• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga dneska je to v suchu jedem s jeho bráchou a ten nesnáší když Honza kouří takže budeme 2 proti 1 :grinning:

Jinak jsem včera teda koukala když přišel domů s práce tak říkal že semnou chce mluvit..Prej se choval jako blbec a že už se to nebude opakovat...prej si prostě neuvědomuje že už budeme 3 a že když se vstekám tak že to odnáší mimi...prej už na nás bude odnej...No koukala jsem jako blázen...
27. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
renu - u nás to taky nebyl jen obyč. ohňostroj podívej:

Návštěvníci pátečního večerního ohňostroje u příležitosti Městských slavností v Děčíně se mají na co těšit. Firma, která pořádá ohňostroje i na Silvesrta na Letenské pláni v Praza, v pátek celé dopoledne na Smetanově u Labe připravovala odpalovací zařízení na velkolepou ohňovou show.Mistři pyrotechnici nabíjeli stovky výmětnic kulovými a oválnými pumami, jež vytvoří na obloze nejrůznější obrazce, od ohnivého deště po květy chryzantém a spoustu dalších pyrotechnických efektů. Ohňostroj v Děčíně začne ve 22.00 a potrvá třináct minut.
27. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
RENU - nejhorší je, že se sice chlapi umí omluvit, ale co to stojí křiku, viď? A úplně zbytečně, kdyby si to uvědomili dřív.
27. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
renu: no tak dobrý :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
DANUSCH - holt si musíme zvyknout, že prostě nám roste bříško a nic příjemného to asi nebude. Všechno nás bude bolet. Pokud není jiný problém, můžeme být v klidu.
27. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Pirotecnia Igual je spojena s tím nejlepším, co přináší tradice španělských
ohňostrojů. Historie společnosti sahá až do roku 1880 a od svého vzniku
realizovala tisíce magických show na mnoha místech naší planety.
Pirotecnia Igual je jedním z leaderů „ekologických“ pyrotechnických
výrobců, především v eliminaci plastů. Pirotecnia Igual je španělským
rekordmanem v množství prestižních ocenění na mezinárodní ohňostrojné scéně. Zvítězili, a to
hned několikrát, na festivalech v Cannes, Monte Carlo, Costa Brava, Montreal, San Sebastian
a mnoha jiných. Jednodušší je ptát se, kde nezvítězili - vítejte v Brně!
Název ohňostroje: ZÁPAS PEKLA S NEBEM
Design: Pirotecnia Igual Team
Charakteristika ohňostroje:
Mottem show je nadchnout, rozzářit noc uměním ohně.
„Zápas pekla s nebem“ je etudou imaginace a síly, která potěší publikum svou rekonstrukcí boje světla proti
temnotě. Mocný hudební doprovod klasického stylu nás bude provázet dějištěm celé bitvy. V „Zápasu pekla
s nebem“ uvidíme dokonalou kombinaci techniky, tradice, designu a energie v osobitém stylu Pirotecnia Igua
27. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
renu pěkný:slight_smile:...snad mu to vydrží :wink:
27. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
makka přesně tak..jsem mu to dala ale sežrat jsem mu říkala ž ese choval kjako vůl...atd...taky koukal :grinning:
27. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
danu poslala jsem ti charakteristiku toho ohnostroje co bude dneska nad Brnem...a něco o společosti..
27. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
tegga četla sis to o tom ohnostroji??tenhle mě láká ze všech nejvíc...už se nemužu dočkat... :grinning:
27. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
holky, když mě u těch ohňostrojů nebaví koukat furt nahoru :grinning:
27. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
renu-jo jasný,ale na to, jaký je Děčín malý město, to byl taky mazec,takový efekty jsem v životě neviděla....
27. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
pbli ono je to na vodě v dáli tak ty koukáš tak dopředu... :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
pabli-taky mě po těch 13ti minutách za krkem pěkně bolelo :grinning:
27. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
tak nebe je modrý a mraky jsou fuč.....snad to vydrží do odpoledne...
27. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
tegga jak je v Brne??
27. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
tady je tma jako v pytli...
27. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
pabli-tak jsem projížděla ten seznam od tebe a mám ho skoro celý odškrtaný...některé věci jsem nechtěla,ale to podstatné mám :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
tak sem si byla raději ještě na chvíli lehnout, nějak mě bolel pupin a už je to docala ok
renu tak to je super, málo chlapů se dokáže omluvit ... tomu mýmu to problémy nedělá, naslibuje hory doly a pak se to opakuje, je to zbytečný no :angry:
danu ty se máš, já mám nakoupený jen zlomek ze seznamu :unamused:
27. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Zdravííím :slight_smile:

Tak teda u nás skoro ani kapka, jen asi 10ti minutová bouřka, ale jen taková okrajová a od té doby nic, je tu dusno jak prádelně!!! Fuj, jsem se těšila, jak se pročistí vzduch a ono prd.

Danu ty máš ten seznam, kde je soupis kolik čeho má na mimčo být?
27. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
evena no taky jsem zvědavá jak mu to dlouho vydrží..

Já mám taky jen máálo ze seznamu...teda spíše skoro nic jen kravinky..
27. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
danuš: jojo, já taky tak nějak... ještě ty plíny, monitor dechu a postýlka, jinak to zhruba tak nějak bude...
27. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
ivi-pošlu ti ho, ještě budu mít jiný seznam od kámošky,mamky 2 dětí,tak ten ti pošlu taky pak někdy....
27. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
evena-mě 70% půjčila kámoška z Belgie víš,jinak bych taky byla tak v půlce seznamu...
27. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
ivasa-máš to tam,ber to s rezervou a přizpůsob si ho svým potřebám....
27. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Danu dík, já nějaký seznam mám, ale nedá se to přečíst a vyretušovat to taky nejde, čili z něj přečtu asi tak 10% věcí :rolling_eyes: Tak každý seznam se hodí :wink:
27. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
JJ, dík danu, to je jasný, že si ho přizpůsobím, jen tak pro kontrolu a inspiraci je dobrej :wink:
27. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
ivi- já třeba nepořizuju chůvičku-máme byt 2+kk :grinning: Monitor dechu zatim taky ne,kdyžtak si ho půjčím, nechci nebesa na postýlku.....atd.
27. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
jasný :wink: taky nebudu pořízovat monitor dechu, jen když mi to řeknou v nemocnici, to bych si ho pak půjčila od kámošky, nebesa asi pořizovat taky nebudeme a s chůvičkama uvidíme, sice máme velký barák, ale zase budeme mít 2 postýlky, čili budu mít malou vždycky po ruce :slight_smile: Ale jinak je ten seznam dobrý pro to, aby si člověk připomněl takový ty logický věci, na který se rádo zapomíná :grinning:
27. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
ahoojky:slight_smile: dneska je venku osklive, tak se mi absolutne nechtelo vstavat:grinning:
27. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.