• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky tak už stačí, každej na to může mít svůj názor a každá z nás si svoje dítě může vychovávat jak chce......já taky můžu s něčím nesouhlasit, co tady někdo jiný dělá, ale nikomu to nevykládám, je to každýho věc
3. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
já jen že píšete od ukončenýho 4.měsíce což by mělo bejt u Kubíka až na konci února nebo?!? :unamused:
3. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
RENU a ty ses to dozvěděla jako jak, že zrovna o tobě WINNi mluví.
Ach, jo, holky, přestává mě to bavit, jak se tu hádáme
3. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj Majo, ty ještě žiješ, nebo také chodíš na jiné diskuze :wink: Jak se máš?
3. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Já jsem také dala malému pitíčko od ukončeného 4. měsíce a nic se nestalo a když jsem viděla Kubíka na videu, tak byl moc spokojený.
3. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Teda vrátím se z práce a nestačím se divit co se tu děje :sweat_smile:

Tohle jsem rozhodně způsobit nechtěla!!! Půjdu se řijnovkám omluvit, byla jsem špatně pochopena a mrzí mě to.

Hlanvně se omlouvá já, že jste do toho byly zataženy!
3. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
EDIT - no, já se stejně v tom nějak nevyznám. Jsme tu nějak rozhádané, což mě dost mrzí :pensive:
3. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj Markét!
No já sem prvně nestíhala sem chodit a když sem náhodou nakoukla tak jste tu řešili něco mimo můj obraz.Já sem spíš na facebooku a nebo na skypu a icq :slight_smile: Máme se celkem fajn,akorát sme asi trochu nachlazený :frowning2:
3. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Tak u nás je rýma na dením pořádku, když jsem nachlazená já, tak to malý hned chytne. Už aby bylo jaro. Taky asi koukáš, co se tu děje. Já se nemůžu nějak zorientovat.
3. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
já už vůbec ne a ani se do toho nechci radši zapojovat! máš skype nebo icq a nebo jsi na facebooku?
3. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
ukončený 4 měsíc znamená konec 4 měsíce a to my už máme..my začínáme 5 :wink:
3. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Renu - jo, nekojený děti se můžou začít přikrmovat už od 4 měsíce (ukončeného) a tu Kubík je. Podle některých doktorů se můžou od toho 4 měsíce přikrmovat i kojené děti.
3. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
A neštvy mě - na sraz jedem všechny!!!!
3. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
holka v těhle vymoženostech se nevyznám.
3. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
aha tak to se omlouvám,já to pořád chápala že ukončenej 4.měsíc je až když ti je pět měsíců
3. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Makka - tím myslím facebook a skype a icq? :wink: Já jsem na skypu,ale ICQ mi taky nic neřika. Na FB jsem jen kvůli tomu abych se mohla kontaktovat se starýma kámošama a teď znovu, protože je tam z podzimek každá :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Maja - já jsem si to ověřovala u doktora. V den kdy má 4 měsíce je ukončený 4 měsíc. Já v tom totiž taky měla trochu bordel. :grinning:
3. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
makka - to je škoda je to mnohem rychlejší komunikace než tady! Taky by jsme se už konečně ,až se udělá hezky,měli sejít! Ovšem jestli budeš mít zájem,já bych ráda uvítala někoho s kým bych mohla jezdit na prochajdy!
3. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
edit - tak to je fajn,takže my budem mít v sobotu taky ukončenej 4.měsíc :grinning:
3. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
MAJA - no určitě bysme se mohli sejít, v tomhle se fakt nedá jezdit, ale až to sleze, tak klidně. Vidíš, já taky myslela, že ukončený 4. měsíc je poslední den v tom 4. měsíci. Zkusím nějak nastudovat facebook, nebo jak se to píše
3. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
holky já to říkala... :slight_smile: včera jsem měla hodinovou přednášku o tom co mu můžu dát a co ne u pediatra...

tak je to OK konec debaty... :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Renu - hodinovou přednášku? To máš super doktora, ten můj mi dal do ruky jen letáček :grinning: :grinning: A malé 2 injekce :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
renu nechápu já jsem tady psala, že už se v tom neorientuju, že podle mě je to ukončený 4. měsíc, ale je to tvoje věc já začnu až když bude Gabče 5.měsíců nevidím v tom nic špatného a bavila jsem se stím s míšou za to že už tady není a bavím se sní jidne za to nemůžu ale nepsala jsem nic špatného jen že to nechápu :confused:
3. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
joo...ptala jsem se jí jen jak teda s tím papáním a ona začla vyprávět jak to máme dělat co a jak dávat...že začít s jednou lžičkou pak další den 2 a hlavně první mrkev a pak brambor..následně brokolici...kdyý jsme šli do ordinace tak byla čekárna prázdná a když jsme se tam vrátili tak tam bylo asi 6 miminek..blbě i koukali dlouho museli čekat...
3. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
jestli jsem se tě dotkla tak promiň asi už nemůžu mít ani vlastní názor a to mě teda mrzní :frowning2:
3. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
wini:my 4 měsíc ukončený máme začínáme 5 :wink:
3. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
když nevíš jak to je tak to je pak těško se vyjadřovat...
3. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
MAJA tak mi fakčí facebook, jen nevím, co odemně potřebuješ vědět, abysme si mohli napsat.
3. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Winii a Renu - myslím si, že se jen špatně chápete.
Renu může přikromvat hned a když bude Winii přikrmovat až od 5 měsíce tak se taky nic nestane. Oba způsoby jsou dobře, protože ani doktoři v tom nemaji jasno.
Tak se nehadejte :grinning:

Posilam vám PUSU na usmiřenou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Máš pravdu teto Editko :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.