• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj holky :slight_smile:

danuš: tak se na to schválně taky zeptám doktorky - my máme totiž z porodky papír, že do 2 let s tím prostě vůbec nic dělat nemáme, je to povídání na 1 A4... :confused: Ale vím, že kamarádka, co má 5letého klučíka, tak před 5 lety taky začala zhruba tak jak ty přetahovat...

werča: jj, na druhou svatbu se těším :slight_smile: a co je to "SVK"? mi to v souvislosti s tvou autoškolou připomíná "STK" :slight_smile: :slight_smile:... jinak zrovna včera jsem na tebe myslela, kdy vlastně máš závěrečky, že se musíš teď asi dost učit...
4. únor 2010 v 06:33  • Odpověz
A Vítek má dnes narozeniny - přesně 4 měsíce :grinning:
4. únor 2010 v 07:13  • Odpověz
jinak u nás noc opět horší, buzení ve 22:30, ve 3 h, v 6 h, teď ještě spinká :slight_smile:
4. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
Pavli - u nás byla noc úplně stejná, jen s půl hodinovým rozdílem :grinning: Ale já jsem ji považovala za docela dobrou :wink:

Gratulace k 4 měsíčíním narozeninám.

Jé teď mi došlo, že moje Eduš je tady vlastně nejstarší. :slight_smile:

SVK- myslela jsi Slovensko? To mě jen tak napadlo.

Nevím jak u vás, ale tady je děsná mlha a je prostě hnusně. Takže ven dnes asi nepůjdeme, budeme sedět doma jak pecky :frowning2: A to bylo včera tak hezky.
4. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
edit: ajo, to bude Slovensko :grinning: ... tady je celkem pěkně 1 stupeň, jasno, zbytky sněhu, za půl hoďky malého nakrmím a vyrazíme do centra na ten sraz s kolegyněmi a miminky :slight_smile:... teď jsem si uvědomila, že všechny 3 už jsou opravdu bývalé kolegyně (2 byly zástup za mateřskou a jsou taky na mateřské a 1 taky vypršela smlouva)...
4. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
Počasí závidím. U nás je ještě pořád i spousta sněhu a to včera napadl novej, ale nestěžuju si, je to super posilovna :slight_smile:
To vás bylo na jedné škole tolik mladých učitelek? Fakt hledím, co si já pamatuju tak učitel nebo učitelka pod 50 let snad žádnej nebyl. Max. 1-2 po škole. Takže na vás je vidět, že se školství omlazuje, teda pokud se tam po mateřské ještě vrátite :wink:
4. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
jinak teď mě napadá... holky, co jste na FB, víte, že i když máte u fotek "pouze přátelé", tak když třeba nějaký váš "přítel" vaši fotku okomentuje, tak mohou tu fotku vidět i jeho přátelé, protože se jim zobrazí, co ten dotyčný komentoval? (no a následně si pak mohou prohlídnout celé to album... Takže ve finále ty fotky může vidět dost jiných lidí... My to řešili ve škole, když tímhle způsobem viděla fotky učitelů z maturitního večírku půlka školy :grinning:
4. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
To je fakt. No internet v kombinaci s fotoaparátem to je asi postrach dnešních učitelů :grinning:
4. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
edit: no - ono to jde, když se člověk chová slušně a podle nejlepšího vědomí a svědomí :grinning: je to ale otravné, když si studenti třeba fotí nebo natáčí učitele při vyučování... někdy bych ty mobily a foťáky rozkopala a vyhodila z okna :grinning:
4. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
ahojte holky, dnes sem tu nezvykle brzo protože malá ještě spinká a já sem vzhůru od 7-mi :confused: :confused:
a to včera nebyla kašička a někdy okolo té 11 večer, takže bomba, starý večery se nám asi vrátily :grinning: takže kašičky dávat nebudeme ...

aventka co sem si koupila je boží !! sem ráda že sem nevrážela prachy do té elektrické, protože fakt odsává sama a je taková lehká, ani nemá z čeho bolet ruka, ráno sem zkusila odsát 90 a prso mám ještě dost tvrdé tak docela koukám

danu na tu kámošku kašli ! mě se teda nikdy nic takového naštěstí nestalo, já se s mýma kamarádama ani jednou nepohádala (a to už je přes deset let co je znám), asi to musí být hodně nepříjemný a hlavně to asi ani pořádná kamarádka nebude když se tak hnusně chová :rolling_eyes:

pabli no to už je velkej chlap :grinning:

holky se těším až bude máje půl roku, asi to oslavíme, rádi s přítelem pečem, tak nějakej dortík a drobnost, takový první půlnarozeniny :grinning:

včera sem se zaponěla pochlubit, loni sem byla na 1. ko a blikalo na mě srdíčko, v té době pro mě bylo uplně neuvěřitelný že to zvládneme až do konce a už má tolik měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sem z toho nějak na měko :grinning:
4. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
ahoj holky, tak tady je zatím docela slušně, sice taky včera napadl sníh, ale myslím, že i nějaký roztál, takže na prochajdu určo vyrazíme....jo, to mě právě na tom FB štve, že když to někdo okomentuje, tak to pak stejně vidí skoro všichni, i když mám nastavený jen přátelé....evena to já taky pořád nechápu, že už máme tak velkýho prcka, je to supeeeeeeer:slight_smile:
4. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
evena: taky budeme určitě slavit půl roku :grinning: ...

tegga: jojo, máme už velký kluky/holky... a jsem teda ráda, že ten 1. trim už je taaaaaak daleko :grinning:
4. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
PABLI vše nejlepší Vítečkovi ke 4. měsícům.
Včera jsme dali malému kašičku, ale stejně žádné zlepšení spaní nenastalo. Dnes ráno měl v nosíku zaschlou krev, ale netekla mu. Snad to nic není.
4. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Takže na kaše teda zatím kašlu, stejně to nikomu nepomohlo :grinning:

Editka dnes byla vzhůru od 6,15 do teď a už zase spí. Fakt se z ni zblázním, já už jsem úplně probraná a zpátky do postele se mi teda nechce.
4. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Půl roku taky budeme slavit :slight_smile:

Makka - pokud mu netekla tak to nic není. Má to asi jen z té rymečky.
4. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:
tak my vstávali ve 3 a pak v 8, takže celkem dobrý :wink: rýmička pretrváva :frowning2:

makka- s tetou jsem se domluvila :wink: :slight_smile: ,,,takže i po kašisce se ti budil, no to jsou lumpíci ty dětičky, já Davídkovi včera jenom skusila dát a taky se mi stejně v noci vzbudil a vybumbal 130ml, takže se nato vypr..nu, dokrmování začneme až od půl roku, protože zatím nemusíme, řekla dr. ale stejně se obávam, že nepřibral, málo pije jen tak 100-12Oml :confused:

pabli- gratuluji k 4 měsícím,, jojo SVK je zkratka pro Slovensko :wink:

evena- tak vidíš, odsávačka je super, já si taky myslim, me hodně pomohla při zánětu, rozhodně si jí nechám protože v porodce bude šikovná a nebudu muset čekat na jejich elektrickou, kterou používají všechny maminky :wink: ,,, je to zázrak jak z toho srdíčka vyroste takový prceček a to to sledujeme od jeho milimetrů :sweat_smile:

pabli- u nás to včera taky vypadalo jak na jaro, zato dneska hrůza, taky mě přišel včera k autoškole počkat Davídek s tatínkem, tak jsme se cestou zpátky pěkně prošli

jéé pul ročku holky to je zachvilku, ani se mi nechce věřit
4. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Veru - ty jsi se narodila a žila na Slovensku? To teda musím říct, že nádherně píšeš česky. Mě stačí když se pokouším slovensky jen mluvit, vžycky všechny pobavím :grinning:

Taky nemůžu věřit, že už ti naši miláčkové budou mít půl roku. Strašně to utíká a já nevím jestli je to dobře nebo ne.
4. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky,tak to já jsem zjistila že jsem těhotná právě dneska... :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
bože renu :sweat_smile: :sweat_smile: ve mě normálně hrklo žes si těhotná TEĎKA :sweat_smile:
4. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
evena:nééé před rokem... :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
editah: já se aspon musím snažit, celá Davidova rodina na me mluví česky, já už zapomínam slovenčinu, když příjde k nám moje máma tak s ní nejsem schopná mluvit plynulou slovenčinou, prostě mi to už nejde, s přítelem mluvím napůl česky a napůl slovensky :grinning: :grinning: na Davídka se snažim česky, protože mam strach aby neměl problémy ve škole kdyby jsem na něj mluvila slovensky a táta česky,, ale gramatiku se budu učit i já, mám co dělat :grinning: ... no ty malé dětičky se dovedou naučit i 3 jazyky, to je fakt, ale já nechci aby v tom měl zmatek

renu: já se taky lekla, to by jsi byla na srazíku s bříškem jééé, škoda, ale já si taky říkala, ne chci pauzu, jeden prcek mi stačí tedka :grinning:
4. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Renu - taky jsem se lekla, že jsi těhotná :wink:

Veru - já bych vůbec nepoznala, že nejsi češka. Gramatiku máš lepší než já a to jsem česka jak poleno :grinning:
4. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
werca já si myslela že nejsi z čech, používáš někdy jiné výrazy, ale teda gramatika super !!

tak sem si chtěla koupit sáčky na zmražení MM protože ty VIA pohárky co mám sou zbytečně velký tak to do toho nechci rvát, a zjistila sem že cena je naprosto šílená, tak mě napadli sáčky na led ... založila sem diskusi na kojencích tak mrkněte jestli chcete pro inspiraci :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Evena - já to liju do sklinek od přesnidávek. Ty jsou velké akorát a zadara. Zabere to skoro stejně místa jako ty sáčky. Já jsem si je koupila a jsou super, ale je fakt, že drahé a jen na jednou použití
4. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Evi - tak ta diskuze je super. Manžu dnes vyšlu do Tesco pro ty sáčky na mlíko, jsou fakt za boží cenu. Jen se bojím, že u nás je mít nebudou :unamused:
4. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Kde jste kdo? Dítě mi spí a ta já trčím na netu :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
gratulace čtyřměsíčním :slight_smile:
Aďule má po těch očkováních zvýšenou teplotu, ale ještě to jde. Máme dnes od rána chovací, před chvílí usnula - byla vzhůru od šesti. V noci se třikrát vzbudila na jídlo, ale pak zase usnula. Snad to bude brzo dobrý, mám nachystanej Panadol sirup, ale ještě jsme ho nepoužili :frowning2: :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
U nás je teď taky furt chovací období. Ale zas aspoň budeme mít v létě krásný paže :grinning:

Ty teplotky po očkování jsou nepříjemný, nám se naštěstí vyhnuly. Panadol baby prý krásně zabere.
4. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Tak sem zklamaná, přišel mi mail od zaměstnavatele že mě proplatí dovolenou v březnu ve výši necelých 3 tis. (čistýho), čekala sem víc když sem měla tolik dní dovči :cry:
4. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
čau holky,jsme zpět z plavání, kus jsem musela jet po náledí, jinak hlavní silnice ok, ale teda prdelku jsem měla strachy staženou dost :frowning2: Ondík je krásně utahanej a spí
Gratulujem Vítečkovi ke 4.m. :dizzy_face: my máme za 3 týdny 5. m., tý brďo,to to letí co :confused:
4. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.