• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit nejdřív tak opatrně ... zdálo se mi že vůbec nepoliká ale normálně to v ní mizelo :astonished: v půlce sem chtěla přestat a ona začala brečet a normálně si tu misku ze které sem krmila přitáhla rukou a chtěla si jí narvat do pusy :grinning: když pak měla lžičku v puse tak byla spokojená, jak sem kaši nabírala tak začala vždycky kňučet, to byste museli vidět jak si tu lžičku přidržovala a rvala pomalu do krku :grinning: mrzí mě že sme to nenatočili celý, máme natočenej jen ke konci kdy už byla vzteklá a nechápala proč jí tu lžičku vždycky seberu :grinning:
3. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
pabli právě že já už si na to její vzbouzení začala zvykat :grinning: a teď mě jednu noc nechala vyspat a jestli dnes bude zase noc katastrofa tak to zas bude nezvyk a budu zlá :grinning:
3. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
evena: taky jsem zvědavá na noc - malej se dnes budil ukázkově - v 1 a v 5, pak jedl až skoro v 9... šel spát už o půl osmé, tak uvidíme, jak dlouho vydrží..
3. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
evena: když tak píšeš o té kašičce, tak mu ji chci hned dát taky :grinning: uvidíme, co řekne doktorka za týden na přírůstek a kdyžtak začnem taky... pokud se nebude teda zase v noci často budit, to bychom začali dřív
3. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Holky my jdem spat. Editka je protivná jak ...nevim co a tak ju jdu utěšovat. :frowning2:

Taky jsem zvědavá na noc, podle toho jak dnes blbě spala přes den to bude asi síla :angry: No co nadělám, mám miminko tak si to musím užít :wink:
3. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jo, my taky počkáme na kontrolu u doktora a pokud řekne, že můžu dát kašičku tak ji dostane. Chci to zkusit, třeba bude opravdu líp spinkat.
3. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
edit: tak si "užívej", náš táta říká, ať si tyhle okamžiky užíváme, že to utužuje rodinné vztahy... což asi jo :wink: pokud se teda manžel angažuje taky :grinning:
3. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
U nás to utužuje vztahy úžasně. Já sedím u PC a manžel chová Editku :grinning: :grinning:
Je fakt, že nic nás tak nespojí jako hromadná unava po noci lítání kolem miminka :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
holky, to je krása, už se těším na sraz!!! http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=500442&vReferer=
3. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
edit: tak u nás teď malej spí vedle v místnosti, já jsem na velkém PC a manžel na notebooku vedle mě :grinning: ale už to taky zabalíme a půjdeme spát
3. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
tak zatím pa, zítra jdu s malým do nekuřácké kavárny, máme tam sraz s kolegyněmi a jejich miminky (celkem budou 2 holčičky a 2 kluci, věk 4 měsíce, 7 měsíců, 10 měsíců a Rok+4 měsíce :slight_smile: ), tak se těším :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
U nás je to někdy podobný. Oba sedíme v obyváku na klíně každý svůj notebook a čučíme na TV :grinning: :grinning:

Právě jsem zaplatila TV a rozhlasové poplatky (jsem je nějak zazdila) a když už jsem tak byla v těch poplatcích tak jsem rovnou uhradila i za popelnice. Hned 4tis. v čudu. Děs, ale zas máme na rok pokoj :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
edit: jo tak telku máme k tomu taky puštěnou :grinning: :grinning: ty brďo, takových poplatků... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ahojík holky,
evena velká gratulace ke kyčlím...mám s toho radost... :slight_smile:

odkaz:
http://www.hami.nutricia.cz/cs/vy-a-vase-dite/4-6-mesicu/4-6-vyziva/zaciname-s-prikrmy/

kdyby jsi chtěla tak na hami.cz najdeš vše a krásně popsané...

danu:dneska byl vážně nějaký špatný den...nic si s toho nedělej...ono je to asi tak pro dobrotu na žebrotu... :frowning2:
3. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
jinak musím zaklepat my ukládáme malého tak kolem 6 a vstává na jídlo nejřív v 5...a to jí někdy 120 až 150 ml...
3. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
No jo, platit se musí. Co se týče odpadů tak mě nejvíc pobavilo když Editka dostala složenku na zaplacení dřív než vůbec byla z porodnice doma. :unamused:
3. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Renu - neprovokuj :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
pavli:to plánování svatby je super...děsně mě to baví...kdybych se narodila v příštím životě tak ze mě bude koordinátorka svatby... :slight_smile: to by bylo moje gustoo... :slight_smile: :grinning: :grinning:

holky já se na vás taky těším...ale vážně mě to dneska vytočilo... :frowning2:
3. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
jo, renu, neprovokuj :grinning: :grinning: :grinning:
edit: tak my měli složenku druhý týden, co jsme se vrátili z porodky :grinning:
3. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
tak a už fakt jdu! papa :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
pavli:to cvičení je mazec...nadchlo mě to..chtěla bych s Kubíkem taky chodit...škoda že některá nejste blýž abych nemusela sama... :frowning2:
3. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Taky už jdu. Manžel chce laptop. Svůj vypl a žebroní o tenhle.
Dobrou noc všem!!!
3. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahojik holky :slight_smile:
Já za váma ted tak často nemůžu, tak jsem vás přišla alespon pozdravit :slight_smile: Mám toho ted hodně, však víte, dělám autoškolu a nestíhám k vám zaskočit, na konci února mám skoušky, takže co to se musím naučit, ještě k tomu Davídek, jízdy, nestíhám :frowning2:
Tak koukám, že to tu bylo dneska hooodněě hustý :unamused: Já si vás četla odpoledne ale nepřispěla jsem, protože jsem poprvý nestíhala, honem jsem utíkala zase jezdit a podruhý bych napsala něco hodně sprostýho, takže radši jsem se zdržela, ty holky kromě pipiii vůbec neznám :confused: :confused:

pabli: tak to je super s tou druhou svatbou, už se těšíš co :wink:

renu: s tím dokrmováním si nedělej nic, je to tvoje věc, hele my už 4. měsíc ukončili a dokrmovat nemusíme :wink:
3. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Holky, prosím o pomoc. Jsem na facebooku a nevím jak se mám připojit na chat. Hlásí mi to, že mi nejde :unamused:
3. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
hanula: my taky dostali 2 injekce najednou, synflorix a hexu, taky a 18. února jdeme zas, Davídek to snesl celkem dobře měl maličko zvýšenou teplotu ale jinak je to pohodě :wink:

evena: já má od Aventu odsávačku taky, tu ručnou a jsem s ní byla naprosto spokojená, taky k ní mam ty nádobky na zásobu mlíčka, je to hodně šikovný

holky sice vás neznám dlouho, ale myslím, že ste všechny prostě super, na srazík se těším, tak si ho neskazíme pro někoho, těším se na vás i na vaše báječné miminečka :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
to já vím danu, taky to mám nastavený jen pro přátele:slight_smile:, jinak bych tam fotky nedávala, kdyby na to zas mohli kloukat všichni:grinning:....evena taky moc gratuluju k ortopedii, super:slight_smile:....renu to fakt hledím, že vám malej pořád tak brzy usíná a spí celou noc, to by Lubča nespal tak dlouho ani náhodou:slight_smile:, jo a z toho dneška si nic nedělej, já a myslím, že všechny tady se na tebe mooooc těšíme na srazu a nenecháme si to přece zkazit ne :wink: takže pohodička, pohoda:grinning:....já na cvíčo už konečně s malým taky začnu chodit, u nás je naštěstí celkem výběr:slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
evi-Ondrášek se chová úplně stejně,rve mi lžičku, ječí než naberu znova a plazí jazyk když se blíží lžička, včera snědl cca 50 ml!! A dnes taky,ale ještě vyžadoval i kojení, před chvílí usnul,tak jsem zvědavá,kdy se mi vzbudí :slight_smile:Jo a pěkně řádil ve vaně, dávám ho už do velké občas,má to plastové lehátko,ve kterém leží trochu přizvednutý a kope nohama,až nám pocákal i hlavy :grinning:

holky,co máte kluky-nám už řekla dr.,že od 4 m. máme postupně v teplé koupeli přetahovat kůžičku, jde to fakt jen trochu :confused: taková miniaturka
3. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
weru-dneska byl fakt den blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: četla si můj příspěvek,co se mi pěkného přihodilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
3. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
tak dobrou všem a klidnou noc, mám vás ráda :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
danu: jo vidíš i tobě jsem chtěla napsat, promin já nějak nestíhám na vše reagovat :wink:
jojo četla, no víš, mě by to také napálilo, myslím, že člověk už nemůže pomáhat ani nikomu a hlavně nikomu nevěřit, ty jsi pomohla a vynadáním se ti odplatila, to je bylo od ní ošklivý a moc :confounded: :angry: ,,, já to tak měla na SVK,, já když jsem potřebovala pomoc, tak namě všichní sra..., obrátili se mi zády a ted se něco přihodilo a chtějí po mě abych jim pomohla,, já mám svýho dost si myslim :wink:
3. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.