• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka: jo, vyzkoušej a řekneš :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
tegga: já jdu taky kolikrát kolem kabelek a říkám si, že bych si nějakou koupila, ale jak tahám pořád kočár, tak vím, že bych ji prostě teď nikam nevyužila... :unamused:
10. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Taky jsem viděla reklamu na pleny a uvažuju o nich. Pabli ty tašky na kočár jsou krásné. Já tašku moc nenosím, bydlím na vesnici a kydž jdu ven, tašku neberu, je to zbytečné. Chodím hlavně do lesa a tam tašku nepotřebuju. Tašku beru jen k Dr. a na návštěvy a to není často max. 4x za měsíc. Ale kdybch ji využila, určitě bych do ní investovala, je super.
10. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
kacik: aha, to já bez tašky ani ránu, na nějakou návštěvu jezdíme právě tak 2x týdně minimálně, tak jsem potřebovala něco, do čeho se mi toho hodně vejde... akorát teď malej bojkotuje tu přebalovací podložku, co je u té tašky, protože ho studí - to pak dělá most, různě se prohýbá a děsně křičí :grinning:
10. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
kacik: máš krásné nové fotky... jak malá papá mrkvičku, to je super :slight_smile: připomíná mi to, jak Vítek jí tu kaši večer, akorát jsem vzdala bryndáky a používáme zatím plínu kolem krku, poněvadž je to docela všude, a to to ještě nijak záměrně neplive :grinning:
10. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Pabli a já si zrovna říkala, jak je Víteček na tom videu klidný a pěkně papá, že snad ani bryndák nepotřebuje. :slight_smile: To Naty sebou neskutečně šije, povídá u toho, no je jako čuně :slight_smile: Jen mi Pabli přišlo, že máš strašně velkou lžíci :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
no právě, pro mě to je za trest vůbec kolem těch kabelek chodit:grinning:, ale zatím taky odolávám, protože je to fakt zbytečný....já tašku taky nosím pořád, i když jdem jen na prochajdu, minimálně mobil a peněženku v ní mám vždycky....ale když jdeme někam na návštěvu nebo k doktorce, tak ji mám strašně narvanou, u toho našeho kočáru byla poměrně malá

já jsem na ty naše kaše taky zvědavá, malýmu jsem zkusila odstříkat mlíko a dávat na lžičce a papal to krásně....vyplazuje u toho teda jazyk, ale jinak dobrý:slight_smile:
10. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
jj, taky jsem si u toho videa říkala, že máte pavli strašně velkou lžičku:slight_smile:
10. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
holky, mám lžíci od canpol babies, co byla u tohohle ohřívače lahví - jsou tam dvě, používáme tu menší... http://www.malewo.cz/obchod/9-271.htm
10. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
tegga: no právě, taky jsem měla malou a narvanou tašku... :unamused:
10. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
To asi zkresluje to video :slight_smile: Já mám tašku asi dost velkou, teda aspoň ve srovnání s taškou, která je u kočárku Jané. Tu má švagrová a je strašně malá.
10. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
ahojte holky chci se vás zeptat jestli se k vám můžu přidat?
10. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
kacik: ale je fakt, že jsem viděla i malinké lžičky, tahle je opravdu taková větší, je o malilinko větší než kávová lžička, ale jen tak o milimetr :wink: ... na tom videu jedl dobře :slight_smile: to jen pak ke konci už to tak dobře nepolyká a pusinku moc neotvírá, tak je to pak všude :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
jsem koukala i na mimibazaru na ty tašky, jsou tam levnější...ale musím po nich nejdřív někde kouknout an živo a ohmatat si je:slight_smile:
10. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
ahoj lendaxy...myslím, že můžeš...se nám to tady poslední dobou nějak rozrůstá:grinning:
10. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahojy tegga díky.Já chodím na srpnovky, ale tam je nás stráááášně moc a hledala jsem spíš nějakou komrnějš ídiskuzi :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
skusím vás trochu dočíst ,abych viděla co řešíte a kouknout vám do albíček na miminečka
10. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
lendaxy: ahoj, aspoň nám budeš dávat rady do života, když máš starší mimi :grinning: ... jsi ze Svitav? Já původně z Litomyšle :slight_smile:

tegga: tak přijeď a ohmatej si ji :grinning: :grinning: :grinning: ... né, vážně, byla jsem z ní nadšená, hned jak přišla, ještě lepší ve skutečnosti, než na obrázku :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Pabli, no rady.Já úspěšně všechno zapomněla :grinning: Nejsem ze Svitav, pocházím 2km od Litomyšle :sweat_smile:
10. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
lendaxy: jé, a odkud, jestli to není tajný? :grinning:
10. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Pabli koukala jsem na lžičku , kterou krmíš Vítečka, já mám úplně stejnou :wink:
10. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Pabli písnu ti to do IP a ty jsi přímo z Litomyšle???
10. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
u mě toho moc nenakoukáš lendaxy:grinning:...pavli a v nějakým kamenným obchodě jsi ji neviděla? že bych tam vyrazila
10. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
no teď jsem si Tegga všimla, že nemáš album :grinning: Taky jsem přemýšlela, že si ho smáznu, ale zase na druhou stranu, nemám co schovávat
10. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
já ho mám smazané delší dobu a teď už ho vůbec nehodlám obnovovat:slight_smile:...skoro všechny holky mám na FB, takže kdo chce na fotky koukne a občas sem taky nějakou na chvilku dám
10. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
tegga: právě že jsem ji nikde v obchodě neviděla...

lendaxy: jj, z Lit., ale bydlíme teď v ČB, do Lit. jezdíme za rodiči a dědou :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
jj já jsem smázla fotky kde jsem měla pupík a kde byla Valinka po koupání kvůli úchylákům.
10. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
vítám lenda :dizzy_face: se nám to nějak rozrůstá v poslední době :sweat_smile: ještě v těch nově příchozích mám trošku bordel a pletou se mi když sem chodí jen občas a další maminka je tu :slight_smile:

malá mi konečně usla, furt si chtěla hrát a dělala blbiny tak si vydechnu a udělám nějakou práci doma
10. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
téda pabli tak to jsme krajanky.Já chodila do Lit. na základku tam na Zd.Nejedlého
10. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
tak já jdu nakrmit Vítka, jinak se musím pochlubit, dnes ráno už měl 5200 g, nato, že měl ještě v NE 5100, tak mu to zas pěkně poposkočilo, tak mám radost, třeba je to těmi kašičkami, uvidíme, kolik naváží doktorka v PÁ...
10. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.