• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojky pipiii :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
danu taky mě ho můžeš poslat mám už sice 2 od pablinky ale to neva... :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
tak muj manzel vcera telefonoval s tchnyni a dopadlo to tak, ze polozil telefon a rekl: tyhle telefonaty jsou tak starsne o hovne! uz me to fakt nebavi, jak si vydrzuji baru( kubova sestra) a na nas prdi!:(
27. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
pipiii a jak si ji vydržují??
27. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
renu: myslím, že danuš má ten ode mě :slight_smile:

pipiii: ahojky :slight_smile:

holky, ten monitor má nějak kratší životnost, myslím, že na 2 roky... nedoporučují si půjčovat starší nebo kupovat z druhé ruky... mně jde hlavně o tu funkčnost, tak pro jistotu koupím nový... je fakt, že si tím spíš hrabe ta firma do vlastní kapsy, proto nechce, aby se to půjčovalo, ale na druhou stranu, je to někdy i životně důležitý přístroj, a pokud nebude fungovat správně... To leda tak půjčit někde z té porodnice, kde posílají každý na repasování k tomu výrobci...
ahoj pipiii, taky se mi nechtělo vstávat, ale chtěla jsem jít do města, tak jsem nakonec vstala a jak to dopadlo? Tvrdnu u PC, pořád do sebe láduju nějaký jídlo a nikam se mi absolutně nechce :grinning:
pabli já bych měla ten monitor od kámošky, která ho má půl roku :wink: Jinak bych si ho taky radši koupila nový, kdyby měl být nějaký starší... :wink:
27. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
renu, jak ji vydrzuji?? bohuzel do ni vrazeji strasny prachy, ma vsechno drahe, znackove, ona piskne, oni koupi, ale na nas totalne ser...:(:(:( a uz to pekne stve i jakuba, nikdy po nich nic nechtel v puberte nebo tak, mel minimalne veci na sebe atd. Proste si myslel ze kdyz po nich nikdy nic nechtel tak mu to ted budou necim vracet:/ ale bohuzel:(..... Kde jsou ty casy kde jsme si mysleli ze nam treba auto 8let stary nechaji cca za 40 000 a ne za normalni nakupni cenu!!:( takze jsou proste vychcany a prdej na nas... Ale kuba rika, ze jim to dojde, pac se nam tam nechce absolutne jezdit atd:( takze pak je to treba bude mrzet az malou uvidi malo:(
27. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
jeee, holky tady je slunicko!!:slight_smile: a cely se to protrhalo!!:slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
a dneska delam halusky!! mnam!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jeeee, ty rodinný vztahy jsou někdy tak blbý...........
pipii u nás je to to stejný...naši se snaží co to jde...mamka mi kupuje spousta věcí na malého a Honzovi rodiče nehnou ani brvou...Taky jsem říkala že tam pojedu 1 za 2 měsíce a teba jim cvakne...
27. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
renu-já mám ten seznam od pablinky,ten máš taky,ale ivasa ho neměla :wink:
27. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
danu jj tak ok... :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
renu, tak to jsme na tom uplne stejne:( chjo.....porad machrovali ze se tesi ze budeme mit holcicku, jak toho hodne nakoupi atd... a jak to dopadlo...ja uz mam temer vse nakoupene a jestli se uraci neco koupit a zeptat se me tesne pred porodem, tak to at si necha:/
autor
ja chci taky seznam:grinning:
holky u nás je to podobné právě s tím tchánem, jezdíme tam jednou za uherský rok, ale pokaždé co tam přijedeme, tak se akorát tak ročilujeme, hádáme a radši jedeme zase domu, je prostě hroznej a neuvědomuje si, že nás pořád něčím uráží a tak... Hlavně pořád manžela strapńuje před ostatními, to nenávidím :angry:
27. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
pipiii třeba překvapí a dají ti peníze... :slight_smile:
pipii tím mě uklidnuje moje mamka....tak to skouším na tebe.. :slight_smile:
mě zase vytáčí,že tchýně,její ségra(teta manži) a švagrová(ségra manži) se náš neptají,co ještě potřebujeme,ale chtějí koupit něco sami od sebe....takže to budou totální pí.....y a nebo nevkusný věci..... :confounded:
27. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
danu tak to je ještě horčí než náš případ s pipiii
27. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
jako tchýni jsem dala tipy-dokonce jsem to vytiskla na barevné tiskárně s obrázky a názvy výrobce atd.,ale pochybuju, že něco z toho koupí ona nebo ti ostatní.....
27. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
ale jako už nebudu ta hodná a blbá,abych neurazila a normálně to řeknu-to už máme nebo to se mi nelíbí,nehodí atd.....
27. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
no my jsme byli s mojím u jeho matky a ona že prej viděli v nike kráásný boty pro mimi ale prej je teda nakonec nekoupili...jsem na ni hleděla jako by spadla z višně..nechápu proč mi to teda jako říkala... :unamused:
27. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
HOLKY, DALA JSEM TEN SEZNAM VÝBAVIČKY NA NAŠE STRÁNKY :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
pabli šikula :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
danu přesně tak...já jsem taky babce řekla že žádnou pleteninu nechci...at si ji nechá nebo dá někomu jinému..takej škaredej těžkej pletenej hnusnej svetr jste ještě nikdy neviděli...no zrůda... :astonished:
manža je 100% mé straně,takže POHODA,moc si ho za to vážím!!!!jako jeho rozhovor s mámou(mojí tchýní):
Danuška si teda ty pletený bačkůrky veme, ale jen jedny a chce bílý.Tchýně-ale teta taky nechala nějaký uplést..bla bla....Manža-mami jen jedny!!! A bílý jo?? Tchýně- a co aspoň modrý proužky?? Manža-mami ty nevíš,co je bílá barva??? ........bez komentáře.......
pablinka je zlatíčko... :slight_smile:
autor
renu, my od nich zadny penize uz ani nechceme!:( kdyz byli totalne slepi v dobe kdyz jsme pomalu nemeli ani korunu a porad do nas hustili at jim splatime tohle at jim dame za tohle...bylo to od nich nechutny!!! kolik me mamka treba usetri a rekne at ji tech 100KC za tricko nedavam atd, treba vcera jsme mamince volala zda mi kouoila toho hajanka v lidlu a on ami rekla ze v liberci je meli total vyprodane, ze tam koupila jenom ponozticky, tak jela do jabloneckeho lidlu, ale tam meli jenom modre, tak prijela domu a poprosila tatku zda si nechce udelat vylet do Tanvaldu a on tam jel a koupil toho hajanka!! no neni to krasne"!!!!!!! to by tchanovce ani nenapadlo:(:(:(:(
27. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.