• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
Ahojky prdolky, tak ja jsme dneska spinkala do 10h :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj pipiii
18. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj pipiii! já se hcystám do pelechu každou chvíli:grinning:...jsem zase nějaká mrtvolná....nějka se mi zase začalo v noci špatně spát a na záchod zas chodím dvakrát za noc...to je otrava:slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
koukno do alba dneska přišel novej overalek...
PABLI - sekačkou a pokud jsem unavená prdím na to. Asi kdybych si něco udělala, tak se to projeví ihned.
autor
holky, me strasne ted bolelo pri curani, ale ne jako ze zanet nebo tak, ael spis nemuzu absolutne zatlacit ani na velke:-X
18. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
holky za jk dlouho dojde ten kočík když byl dneska vyexpandovanej??
18. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
pipiii já to mívám taky a hlavně teda v novi nebo když dlouho nejdu na záchod...tak mě pak při čůrání bolí celý břicho...asi je to normální...
18. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
renu, pekne overalek:slight_smile: podivej se ke me, ja jsme si tam vcera take neco dala:slight_smile: ja cekam tu decku do kocarku s polstarkem:( a laclacove kalhoty s kralikem
renu odkud ho máš objednanej?
pipiii to mě taky dělá...
autor
tegga, ja se vzdy bojim na velke zatlacit, potom se zase ale nevyprazdnim:/ no ja se bojim aby se neco mimi nestalo...holky ja vcera dostala tak luxusni kopanec do briska, jinak muj manzilek vzdy zatim prisel pozde a proste se mimi nehybe kdyz na brisko da ruku:grinning:
18. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
18. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
tak manžel už to cítí úplně normálně:slight_smile:....poprvé z toho byl trošku vyvalenej, lekl se, když ho mimís nakopl, ale teď už si to užívá:grinning:.........pipiii to se asi nemusíš bát, nic se nestane...
renu myslela jsem ten kočár, odkud máš:slight_smile:?
makka: tyyyyjo :slight_smile:... já trošku poposunovala tu cestovní dětskou postýlku a hned mě začlo bolet bříško, natož se tahat se sekačkou... ale já to mám zas jinak no, prostě to bříško je u mě rizikové... když nemáš žádný zdravotní problém, tak pohoda :slight_smile:

pipiii: ahojky... taky to mívám tu bolest...
autor
holky jake je u vas pocasi??? tady je uplne zatazeno:( a vcera kdyz bylo krasne, tak jsme byla doma:( milacek jde dnesak na fotbal, takze zustanu uplne sama :( ale po obede jdu s kamoskou na kafco:slight_smile: je to kolegyne z byvale prace:slight_smile: moc se na ni tesim:slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
pipiii hezkéé...já ty polodupačky taky koupíím...
18. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
jo a holky, včera jsem sexovali a já si to nějak nedokážu užít....dokud jsem neměla břicho, tak to bylo dobrý....ale te´d jak mám pupín, tak mi to přijde nějaký divný :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
tady je úplně černo....
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
pipiii: naše mimi to dělalo stejně - když ucítilo přítelovu ruku, přestalo se hýbat :grinning: ... teď už se ale neostýchá a kope ho i do ucha, když přítel zrovna poslouchá bříško :grinning:

tegga: jojo, přítel si to taky užívá...ty kopanečky :grinning: včera jsme taky koukali, jak se vleže vlní břiško, když tam malý hospodaří... :grinning: z toho byl teda přítel docela vyjukaný :grinning:
18. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
holky, tady je krásně sluníčko a venku chodí lidi v tričku :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
no když se mi to tam boulí, tak na to taky hledí:grinning:....zdá se mu to, že je to strašně silný, hodně cítit a tak:slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
PiPii - tak s tím mám problém asi 3 týdny. Mám častěji. zácpu a když čurám nebo jdu na velkou, tak to je nepříjemná bolest. Když tedy jdu na velkou tak se mi zdá, že se úplně nevyprázdním. Prostě v těhotenství je to trávení rozhozený. Taky se bojí, že když budu více tlačit tak vypadne i mimčo. Zrovna dnes jsem jak balón.
autor
pabli...jeeee to je krasny!!moje amalka je asi ostychava:grinning: je to sranda vzdycky na nej zakricim at rychle pribehne ze citim silneji pohyby a hned prijde a je konec:grinning:

renu, ty polodupacky jsou uuuzasny!!!! kup radis s tim vysokym psaem, je to lepsi, ja mam i semisovy s nizkym psaem, ale je to fajn k bodyckam s dlouhym rukavem na doma:slight_smile: proste das bodyco a k tomu tyhle polodupky a nemusis davat ponozticky:slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
renu, ty jsou moc pekne, jen jsou moc velike:grinning: ja mam dvoje 62, jedny mozna i 56 a potom jedny 74
18. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
ahojky pipi :slight_smile: taky máme ty polodupačky z HaM,troje, ale nemám je nafocené :slight_smile:
autor
makka, mas pravdu, ja netacim kvuli te neprijemne bolesti:(
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.