• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danuš: no ten nutridrink by mohl pomoct, může se při kojení?... co třeba tučnější mléčné výrobky - mléčná rýže, 45% sýry apod.?
5. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
jdu snídat,udělala jsem mu pelíšek v naší posteli, je hodný, stihla jsem objednat avon a jdu na to jídlo
danuš: Vítek už chrní u digestoře :slight_smile: :sunglasses:
pabli-já tohle právě jím,ale jak začal Ondík posledních 14 dní spát blbě ve dne i v noci a víc mě vyžadovat,tak tím to je...proto i sám přibral míň
5. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
danuš: Víťa, až na ty občasné výkyvy, spí dobře, je spokojený, přesto přibírá těch 30 dkg měsíčně, asi chce být hubený mužský :grinning:
5. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
5. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
budou se k sobě hodit na fotkách na srazíku :grinning:
5. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
danuš: to jo :grinning:
5. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
holky, co děláte? vy snad všechny vaříte??? :confused:
5. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
já snídala 4 krajíce s lučinou a hrnek melty s mlíkem a 30%tní smetánkou
5. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
k obědu mám od manži z práce řízek a brambory
5. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
já měla zatím jen misko corn flakes, teď přemýšlím, co si dám.... nemůžu vařit, vzbudil by se malej :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
misku...

danuš: teda 4 krajíce :grinning:
5. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
werči gratuluju k sebeovládání :dizzy_face:

pabli zkus tu kaši smíchat se svým mlíčkem ne s vodou, chuťově je v tom velikej rozdíl, teda když koupíš nemléčnou

du baštit, malá spinká, celej den je neuvěřitelně hodná (jako většinou) ale dnes je extrém, ještě sem jí neslyšela ani breknout, buď spinká, kojíme nebo si hrajeme ... prostě spokojený dítko :dizzy_face:
5. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
ahoooj holkyyyy, já ještě vydržím tady u mamky, ale jak přifrčíme domů, tak nasazuju taky kaši, už jsem úplně vysátá, nehledě na to, že prdís se začal budit dvakrát za noc a to teda dělal naposledy po návratu z nemocnice
5. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
evena: mám koupenou mléčnou, svýho mlíka ručně moc neodstříkám a z odsávačky mám fyzické trauma :grinning:

tegga: třeba se budí, že je v jiném prostředí...
5. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj, dnes jsem valali hned ráno v 8 do práce - musela jsem narychlo předělat pracovní smlouvy, ale musím řict, že Editka byla zlatá. Udělal jsem ji tam pelech na dekách v ohrádce (čistý z domu přinesený :slight_smile: ) a ona si tam hrála, no hrála spíš tam poskakovala. Já se furt divím, že se nechce přetáčet, ale ona to asi nepotřebuje kam chce tam si doskáče po zádech :grinning: :grinning:

Já ještě kaše nedávám a zatím to ani neplánuju. Taky kojim min. 2x za noc, ale nepřijde mi to tak strašný, ještě vydržím. Právě totiž čtu knížku o kojení a jídelníčku kojenců a tam píšou, že jak se jednou začne s kašema tak miminko začne mít menší potřebu mlíka, toho se začne míň tvořit a tak maminky přidají víc kaše a mlíčka je zase míň a tak furt dokola. Ale tam to píšou tak, že bych nejraději kojila až do jejich 15 :wink:

Danuš - prosim tě kam jsi dala 4 krajice? To snist já tak mě manžel na sraz doválí :grinning: :grinning:

Evena - dílky, zítra jdu nakupovat tak sjedu do Tesco. Ale neřikej, že sem občas jezdíš na nákupy a neozveš se!!! To by jsi se mohla stavit!!

Jo a koupila jsem 1,5kg krůtich prs a chci z nich udělat roládu. Ještě jsem to nikd nedělala, netuším jak to rozkrájet, aby z toho byl velký plát. No, snad si s tim nějak poradim. A když ne tak bude čína po česku :grinning:

Sorry za tak dlouhý sepisování.
5. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jo Evi - co se týče toho odstřikávání tak je prý dobrý zamražovat po 100ml. Když děláš kaši pro větší dítě tak se dělá ze 180ml - takže vezmeš 2 svoje dávky a když to chceš jen přimíchat do jidla (do zeleniny a tak) tak potřebuješ míň, vytáhneš jen 1 dávku.
Menší množství je blbé - velká spotřeba sáčků a větší množstí zas někdynespotřebuješ.
Tohle mi poradila kámoška, která má 4 děti a všechny kojila :grinning:
5. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
5. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Dávidek je fešák!! Moc se mi líbí ty fotky z atelieru.
5. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
edit: díík, no fotky z ateliéru si ještě musím dát vyvolat ve věčším formátu, chtěla bych si je dát do rámečku, musim počkat za penízkama :wink:
5. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
edit malá se mi taky nechce přetáčet, spíš jen občas jde na bok ale to v zápalu hry ... včera sem kdesi četla že pokud se dítě otáčet nechce nemá se používat hrazdička :confused: ale podle ěm je to nějaká blbost ... né mi nakupujeme v OL přítel jen pro cosi do PV tak se stavil pro to v tescu :wink:
jj tomu věřím s těma kašema, ale nemůžeme ty dětistejně plně kojit do bůhvíkdy, pak jim to stejně nestačí a přikrmovat musíš ... já mám teda v plánu jí pak to MM rvát do všeho :grinning: seš taky takovej kojící šílenec koukám :grinning: ale v momentě co se začně opět vzbouzet kaši opě zavádím :slight_smile:
a díky za typ ... možná by nebylo špatný množství teda střídat aby byla spotřeba sáčků menší, jeden den 100, druhej den 200 :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
werčo pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: koukám že dáváš i plastový kousátka ... nebouchá se tím malej? Mája se mě jednou bouchla tak že měla půlku bělma v oku červený tak jí dávám plyšový a ty tvrdý jen pod dohledem, ale těma plyšovýma se stejně občas píchne do oka a slzí jí :sunglasses:
5. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
evena: tuto kousátko není nebezpečné, není z toho úplně tvrdýho plastu, koupila jsem mu ho od zn. Nuk a řekla bych, že je dost měkké takže se ním neuhodí, je lehké do ručičky, můj ma rád plyšováho tygříka, na něm mu nejvíc chutná noha, ta je akorát do pusinky, ale povím ti, někdy si ho strčí až někde do krku, tak že ho až napne, tak ho musím pokaždé hlídat :wink: :grinning:
5. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Jo, jo já jsem děsnej kojici maniak :grinning: Ale za to asi můžou tchýně se švagrovou, ani jedna nekojila a myslí si, že kojený děti strádají a jsou hubený. Tak jim chci dokázat, že tomu tak není :wink:

Editka má taky pár hrkátek z plastu, ještě se tím nějak netřískla, ale raději ji dávám plyšový.

Co se týče hrazdičky tak tam je strašně málo. Mám ji spíš jen tak na zemi a hračky okolo ni. Přišlo mi, že na te hrazdičce je to pro ni demotivujicí :wink:
5. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

werča: Davídek je šikulka a fešák :slight_smile: moc pěkné mimi :slight_smile:

edit: tak - dnes jsem si koupila i tu kojeneckou vodu, ale po tvém příspěvku s kaší prostě nezačnu - ne a ne a ne :grinning: Vítek je teď spokojený, až na výkyvy se nebudí tak často, to buzení, co bylo měsíc po Vánocích, zas není, vrátilo se vše do normálu, tak uvidíme časem :slight_smile: Taky myslím, že když se budí 2x za noc, že je to OK... navíc v noci se mi vždycky vytvoří hodně mlíka a malej toho daleko víc vypije, tak si myslím, že je zatím i lepší v noci víc kojit.

natočila jsem video, jak se malej řehtá (teda neřehtal se pak už tolik, co jsem vyndala foťák, ale i tak je to pěkný video, pak sem hodím, pokud nebude moc velké)
5. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
edit: roládu jsem taky nikdy nedělala a ani se o ni pokoušet nebudu radši :grinning:
5. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Pavli - to jsem ráda že jsem tě "ukecala" k nekašování :grinning: :grinning: :grinning:

O té roládě se mi asi bude zdát :slight_smile:

Já jsem dnes chtěla natočit jak Editka přeskákala celou koupelnu (asi 3metry), ale než jsem našla kameru tak už byla líná se hnout :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Jo, dnes jsem doma koukla na zeleninovou přesnidávku od Hami a dost mě překvapilo, že ve 100g je jen 65g zeleniny, zbytek je rýžová moučka nebo co. No a v ovocené BIO švestkové je přidaný cukr :angry:
Tak jsem se rozhodla, že to raději nakoupím bio mrkev a první příkrmy ji udělám sama. Jeden víkend navařím a rozmačkám mrkev, dám to do formiček na led a pak vždycky jen 1-2 kostky vyloupnu.

A ovocné přesnidávky budu asi dávat ty klasické od Hamé (ty neslazené), mám je tady ráda tak je kdyžtak dojím :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
edit: vím od dvou kamarádek, že jejich děti nechtěly mražené příkrmy... čerstvé nebo ze skleniček, to jo, ale jak byly vytežené z mrazáku, tak jim prostě nechutnaly... tak uvidíš... :wink: je fakt, že mně třeba nechutná jídlo z mikrovlnky, přijde mi, že má takovou pachuť...
5. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.