• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
taky jsem jednou u kamošky tu skleničku ochutnala a myslela sem, že to šupem půjde ven:grinning:...bylo to navíc s králičím masem a ten smrad strašnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no uvidíme ještě:slight_smile:...........mě teda vlasy padají pořád tak nějak normálně, čekám, kdy se to zhorší, spíš ale, jak má malej sílu, tak už mě to i někdy bolí, teda nic, co by se nedalo vydržet, ale hrajeme si u toho a ještě se tomu řeže, když se jakoby zamračím:grinning:
8. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Já doufám, že na jaře a v létě budu zas i ta zelenina v supermarketech za něco stát. Pak bych toho taky navařila kybl a zamrazila :slight_smile:
Hlavně jsem včera dostala od švagrové skleněné struhadlo. Je to rodinná památka, jablka se na tom strouhalo už asi pro 20 děti :grinning:
8. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Editka mě taky děsně ráda tahá za vlasy a někdy to pekelně bolí, ale když ji se to tak libí :grinning: Co bych pro ni neudělala :wink:
8. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Malý žroutík nakrmený a jedna smradlavá nálož v plíně odstraněna :slight_smile: Editdávám zatím skleničky, chci začít vařit, až toho dní více. Já připravuju UM i kaše z obyč vody, jen převařím. Za kojeneckou bych se asi nedoplatila při té spotřebě za den. Už tak je to pěkný ranec za UM :confounded:
8. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Kacik - u nás je voda z vodovodu prý kvalitní, ale ze začátku raději budu kupovat kojeneckou. Ale ty prý taky nejsou nic moc, záleží jak byly skladované.
Jo je fakt, že UM to je slušná pálka.

Kolik teď Natalka sní toho příkrmu?
8. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
jj, dneska ráno mi Lubča taky vytrhl pěkný chomáček:grinning:....já zatím obyč vodu dávat nechci, i když co jsem viděla ty testy, tak je možná leckdy kvalitnější, než některý balený vody
8. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Edit děkuju za pochvalu Natálky, upřímně já ani moc fotek, kde jsem já s malou nemám. Většinou je tam Naty sama nebo s maželem. Natálka mě taky ráda tahá za vlasy a bolí to fest, hlavně kolem uší :slight_smile: Jo a skleničky fakt nevoní :slight_smile: Dnes měla malá k obědu zeleninovou směs, no smrdělo to děsně. Já bych to nemohla ani ochutnat :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Ten smrad co se line z těch skleniček mě taky odpozuje :slight_smile:
Ale je to bez práce a to se mi líbí :wink:
8. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Edit jak kdy, většinou větší půlku skleničky, ale 2 dny zpátky nechtěla třeba vůbec, nevím proč. nejvíce jí zatím chutnala samotná mrkvička, ale ta značka co se prodává v DM drogerii, je to takové více tekuté než třeba od hami
8. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Já mám nejraději obyčejné od Hamé, ty si kupuju pro sebe. Na druhém místě ty Babylove z DM a pak od Hami ( u těch mi ale vyhovuje ta velikost, jsou malinké). Já totiž nesnidam skoro nic jiného než bílý jogurt s pár lžičkama přesnidávky a musli :grinning:
8. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jo holky ještě ke kašičkám, miminka po nich mají dost žízeň. Dr. mi doporučila zkusit ji nabídnout po té co sní kaši ještě něco k pití, třeba čaj nebo vodu nebo dokojit tím předním mlékem co je na žízeň. A pokud se vám vzbudí třeba už po 3 hodinách po podání kaše, z velké pravděpodobnosti bude mít mimi žízeň. Zkuste dát napít. Já to nejdříve nevěděla a když se mi Naty vzbudila třeba už kolem 1 v noci, tak jsem jí dala mléko, ona snědla flašku, ale další den nechtěla moc jíst, protože byla přecpaná z noci. Ted jí v noci, když dávám kaši, dávám čaj, napije se spí dál třeba i 5 hodin.
8. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
tak to já dostala nějakou přesnídávku v takovým tom kufříku v porodce, od té doby je v lednici, ještě se toho nikdo ani nedotkl:slight_smile:...ale teď mi došel od nutricie vzorek kaše a ještě nějaký dvd s radama od nějakýho pediatra, tak to musím zkouknou:slight_smile:
8. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
já té kaše chci dát vždycky jen trochu a pak ještě kojit, ale zatím moc nevím, jak an to, uvidím, jak nám to půjde:slight_smile:
8. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Tegga, dvd i kaše mi přišla taky. DVD mi přijde jen obyčejná reklama na Nutrilon :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
jj, to jsem si právě myslela, že to bude jen propagace nutrilonu...no tak aspoň na to nemusím ani koukat:grinning:
8. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
DVD mi přišlo fakt hrozné, schválně si to pusť,trvá to jen 15 minut. Ty řeči kolem toho jsou hrozné :slight_smile: Tegga a kolik chceš Luboškovi kaše na noc udělat? Musí se vám to asi blbě odhadovat, když pak nevíte kolik si ještě vytáhnou z prsa, co?
8. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
to netuším:grinning:...já to chci nejdřív zkusit přes den, jak mu to poleze, kolik toho zbaští a tak.....až podle toho to začnu dávat na noc
8. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
To DVD o kojení jsem dala tchýni, ona mě totiž furt přesvědčuje ze UM je lepší :wink: Moc to nepomohlo :slight_smile:

My asi s těma kašema ještě vydržíme, malá teď zase spí docela pěkně. Navíc mlíka ještě docela dost odstřikám tak si myslím, že se nebudí hladem, ale protože chce, abych ji hladila :grinning:
8. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Editka je malej vyčůránek:grinning:....já neodstříkám nic, malej by někdy ještě sosal, ale není co:slight_smile:
8. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
KACI - vítám tě mezi námi. Další maminky se hodí, čím víc hlav, tím víc ví :wink:
Jinak u nás noc skvělá. Musím říct, že něco na tom pití určitě bude. Adámek včera snědl 120 ml kaše v 20 h., pak si ještě dal trošku mlíčka a dala jsem mu pár lžiček čajíka. Nemá ho vůbec rád a to jsem mu koupila i tu dobrou šťávičku. Něco jsem do něj přece dostala. A noc boží. Papal v 20 h. pak ve 3 h. a spal do 8:15 h. Dlouho jsem se tak dobře nevyspala. Jen je pěkně zabetonovanej. Tlačí a vidím, že má v prdelce bobík, ale nejde vytlačit. Musím mu dát víc tekutin, ale bude to boj.
Jinak jsem dnes byla s kámoškou v cukrárně. Má 2letou holčičku. Trošku se vztekala, což je normální, chtěla se chovat, ale kámoška má nemocná záda. Pak mi brekem vzbudila Adámka. To už vytočilo kámošku tak, že jí dost naplácala na zadek a tím to začalo. Kámoška úplně hotová, až jsem se bála, že něco malé udělá-
8. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Já ti trochu pošlu, v mražáku mám jen 2 mražené bagety a několik litrů mlíka :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
teg a budeš dávat lžičkou? edit tchyýně má zajímavý názor :slight_smile: Nedívala ses náhodou min. týden v neděli na Retro? Ukazovali tam porodnice za minulého režimu a právě v té době tloukli maminkám do hlavy, že Sunar je lepší než ma.t mléko. takže pokud tchýně rodila v té době, možná ji to taky tloukli do hlavy :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Oki edit, až budu úplně bez mlíka, pošlu k vám cisternu:grinning:
Makka - nervy občas rupnou každýmu :slight_smile:

Pití je boj, naše malá flašku vůbec nebere tak jsem zvědavá jak pak do ni budu ty čaje nebo vodu tlačit. Koupila jsem si i to speciální pitko od 6 měsiců. Třeba to tím vezme líp.
Kacik - přesně, na to Retro jsem se koukala a ji jsem donutila dívat se taky. Ale ona má prostě svoji pravdu a přes to vlak nejede. Jinak je to suprová ženská!!
8. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
jj, ony všechny ty naše maminky, tchýně a tak jsou na tom vychovaný, že sunar je nej, je těžký je přesvědčovat, takže já to nedělám:grinning:......jj kacik, lžičkou, dávám tak kapky a malej se po ní doslova vrhá:grinning:....ahoj makka, ono to chce tím čajem asi prolívat o něco víc, ať se Adámek netrápí....ty jo, prcek už skoro 4 hodiny spí, přes den rekord:slight_smile:
8. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
Jo a ještě co se týče toho rození za komunistů - moje mamka byla se mnou 6 týdnů v porodnici (byla jsem narozená předčasně a pak jsem ještě měla silnou žloutenku) a viděla mě prvně nahou až doma :grinning:
8. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Tery - u nás se taky spí už skoro 3,5 hodiny. Jsem zvědavá kdy se vzbudí :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
Makka ahoj :slight_smile: Ty taky přikrmuješ, viď? Jak vám to jde, už se Adámek rozpapal? Zabetonovaný bude asi tou kaší a nebo to může být i mrkvičkou. Jaký mu dáváš čajík?
8. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
jako ale to je fakt strašný, jenže nejhorší je, že spousta věcí přetrvává do dneška....já jsem tady četla nějakou diskuzi, jak u nás v dětské nemocnici zakázali být mamce s malou holčinou, něco kolem roku měla, přesně nepamatuju.....a ona tady pak psala, že je zoufalá, že se jí domů vrátilo úplně jiný dítě, apatický, nekomunikativní, že když si tam pro ni jeli, tak oddělení bylo plný řvoucích dětí, kterých si nikdo nevšímal......jsem říkala, že kdyby nedej bože měl být Lubča kvůli něčemu v nemocnici, tak si vyřvu, že tam s ním budu, i kdybych kvůli tomu měla jet na ministerstvo:slight_smile:
8. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.