• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Holky, jsem pěkná brambora. Jak jsem včera dělala malému tu kaši, tak jsem si špatně přečetla návod k přípravě. Dala jsem mu do té vody 4 kávové lžičky a mají být polévkové, do té noční kaše dokonce 6 polévkových lžic. Takže se nemůžu divit, že malý byl zase po 3 hod. hladový, holt mu mamka udělala dobré banánové mlíčko :astonished:
4. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
edit díky za odkaz :dizzy_face:

makka :grinning: co máš z toho, já návod ani nečetla, jen že balení vyjde na 5 porcí, dělala sem to podle svýho, tu první kaši se měla spíš jak hustější vodu ... a protože tu načatou kaši asi nespotřebujeme do doby do kdy má být max otevřená tak sem si jí dnes trochu udělala s vodou, byla super, ale s tím mlíkem je lepší :grinning: ani se nedivím že jí to tak lezlo :slight_smile:
a pěkný fotky z vítání :dizzy_face: super že to máte už za sebou, já se toho děsím
4. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
edit sáčky v tescu v PV mají :grinning: 40 ks za 99,90,- :dizzy_face: a sou slušný, už sem si dávku zamrazila :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
makka: :grinning: jsi mě taky pobavila :grinning: tak uvidíš, když mu toho dáš víc, jak to bude vypadat... jsi mu koupila banánovou?

evena: jo, taky jsem si spočítala, že je to na 5 porcí... PV = potraviny?? já jsem z těch zkratek už jelen :grinning:

tak jsme malého teprva uložili, spinkal do 6 h, teď jsme si i s manželem všichni 3 suprově zablbli, malej měl dobrou náladu, tak uvidíme, jaká bude dnešní noc, taky půjdem za chvilku, zatím pa :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
ahojte no teda to sem tu první :fearful:

pabli PV je Prostějov :grinning: ... tak co jaká byla noc?

my supééééér ... už zas můžu psár slovo klasika :sunglasses: usla někdy okolo 22 a vstávala v 8
5. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
potřebuju radu ... kolik mlíka mám každý den odstříkat když to pozdějc budu potřebovat jen na umíchání kašiček a třeba na nějaké naředění na pyré atd ... Sem si říkala že ze začátklu by mohlo stačit těch 80 a pak toho sní víc ale kolik?
5. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: ahaaaaa :grinning: to víš, já v Prostějově a okolí nikdy v životě nebyla, tak ty zkratky neznám :grinning: ... s odstříkáním neporadím, nevím :confused:
5. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc lepší. Přece jenom jsem mu dala kašičku jen na zkoušku, takže jí tolik nebylo. Probudil se jen 1x, dnes budeme pokračovat. Včera po krmení byl jak prasátko :slight_smile: ,ale kašička mu šmakovala, pěkně otvíral chlebárnu.
PABLI jo, jo, banánovou. Docela mě udivilo, že do toho přidávají i příchutě, jestli to nějak neohrožuje malého. Ale na druhou stranu, kdo ví co tam dávají za banán, to bude jen trošku šmrnclí, aby to vylepšili
5. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
EVENA na kašičku se dává na noc 120 ml. Fakt nevím kolik toho malá sní. Spánek závidím a šlo to i bez kašičky, co?
5. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
tak malej se dnes vzbudil klasicky - v 1, v 5 a v půl deváté, takže zase dobrá noc :slight_smile:

makka: já bych právě měla strach, že si zvykne na různé příchutě, a pak mi nebude chtít MM nebo nebude chtít kaši bez příchutě...
5. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
holky čauky, teprv v 9 jsem se vyhrabala z pelechu,abych trochu dospala hororovou noc, večer nešel uspal, když v 22:45 zabral. tak se v 0:35 opět probudil a pak už klasika po 2 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska mu tý kaše udělám plnou porci a ne poloviiční + kojení
5. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
danuš: jen ho pěkně nacpi, uličníka :grinning:
5. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
jinak říkala včera kamarádka, že se jí malá budila ve 4 měsících už po 1 h, tak začala dávat kaši a malá najednou začala krásně spinkat :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Já věděla, že kaše bude mít úspěchy. Našemu valibukovi už mlíčko nestačí, za chvilku bude s námi sedět u oběda :wink:
5. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
n oprávě,on má tak někdy tendenci po 1,5 hod. a to já už fakt nezvládám :astonished:
5. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
makka-jako to bylo v tom otesánkovi- teď sním pekáč s kuřaty,pak se pustím do táty, pak sním mísu s buchtami a pustím se do mámy :wink: tak pozor
5. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
mě teda moje dítě sníst chce :grinning:
5. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
tak koukám že všem dětičkám kaše zatím chutnali :slight_smile:

makka jj šlo to bez kašičky :dizzy_face:
danu, makka: takže budete dělat už kaše každej den?
já chci začít znovu až kdyby se zase začala vzbouzet

pabli té kaše se neboj :dizzy_face: dr mi říkala že by se pak kaše měla zaklopit ještě mlíčkem ... myslím že určitě nebude Vítek odmítat ... zkus a uvidíš co to udělá :dizzy_face: je strašná sranda ty děti krmit, tak trochu mě to mrzí že mi jí dávat nemusíme :grinning:
5. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
My máme kašičku, která obsahuje ty dobré látky do bříška a taky jsem si to dnes ráno ověřila, zakaděnej byl pěkně. Což byl u nás vždycky problém se vykadit, takže kašičku beru jako plusovou. Budeme s kašičkou pokračovat a pak mu dám ještě trošku mlíčka.
DANU taky na otesánka vypadáme. Prostě mu už mlíčko nestačí, když je tak velký, ale faldíky moc nemá. Je dost velký.
Adámek se naučil říkat ma,ma,ma, včera jsem mu to ukázala, jak se to říká a on to hned opakoval. Pak si rve nohy do pusy, teda se snaží. Ale úplně jsem čučela
5. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojik holky :slight_smile: já jenom na skok

Rýma furt pretrváva :frowning2: Davídek je dneska úplně znechucenej, ani se mu nedivím, když má pořád zahleněnej nosánek :frowning2: ,,, dneska to vypadá na chovací den, nechci ho nechat plakat, tak ty soplíky ještě zhorším
Včera si poprvé chytil nožičku a přitáhnul si ji do pusinky, po koupání to bylo, jsem úplně čuměla, zachvilku si je tam začne cpát obě :grinning:

danu: koukám, že Ondík tě pěkně prohání po nocích, chudinka moje, nezávidím, já bych byla vyřízená, to asi jsi, že jo :slight_smile:

evena: závidím noc, ono se to zase spravilo, to je fajn, doufám, že až u nás skončí rýma tak to bude zase ok a bude spinkat do 4-5 jako předtím bez podaní dudlánka :slight_smile:

makka: dej mu nějaký maso a knedlík :grinning: :grinning: možná to zabere ( dělám si srandu),, no to je taky pěknej lumpík, už aby se ty noci upravili i tobě :wink:
5. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
jo holky hlásím, že jsem zhubla 2kg, z 72 na 70kg, jde to pomalu, ale když tam bude pod 70kg tak budu spokojená, zatím mi to drží, sladký si nahrázím spíš něčím po čem se nepřibírá, někdy mám chut ale v obchodech se toho sladkýho na to hubnutí( ne na hubnutí ale spíš na to po čem se tak nepřibíra) dost, jsou to spíš můsli, atd, ale já to mám ráda a nevadí mi to, jinak se stravuji normálně, obědvám taky jako předtím, ale nepřeháním to jako jindy až do přecpání :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
weru-jo jo,jsem úplně hotová,už jsem zhubla na 49 kg,což je tragédie
makka-my faldíky nemáme vůbec,jen trochu na stehýnkách, ale roste do délky,má 66 cm,takže je to dlouhé vyžle :slight_smile: třeba se po kaších zakulatí
5. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
evena: já malého dokrmuju vlastním mlíkem... to, co mi steče do sběrače mléka z druhého prsa při kojení, mu pak šoupnu po lžičkách, lžička mu taky nedělá problém, pěkně otvírá pusinku, ani mlíčko není všude, ale on je tak zvyklý od narození :slight_smile:... jooo, já mu tu kaši taky někdy dám, ale musím si vzpomenout koupit kojeneckou vodu... se mi nechce do těch procedur s tou kaší, nastavit prso je nějak jednodušší :grinning:

makka: to koukám, že umí malej slabiky "ma"... ono většinou umí nejdřív "ta-ta-ta", protože je to pro ně daleko lehčí na vyslovení, je to šikula! Víťa si teď chytá obě nohy - každou do jedné ruky - za prsty u nohou a šermuje s nimi ve vzduchu, taky čekám, kdy si je strčí do pusy :slight_smile:

werča: tak další "nožko-žužlák" :slight_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
danuš: Víťa má taky 66, to je dvojka, ty naši kluci, co :grinning:
5. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
pabli- a kolik teda váží??jsou to naše vyžlátka
5. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
werča: gratuluju ke zhubnutí :slight_smile:
danuš: upřímnou soustrast, chápu, že tě to ruinuje... taky si dávej taky tu kašičku před spaním, třeba taky přibereš :dizzy_face: ... ne vážně, asi jiná cesta, než přestat kojit, není, viď, v tvém případě... jedna moje kolegyně kojila rok, taky má pod 50, myslím, že 48 kg, ale víc dolů jí to naštěstí nešlo.. ale v roce malého rázně odstavila, už taky nemohla
5. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
danuš: včera jsem ho vážila - 5100 g.. k doktorce jdeme až za týden
5. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
danuš: takže Víťa přibral svých obvyklých 30 dkg za měsíc... tj. už 3. měsíc přibírá naprosto stejně.. :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
pabli-dýl jak do 1 roku kojt nehodlám,ale přestat třeba v 6m. mi přijde drsný, kámoška mi radí,ať si koupím Nutridrink a přesně i to dojídání kašiček :grinning:
5. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
my předtím nabírali 500 g za měsíc,teď taky jen 300
5. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.