• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak holky kukněte do alba.....
3. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
PIPII můžeš mi říct, co se tedy stalo? Abych věděla.
3. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj co se tu dělo :confused:

já se k tomu vyjadřovat nebudu nevím co se dělo na říjnovkách jen mi to psala pipii po poště

holky z říjnovek k tomu mají dovůd ale memusí nás tu napad viz třeba ivuu nevím co psala už to bylo smazaný, mylsím, že nidko neudělal nic špatnýho mě jen mrzí, že jsem si třeba hodně rozuměla s pipii prožívali jsme spolu těhotenství a různé startosti teď kvůli nějakému magorivy jsem jakoby oní přišla, řadši odešla s jinou partou to mě na to mrzí nejvíc a to co se tady předvedlo myslím, že nebylo vůbec potřebný edit tu napsala názor a hned si to někdo vzal do huby nebylo na tom nic špatnýho jen sme chtěli nasbírat body a když k vám edit hodila tak jí to napadlo, po nasbíraných bodech ste jí zase mohli vyšoupnout toť můj názor

dneska mám návštěvní den tak tu moc nebudu
3. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
holky tak moc nám ta mrkvička nechutnala :slight_smile: ale spolknul tak 2 lžíce což je úspěch... :wink:
3. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
RENU - musíš na něho pomaly, je to pro něho něco nového.
WINII já to trošku přestávám chápat a taky mě moc mrzí, že se trošku rozpadáme :frowning2:
3. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
makka:jojo skoušíme pomalu....

nahrávám video na youtube jakou měl malý radost po mrkvičce...
3. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
3. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
JÁ už toho mám dost.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jestli máte některá problém s mím krmením a příkrmem tak to napište...nesnáším chytré baby co hovno ví o tom jak krmit a budou mě poučovat....
3. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
že WINII??????
3. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
jé, renu super fotky i video!!! :slight_smile:... však on tomu přijde na chuť... a když ne, tak znám i holky, co nejdřív dávaly ovoce, pak až zeleninu, ale uvidíš... :slight_smile: taky se bojím, že to Víťovi moc chutnat nebude :grinning: ... ty fotky s umazanou pusinkou jsou fakt super! :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
jdem teď ven, objevím se tu navečer
3. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
RENU -teď nechápu tvou reakci, někdo ti něco napsal do IP? Jinak Kubík kvičí a ječí jak náš Adámek, až to někdy trhá uši
3. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
makka:tak jsem asi pi.a já nebo co jako???tak včera jsem byla u pediatra...a řekla mi že od UKONČENÉHO 4 měsíce se NEKOJENÝM dětem dává PŘÍKRM....začíná se mrkví..nebo brokolicí nebo květáke...píšou to i na stránkách od hami...

a ted jsem zjistila že prej se dětem nic nedává že jsem prej blázen...tak nevím komu tady hrabe....
3. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
myslela jsem že jsme tu kamošky ale asi néé...takže asi ani na ten sraz nepojedu..

jo a WINII jestli máš nějaký problém co se týká stravování našeho dítěte tak ho řeš semnou...lidi co řeší mé věci za míma zádama mi nejsou po chuti....
3. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahoj holky, tak já vůbec nechápu, co se tady děje:grinning:......každopádně ty holky, co sem psali vůbec neznám, jim vadí, když je někdo šmíruje a evidentně taky čtou naši diskuzi, což mě teda dostává:slight_smile:....a já tady poslední dny moc nejsem, ale nemyslím si, že se edit nějak naštvala, jen sem napsala, že na tu dámu do diskuze nemůže chodit a to je všechno.......jinak chápu, proč tam ty holky jsou, ale moc nechápu ty reakce na pablinku
3. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
renu, wini nema problem!!!!!!!jen mi napsala, jestli to neni brzy?????????????? a pustila jsme se do tebe ja, pac se mi nezda ze by to kubik potreboval, resila jsme to s tebou po icq..... ale uz tady nebudu s nikym nic resit, vse co vam pisu soukrome tak musite rozpatlavat verejne! boze! :rolling_eyes:
3. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
renu a teď už se nechytám vůbec:grinning: co se děje? na sraz pojedeeeeeeš, jasan :wink:
3. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
já už mám dost tady, já se nechytám:grinning:
3. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
pipiii mám už toho dost...když někdo absolutně neví jak je to s nekojenýma dětma a bude mi tvrdit něco co nejni pravda tak s toho vstávám ze židle... :angry: :angry: :angry:
3. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
tegga:prosím tě od kdy se mají přikrmovat nekojené děti??a čím se začíná???

Pokud jste krmila své miminko z láhve, nebo ho kojila a současně přikrmovala z láhve, Ministerstvo zdravotnictví / WHO (Světová zdravotnická organizace) doporučují, abyste s přechodem na pevnou stravu nezačínala dříve než v dokončeném 4. měsíci.

KOLIK JE NAŠEMU MALÉMU???
3. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
čím se začíná přesně nevím, asi mrkví ne:slight_smile:....a příkrmy u nekojených se dávají od 4. ukončeného měsíce.....a i když by dal někdo svýmu dítěti něco dřív, tak je to jen a jen jeho věc, to si teda taky myslím:slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Nejlepší je začít jednodruhovým zeleninovým příkrmem. Vhodná je zejména mrkev, brambor, brokolice, květák nebo dýně.
Unikátní Hami První lžička představuje jemné pyré z jednodruhové zeleniny mrkve, brokolice nebo květáku s velmi jemnou konzistencí. Děti si tak lépe zvyknou na novou chuť.
3. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
TERČO PROSÍM TĚ JSEM NA HLAVU ŽE MALÝ DOSTAL MRKEV???
3. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
terčo ale my máme ukončený 4 měsíc....ne???
3. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ne, já si ymslím, že je to oki:slight_smile:.....však klídek renu, je to tvoje mimčo, můžeš si dělat co chceš, kašli na to :wink:
autor
tegga, rence jsem napsala : je to tvoje dite, takze to uz nechci resit, nevim proc to porad rozebira.....
já nevím, myslím jo ne:grinning::grinning::grinning:
3. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
já si to taky myslím...a včera mě to doktorka tak řekla...
3. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
michalo:protože mě tvůj názor děsně vytáčí...
3. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.