• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit: nám přišla premium právě a tu prokadil :wink:

kacik: ty brďo, krásně vám přibrala :slight_smile: při naroz. měla podobně jak Vítek, ten měl 3030 g a 50 cm, ve 4 měsících ale jen 5100 g a 66 cm :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Pavli - ona je prokadí vrchem každou plinu :grinning: protože takovou která končí až u lopatek jem ještě nenašla, ale s tim pročuranim mě to dostalo.

Teda to Natalka fakt pribrala úžasně. Tolik nebude mít Eduš asi ani v 5 měsicich. Aspoň vidiš, že pěkně papká.
8. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Holky, vy ale kojíte. Jak jsem říkala, Naty je od začátku na UM a potom se přibírá více :slight_smile: Je i dost dlouha, tak nemá ani faldíky. Jen pusinku má vypapanou :slight_smile: Edit kolik měla Editka při narození?
8. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Kacik- Eduš měla 2,7kg Ve 4 měsicích měla 5,8kg. :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
pavli mě taky otravovali po porodu, různé knížky, kartičky jakési pojištění nebo co :sweat_smile:
a dnes mi taky přišla kaše ale klasická rýžová s cukrem, talkže tu zatím používat nechci, tobě přišla lepší :grinning:
a pampersku zadara poštou sem dostala už asi před měsícem, to potěší :slight_smile: :slight_smile:

kacik pěkně ti malá přibírá a ta délka teda, to bude modelka :grinning:
8. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
taky se mě nestalo že by se malá někdy pročůrala, vlastně jedou když sem blbě nasadila plínu a ona netěsnila :slight_smile: zato s kakáním máme každý den nehody :slight_smile:

kacik já kojím a malá přibírá hodně, teď ve 4,5 měs 7.1 kg, přibírala rovné kilčo měsíčně a teď se jí to zbrzdilo na 400 g za měsíc, ale malá měla větší por. váhu 3.87 kg :slight_smile: aspoň víme že pěkně papkaj :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Edit, malá Ti taky moc pěkně přibírá, já myslím, že za chvíli bude mít stejně jako Naty :slight_smile: Já se pro dnešek loučím, půjdu koukat na Vyprávěj. Dobrou noc
8. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Tak jsem právě zkoumala Modrou střechu a jestli to chápu tak je tam opravdu možnost mít uzavřenou diskuzi!!!!! Takže to za chvilku půjde i tady na MK. No není to super?
8. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Evan, krásná váha. Já jsem ráda, že tak přibírám, ono se to přibírání zpomalí. Říkam si, že kdyby byla třeba nějaké nemocná a nechtěla moc jíst, tak aspoň bude mít z čeho brát. :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
edit tak to by bylo parádní:slight_smile:
8. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Kacik - řikam si to stejně. :slight_smile:

Tergga - to by nebolo parádní, to bude parádní :grinning: :grinning: :grinning:

Editka je nějak umrančená, leží v postylce a nespinká. Nemůže usnout a tak to trvá už hodinu a půl. Nevím co se s ní děje :frowning2:
8. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Furt křičí, jdu si lehnout za ni. Aspoň budu jednou brzo v postýlce :grinning: Dobrou noc.
8. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
holky a jdou do těch uzamčených diskusí psát zvenčí vzkazy?
8. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
tak jsme malého uložili, dneska snědl kašičky zase o trošku víc (ale pořád tak čtvrtku klasic. porce, to je asi OK, když je nakojený) :slight_smile: tak doufám, že taky po těch kašičkách trošku přibere....pokud půjdou diskuze zamykat, bude to fajn :slight_smile:... mně nějak bolí záda, zas tam mám nějaký blok, se tu kroutím jak had, tak se jdu natáhnout, mějte se pěkně... my máme zítra náročný den, jedu na gyndu pro prášky a na krev (prý mi musí udělat po porodu krevní obraz, jestli je vše v normálu nebo co...), pak jedeme domluvit tu naši druhou svatbu do hotelu a pak za kamarádkou do lázní na oběd :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Dobré ránko, já jsem vzhůru od 6 h. a snažila jsem se pomoct malému s kakáním. Bohužel bez úspěchu. Manžel musí dnes koupit ty probiotika pro nejmenší a švestkovou šťávu.
9. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
ahoj holky...makka vás to pořád tak trápí? a berete nějaký kapky, třeba ty baby calm, ty nám hodně pomohli, když malýho trápil pupík
9. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko, u nás noc dobrá. Jídlo ve 3:30 a spánek do 7:30. Makka Adámek pořád nekakal? Tak snad kapky zaberou
9. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
čaute
makka a jak dlouho už nekakal?

Noc zase super. Občas sem jí ráno nacházela napříč postýlky a teď už se to stalo pravidlem, a to mívá ještě občas nohy hozené na peřině :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Jé, tady to dne žije:grinning:..evena nemáš recept na nějakou dobrou buchétku:slight_smile:?ale s minimálním množstvím ingrediencí, moc toho doma nemám a zároveň, aby byla mňamózní:grinning:
9. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
něco mňamozního a jednoduchého mám :grinning:

ŘEZY RAFAELO
1 hrnek moučk. cukru
2 celá vejce
1 hrnek mléka
2 hrnky polohr. mouky
1/2 hrnku oleje
1 prášek do pečiva

posyp: 1 hrnek strouhaného kokosu (já dávám víc), 1/2 hrnku moučk. cukru, šlehačka

Utřeme vejce s moučk. cukrem, přidáme olej, pol. mouku, mléko a prášek do pečiva. Vylijem na plech a hustě posypem kokosem smíchaným s cukrem, peče se to asi 25 minut + -. Kokos na povrchu musí zrůžovět, nesmí se připálit aby nezhořkl. Po vytažení z trouby hned polijeme 33% šlehačkou, krásně to zvlhne ... pokud s přítelem celej plech nesníme (stává se velice zřídka) tak dej do ledničky a tam to zvlhne ještě víc.

Dostala sem na to chuť, ale nemám šlehačku ... aspoň se nepřežeru k prasknutí ...
9. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
jo, tak to znám, akorát nemám kokos ani šlehajdu:grinning:ale asi udělám hraběnčiny řezy.....a nebo možná taky nic, prcek asi dneska nemá den
9. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
holky viděli jste některá bobule2....já pořád hledám, kde bycht o stáhla :sweat_smile: a nikde to není
9. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Tak mi teď odjela tchýně. Malej se vykakal, chudáček musel vykakal bobek velký jak velký hopík, trošku mu se mu odřela dirka, až měl i trošičku krve, mažu mu to mastičkou. Fakt doporučuji k té kaši pít hodně tekutin. Manžel zajel pro Biopron a švestkovou šťávu, aby nás tohle už nikdy nepostihlo.
TEGGA - ještě jsem nepřišla, kde bych bobule 2 stáhla. Jsem maniak a stahuji si Beverly hills :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
makka tak až přijdeš, tak mi dej vědět ju:slight_smile:už by to přece někde mohlo být, v kinech to bylo aspoň před rokem ne?
9. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
aha, tak ono to asi není ani půl roku :grinning: se mi to už zdá dlouho, co se to snažím stáhnout :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
EVENA ty řezy zní dobře, manžel ale z kokosu zvrací, stačí mu jen voňka v autě kokosová :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
ahojte
Tak nám přišel vzorek plínky včera. Velikost 3, známe velikost 4 - tchyně se trochu netrefila a Ježíšek přinesl dáreček povětší :slight_smile: :wink: - ale občas ji A´dule dám, na noc je dobrá, jen nesmí někudy vytéct obsah :confounded: :grinning:
9. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
NEVÍTE NĚKDO Jak je to tedy teď s tou mateřskou?
Prý ji snížili z 80 na 70 %, ale to není pravda, včera jsem to z výpisu z banky počítala a BYLA 70% (v prosinci). Takže jestli ji snížili o deset procent, tak na 60% z denního vyměřovacího základu.
Ale já tedy žádné vyrozumění o změně nedostala, jen mi došlo na účet o hodně míň peněz (za leden). Posílat nějaké oznámení, že budeme dostávat míň peněz jim asi přijde zbytečné.
9. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Natálka dnes příkrm bojkotovala, snědla asi 7 lžiček a víc nechtěla, přitom to bylo stejné jídlo jako včera. Asi byla unavená, protože pak hned vytuhla. je to boj s tím jídlem :slight_smile: Even zrovna včera jsem si říkala, že rafaelo řezy upeču a že si musím najít recept :slight_smile: Aspoň jsi mi ušetřila hrabání v krabici plné receptů. Na Bobule 2 jsme se chystali do kina, ale nějak jsme to nezvládli
9. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
hanula mateřská Ti přijde nižší v únoru za leden. V lednu Ti přišla dávka za prosinec a to nebylo ještě sníženo. Mi v únoru přišla snížená už o těch 10% :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
9. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.