• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Terezko - pojedem všechny, protože to co tu dnes vzniklo byla asi erupce na slunci :slight_smile:

Ten seriál je úžasně vtipnej, dávají ho na Nova Cinema. Někdy je to teda ujetý až moc, ale dnes je to fakt boží :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
jo tak na nova cinema vůbec nekoukám, se mi zdá, že tam nikdy nic není:slight_smile:
3. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
taky že tam nic není. Koukám jen na tohle :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
edit: seriál taky neznám :grinning: mně se ze seriálů líbí Gilmorova děvčata, mám ráda jejich humor, mám to celé na CD a čas od času si to pouštím od začátku znovu a znovu :slight_smile: pak se mi líbí IT Crowd (nebo jak se to píše).

tegga: právě jsem taky přemýšlela, kdo vlastně nakonec jede na srazík, doufám, že se tam sejdeme... my bychom teda nejeli, jen kdybychom byli nemocní, jinak na 100 %... dokonce i kdyby musel manžel nakonec hlídat zvířectvo tchánovcům i ten víkend, tak jsem přemýšlela, že by nás tam odvezl a zase přivezl, za ty peníze mi to stojí :slight_smile: a nebo snad se do té doby opět naučím řídit a přifrčela bych autem sama :grinning: jen co opadne sníh (dnes zase chumelilo), tak bych chtěla oprášit svoje řidičské "umění" :grinning:
3. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
ooooo, zrovna mi přivezli špenátovou pizzu (jen těsto, listový špenát a uprostřed vejce - jako volské oko + sýr), moc se těším, jsem vzala tu, co manža nemá rád, protože zítra jde na gastro vyšetření, tak musí být už dnes před tím o hladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Jsem zpět z lékarny,odsavačku na vysavač měli jednu jedinou,takže byla jasná,je to Arianna Baby-Vac 2Ergonomic Máte jí někdo? Jsem na to zvědavá,hlavně na to jak bude Barča reagovat!
3. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
pabli - hm špenátovou taky můžu! :grinning:
3. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
jo, odsavačku máme taky na vysavač

maja: máme tu, co ty... Vítek spíš na ni podezřívavě hleděl, když jsem ale odsávala dlouho, tak už se kroutil, jinak pohoda, ale ještě neměl pořádnou rýmu, tak jsem odsála jen 3x, víceméně na zkoušku, už odsávat bez pořádné rýmy nebudu, vím, že se to nemá, jen když se fakt bude dusit rýmou.

jinak jsem koupila i tu obyč. balonkovou, pokud by měl totiž fakt rýmu a měli jsme odsávat i v noci, tak si jaksi nemůžu v paneláku pustit třeba o půlnoci vysavač, by nás vystěhovali asi :grinning:
3. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
holky, tak jsem se rozhodla, že budu chodit na cvičení s miminky (je pro děti od 2 do 7 měsíců, 8 lekcí za 680,-), můžete tady na těch stránkách mrknout i na video, líbí se mi to: http://www.porodnibaba.unas.cz/
3. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Pavli to je super. U nás nic takového není :frowning2:
3. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
edit: to je škoda, tady je těch cvičení víc - na tomhle se mi líbí, že JÁ nebudu muset moc cvičit, že bude cvičit spíš malej :grinning:
3. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Hlavně to mičkování je super. Na to chodí moje neteř (7let) a miluje to.
3. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
tak s těma erupcema plně souhlasim, protože se mi stala hustá věc:
moje kámoška chtěla vrátit knížku o těhu,tak mi psala sms,že je u baráku a prozváněla,já zrovna kojila,tak jsem to četla až za 10 minut,tak běžim dolů s knížkou,ona nikde,tak volám,ona že už jsou daleko, v tom slyším Ondráška až dolů,jak ječí,tak jí říkám,že jí tu knížku hodí manža a položila to a letěla nahoru za prckem...
za chvíli přišla sms- "co seš nasraná,já ti psala sms,už tě mám plný zuby,takhle se chovej k manželovi..."
Tak jí píšu,co blbne,že mi řve dítě a nemůžu se vykecávat, no následovaly sms, kde mi vyčetla i to, že jsme před 2 lety zapomněli na její narozky (měla je v den naší svatby) a dozvěděla jsem se, že neví, na co sem jako namyšlená a pro desetník dělám frajerku -to jsou výrazy co, fakt nechápu.....

Aby jste byly v obraze, tak ona má nemanželské dítě, s otcem dítěte nežije, když byla těhule,tak jsem jí pomáhala, přes kámošku sem jí sehnala 3 tašky věcí na mimi, nosila jsem jí ovoce, těhu čaj ,pak i kojo čaj,drobnosti pro mimi atd, když byla doma z porodky,tak jsem jí třeba dovezla oběd, vyžehlila plíny,prostě pomoc v nouzi.....to sem se dočkala co!!!Známe se od zákkladky, ale závist dokáže zničit i takhle dlouhý kamarádství.....FAKT UŽ NIKOMU NEPOMÁHÁM!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
potřebovala jsem se vykecat, tak promiňte ten román :wink:
3. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
Danuš - taky super den :angry: Někteří lidi jsou fakt mimozy, ale co naděláme.

Ono je to tak vždycky, za dobrotu na žebrotu :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
danuš: no to je děs!... i když na začátku toho všeho bylo taky pěkný nedorozumění... :stuck_out_tongue_closed_eyes: souhlasím s edit - "pro dobrotu na žebrotu" :wink:
3. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
to není erupcema, to je lidma:grinning:..... taková věc vždycky nejen naštve, ale hlavně zamrzí....spíš nechápu. že to nepochopí, když má sama dítě, tak ví, jaký to asi je
3. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
jé holky kde jste, já se konečně dostanu ke komplu a tady nikdo:slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
tegga: já tu jsem :slight_smile: zrovna řeším svou druhou svatbu, klapne nám nejspíš super hotýlek :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Já jsem tady :grinning:
Dala jsem si na FB stav vdaná a napsala jsem si tam manžela, ale on to musí schváli a on normálka nechce :grinning: Asi ho nakopu
3. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Druhá svatba? No toto, já budu závidět :wink:
3. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
jé pabli, já úplně zapomněla, že budeš mít druhou svatbu:slight_smile: no je fajn, já bych ji taky opakovala, jen pro tu zábavu:slight_smile:......edit já tam zase bez svolení nemůžu dávat žádnou manžovu fotku:slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Já snad ani žádnou jeho fotku nemám :grinning: Ale už jsem nakázala, aby hodil na FB fotky malé a já si je dám do svého alba, aby se bylo na co koukat.
3. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
já na FB taky původně nechtěla žádný fotky dávat, ani svoje:slight_smile:....ale sem tam tam něco mrsknu a je to, hlavně malouše, ať se můžou všechny kamošky, který chtějí, mrknout
3. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
už jsem se na Luboška koukala. Je fakt krásnej a ty jsi taky velká kočka.
3. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
tegga-na FB si nastavíš soukromí a na fotky koukaj jen kamarádi ale můžeš dokonce i některým kamarádům přístup na fotku zakázat....je to dobrý :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
pabli-druhá svatba bude v kostele??Jsem nějak mimo :grinning: pro změnu
3. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
ahojte ... no toto !! já sem v šoku :confused: :confused:

tak především edit, ty se nemáš za co omlouvat !!

a pro paní říjnovky mám jedno, tahle diskuse je přátelská, nehádáme se a tyhle vaše moresy z vaší diskuse sem nepřenášejte nikdo na ně není zvědavej !! :angry: :angry: a dost sem se pobavila jak tu napadáte edit že vám lezla do diskuse a přitom ste udělali to samé :sweat_smile: nebo že by ste otevřeli naši diskusi omylem a čistě náhodou narazili na její komentáře k tomu že byla nežádoucí ?? :grinning:
UFFF to sem fakt musela sem dost nasr** :angry:

tak nějak sem vás proletěla ve spěchu, na nic nereaguju ... jen mě renu nešel otevřít odkaz na krmení malýho tak nevím kde je chyba, zkus to prosím poslat znovu ... :slight_smile:

noc po kaši byla super :dizzy_face: :dizzy_face: teda moc se jí nechtělo spát, usla až někdy v 11 večer a vzbouzela sem jí v 7 (určitě by vydržela dýl) protože sme měli jet pryč ... takže nevím jeslti to bylo toukaší nebo je to náhoda ... každopádně dnes sem nemohla odsávat takže kaše se dnes nekoná tak uvidíme co bude dělat dneska večer, jestli se bude vzbouzet tak je mi jasný že už jí MM nestačí a asi budu na noc ty kašičky dávat, jen třeba malinko těch 30 ml jak včera ...

ortopedie dnes super mám hroznou radost, nic se jí nezhoršilo, ty jadýrka ještě nemá ale na to je čas až do 1 roku, tak snad už žádný problémy nebudou nebo mě fakt klepne

koupila sem si tu odsávačku avent tak snad bude ok + ještě ty via pohárky na uchovávání mlíka
3. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
pabli jé druhá svatba :slight_smile: když si vzpomenu jaks nechtěla ani tu jednu :slight_smile: se máš :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Evi - dej vědět jak se ti odsává :slight_smile:

A Majinka tu kašičku fakt normálně lžičkou papa? Asi jsi to tu už někde psala, ale já bych to musela hledat a tím pádam se vracet i k tomu dnešnímu ránu a to se mi fakt radši nechce :sweat_smile:

Gratuluju k ortopedii. To je supoš zprávička.
3. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
edit: jsem se nasmála s tím manželem a FB :grinning:

druhá svatba = pro úzkou rodinu (ségra, naši, tchánovci) + přátelé (celkem k 30 osobám + 4 miminka a 3 děti větší), budeme mít hotýlek s bazénkem, s pronajatým sálem pro tu akci, pro děti to tam bude moc fajn :slight_smile:

teg: tak já se manžela ani na svolení k uveřejnění jeho fotek neptala... měla bych? :grinning: :grinning: (ale on stejně ví, co tam dávám, pak si čteme společně někdy ty komentáře :slight_smile:

danuš: i prd, žádný kostel :grinning:

evena: tak jsi se konečně vyspala, viď (v rámci možností), gratuluju ke kontrole, držím palce, ať je to pořád OK!... nojo, nechtěla... ale já se hlavně bránila tomu stresu v těhu... teď, jak je to rozdělené, že to neberu už moc jako svatbu, ale spíš oslavu, a hrozně se těším, až se tam uvidím se svými kamarádkami a jejich miminky (jedna je v Pze, druhá v Rakovníku...), tak se na tu akci fakt těším a chci, aby tam měli všichni potřebný komfort, hlavně ta miminka teda... jsem holt matka, no :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.