• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli na poprvé je to hodně,mě Ondík poprvé snědl 3 lžičky a tvářil se hrozně :grinning: Teď už mu tu jáhlovou míchám 50:50 s rýžovou od Nutrilonu,která je sladká a to mu šmakuje a sní tu dávku ze 140 ml vody + 4 lžíce kaše
7. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahooooj holkyyyyyyyy, hlásím se z domu:slight_smile:...teď jsem douklízela:grinning:, i když se manža hodně snažil:slight_smile:....písněte mi, jestli je něco podstatnýho novýho, ať nemusím všechno dočítat, protože jste teda fakt spisovatelky....krom toho, že polovina dáváte kaše, to jsem pochopila:grinning:.....já dneska taky jednu koupila, akorát jsme zapomněli na kojeneckou vodu, takže to odkládám na neurčito:slight_smile:
7. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak dnešní noc - buzení UŽ po 3 h, pak ZASE po 3 h, pak NAŠTĚSTÍ po 4 h a 3/4 :grinning: ... teď zase chrní, taky ještě zalehnu :slight_smile:

danuš: no já tu od Nutrilonu chutnala a vůbec mi teda nechutná! Přijde mi to hrozně umělé, práškové, co bych taky chtěla, když je to z prášku, že :slight_smile: :slight_smile:... Vítkovi ta kaše možná chutnala, jedl ji úplně normálně, spíš pak měl dost, jak byl předtím nakojený. Uvidíme dnes :slight_smile:. Já ho budu nejdřív kojit, pak až dokrmovat kaší, chci, aby to kojení na noc měl pořád jako základ :slight_smile:

tegga: no konečně :slight_smile:... no pro kojeneckou vodu jsem chodila takhle asi 14 dní :grinning: jinak nevím, co je tu nového, asi nic :grinning:

tady video, jak Vítek papal kašičku :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=UcXbE3-8zVI
8. únor 2010 v 06:47  • Odpověz
holky, tak jsem spát už nešla, se mi nechce :grinning:

tady jsem našla super zábavné hry, co můžeme dělat s děckama: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=170030&e=playandlearn&ccat=play_and_learn
8. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
a holky, co říkáte na tohle křesílko? http://www.hrackanek.cz/baby-a-miminka/podle-znacek/fisher-price/mluvici-kreslo---fisher-price-k2833.html
moc se mi líbí, jen nevím, kam bychom ho dali :grinning:
8. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
8. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
no holky, neříkejte, že všechny chrníte :grinning:
8. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj,
Pavli ta dobrá kaše od BOnavity je super, já ji mám taky ráda :slight_smile:
Křesílko pěkný, ale začina mi připadat, že s takovou nebudou muset na děti mluvit rodiče vůbec :wink:
Ale ty hry jsou úžasný!! Hned budu něco zkoušet.
Já mám knížku Baby gymnastika a tak s malou občas něco "zacvičíme" :slight_smile:

Jinak noc u nás byla docela dobrá, kojení 2x což jde.
Teď musím manžu vyslat, aby zjistil kam se přestěhovala OSSZ a jestli je přestěhovaný i ten odbor na který jdu žádat o rodičák. Už to musím vyřídit tento nebo příští týden, žádám o tu zkrácenou variantu a tam se musí žádát dřív. Vůbec se mi tam nechce. Je ti pekelnej vopruz, nechápu proč jim to nemůžu poslat poštou :slight_smile: nebo e-mailem.
8. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
edit: no konečně se jedna vzbudila :grinning: ... jo, taky se mi ty hračky líbí, ale na druhou stranu, jak říkáš ty, aby nějak moc nesuplovaly úlohu rodiče... ale zas asi záleží na konkrétním rodiči, jestli u toho nechá dítko sedět, nebo jestli si s tím hraje společně s ním... Hm, tak na OSSZ se chystám dnes, doufám, že mi potvrdí tu mateřskou (dnes mi končí), pak asi sjedu s malým i do města na pracák (každá instituce samozřejmě na jiném konci města)... jo vy vlastně budete do 2 let tvořit další mimi :grinning:
8. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky, pabli ty hry se mi taky moc líbí, paráda:slight_smile:......my jak jsme včera kupovali tu kaši, tak mě manžel dostal, prý když to nebude chutnat malýmu, tak to sní, ho chci vidět, si asi myslí, že to ma bůhví jakou chuť:slight_smile:...my jsme nad tím nakonec taky přemýšleli, že bysme do dvou let měli další:slight_smile:, kvůli výši toho rodičáku...jenže pak jsme si uvědomila, že už bych pomalu za chvíli musela být těhotná a to bx neklaplo:grinning:
8. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
jo holky, co se tady bude měnit? já to na té střeše neznám, tak nevím, co tady bude jinak?
8. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
no tak jsem tady a pvali ty nikde:grinning:
8. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
tegga: jsem tu :grinning: nevím, co se bude měnit... :confounded:
8. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
tegga: taky myslím, že to manželovi chutnat nebude, ta kaše... ten můj ji včera ochutnal a pěkně se šklebil teda :grinning:
8. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
malej začíná povykovat v postýlce, už se vzbudil, tak ho půjdu nakrmit a pak zkusíme při přebalování tu "břichomluvu" (z těch stránek fisher-price) :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
jé pavli, tu já dělám běžne, ale že by se u toho malej nějak řezal, to teda ne:slight_smile:, spíš na mě tak vyjeveně kouká, co jako zkouším, jestli mi nešiblo:grinning:
8. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
tegga: myslím, že bude Víťa reagovat jako Lubík :slight_smile: :grinning:
8. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
čaute :slight_smile:

tak mě ta kaše strašně chutnala :wink: ale nevím jestli to teda namohlo být tím že byla s MM :grinning:
pavli dobrý stránky pro inspiraci, je tam něco co ještě neděláme
8. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
s těma hračkama ... třeba švagr a švagrová zavalují svoje děti hračkama ale nikdy jim neukáží jak je používat, nehrají si s něma, připadá mě že kluci dostávají hračky jenom aby je neotravovali ... třeba já bych zvolila kompromis zavalit dítě hračkama ale hrát si s ním a s hračkama taky :slight_smile: už se třeba těším jak bude dost stará na puzzle :grinning:
8. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
tak slyším pořádnej rachot, du měnit plínu :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
tegga: teď jsem tak při kojení přemýšlela o té reakci vašeho na tu břichomluvu... :grinning: ... vzpomněla jsem si, že Vítek taky většinou nepochopí, že je něco vtipné a sranda, tak se musím potom vždycky strašně smát a on po čase pozná, že je to vtipné a hodné smíchu :grinning:

evena: taky je vždycky nepřeslechnutelné, když Víťa kaká :grinning: ... no, myslím, že je i fajn nechat děti hrát si samy, ale ne pořád... třeba Víťa si vždycky půl hodiny po kojení hraje sám, pak ho přebalím, blbnu s ním a hoďku si hrajeme spolu a pak spí :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Pavli to je pěkný, že u kojení myslíš na nás:grinning:....Lubča taky někdy pochopí až po několikátý, že se má smát, že je to jako sranda:slight_smile:....ale jindy se zase směje všemu:slight_smile:...evena to já jsem ještě nenašla odvahu. abych ochutnala mateřský mlíko:grinning:....a u nás se taky tentí pěkně nahlas:grinning:
8. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
tegga: já už jsem tu odvahu měla, ale to moje mi přijde teda takové nahořklé, pěknej hnus, já bych to nepila :grinning: možná proto Vítek tak nepřibírá :grinning:
8. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
tegga: mě před pár dny po kojení, když jsem ho měla na sobě na odříhnutí, pokakal... to proteklo nohavicí na moje tílko a přes to ještě na břicho... tak jsme se oba převlíkli a šli ven :grinning:
8. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
pabli jm neříkám nenechat děti si hrát sami, taky si Mája hraje sama, to si pak krásně užívám klidu a ticha :grinning:

tegga já dostala odvahu asi až po 3 měsících kojení :slight_smile: a tu kaši sem prostě ochutnat musela, nechápala sem že jí to tak šmakuje :confused: no a pak pochopila :slight_smile: a teď tu budu za divnou matku :grinning:

a když sem u toho mlíka ... pili byste mlíko přímo od krávy? Dostáváme čerstvý mlíko z družstva, já ho úplně miluju, ale bojím se ho pít ... myslíte že kdybych ho převařila? Nebo radši ne?
8. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
nahořklé :confused: moje sladké, jak čokoláda :grinning: né abyste si teď mysleli že ho piju furt :grinning:
8. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
8. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
neee evena, proč za divnou...mě by to taky zajímalo, jak to chutná:grinning:ale manža říkal, že nic moc, tak jsem to ani nezkusila:slight_smile:
8. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
evena: tady jsou ty automaty s čerstvým nepasterizovaným mlíkem od místních zemědělců. Já ho nekupuju a nepiju, pořád říkám, že dokud nebude v krabici a pasterizované, tak nic pro mě... taky na tom automatu píšou, že se má před použitím převařit - tím už pro mě ztrácí smysl, protože je dražší (nebo stejně drahý) než ten krabicák a ještě se s tím doma převařovat... No, oni to lidi pijou tak, ale ti prodejci se chrání, kdyby někomu něco bylo, tak řeknou: "Jste si to nepřevařil, tak si za to můžete sám." Nepasterizované věci by se neměli hlavně u těhulek a kojících, takže v tvém případě asi koupit a převařit :wink:

no fakt, moje je takové divné, nijaké, mírně nahořklé...

tegga: manža ti pije mlíko? nojo, proto musíš dát malýmu kaši, když mu to taťka vychlemtá :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
ježiš tak to je něco, chudáci mimča
8. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.