• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Jé to vám zavíidím, že vám dětičky tak dlouho přes den spí. To Naty spí během dne často, ale jen tak 30 min. Vždycky je hoďku-2 hodiny vzhůru a pak usne na 30-40 min. A tak pořád dokola
8. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Tak u nás se už vstává. Musím letět. :grinning:
8. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
jo byla to blbá doba, vůbec si nedovedu představit, že si mimi nemůžeš ani prohlídnout, podívat se, jestli má všechny prstíky a tak. S tou holčičkou je to hrozné :frowning2:
8. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
holky jj my máme zahrádku, ale na jaře kdy bude mít 6 měs. na ní nic nesklidím :grinning: chci nakoupit bio, od všeho něco a zkoušet a zkoušet, pak až bude nějaká úroda tak si zamrazím i na zimu svoje, škoda jen že mražák není nafukovací, tchýně ta má obrovskej pulťák a když sme si sem tam něco k ní dali tak držkovala jak tam je málo místa, a to sme si tam dali třeba jen pár misek jahod, takže pak asi nebudu moct nakupovat třeba maso aby se to tam vlezlo :grinning: což je na vesnici dost blbý, :confounded: nemůžu kdykoli do obchodu že ...

edit ty skleněný struhadla si pamatuju :grinning:

tak mě Mája vlasy neškube, mám je stažený co culíku, jinak to ani nejde, už tak sou všude po celým bytě, ale přítele občas chytne za chlupy na hrudníku a to syčí bolestí :grinning:

DVD mi přišlo taky a ještě sem ho nezkoukla ... tak aspoň vím že se na to koukat nemusím :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
KACI přikrmuji skoro od 2 měsíců. Adámek je dost velký, potřeboval víc papání a já neměla mléko. Přikrmuji Sunarem a kašičku různou. Čajík dávám od Hippu fenyklový a sem tam šťávičku jablečnou s fenyklem. Tekutiny mi nechce vůbec pít, dávám mu je lžičkou a je to hroznej řev a víc toho má na oblečení než v puse. Pak ječí, že se nevykákne.
Holky, nekoukaly jsem se včera na čt1 168 o tom lítání miminek. Úplně mě mrazilo, nechápu, jak to může někoho napadnout tohle s dítětem dělat. Souhlasila jsem s názory doktorů, že prý to jsou hrozné otřesy
8. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
edit zajímavej názor tchýně, holt stará škola no :unamused: v aspoň tomto mě tchýně nechává na pokoji, je už vycvičená od švagrové co má dvě děcka že teď se nedávají různé čajíčky a polívčičky dřív jak v ukonč. 6ti měs., za to tchán má blbé narážky jako že jí trápím chudinku pořád na mlíku, ať jí špoupnu maso atd, ale to beru s rezervou, je to zatím v normě :grinning:

tegga jo to sem četla tu diskusi, aspoň vím že to jde si vydupat pobyt s dítětem ... má ségra nesměla být s 2,5 letým klukem přes noc v nemocnici tak si aspoň vyprosila že jí ubytovali kdesi o patro výš ... nechápu :unamused:
8. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
makka na kojencích je i diskuse k tomu, tak mrkni, taky to nechápu :frowning2:
8. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
EVENA myslím, že není třeba o tom diskutovat. Ženský, které do toho jdou jsou na hlavu a nikdo mi to nevymluví.
Brácha je teď se synem v brněnské nemocnici a tam také nesmí být s ním na pokoji. Musí být na ubytovně. Brácha si to vydupal, tak jim dali nadstandart za 320 Kč za den. Malýmu je 5 let a každý den mu berou zkumavky krve kvůli růstovém hormonu.
8. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
Makka a on nechce čajík ani z flašky? S fenyklovým čajem nemám zkušenosti, ale slyšela jsem, že je hořký a moc to dětem neleze. Natálka má teď čaj od Hami "Pro celkovou pohodu" a šmakuje jí. Ona naštěstí s čajem nemá problém, ale musí ho mít ze stejného typu láhve co ji dávám UM. Na UM mám láhev od Nuku a na čaj musí mít stejnou značku. Z jiné flašky prostě pít nebude. makka tak ty nedáváš ještě příkrmy? To jsem si Tě asi s někým spletla, někdo tu dává skleničky :slight_smile: A u nás už se zase spí :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
KACI vyzkoušela jsem i tento čajík. Adámkovi fenyklový čaj hodně pomáhá na prdíky a čaj dáváme do stejné lahvičky jako UM. Dávám jen kaši na noc a tento týden zkusím malému dát mrkvičku. 10. 2. mu jsou 4 měsíce.
8. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Jo a k těm "létajícím" miminkám se radši nevyjadřuju, je mi z toho zle. Bych chtěla vidět ty maminy, jak by se tvářily, kdy s nima tak někdo házel. A jejich děti, bobišci malí, to musí trpět :pensive:
8. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
makka a ještě mě napadá, dáváš čajík teplý? Naty ho pije i studený (pokojová teplota), ale někdy nechce, tak ho pak ohřeju a to už pak vipije. Určitě bude Adámkovi mrkvička šmakovat :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Kací zkusím dávat čajík teplý, je pravda, že ho moc neohřívám.
Pořád jsem nezjistila, k čemu je to lítání dobré
8. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
Makka zkus a uvidíš, třeba to pomůže :wink: teď se mi vrátil manža z práce, tak se mu jdu věnovat. zatím
8. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Byla jsem u našich na jídle, protože manžel je v práci, tak ať si babička s dědečkem vklidu užijou vnučky :grinning:

Co se týče pobytu v nemocnici tak je to složité, pokud dají dítě na JIP nebo na infekční, tak se může matka stavět na hlavu a stejně v 9 případech z 10 nedají na pokoj s dítětem, ani když kojí :angry: Je to děs. Já bych se bez malé asi zbláznila.
8. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: jsme zpět z venku :slight_smile:

právě jsem převlíkla postele - převlíkala jsem je i včera, dala jsem nové povlečení od tchýně od Vánoc - z mikrovlákna - výsledek ten, že mi bylo pod ním hrozně zima a navíc jsme dostávali šílené rány!!! Hrozně to elektrizuje, v noci lítaly i jiskřičky!!! No jsme se nasmáli, ale spát se v tom fakt nedá :grinning: Tak jsem to dnes zase převlíkla, no nikdy v životě to převlíkání tolik nebolelo, auuuuuuuu, to bylo elektrických ran :grinning:

kacik: vítám tě, koukám, že jsi pěkně hovorná, to je dobře :grinning: Jak je Natálka velká? A jaké byly její míry při porodu? Je moc pěkná, a v té porodce vám to taky všem moc sluší :slight_smile:

Dneska zase zkusíme kaši, uvidíme, jaký bude mít úspěch

evena: taky bych řekla, že Víťovi ta kaše spíš chutnala, akorát jak byl nakojený, tak už pak neměl hlad... no, chci to tak dělat dál, nejdřív kojení, potom kaše, chci, aby ta kaše byla jen doplněk, ne hlavní večerní jídlo...

taky mi přijde blbý, že nemohou být maminky s miminky a dětmi v nemocnici!!!

tuhle bylo i ve zprávách, že chtějí v Brně zavést, že by maminky byly v porodnici jen ty 3 dny, pokud tam musí být mimi dýl, tak by šly maminky domů a jen tam docházely... no fakt jsem nechápala! To mají chodit každé 3 h na kojení? I v noci? děs běs
8. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
jo, na to DVD, co mi taky přišlo, jsem se vlastně taky jen nekoukla s tím, že to bude určo samá reklama :grinning:
8. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
z těch reklam, mailů, telefonátů apod., co nás bombardovaly po porodu, když jsem jim podepsala, že souhlasím s předáním kontaktů o mně výměnou za ten kufřík (to jsem netušila tehdy, jak budou všichni otravní), jsme využili jen pojišťovnu Aviva a sjednali Vítkovi životní pojištění.
8. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
já i kdybych tam měla sedět na zemi u postele, tak mě od tama prostě nedostanou:grinning:....nám teda nevolal vůbec nikdo :astonished:
8. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
tegga: fakt ne? mně furt nabízeli různé knížky o vývoji prcku, DVD, pak taky různá pojištění, finanční poradenství apod.
8. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Pavli - taky m nikdo v souvislosti s tím kufříkem, nevolal :sweat_smile:

Jen jsem dnes dostaka vzorek pleny Pampers a kaši od Nutrilonu. Ale to mě neotravuje, spíš potěší, že mám zase jednou něco ve schránce :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
edit: tak my dostali to DVD a pak kaši od Nestlé, Moje první kaše :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
ne, vůbec nic, tohle je první věc, pak ještě jedna plína mi došla, to je všechno:grinning:
8. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
jo a ta kaše taky, od nutricie
8. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
jo, plína vlastně taky přišla!
8. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
jo a nám došla pamperska, já mu ji dneska dala a on ji totálně protentil:grinning:to se mi nestává ani s tesco plínama:grinning:
8. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
tegga: mám stejnou zkušenost! :grinning:
8. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Jo, jo tu pampersku (activ baby) jsem ji hned dala a bylo to prvně za celou dobu co plenku pročurala :angry: My teda Pampersky použivame, ale ty premium nebo jak se to jmenuje a to se vůbec nedalo srovnat. Ale aspoň vím co nekupovat, takže super vzorek :grinning:
8. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Natálka už spinká, dneska dostala na noc jen mlíčko. Pabli ahoj, s tím povlečením jsi mě pobavila :slight_smile: No hovorná jsem trošičku :slight_smile: Natálka při narození měla rovných 3000g a 51 cm. Před týdnem jsme byly na 2. hexe a vážila 6750g a měřila 68 cm. Mi taky pořád někdo volal, je to otravné. A plína mi přišla taky, to mě potěší, když něco dostaneme :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Natálka asi dobře čůrá, protože (musím zaklepat) se mi ještě nestalo ani u jedné plíny, že by protekla a to jsem zkusila i pemprs, huggies i tesco, vše v poho :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.