• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
Já včera byla v pohotovosti celý den, Davídek spal pouze hodku z celýho dne, ono je to pořád tou rýmou, zítra s ním jdu k doktorce aby ho poslechla. Ináč byl hodnej, hrál si smál se ale pořád me vyžadoval tak jsem se mu včera plně věnovala a z učení zase nebylo skoro nic :slight_smile: Asi proto spal do 5 rána a pa ještě hodinku a pul :slight_smile:

Danu- pokým ho nebude bolet z kašičky bříško, tak si myslim, že možná to strávi i v pul 10 večer, hlavně, žw se vyspíš aspon drobec :wink:,, jak kamarátka ještě si na ní určitě pořádně nasra.. jak to vypadá, ani se ti nedivim
:wink:
7. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
weru-jsem si od ní vyslechla(teda přečetla přes sms),že jsem namyšlená, že se se mnou nedá normálně mluvit (ona má totiž názor, že dítě od 6měsíců může stravu jako dospělí....),psala mi,že mi nic nezávidí, ale vzápět mi v další sms vyčetla,že : machruju s kabelkou nike z výprodeje........Hele to je sranda, tu kabelku mám na kočárku místo tý velký přebal.tašky, je malá,šikovná, akorát na klíče a mobil, mám jí 2 roky od manži k svátku,nikdy jsem jí ani slovem neřekla,že jí mám nebo že jsem jí dostala....nemám ve zvyku se chlubit,jsou to jen věci že jo....Takže ona tohle řeší a pak říká,že nezávidí, podle mě nám závidí i suchý z nosu :grinning: :grinning: :grinning: ona i těžce nesla,že jsem měla v porodnici nadstandard a ona ne, no je tohle kámoška??? Známe se od základky,ale tohle nemám za potřebí a házím jí přes palubu krávu, na to je život příliš krátký,aby si člověk držel u těla takový lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
weru-chudinka Davídek, nás rýma trápila 14 dní, u těch drobečků se to vleče 2x dýl :frowning2: Tak snad už to přejde
7. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Danuš: to je teda můra :angry: vyprd.. se na takovou " kámošku ",, ja taky nenosím na kočárku tu velkou tašku, když jdu venku tak hodím klíče do kapsy, peneženku schovám k Dádovi do kočárku a čajíček se mu tam taky pod dečkou ohřeje, a to že jsi měla nadstandart tp je tvoje věc, vždyt když chce mít někdo po porodu klid, tak proč né :wink: ,, ona závist je moc zlá vlastnost a rozbíjí prátelství, znám to od svýho přítele, v práci se mu taky rozbil vztah s kolegou a to jen kvůli závisti, protože oni na svoje mimi čekali a pak o to přišli a pak hned nato jsem otěhotněla já a už to šlo k vodě

rýmička snad přejde, ještě že je vysmátej ten můj chlapeček, neníi to tak strašný, ale radši s ním zítra pujdu aby dr. neřekla, že jsem to nějak zanědbala
7. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
weru-taky jsem šla radši k Dr :wink:
7. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Ty rýmy jsou fakt děsný. Klepu 3x, že Editka měla rýmu zatim jen jednou a to opravdu jen ten týden, takže dobrý, ale i tak to byl trochu stres. Veru snad Davídka taky konečně opustí.

Danuš - taky mám takou "kamarádku". Ale je mi to jedno, ať závidí, já nekradu ani nikoho nepodvádím, prostě jen s manžou oba makáme a tak si můžeme i něco dovolit. Nemám se za co stydět.

Manžela jsem poslala ven s Editkou, protože musím žehlit. Místo toho sedím na netu, nic se mi nechce dělat :wink:

Noc u nás byla suprová!! Usnula v 21 hod. (na to, že prospala celý den super), probudila se až ve 2 a pak až v 7. Potom ještě hodinku spala. Tak dobře bych se chtěla vyspat každou noc :slight_smile:
7. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
DANU - taky jsem měla podobnou kámošku a zrovna taky jsme spolu kámošily od základky. Začala mě deptat v období, kdy jsem neměla práci a ona jo. Prostě nepochopila, jak si nemůžu najít práci. Každodenní telefonáty mě dostaly skoro do blázince a já se zhroutila, brala jsem i léky na psychiku. Manžel mi zakázal její telefony zvedat a tímpádem jsem se od ní odtrhla. Hodně problémů mi udělal i její manžel, protože je rapl a dokonce se o Velikonocích popral s klukem od nás z baráku a já musela pak uklízet krev a jít svědčit na policii. Pak mi i vyhrožoval. Samozřejmě ona neudělala nic a omluvu jsem od ní nikdy neslyšela. Nedávno jsme měli slučák se základnou, kvůli ní jsem na něj nešla. Zjistila jsem, že jí k životu vůbec nepotřebuji a našla jsem si jiné kámošky. Hodně kámoším se svou švagrovou, která mi dala hodně věcí po svých dětech na Adámka, vytrhla nám trn z paty a taky jsme díky ní hodně ušetřili. Ta tvoje kámoška prostě kámoška není, takhle se zpřízněná duše nechová a měla by ti to spíš přát než závidět. Doporučuji, vůbec jí na S¨MS neodpovídat, ať se užere závistí.
U nás noc klasika, ale spali jsme do 9 h. Já jsem včera s Adámkem dělala kraviny, různě jsem ho zvedala a nosila. On se tlemil. Jen mě dnes není do smíchu, bolí mě celé tělo a sotva se hnu.
7. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
WEERCA u nás trvala rýma 14 dnů a byla to otrava, doktorka nám dala jen kapky, že se nedá nic jiného dělat.
7. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
holky díky za podporu,jste zlatý :dizzy_face: Samozřejmě na ní kašlu,ale ještě mi má vrátit asi 10 ks oblečků na dítě,ať to zkusí nevrátit,manža na ní vlítne :grinning:
7. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
makka-tvoje zkušenost je příšerná,lidi jsou fakt děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi z toho na zvracení. Jo a nemohla by si aspoň jeden den se nechat hodit do toho Pelhřimova na srazík,že bysme se aspoň viděly??? A nebo vy máte vlastně svatbu nebo tak něco v rodině viď??
7. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
ahojky holky,no já vás vůbec nestíhám... :frowning2: :frowning2:

danu:tak ta kamoška je teda ale koza...s takovejma lidma bych asi jak říkáš kontakt neudžovala...
7. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
janak Kubík OK...papáme mrkev...už nám to docela jde :wink: dneska v noci nám vstal v 1 tak jsem stoho byla nějaká vyjevená...říkala jsem si že mu skusím dát tu kaši jestl už mu je ta flaše málo...holky vy jste ji některá dala na noc??jaká byla reakce...bojím se aby mu sní nebylo třeba těško.. :frowning2: :frowning2:
7. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
renu-my dáváme rýžovou od Nutrilonu,pak k tomu kojení nebo fenyklový čajík, úplně v pohodě, kolem 7-8 večer, včera dokonce ve 21:15 :grinning:
7. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Rení - Danuška dala na noc a asi jim trochu zabrala, ale jinak jsou zkušenosti dosti rozporuplné :slight_smile: některé mimčo po ni spí líp, ale u některýh je to stejné jako před kaší.
Ale za zkoušku nic nedáš. Třeba budeš mít štěst a Kubiček bude zase spinkat celou noc.
7. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ahojte holky pěknou neděli

danu přesně jak míše makka nejlepší (ale i nejtěžší) je na sms vůbec nereagovat ať se s tím užírá sama mrcha, s kamarádkama zkušenosti nemám ale na pracovišti jo :rolling_eyes: a bylo to příšerné na psychiku se s dotyčným vídat

renu moje dr říká že když se dítě czbouzí v noci hlady tak kaše by pomoct měla, jenže některé děti se vzbouzí že chtějí být třeba jen s maminkou tak to nepomůže no ... zkus a uvidíš, u nás to ale hlady nebylo
7. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
dneska o malé ani nevím, vzbudila se někdy v 8, najedla se pak sme si chviličku hráli a zkusila sem jí dát znovu prso a ona vytuhla a spí až do teď
na oběd sme měli připálenej hermelín :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak budeme mít zítra repete na večeři snad se povede
7. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
renu: já taky skoušela kašičku od Hamé banánovou, prdíky mu jdou i po kašišce, bála jsem se že jí nesnese, předse jen Nutrilon je jako voda a kaše husá,, ale tak stejně se mi vzbudil ve 2 a pak zase v 6 jenže ono je to možná rýmou, a nebo hlady a nebo už ze zvyku, je to divný, že vypil 150 kaše a pak zase v 2 už byl vzhůru a neslyšela jsem žeby to bylo nosánkem, dýchal normálně, to hlad nebyl já fakt nevim on málo pije jenom 100, musím se poradit s dr. co s ním řekla že ho mám budit každé 3 hodky ale to prostě nejde, když se mu chce spát tak on si už flašku neveme :frowning2:

nevim vyčkam až skončí rýma a pokusim se mu tu kaši dát znovu, když on se cez den s flaškou hraje a pak v noci je hladovej
7. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
makka: ja vim, rýma je nekonečná, já jsem taky byla poprvé u dr. to byl v šestinedělí tak radši jsem šla a ona mi strčila do ruky letáček s Otrivin kapičkami, nadzcednout matraci, zvlhčovat vzduch, vytírat nosánek, to už známe, to samý mi řeknš zítra, ale prostě mám strch aby to nebylo nšco horšího, předse jenom to nepoznáš,,, horečky nemá, pravidělně ho měřím, no snad to brzy přejde a bude to ok... chudinky ty dětičky rýma umí pěkně pozlobit i nás dospělé kdež to tak malý miminka
7. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
prominte za chyby, píšu narychlo až ted koukám co jsem tam načmárala :grinning:
7. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
DANU zrovna 12. 6. má brácha svatbu, pokud by došlo ke změně, což asi nehrozí ráda se za vámi vydám. Hodil by mě taťka, už jsem se ho ptala, že není problém.
WERCA - většinou se budí rýmou. Adámek se i po kaši budí. Myslím, že pak bude dobré, když děti přes den budou papat i jiné věci než mlíčko, budou více zasycené. Jinak po kaši prdíme dobře a začali jsme častěji kakat.
Holky, v jaké poloze vám prckové spí. Adámek hrozně rád spí na boku, prý tato poloha uklidňuje. Už jsem přestala i zavinovat, nemělo to žádný účinek. Psala mi manželka mého bratránka, mají stejně starého chlapečka a ten pláče pořád, ve dne v noci. Ona kojí. Radila jsem jí spoustu věcí a nic. Tak mě spíš napadlo, jestli nemá hlad, je to také pěkný chlapák.
7. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
EVENA - taky jsem pár věcí připálila, spíš mám levé ruce
7. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
makka- no právě, my se normálně najíme, na noc jsme zásobený, oni jsou jenom na mlíčku a tak ho prostě vyžadují i v noci,,, Davídek spinká na zádech, na bok ho dám jenom když nemůže usnout, to ho moc uklidní,,, já moc dlouho nezavinovala, ale ručičky museli být zásadně venku, jinak ho to vytáčelo :grinning: makka a nemá málo mlíka, to mi dělal malej, furt řval ve dne, v noci, furt po jídle dokonce idkyž jsem ho chovala, a neskoušela ho třeba dokrmit UM :confused:
7. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
makka-ale my jedem 4.-6.6!!! :wink:
7. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
jo holky,Ondík už začal pást,víte na co se chytil??Na televizi!!!-aby na ní líp viděl,tak začal ukázkově pást,pacholek jeden :grinning: a vůbec nebrečel :grinning:
7. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
No jo s těma uřvanýma dětma je to boj, to já znám :slight_smile: Ale naše Eduš se spíš vzteká než, že by plakala. Ale u některých dětí je opravdu možné, že řvou hladem. Já jsem sice velký zastánce kojení, ale jakmile mimčo přestane růst na váze tak jsem jednoznačně pro dokrm + MM. Nemá smysl trápit miminko ani maminku :slight_smile:
7. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ježiš Danuš, teď jsi mě dostala. Já si byla jistá, že jedeme až ten další víkend!!!
7. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
no přece to byl jediný volný termín na Váňově statku,ale pipi se to nehodilo a nakonec se stejně rozhodla,že se sejde jen s říjnovakama,tak jsme to přeci zamluvili na toho 4.-6.6. Byl v tom zmatek,v těch penzionech,to je fakt :grinning:
7. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Máš pravdu, jsem pako. Já to zmotala. Ale to je jedno, my jedem stejně :wink:
7. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
edit-no už jsem se lekla!!!! :sunglasses:
7. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky, já vás nestíhám tuplem:slight_smile:od zítřka jsme doma, tak se zase budu víc zapojovat:grinning:....danu kámoška je opravdu trubka a s tím datem na sraz jsem si taky nebyla jistá, tak dobrý, že to tady čtu:slight_smile:......jinak nedočítám, doufám, že mi neuniklo nic důležitýho:slight_smile:
7. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.