• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evi-já se s kamarádama taky nehádám, tohle přišlo nečekaně z její strany,podle mě čekala na sebemenší důvod, no prostě jí už sereme, že jsme taková rodinka a ona bez chlapa s děckem atd.,ale jsou na tom lidi hůř,to by si měla uvědomit!!! Má být ráda,že má zdravé dítě!!!
Mně má zaměstnavatel proplatit 9 dní dovči,tak jsem zvědavá,kolik to hodí :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Holky nemáte některá uložený odkaz na ty formuláře ohledně rodičovské dovolené? Myslím, že ho sem dávala Pavlinka. Jsem lína to hledat :wink: Děkuju moc

Danuško - u nás je taky strašně hnusně. Prší a hned to namrzá. Měla jsem jít do práce, ale budu raději doma.

Vždycky se najde důvod k závisti. :frowning2:
4. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
edit-tady pršelo se sněhem předevčírem v noci,dnes ne, ale co není může být :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno bylo -9,teď už je -4.Já se na to jaro a léto těším jak malej Jarda :grinning:
4. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
a na náš sraz se těším taky moc, jak sem dala pablinka to foto z jiného srazu,tak mě to navnadilo ještě víc :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Už jsem ty formuláře našla :grinning:
V pondělí jdu konečně na sociálku, všechno vyřídit.

Já se taky těším na jaro. Na kávičku na zahrádce, na teploučko...
4. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
edit-aúúúúúúúú, kávička na zahrádce mi chybííííí
4. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
kámoška v Brazílii si stěžuje na děsný vedro,tak jí říkám,ať sem kus pošle :grinning:
4. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
malá mi konečně usnula, chtěla porád mazlit a nosit se ...

Holky a k čemu ty formuláře na netu sou? To jako můžeš vyplnit a poslat? Nebo je to jen že se mrkneš jak vypadají, sem z toho blbá :confused: Já vím že už se to tu probíralo, ale kam mám kvůli tomu rodičovskýmu příspěvku zajít? Už si to asi začnu vyřizovat ať to mám z krku.

A spadne vám některé mateřská za leden pod tu hranici 7.600? To taky nevím kam jít zažádat o to dorovnání a nechce se mi to nikde hledat ... já tak úřady nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kdo jo že?
4. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
edit tak sem hoď prosím odkaz ... edit na jakej odbor sociálky pudeš?
4. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
to je moje, kávička a vyprsit se pod pergolu a poslouchat ten řev ptáků co mám :grinning: ale teď pergolu nemáme, musí se letos postavit nová
4. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
ježkovi, já to jen tak prolítla a taky jsem se úplně lekla, že renu je znova těhule:grinning:
4. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Tak jsem koupila jinou kaši, je přímo na noc. Měla by víc napucnout. U nás je to určitě o hladu. Ale malej si hrozně strká ruce do pusy a pak pláče, snad to nejsou už zubiska :wink:
4. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
makka zuby to být nemusí, malá to dělá už trašně dlouho, pořád jí čučím do pusy a nic ... a když si do pusy nerve pěst tak tam narve co je po ruce na co došáhne a taky se vzteká ... nevím čím to ...
4. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=491505&vReferer=&vRotatedImageID=3769206 fotečky z vítání občánků
Adámek se většinou vzteká kvůli tomu, že má třeba něco zavěšené a nedosáhne mu to do pusy. Pak když mu to sundáme, tak neví jak by si to do pusy vrazil :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/form/edit.jsp?CMD=EditForm&FN=RodP100101101&SSID=39479

https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/form/edit.jsp?CMD=EditForm&FN=VnRodP090101119&SSID=39481

+ je k tomu potřeba formulář - Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňujici nárok a výši rodičovskoho příspěvku - ten potvrdí sociálka. S tímhle potvrzením a vyplněnýma těma prvníma 2 se jde na sociálku a vyřídí se rodičák :slight_smile:
Ty první dva si můžeš vyplnit na internetu a vytisknout. Není nutné mít ty jejich originální formuláře.
4. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Makka - super fotky! U vás je taky kolíbka. To jsem zvědavá jak to bude u nás :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
makka: Adámek je krásnej, vypadá, jako kdyby mu bylo 9 měsícu, je pěknej :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
makka-krásný fotky, Adámek je fešák :slight_smile:
4. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Evena - tak do čeho bude zamražovat? :slight_smile:

Dani - kámoška z Brazilie je pěkná provokatérka :wink:
4. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem to prolítla a taky jsem se lekla, že je renu těhule!!! :grinning: já to teda plánuju tak za těch 5-6 let, na tom se zatím nic nezměnilo :slight_smile:

makka: Adámek je pěkný chlapák :dizzy_face:

edit: taky zajdu v PO na socku, to mi zrovna ten den bude končit mateřská :slight_smile:

hmmmm, tak já ani ne tak kávičku na zahrádce, ale máme tu kousek od baráku super hospůdku se zastřešenou zahrádkou, celou dřevěnou, dělají tam super horké maliny i další poháry a taky moc dobře vaří, miluju jejich brokolici v sýrové omáčce s kroketami (dohromady to vyjde na 89,- i s přílohou a je toho obří kopice) :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
jinak dneska mi manžel přiveze z města smažený sýr a hranolky, jel teď do posilky, tak ať z toho taky něco mám :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
Smažák bych si taky dala. Teda ty horký maliny taky :grinning: Já mám furt šílenou žravou. Ještě, že doma nic nemáme :wink:
4. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
edit: nejsem líná si pro to manžela poslat :grinning: :grinning: :grinning: tak toho svého taky pošli :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Ten můj jezdí tento týden domů až po 19hod. a to už jsem po večeři. Příští týden to bude ještě horší :frowning2: :frowning2:
Ach jo, je to bez něho strašně dlouhé. Už se těším na víkend :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
holky, jsem zvědavá, která tady jako první znovu otěhotní, jestli opravdu edit :grinning: ... chtěly byste být těhotné zase od ledna do podzimu nebo jinak?

Mně by se to kvůli škole pak jednou hodilo zase nějak takhle, spíš o měsíc dřív, nebo pak otěhotnět někdy v dubnu a rodit v lednu... abych pak nastoupila po 3 letech od pololetí... ale teda tahat se s pupkem přes zimu, no nevím, tohle těhu mi docela vyhovovalo :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
edit: to věřím... mně ty dne teď pěkně utíkají, dopoledne si hrajeme, pak Vítek na půl hoďky až hoďku usne, pak se nají, jdeme ven, pak svačí a to už přijíždí kolem 16. h manžel, většinou si pak hraje s malým, já mám čas na net, nebo udělám něco v domácnosti, připravím večeři apod., pak ho kolem 20. h uložíme ke spánku, koukneme na telku a jdeme spát :slight_smile:. Víc se mi vlečou víkendy, to má manžel často různé aktivity - myslivost, fotbal, hospůdka, v telce taky nic není, vy tu taky moc na netu nejste, tak to se pak nudím
4. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
teď Vítek zase spinká u digestoře... dnes toho moc nenaspal, dopoledne jsme měly ten srazík s kolegyněmi, to nespal vůbec, pak až asi hodinku v kočárku no a pak až teď doma :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Pavli - mě by vyhovovalo kdyby se mi podařilo otěhotnět tak jak minule. Nejlíp v lednu 2011, to by mi vyšlo přesně do 2 let Editky porodit. Já totiž budu mí rodičák jen na 2 roky :slight_smile:

Když je manža doma tak je to super. To máme ten den podobný jako Pavlinka. Jen teda naše Eduš spí o trošku víc :wink:
4. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:...já se teda těhotnět zatím rozhodně nechystám, takže určo první nebudu:grinning:....ale už bych asi nechtěla nosit největší břicho přes léto, takže bych těhotněla tak někdy v září třeba, abych pak mohla celý léto trajdat s kočárkem:slight_smile:
4. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
edit: nojo, Eduš se napucne a spinká :slight_smile: Víťa si zlehka cucne a je plnej energie :grinning:

tegga: no hele, mé 2 kamarádky otěhotněly ta, že si zapomněly vzít prášky, proto jsem nadnesla myšlenku, že jsem zvědavá, která bude první... ono to i v dnešní době někdy o tom plánování ani být nemusí :grinning: ... Jinak mamka zase říkala, že bylo nejlepší, když jsem se narodila já takhle v říjnu, že mě prostě nabalila a jely jsme ven, kdežto u ségry, která se narodila na konci května, vůbec nevěděla, co jí oblékat... byla hrozná vedra tehdy, do toho novorozeně, tak byla bezradná...
4. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.