• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu mě je to jedno chápeš jsem se napsala vlastní názor, že to nechápu už v tom mám bordel a to že to nechápu tak se nemám vyjadřovat??? mám radši držet hubu a psát, že je to dobře když si to nemyslím :confused: tečka konec už se k tomu nevyjadřuju

_______________________________________________________________________________________________

tlustá čára za tím!!!!!!!!!!
3. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Teď jsem se fakt rozesmála. Připadá mi to jako - Teta Sally radí :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
jak ses tam napsala?
3. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
No to je dost, holky.
3. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
teda holky,člověk vás nehlídá a už se mi tu rafete :grinning:

včera mi MUDr. dělala taky přednášku, jak je to s příkrmy, my,protože jsme plně kojený,jen teda máme dávat tu kaši na noc, tak se nás týká zeleninový příkrm až od ukončeneho 6.m což je vlastně,když nám bude 6 měsíců a den :wink: Naopak pro nekojené dětičky to platí od ukončeného 4.m.,což je když jim jsou 4 měsíce a den.....takže renu to udělala dobře,protože už jim 4 m. byly :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Já se moc těším na ten sraz.
Včera se mi o něm zdálo. :grinning:
3. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
makka - jsi tu? čekám :confused:
3. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
edit-já taky moc moc!!! Pořád prohlížim stránky Váňova statku :wink:
3. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
mám šíleně pomalý internet od včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
MAJA - zkus mě hledat pod Markétou Sedmerovou
3. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
a mám tě! :grinning:
3. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
takže mi normálně budeš psát zprávy, nebo jak? Jsem fakt mimo
3. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
winii:ale pipiii mi to napsala trochu jinak...prej jestli jsem se nezbláznila...že to víte na 1000000000% že to tak nejni ....že jí to říkala i doktorka...atd....a to teda musí být ten pediatr mimo...
3. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
renu-ale to asi popletla,protože ona plně kojí a tím pádem má úplně jiné instrukce než ty....
3. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
v té přísůčce mám napsané že nejdřív na oběd tu mrkev a postupně přidávat a pak před poslední večeří kaši..tu zahrnu až za týden až 14 dní...
3. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
jak to napsala pipii tobě to nevím já jí jen psala, že to nechápu víc se o tom nebavím a si sem to psala sem tak pořád nevím co jsem jako udělala špatně :confounded: :frowning2:
3. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
ahoj holky, taky se moc těším na srazík :slight_smile:

renu: ať tě ani nenapadne, že bys nejela!!!!!!! :wink: příkrmy dáváš naprosto ukázkově a předpisově :wink: malej už ukonč. 4 měsíce má, tak OK :slight_smile:

winii: taky bych řekla, že asi jedno velký nedorozumění, že to holt pipiii trošku popletla :wink: a ty už aspoň víš, že to dává renu dobře. Protože ukončení první měsíc je, když je malému 1 měsíc, prostě je měsíc na světě, tak ho má ukončení, tak i ukonč. 4. měsíc = přesně 4 měsíce (resp. ten následující den).

Jinak s těmi příkrmy, spousta kamarádek začala dávat třeba i týden před tím 4. měsícem (u nekojených) nebo půl rokem (u kojených) a v pohodě, zas tak moc se na těch dnech bazírovat nemusí. Podobně mi říkala doktorka, že když budu chtít, můžu dát tu kaší i týden předtím, než budou malému ty 4 měsíce, že to vůbec neva.

no holky, tady to ale dneska žije :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
edit: chodíš do práce? kde máš Editku? sebou?
3. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Pavli - jo, většinou beru Editku sebou, ona pěkně spinká v kočárku (2-3 hodinky) a když tam musím být dýl, jako dnes, tak povolám tchýni nebo švagrovou :slight_smile: Ony obě bydlí asi 10 minut od moji práce tak pěkně dojdou, povozí Eduš a já dál pracuju.
Teď toho mám hodně, protože dělám zaměstnancům vyúčtování daně z příjmu za loňský rok a pracuju na výplatách za leden.
Někdy je to trošku na bednu, ale zas je to vytržení ze stereotypu a jak už jsem mockrát psala - každá koruna dobrá :wink:
3. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla - všechna telefonní čísla a emailové adresy, které jste mi poslaly do IP jsem si ihned opsala a okamžitě smazala. Aby vás případaně nikdo nemohl otravovat. :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Dnes jsme byli v poradně a jsme naočkovaní, máme obě injekce, hexu i pneumokoka.
:slight_smile: Pt :dizzy_face:
Ptala jsem se doktorky, jestli to není hodně, obě injekce naráz.
No a prej ne, prej to tak v Americe (?!) očkují už dávno a jsou s tím tak spokojení.
No, když i v Americe :stuck_out_tongue_closed_eyes: . :grinning: Snad to malá zvládne, tak jsme to dali.
Přibrala skoro kilo (za sedm týdnů),no, že jsme v normě (sestřička). Včera jsem se v lékárně ptala na Sunar a NUtrilon, ale zatím jedem jen MM. Když tak ji půjdu někdy převážit, KDYBY TO VYPADALO ZLE, NAJEDEM NA PŘÍDAVEK. tAKŽE MÁ 5650 g a měří 62 cm.
:sweat_smile:
3. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
edit: já jsem si říkala, že bylo fajn, jak jsem šla po Novém roce zažádat o tu dovolenou, protože mi zároveň dala podepsat ten růžový papír na daně... jinak by se snad ani neozvala! A mě by to samotnou nenapadlo asi :grinning: .... chápu, že je fajn takhle pracovat :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
hanula: máte krásné míry, to s tou Amerikou mě pobavilo :grinning:
3. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Holky poraďte prosííím,musím jít koupit odsávačku na soplíky,mám vzít tu obyč nebo tu na vysavač?
3. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Maja - já mám na vysavač i tu obyč a ta vysavačová mi přijde lepší. Ale co člověk a uživatel odsavačky to názor :slight_smile:

Hanula - super míry. My máme podobné, ale až ve 4 měsíci :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Odsávačka ruční toho moc nevysaje. Nevysaje rýmičku všechnu, když je. Zůstanou soplíky vzadu, a můžeš vyfukovat jak chceš. Nám dnes došla konečně odsávačka na vysavač (z Bazárku), budeme ji mít pro jistotu, i když už máme skoro měsíc od rýmy klid (konečně) :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
pavli:děkuju za podporu... :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Ta naše Eduš je fakt dílo. Spala od 10 do 12, pak od 13,30 do 14.45 a znovu vytuhla v 15,45 :grinning: Nestěžuju si, jen mě to udivuje.
Všechny moje kamarádky si naopak stěžují, že jim stejně staré děti spí 3x za den tak 20-25 minut. U nás to jsou spíš hodiny :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Sleduju Dharmu a Grega - to je tak dobrej seriál :grinning: :grinning: Chlámu se až se mi notebook třepe :wink:
3. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
tak ten seriál vůůůbec neznám:grinning:...jo a chtěla jsem říct, že jsem zvědavá, kolik nás na ten sraz nakonec pojede:grinning:.........a jdu taky vymazat všechny vaše čísla a emaily, co kde mám
3. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.