• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj holky, to s dědou je mi taky líto, držím pěsti, ať to dopadne co nejlíp...malej se dnes v noci nějak častěji budil, až se mi z toho zdál sen, že je to zubama, že jsem mu najednou v puse objevila šest zubů:grinning: tak mu tam musím mrknout, aby to fakt nebyla pravda:grinning:
10. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky, pabli s dědou je mi to taky líto, snad to dobře dopadne. Natálka se vzbudila v 5 na jídlo, hned zase usla a spinká ještě teď. Za to já, od těch 5 hodin jsme už neměla spaní, ještě jsem chvíli podřimovala a pak se do 7 válela. To mě vždycky dokáže naštvat, když Naty tak pěkně spinká a já nemůžu usnout :frowning2: Celkově za poslední týden strašně špatně spím, mám nějaké rozhozené spaní :angry:
10. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

snad to bude s dědou OK, uvidíme...

evena: já právě nechci, aby pak jedl nakonec jen kašičku před spaním, chci, aby mi pěkně vyprázdnil prsa, a pak se dorazil kaší, zatím si nestěžuje... :wink: ...dneska spal do 1:30 (to už dlouho ne), pak do 4:30 a do 7:30, teď se ještě rozvaluje ve velké posteli, půjdu ho za chvilku nakrmit :slight_smile:

tegga: šest, jo? :grinning: :grinning: :grinning:

Mně teda umřel jeden děda, když mi byl rok, tak toho si nepamatuju, pak až ta babička před 3 lety, na tu jsem byla dost fixovaná, když chodila mamka do školy (měla mě ještě na střední), tak mě hlídala a tak..., pak mám ještě jednu babičku, no a toho dědu, no a taky mám ještě prababičku, ale s tou zas nemluví babička teď, tak jsme ji hrozně dlouho neviděli :grinning:
10. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
kacik: mně se teď poslední dobou vůbec nedaří usnout, když vstávám v noci k malému... nevím proč, dřív jsem s tím vůbec neměla problém, je fakt, že se dost probudím, kojím u telky, a to 30 min, pak si dojdu na WC, někdy přebalím malého, napiju se a tak, no a je z toho kolikrát i hodina...
10. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
PABLI hodně sil a hlavně ať je děda v pořádku.
U nás noc šílená, malý se budil snad pořád a ještě teď netuším, co mu scházelo. Snad měl žízeň, ale opět jsem do něj nic nedostala. Jinak bych spala jak miminko, nemám problém, ale pokud mám možnost si jít lehnout přes den s malým, je to problém. Prostě na povel neusnu.
10. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
pabli držím dědovi pěsti, snad se to spraví :slight_smile:
a mně malá usnula konečně teď (opět se probrala po nočním krmení ve tři v šest), zkusím toho využít, včera nic moc se spaním přes den s ní nebylo :unamused:
jdu do peřin, snad na chvíli ještě usnu :wink: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
jo pabli, rovnou šest právě:slight_smile:....já jsem to taky tak mívala, že jsem po kojení byla ještě hodinu vzhůru a nemohla zabrat....poslední dobou jsem ale naopak tak strašně unavená, že spím skoro i u kojení:grinning:....přes den jse si chodila lehnout jen tak ten první měsíc po porodu, pak jsem právě nemohla spát v noci, tak jsem to odbourala:slight_smile:
10. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Teg a našla si ráno v pusince aspoň jeden zoubek? :slight_smile: Já po pobytu v porodnici byla tak unavená, že jsem málem usínala ve stoje, mohla jsem spát přes den, v noci, úplně bez problému, ale to se Naty budila co 3 hodiny na jídlo, pak se začala budit na jídlo 2x za noc a vté době jsem měla taky asi 14 dní špatné spaní. Když nabrala kolem 5 kila začala se budit jen jednou za noc a od Vánoc spala asi 3 týdny vkuse celou noc, budila se asi kolem půl 8 ráno. V té době se mi spalo nádherně. No a teď se zase budí jednou za noc a max. do půl hoďky zase spí, jen já mám zase blbé spací období :angry: Vždycky v noci závidím manželovi, že tak spinká :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Prdík ještě spí, musím kouknout, až se vzbudí....ale on moc nemá rád, když mu tam šátrám:grinning:....taky manžu nechápu, malej kňourá a on si v klidu spí :astonished: ...mě stačí, že se pohne na postýlce a ž jsem vzhůru:grinning:
10. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
pavli prosím tě, nemáš někde odkaz, jak sis kupovala tu tašku na kočár? taky se chci po nějaké podívat, nejlíp takové, aby jako taška na kočár vůbec nevypadala:grinning:, aby když s ní chodím to na ní bylo co nejmíň poznat, že patří ke kočáru:slight_smile:......i když jsem koukala, že všechny maminy už s většíma dětma nosí batůžky :slight_smile: , jenže s těma já chodím strašně nerada, připadám si vždycky jak školáček:grinning:
10. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Jé, my dnes máme 4. měsíce, toto letí. Vždyť jsem nedávno rodila :astonished: Dnes v noci se mi zdálo, že mi gynekolog řekl, že jsem těhotná a manželovi se zdálo, že mě nachytal s nějakým chlapem v posteli a prý mu dal do huby :confused:
TEGGA semtam si také beru batoh, když tuším, že budu mít větší nákup, fakt se hodí. Pak až budou prckové větší, bude potřeba mít ruce volné.
10. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
EVENA také máme pěnové puzle, vždycky mu na ně hodím hrací deku, aby neležel přímo na zemi, takže zatím je využívám takhle.
10. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
jj makka, určitě je to praktičtější, možná za batoh budu jednou šťastná:grinning:....ale raděj ybch nějakou pěknou tašku:slight_smile:
10. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
ahojte

holky dobrý sny :grinning: mě se zdají takový kraviny že nevím kam na to chodím ...
já malé furt koukám do pusy a hledám zuby, když brečí tak se tam dívám ... nedávno sem zhlídla albíčko kde byl klučina ještě o 3 týdny mladší než naše Mája a měl 2 zuby :confused:

malá se vzbudila někdy po 8. h a teď čučí na telku :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
holky, děkuju za účast, jste hodné :slight_smile:

tegga: http://www.stylove-miminko.cz/katalog/taska-na-kocarek-mode-green-mod/... tady jsou další tašky... http://www.stylove-miminko.cz/katalog/vyrobce/jj-cole-collections/?strana=5 jsem s ní moc spokojená, je praktická, suprově členitá, už se v ní nemusím půl hodiny přehrabovat, abych něco konkrétního našla... batoh bych taky nechtěla, nemám ráda, když o něčem nemám přehled, jako o batohu na zádech, v MHD ti tam snadno někdo něco ukradne...

makka: hmmmmm, tak to budeš asi těhotná s jiným chlapem :grinning: :grinning: :grinning: to máš teda vyhlídky do budoucna :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
evena: ono je to různé, někdo má první zub ve 3 měsících, jiný v 7-8...
10. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Makka ani teplý čaj Adámkovi nechutnal? Pěnově puzzle máme taky a stějně jako Makka na ně dávám hrací deku, teď si tam zrovna malá hraje. Taky pořád koukám Natálce do pusy a nic tam není :slight_smile: Ale strašně sliní, jako doga :slight_smile: Nožičky si taky chytá do riky, ale do pusy je ještě nedala. Holky už se vám některé dítko přetočilo na bříško?
10. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
jo tak já mu do pusy taky koukla a nic, nevypadá to, že by se tam v blízké době mělo objevit šest zubů:slight_smile:...evena mě se taky zdají strašný kraviny a skoro každou třetí noc o práci :astonished: jsem myslela, že se jí zbavím, jak budu na mateřské a prd

jo pabli to je ona, tu jsem si taky našla jako adeptku:slight_smile: akorát ta cena, to manžu omeje:slight_smile:

kacik mě se malej točí na břicho už tak měsíc...ale pořád mu to jde jen na jednu stranu, ne druhou bojuje:slight_smile:
10. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
pěnový puzzle se chystím koupit už od porodu a ještě ho doma nemám:slight_smile:....te´d jak jsem byli u mamky, tak malá to tam měla a Lubča na tom měl taky hrací deku, na ležení přímo na zemi se mi zdá kosa...ještě chci taky koupit nějaký dětský koberec, až poleze a hrací deka mu nebude stačit
10. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
KACI ani teplý čaj. PRostě už to neřeším a čaj mu dávám lžičkou nebo stříkačkou, prostě pít musí. Pak zase bude zabetonovaný a když jí tu kaši, tak tím spíš. Někde jsem četla, že se děti v noci budí i kvůli tomu, že mají žízeň. Takže bez kompromisů pít bude. Adámek se ještě sám nepřekulí, ale snaží se přitáhnou k nožičce.
PABLi já si vždy v MHD ten batoh sundám a dám na kočár. Mrkla jsem do snáře: Těhotenství - vidět sebe těhotnou znamená pro vdanou ženu možnost porodit dvojčata. Hned jsem to oznámila manžílkovi a ten se zhrozil
10. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
makka tak hned dvojčata s cizím chlapem jo? :slight_smile:
my máme rozkládací gauč tak dávám malou tam nebo na zem na takovou malou peřinku, ale puzzle koupíme taky :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Mája ta se přetočí na bok, ale na břicho jen když do ní trochu šťouchnu
10. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Nevím jakou máte zkušenost s brněnskou nemocnicí, ale švagrová šílenou. Brácha jel se synem na testy růstu do brněnské nemocnice, byli objednaní. První 2 dny dělali testy a pak se zjistilo, že má výsledky nižší, takže že mu budou dělat další testy. Jenže, prý na ně teď 2 dny nemají čas, takže si musí počkat :astonished: Což by znamenalo 2 dny plácání se v nemocnici. Brácha si musí platit pokoj, že může být s malým a takže by zbytečně platil i ty 2 dny, kdy malému nic nedělají :astonished: NEnechali to tak být a domluvili se, že přijedou až za čtvrt roku. Nechápu to jednání nemocnice, když jsem někam objednaná,tak čekám, že se o mě postarají.
10. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
EVENA nestraš!!!! Nevím co zní hůř, jestli milenec nebo dvojčata :wink:
10. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
makka milenec zní dobře:grinning::grinning::grinning:...ty dvojčata už jsou horší:grinning:
10. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Naty se taky otáčí na bok a na bříško jí musím pomoct. Když už je na břichu, tak se snaží plazit, zvedá pořád zadek, ale ještě neumí zapojit ručičky a pak se strašně rozčiluje, že jí to nejde :slight_smile: Makka no to je děsné. Mě vytáčí i čekání u doktora, když jsem objednaná na určitou hodinu a za to bych byla nepříčetná. A to mají čas až za čtvrt roku?
10. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
makka: já mám vždycky takové období - jednou batoh, jednou taška... teď zrovna taška :grinning:

tegga: vysvětli manželovi, že ta taška je dobrá investice, zvlášť, pokud ji hodláš používat třeba celou mateřskou - já bych si za ty 3 roky koupila určitě takových min 5 kabelek po 3 stovkách, takže bych byla na podobné ceně, jako když mám 1 dobrou drahou :wink:

makka: souhlasím s teg - milenec dobrý, dvojčata blbý... i když jsem teda nejdřív chtěla, abychom měli rovnou dvojčata... no teď teda nevím, co bych s nimi v 2+0 dělala :grinning: :grinning:

kacik: Vítek se taky otáčí na bok, na bříško ho musím pošťouchnout (vzít za ručku nebo zatlačit na zadek)

holky, my hrací deku nemáme, zkoušela jsem dát pod puzzle klasic. deku, aby to měl teplejší, ale nic moc, puzzle se pak zvedá a vylamuje... ale zkusím ji tam líp srovnat. Jinak je malej víc ustrojený, punčošky, tepláčky, teplé ponožky, bodyčko, mikinku, tak myslím,že i takhle na puzzle na zemi ok, máme tu takový vyteplený hustější koberec... ale hrozně si to užívá, pořád sahá na ten materiál toho puzzle, vypadá to, jako kdyby dělal toho motýla ve sněhu, jak je tu rozvalenej :grinning: půjdu s ním chvilku blbnout, pak ho dám spát, až ho unavím :grinning:
10. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/4182_9114.htm Holky nemáte zkušenost s těmito plenami? Využila bych tu akci
10. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
makka: jestli chceš nějaké levné, tak můžeš zkusit ty babylove z DM, já je kupuju už dlouho a jsem s nimi spokojená, mají prodloužený zadní díl na zádíčka... stojí 339,- velké balení po 100 ks v krabici (2 balení po 50 ks), a nebo já si na ně uplatňuju tu slevu, jak sbírám body v DM, 25 % na vybraný výrobek, tím vyjdou na 250,- těch 100 ks! Zrovna včera jsme je zase kupovali (velikost č. 3 - 4-9 kg)
10. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
no jo pabli, ale to já nemůžu zaručit, že si nebudu kupovat i ty kabelky:grinning:

my právě koberec nemáme nikde, ležel by přímo na plovoučce a o studí....rozkládací gauč máme taky, ale to pak od něho nesmím odejít ani na záchod, jak už se různě motá a snaží sunout, bych se bála, že mi spadne, na zemi je to lepší:slight_smile:

makka osobní ne, ale někde jsem četla, že jsou v lidlu levný pleny a docela odbrý.,....tak vyzkoušej a pak nám řekneš :wink:
10. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.