• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
No tak to by byla katastrofa :slight_smile: V tom případě bude mít smůlu a bude dostávat to nedobrý slkleničkový. Nebo se zblázním a budu ji tu mrkev vařit každý den :wink: )
Já taky nemám ráda jidlo ohřáte v mikračce. Mám ji doma, ale raději ohřivam na páře. Mikrovlnku použivam jen na sterilizaci flašek na MM :grinning:
Tchýně furt říká, že jsem v tomhle divná :wink:
5. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
edit: říkáte "mikračka"? My "mikroška" :grinning:
5. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
tak 2 videa zatím - jen tak zkoukněte, nemusíte celé, ve finále je to dlouhé a nudné :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=wl6ybQ1x8oY&feature=channel

tady to řehtací:
http://www.youtube.com/watch?v=uVtAur3X4sc&feature=channel
5. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
edit když tě tak čtu máš nějak podezřele stejné názory a nápady co se týče výživy jako já :sweat_smile: od doby co sem držela dietu v těhu si kupuju ty DIA přesnídávky furt, zvládnu někdy i dvě za den :grinning: tak aspoň není přidanej cukr, ale i tak mě udivuje že je tam jen 80 % ovoce :angry: v DM sem koupila do zásoby (ale možná je sním) přesnídávky SUNARKA je tam 99,9 = ovoce tak na to mrkněte dají se sehnat i lepší :dizzy_face: ale záleží na tom jestli to ty dětičky budou chtít že :slight_smile:
5. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
pabli to je prča jak se ty děcka smějou :dizzy_face: to vždycky uplně zahřeje :wink: :wink:
ale bacha na to "chození" kvůli páteři, dělám chytrou :grinning: včera sem si přečetla jedem chytrej článek, jo a mj sem zjistila že špatně malou nosím, chovám i přebaluju, že tak jak to dělám jí může v pozdějším věku způsobit potíže se zády :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
dnes sem dokonce vařila takovej mišmaš s masem a vznikla z toho omáčka tak bude k rýži na večeři, taky sem dělala zákusek, jednoduchej a dobrej a rychlej, tak pro inspiraci

4 zakys. smetany
šlehačka
4 vanilk. cukry (já dávám 1)
vše smíchat a do kulaté formy naskládat vrstvu piškotů, pak vrstvu smetan, pak libovolné ovoce ... nakonec to poklást piškoty, strčit do ledničky ať to zatuhne a je to mňamka ... my jí ani zatuhnout pořádně nenecháme protože sme jak kobylky :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
evena: jojo, já vím, že by se nemělo, ale znáš to :grinning: ... jj, je to super, jak se řehtá, to se smál ještě víc, ale jak jsem na něj vytáhla ten foťák, tak začal být opatrný :grinning:

teda, jak čtu někdy zběžně, tak jsem si teď přečetla, že jsi dělala mišmaš s masek m večeři, že omáčka bude s rýží... no a usoudila jsem, že ten výčet surovin je k tomu mišmaši... tak jsem si říkala, co je to za blivajz maso + zakys.smetana,šlehačka a vanilk cukry :grinning: :grinning: :grinning: jako 1 jídlo :dizzy_face:
5. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
Pavli četla jsem to stejně :grinning:

Ta Sunarka má tolik procent, jo? No tak to musím omrknout :wink:

To řehtání je boží!!!!!!! To u nás neznám :frowning2:

Musim valit, manžel se vrátil z práce a tak jdu dělat hodnou manželku :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Jo a tak mě napadá, Pipiii už sem vůbec nebude chodit? :confused:
5. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
edit: Vítek to dělá chvilku... a opravdu jen někdy, když má náladu, třeba 1-2x týdně :wink: nojo, pipiii už asi ne...
5. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Jé, Pabli Víteček je pěkně vyřehtanej, Adámek se ještě nahlas nesměje.
PIPII se prostě bojí, ale pokud by mi někdo vyhrožoval, dala bych to na policii.
5. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
no teda holky vy moje příspěvky snad ani pořádně nečtete :sweat_smile: :sunglasses:

holky vždyť pipii sem nechodila ještě než odešli na jinou idskusi :rolling_eyes:

sem zvědavá kdy už MK umožní to zamykání diskusí ...

Když se Mája zasmála poprvé tak nahlas tak to byl šok :slight_smile: už to dělá min měsíc ale zřídka, to jí musím fakt hodně rozdivočit, má ráda když leží já jí chytnu ruce a přitisknu k tělu a trochu s ní třesu, to se pak takto směje :slight_smile: Ale né vždycky ...
5. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Evi - jestli jsem dobře pochopila tak zamykání se na MK nechystá, jen je možné mít "tajná" alba. Za chvilku bude MK vypadat jako Modrá střecha, mě se to moc nelíbí, ale asi to je o zvyku.
Půjdte tam dát si pár diskuzí jako oblibené. Což je super. Nebudu muset furt ty naše Podzimní miminka hledat :grinning:

Máš pravdu, že sem Pipiii posledních pár týdnů už tak moc nechodila.

Editka se tak hlasitě snad nesmála nikdy, on je vůbec zázrak když se usměje. Ona je děsně vážná :slight_smile:

Zítra jedem na lyže!!! Já to sjedu jen parkrát a pak půjdu s Editkou do bufáče. Jedeme do Kladek, to je pár kiláků od Prostějova. Já mám raději Hlubočky (u Olomouce), ale byla jsem přehlasovaná.

Co plánujete na víkend vy?
5. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
tak my ještě s víkendem nevíme... zítra asi jen nějaká procházka, možná vyjedeme do centra města, nebo zajdeme do cukrárny, uvidíme... v NE pak možná na Šumavu ke kamarádce, která má stejně starou holčičku, ale ještě se uvidí, byli nějací nachcípaní, tak uvidíme, jestli se stihnou vykurýrovat :slight_smile:

edit: já na lyžích nikdy nestála, manžel tuhle prohlásil "že by i něco asi sjel", ale nikdy ani vlastní lyže neměl... Já umím trošku bruslit (myslím klasic. zimní bruslení), to zas manžel vůbec... budeme se muset s těmi zimními sporty polepšit, kvůli malýmu :grinning:
5. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
holky, jdu spát, mějte se pěkně :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ahojik :slight_smile:

Davídek je ted celkem v pohodě, hraje si, kecá tátovi do Topgearu( pro ty co neví: je to pořad o autech na primě cool)

pabli: je to známe, je to tak super, když se smějí nahlas, já se taky Dádovi takhle schovávam, a nejvíc se směje hlasitě, když na něj dělám čerta,,, a ještě k tomu jsem zjistila, že je lochtivej skoro všude, na stehínkach, bříšku, krku, na chodidlech,, má to po rodičích :grinning:

makka: skoušela si, jestli není lochtivej , to na Davídka zabíra, doted jsem o tom nevěděla a ted se hrozně řechtá, ale zase to nepreháním, ono se to nesmí, jenom maličko :wink:

evena: myslím, že ty jsi psala, že miluješ sýr, když ne tak jsem se zmýlila, ale dám vám recept holky,, já to mám hrozně ráda:

Syrové placky:
kysaná smetana,
polohrubá mouka
nastrúhaný eidam
2 vajíčka

to vše zmíchate a jako tenké placičky( třeba bramboračky) smažíte dozlatova na oleji, k tomu si věčšinou udělám brambory nebo hranolky, nebo prostě co máte rády :wink: je to pochoutka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juj even to miluji ten studenej dortíček, já to taky občas udělám, mnamky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Pavli to fakt musíte :slight_smile: Můj manžel neuměl ani lyžovat ani moc bruslit,ale se mnou všechno začal. A teď ten potvorák jezdí mnohem líp než já :wink:

Cukrárnu bych si taky dala líbit, ale nemůžu provokovat manžu (má cukrovku) a tak zas nic.
5. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
ahoj holky, dnešní noc zase OK, buzení v 1 a v 5, teď zas chrní :slight_smile:

werča: ten recept na placky vypadá super!!... Vítek je lechtivej pod bradičkou, ale jen na určitém místečku, vždycky se usmívá nebo i směje, když mu nasazuju čepičku... z toho jsou všichni vždycky ohromeni, protože většina miminek řve, když se oblékají... :grinning:

edit: no - zas to nebudeme přehánět, ale myslím, že aspoň to bruslení... pamatuju si, jak jsme s našima chodili každý víkend bruslit, to bylo super
6. únor 2010 v 05:43  • Odpověz
edit: manželovi vlastně zjistili cukrovku, když jsi měla ty tu těhu, viď?
6. únor 2010 v 05:44  • Odpověz
Dobré ráno!!
Pavli - přesně tak. Jenomže moje těhotenská cukrovka zmizela a ta jeho je už na furt. Má ji slabou a prý by stačilo kdyby trochu zhubl, ale to se mu moc nedaří. No jo kombinace sedavého zaměstnání a radost z jídla to nejde moc dohromady :grinning: :grinning:

Sýrové placky vypadají suprově. Asi je příští týden zkusím. Weru myslíš, že to půjde i v troubě? Já se snažím nic nesmažit, tuká máme s manžou oba kolem dost :wink:

Tak já jdu najít helmy na lyže a za dvě hodiny vyrážíme. Kdybych se dlouho neozvala tak ležím v nemocnici s rukama, nohama v sádře :grinning:
6. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
pěknej víkend přeju :dizzy_face:

noc klasika nebudu se ani rozepisovat :sweat_smile:

edit možná je to o zvyku, ale na modré střeše se mi to taky nelíbí ... tak sem si to s tím zamykáním popletla, ale nebylo by to špatný že ...
neboj ten smích přijde, Mája taky byla dlouho vážná :dizzy_face:
na víken nemám naplánovanýho nicmoc, můj má práci (jako vždy), tvoří na zahradě přístřešek na dřevo, maximálně se za ním pojedu s kočárem mrknout jestli mi proháže cestu ... v neděli jedu na burzu do Přerova tak se těším :slight_smile:
užij si lyžování :dizzy_face:

werča placky určitě vyzkouším :dizzy_face:

pabli taky sme jezdili s tátou bruslit a vzpomínám na to ráda ... já zimní sporty taky nějak nemusím, na bruslích (nepočítám kolečkové) sem stála naposledy tak před 20ti lety, Mája pak bude muset v zimě stačit sáňkování a stavění sněhuláků, víc nezvládnu :slight_smile:
pabli tak malá patří k té většině miminek které nesnáší oblíkání a hlavně čepičky, vítek je teda borec že se u toho ještě chláme :grinning:
6. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Jsem zpět - živá a zdravá :slight_smile: Jela jsem jen 2x, protože tam byla velká fronta na vlek a nechtělo se mi čekat, ale manžel si to užil. Já jsem pokecala se švagrovou a dala si super svařák. Ediktu jsem před odjezdem v 9,30 nakojila a ona spinkala až do 14hod kdy se jelo domu :slight_smile:
Pak už těch 20 minut vydržela a ni moc neplakala, ale doma mi to prso skoro snědla celý :slight_smile:

Uplně jsem hleděla jak dlouho vydržela, nechápu proč tak nevydrží i v noci.

Burza v Přerově? Tam jsem nikdy nebyla. My občas jezdíme na burzu na letiště do Vyškova.

Naše Eduš taky nesnáší oblíkání čepičky a rukavic, vždycky řve jak tur.
6. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
evena: na jakou burzu? co tam mají? Tady je burza taková, kdy se sejdou lidi a každý prodává, co mu doma přebývá...

edit: no tak hurá hurá :grinning: no to teda musela mít Edit hlad :grinning: ... Víťa miluje i rukavice, chvilku počká, a pak si je cpe do pusy :grinning: ... Eduš se chce v noci asi taky víc tulit :slight_smile:

My jsme jeli pěšky do města do centra, asi 40 min svižné chůze, tam zašli za kamarádkou do obchodu, pak do nekuřácké kavárny, dali si dortík, pak zase tak 40 min svižné chůze domů, po ceste jsme se ještě zastavili u Itala na 1/4 pizzy (má ji za 25,-) :slight_smile:
6. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
V Přerově na výstavišti je každou 2. neděli největčí burza v ČR s ptákama ... ještě že sem se podívala do kalendáře, protože bych tam tento měsíc byla sama :sweat_smile:

edit to byste měli jezdit na lyže častějc aby spala :dizzy_face:

pabli malá taky miluje rukavice, taky se nemůže dočkat až je ochutná ... ale ta čepice je děs :slight_smile:
pizzu bych si taky dala :dizzy_face:
6. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
na návštěvě sme tu měli tchánovce, tak mám zas na půl roku pokoj :grinning: ale nelíbí se mi že sem občas vleze tchýně jen tak když je doma Milan, vždycky jen zavolá od schodů jestli může dál mi protáhnem ksichty a on stejně řekne no jo ... aspoň se už odnaučila funět na malou, to mě příšerně vytáčelo, furt nemocná ani pusu si nezakryje a mě se otvírá kudla v kapse :angry: ale trvalo jí než to pochopila, má vůbec příšerný způsoby :angry:
6. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Evi - tvoje tchýně je dílo. Vždycky když to čtu tak děkuju Bohu za tu moji. Ne, že by to byl jen med, ale není to taková hrůza :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
evena: tak burza s ptákama by mě nenapadla :slight_smile:... jo, nad tvou tchyní taky vždycky žasnu :slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj holky,už se chystáme spát, byli jsme dnes taky na dortíku v kavárně,předtím jsme si dali pěknou prochajdu pod děčínským zámkem :slight_smile: Ondík před půl hodinou zabral,tak jdu taky rychle do hajan,minulé noci byly děs,tak sem zvědavá,co tahle, kaši + kojení jsem natáhla až na 21:15,tak se snad trochu prospíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža jde zítra do práce,tak tu budem sami :unamused:
6. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

danuš: takže kaše asi moc nezabírají, viď... :unamused: ... my dneska taky nic moc, buzení před půlnocí, před 4. h a v 7 h, teď snad ještě chrupe... Manžel byl v hospodě s klukama "z mládí", přišel až v 5 ráno!!! Když to sčítnu s fotbalem, který hrál předtím, tak byl pryč z domu 12 h!!!... Nejvíc mě vytáčí, že jsem mu ustlala v obýváku a kojila kvůli tomu v ložnici s tím, že každou chvíli přijde, takže jsem se ani nemohla při kojení koukat na telku :angry:
7. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Tak noc byla dobrá, Ondík se vzbudil ve 2:30 a v 6:20,takže po 4 hod.krása.Kaši teda dostal až kolem tý půl 10,je to pozdě,ale jedině tak to má efekt, ale nevim,jestli to není chyba mu to dávat tak pozdě...
Jinak já teda paradoxně spala blbě,včera ještě byla dohra s tou mojí bývalou kamarádkou :angry:
7. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.