• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pavli ne nepije:grinning:, jsem věděla, že se toho chytneš:grinning:....jeho kolega v práci to zkoušel, u manželky, ne u mě:grinning:
8. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
evena: jo, tohle už jsem viděla někdy dřív, je to tu už pár let... no, taky bych to s dítětem v životě nedělala... Víťa rozhodně lítat nebude :grinning:

tegga: ještě aby to zkoušel jeho kolega u tebe :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
no já to tam raděj napsala, abys zase nemyslela víš:grinning:
8. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
:grinning: :grinning:

jdu malého nakrmit, přebalit a vyrazíme ke kamarádce, na sociálce jsem dnes byla, potvrdili ty žádosti rychle, na pracák zajedu v týdnu :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Takže ridičák už mám vyřízený :slight_smile:

Moje Editka taky lítat nebude, přišlo mi to přehnaný.

Moje mlíko je taky sladoučký, kaše z něho asi bude dobrá :slight_smile: To bude asi těma kilama čokolády, co snim :grinning: :grinning:

Já to mlíko z automatu kupuju a nepřevařuju. Ale až ho budu dávat i malé tak ho vždycky převařim.
8. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
no tak právě to družstvo od kterého nám nosí zadarmiko mlíko tak má automaty na mlíko po okolí ...
no já mám právě strach když kojím se zárodků nemocí co se v nepřev. mlíce můžou vyskytnout, přecejen je to přímo od krávy a jen schlazené, ale když to piješ i ty edit tak to prubnu taky :slight_smile: pabli cenu nemůžeš srovnávat s těma krabicovýma "mlíkama", od krávy to je jak slabší šlehačka :slight_smile:

pabli zkoukla sem to video a řekla bych že mu docela chutnala :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Já mlíko moc nemusím, ale to z toho automatu je fakt výborný. Litr stojí myslím 14kč což není zas tak strašný. To krabicový je takový vodový :slight_smile:

Evena - ale jestli budeš nemocná tak si na mě nestěžuj :wink:
8. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky, vím, že máte diskuzi už pěkně rozjetou, ale chtěla jsem se zeptat, jestli bych se k vám nemohla přidat? Mám doma taky jedno podzimní miminko :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
edit neboj :grinning:

kacik vítám tě :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj Kacik, jo máš pravdu, už to tu frčí dlouho :slight_smile: Ale my se nebráníme novým kámoškám, takže vítej!!
8. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jé to jste mi udělaly radost :slight_smile: Přečetla jsem pár posledních stránek, abych věděla o čem je tady řeč. Hodně jste tady diskutovaly o kašičkách na noc. K tomu můžu jen říct, že my dáváme občas kaši na noc taky, ale nemá to nějaký vliv na to, jestli spí dýl nebo ne. Natálka je na UM od narození, takže kaše je u nás spíše spestření jídelníčku.
8. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
kacik koukám že už zakládáš album ... Mája se narodila ve stejný den jak tvoje Natálka :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Většina z vás už má určitě aspoň jednu hexu za sebou. Chtěla jsem se zeptat, jestli vás dr. upozorňovala, že jednou z reakcí na očkování může být rýma a kašel. mě teda dr. an to upozornila, ale nekdi jinde jsem se to nedočetla. Naty právě teď začalla kašlat, tak nevím, jesli to může být reakce na to očkování :frowning2:
8. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Kacik - o tom jsem neslyšela. Jen, že můžou být teploty nebo místo vpichu může zarudnout a ztvrdnout, dítko může být spavé nebo naopak děsně protivné :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
tak jsem doma z prochajdy.....ahoj kacik...o rýmě už jsem někde slyšela, ne přímo od doktorky, ale nějaký mimčo na to takovou reakci mělo, nevím, jestli to dokonce neříkal někdo tady
8. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Zakládám, ale jde to pomalu, nějak mi asi blbne net. Naty se právě vzbudila a za chvíli bude papat. Já jsem si říkala, že jedná z vás má mimi narozené stejně jako Naty, ale zapomněla jsem která, tak už vím :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ještě jsem si vzpomněla, že někdo z vás tady už začal s příkrmy. My už taky přikrmujeme, Naty už sní tak větši půlku skleničky, ale je u toho jako čuník:slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Právě jsem se mrkla na celou reportáž o tom Létání miminek a kdyby to nebylo tak úděsný tak je to směšný. Ty dětka vypadjí jak hadrové panenky. Chudací dětičky, některé maminky fakt nemají rozum.

Kačik - dáváš skleničky nebo jído vařiš sama?
8. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ty jo, já jsem úplně mimoň už fakt, jsem malýmu koupila lžičku, jakože na tu kaši a tu vodu jsem zase zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Náš prcek skončí určitě na lahvičkách:slight_smile:sem tam třeba něco uklohním, ale spíš vyjímečně si myslím:slight_smile:...teda záleží ještě na tom, jak mu to bude chutnat:slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ty jsi teda hlava děravá :grinning: Takže kaše dnes nebude, chudák Lubošek, ty mu nic nedopřeješ :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Teď si myslím, že ji budu ty mrkvičky a brokoličky vařit, ale stejně nadšená jsem byla do látkových plen a jak to dopadlo :grinning: Takže radši neřikam nic.
8. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Tak já myslím, že je mu to úplně jedno...já mu to chci začít dávat kvůli sobě:grinning:....ach jo, jsem asi krkavčí matka, ale fakt obdivuju ženský, co můžou kojit dva roky a jsou v pohodě:slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Tak nad látkovýma plenama jsem nepřemýšlela ani minutu:grinning:
8. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Já sice kojim ráda, ale taky už se těším až toho nechám :slight_smile: Vím, že kojení je pro dítě to nejlepší a pro mě je i docela pohodlné, ale na druhou stranu je to strašně omezujici.
8. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Kacik - Natálka je moc hezká. Vidím, že máš taky v albu hlavně manžela (přítele) a sebe moc neukazuješ :wink:
8. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
tak já nad látkovkama přemýšlela (kvůli úspoře peněz) uplně na zač. těhu, pak sem si zpočítala že to vyjde na stejný prachy jak normální plíny a bylo to vyřešeno :grinning:
já teda vyřit budu 100%, prostě navařím kotel zeleniny, rozmixuju, narvu do mražáku a pak budu jen brát ... takže tak asi to plánuju :grinning: sklínky sou strašně drahé, možná sem tam nějakou ...
8. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
jé tak já si často u kojení říkám že tohle mi jednou bude fakt chybět :slight_smile: nebýt těch padavých vlasů tak nemám žádné potíže
8. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Evena - když vy máte zahrádku. Já musím všechno kupovat a pak se ten rozdíl trošku zmenšuje. Ale ty sklinky my nechutnají, koupila jsem tu mrkev od Hami a chutná to tak nějak uměle :frowning2:
8. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Já jsem taky ráda, když se s prdísem přitulíme a on baští a krásně u toho na mě kouká a ještě se stíhá culit, to je pěknej pocit, nehledě na to, že je to fakt pro mimčo to nej...ale někdy jsem z toho prostě mrtvolka a to jako nejsem žádná posera, myslím si, že vydržím dost:slight_smile:......Natálka je opravdu pěká holčička:slight_smile:...evena když ty máš myslím vlastní zeleninu ne? mě štve, že ta kupovaná není dobrá, že jsou asi fakt lepší ty lahvičky
8. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.