve takže idilka se nekoná :grinning: už na to chudák nemá nervy tak jdu kojit :grinning: tak nový plán je nakojí se a usne, snad to výjde ... a kaši mám SUNARKU nemléčnou (rýžovou) oslazenou, chtěla sem neoslazenou ale lékárním se asi přehmát :rolling_eyes: chutnala sem jí a je hrozně dobrá, nedivím se že jí tak jela :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
EVENA - tak jaká byla noc s kašičkou.
My jsme včera byli na vítání občánků. Byli tam celkem 4 děti, z toho 3 holčičky a náš jediný Adámek. Takže si mohl vybírat z nevěst :wink: Sice jsem měla obavu, jak to Adámek zvládne, ale byl nejhodnější. Holčičky plakaly a když začaly plakat, Adámek ohrnul dolní rtík a chtěl taky začít, ale dudlík to spravil. Ještě, že to bylo jen na 20 min. déle by to nezvládl. Zase tak zajímavé to nebylo. Fotky dodám.
3. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

makka: tak vidíš, jak jste to vítání nakonec zvládli :slight_smile:

evena: tak co noc? :slight_smile:

U nás dnes dobrý i bez kaše, malej usnul už před 20. h, spal do 1 h, pak do 5 h a teď ještě chrní, já se dnes vzbudila sama od sebe - to je super pocit, nevzbudit se kvůli brečení dítěte :grinning:

tegga: já myslím, že tu nepíšu nic hrozného, resp. nic, co bych jinak nemohla říct nahlas, tak snad taky OK :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Mě to nežádoucí taky docela pobavilo :slight_smile:.......já vůbec ještě nevím, jakou kaši, s doktorkou jsem se o tom neradila, ani nebudu, ona chce, ať pořád kojím:grinning:...mrknu, co kde píšou na netu......a budu ji dávat zatím někdy kolem poledne, až zjistím, co mu to dělá s bříškem, tak ji začnu dávat na noc....a my s vítáním pořád nic :unamused:
3. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
sorry že sem lezu ale jdu regovat na editah :slight_smile:

edit ano chodila jsi k nám to je pravda..ale pak jsi přestala a pokud jsi nás četla a nereagovala tak je to jen šmírování dle mého...na dámu jsme se přesunuli z jednoho prostého důvodu a pokud by se toto stalo vám věřte že se přesunete ještě rádi......do IP píšeme někdy osobní věci..pokud vám nevadí že je někdo čte tak rposím.nám to bohužel vadilo....na dámu jsme se přesunuli pouze naše parta!!!nikoho jinýho tam nechceme aby se neopakovala to co na koníkovi a pokud chceš body přispívej kamkoliv :sunglasses:

a nepiš že jsi nežádoucí..prostě už si k nám dlouho nechodila tak proč najednou :confused:

jinak nebojte koník se během 14 dnů změní a diskuze půjdou snad uzamykat :wink: tak můžete být uzavření i vy :grinning: a pokud budete chtít pouštět cizí je to vaše věc....my prostě máme blbou zkušennost tak se edit nezlob....
3. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
mury: no co nám sem lezeš? :grinning: :grinning: :grinning: jinak díky za info o možnosti uzamčení diskuze v budoucnu :wink: ... no, my si právě tady na MK nic moc osobního do IP nepíšeme, tak asi i proto jsme tu spokojené :wink:
3. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
pabli: ty jsi teda husta, prej co sem lezes...mury jen pise, co jsme napsali Edit, nikdo z nas si nepamatuje, ze by k nam furt chodila atd...a aby cetla nase prispevky jen tak???Trochu divny ne a pak napise, ze je u nas asi nezadouci...
3. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
ehm tak se jdu zastat murynky.
Holky my jsme divné??pabli tobě je to k smíchu???
A co je na tom k nepochopení?????
Edita k nám nepřispěla ani nepamatuju,nevíme o ní vůbec nic!!!!!nechápu proč bychom ji měly pouštět do uzamčené debaty,která je jen pro nás.Aby si o nás mohla číst??To snad ne!!!
Holky pochopte že prostě chceme soukromí a to tam máme.Vás asi nikdo nečte,nás četla spousta lidí a kradli nám IP....to by Vám taky vadilo!!že si soukromé IP nepíšete??A co tel.čísla,maily a podobně???Chápete vůbec jak se to dá strašně zneužít??Nás ta osoba teď obtěžuje všude a věřte že to je hodně nepříjemné.
3. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
caki, as: holky, fakt, nechte toho... to byl vtip :wink: Však to napsala Edit dobře, že je u vás nežádoucí, když chcete mít soukromí, na tom není nic špatného :wink:
3. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Tak to se teda taky musím ozvat...

Pabli dost mě udivuješ tímhle chovaním.Na říjnovky jsi chodila dost dlouho tak nechapu proč nas najednou uražíš...ja jsme si všechno s holkama vyřikala po těch zatracených ip a je klid.
Jestli ti připadá k smíchu že tě někdo pronasleduje a píše ti na všechny možný adresy do pc tak jsi mi ty spiš k plači,že nedokažeš pochopit takovou situaci proč jsme se rohodli odejít někam kde si nikdo nebude číst osobní věci.A edith nikdo neurazil jen nam prostě přijde divný že když oní nic nevíme že bysme ji měli pouštět na uzamčenou diskuzi.

věty Mury cos lezeš nejsou na místě!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
hmmmmmmm, co když jsou ty identity teď ukradené a mury, caki a as je TA OSOBA? :grinning: :grinning: :grinning:

a konec sci-fi dnešního dne :slight_smile:

holky z Podzimních, kde jste? dneska to nějak flákáte :slight_smile:... jsem zvědavá na even a jejich noc :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
3. únor 2010 v 09:35 • ivuu
3. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
teda pabli fakt ziram.... :angry: :fearful:
3. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
no já žasnu...co sem olky vůbec chodíte dělat???když nám nelezete do diskuze tak jak víte vůbec že Edita něco takováho psala??Podle mě tu nemáte co dělat...odejděte si na vaši diskuzi a nám dejte pokoj...nikdo o vaši přízeň ani příspěvky nestojí..a to co napsala Edita bylo pro nás a ne pro vás...a asi to byl i její názok....

No jo jak jsem slyšela od jedné nejmenované osoby...kr... pomlouvačné ...a prej prudké povahy...hahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
ahojky Pavlinko,tak co víteček??
3. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
a Pavlu nechte napokoji...děte si dělat rozruch do své diskuze....
3. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
ren je to veřejná diskuze ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
holky z Října: vaši situaci nezlehčuju, chápu, že jste měly problém, tak jste šly jinam, na tom není nic špatného, taky chápu, že jste tam nepustily Edit, když máte svoje soukromí. Jen mě pobavilo, jak to tu Edit napsala. A Mury sem vlezla tak, jako k vám chtěla vlézt Edit, proto ten vtip "co sem lezeš" - se 3 vysmátými smajlíky!! A taky zírám, jak je najednou tolik holek z vaší diskuze tady, to už je PODEZŘELÉ :wink:
3. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
pavli tak my jsme hodku a půl uspávaly..malého bolela ta nažka po očkování...když jsem se jí dotkla tak řev...takže jsme uspávaly na rukách...ale nakonec se podařilo...naštěstí teploty nedorazily... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
muryno:tak proč jste vyhodily Edi z vaší??dit jsi psala když si někdo čte naši diskuzi tak je to šmírování ne???
3. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
mury: to jste tak zapšchlé, že chcete to, co se stalo vám, dělat i jiným??

renu: no ahojky, super, přišla posila :slight_smile:) děkuju :slight_smile: Víťa dobrý, huláká v postýlce, dnes jsme se dobře vyspali :slight_smile:, co to očkování, jak jste zvládli noc?
3. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
ren vím že se efit chodí chtěla jsem jí to vysvětlit :wink: my jí nikdy nevyhodili z koně ale z dámy jo po blbé zkušennosti :wink:
3. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
ne pabli já jsem to napsala slušně omluvila jsem se že sem lezu jen jsem chtěla dát vysvětlení edit končím pa
3. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.