• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena taky v tom mám chaos:grinning:...nemám ještě úplně zafixovaný fotky, jakože kdo je kdo:grinning:
10. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
lendaxy: tam jsem taky chodila :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
lendaxy: z osmičky jsem tam vycházela r. 1995, pokud dobře počítám, pak jsem byla na OA ve Svitavách :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Evena děkuji za přivítání :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
teda, teď si tak říkám, že r. 1999 jsem maturovala a 10 let poté se nám narodilo první dítě :grinning:
10. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
pabli :astonished: já jsem taky končila v 95 :astonished:
10. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
ještě budete spolužačky ne:grinning:
10. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
pabli, jako v tom filmu za 5 let 1 cesta do Jugoslávie :grinning:
tegga to by byla prča :grinning:
lendaxy: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobrý, akorát teď si nevzpomínám, do jakého písmena jsem chodila... jo, ověřila jsem si to na spolužácích, chodila jsem do A :slight_smile: s Honzou Dalihodem, Zuzkou Vajrauchovou, Pavlínou Kovářovou, Markétou Kopeckou, Markétou Krátkou... možná některé z nich znáš?!?
10. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
se picnu já do C, s Pavlou Pincovou, Tomášem Veselíkem, Lukáš Lustyk atd jo to je znám
10. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
jinak jsem koukla Kacik do albíka a Natálka má krésné datum narození a papá stejně jako Valinka, oranžové mám doma vše :grinning:
10. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Lendaxy ahoj :slight_smile: Naty právě snědla půlku velké přesnídavky Mrkev s jablky a asi půjde spinkat, mne si očička a já si půjdu ohřát oběd. Mi taky dělá problém, kdo je kdo, pořád koukám do pasu jak se jmenují vaše dětičky :slight_smile: Než si to zapamatuju, bude to trvat :slight_smile: Jen Pablinku trochu znám ještě z prvních a původních říjnovek :slight_smile:
lendaxy: no mi vůbec nepřijdeš povědomá :slight_smile: ale oni se ty lidi děsně mění po těch letech... ty lidi, co píšeš, tak taky znám od vidění :grinning:

jdu krmit, je to akutní!
Pabli ani ty mně nepříjdeš povědomá, já si psíš pamatuju lidi s B protože naše třídy byly vedle sebe :wink:
10. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
já chci taky potkat nějakou spolužačku:grinning:
10. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Lendaxy: náš gauč doma už taky začíná být pěkně barevný :slight_smile: ještě, že je starý a přijde vyměnit :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Tegga :grinning: a copak teďka dělá Lubošek?Valinka za chvíli půjde obědvat bude mít kukuřici s bramborem
10. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
kacik a taky ti dělá Natálka , že si kýchne do plné lžičky?Mě Valinka dost často :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
spí:grinning:....od rána už potřetí:slight_smile:
10. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Lendaxy taky :slight_smile: Nebo když mi zrovna bouchne do ruku, ve které držím plnou lžičku, to je taky super :slight_smile: a ty kojíš nebo dáváš UM?
10. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
teg Ti spí často, ale krátce? Nebo to je dnes jen vyjímka?
10. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
kacik já nevím, on to má každej den jinak:grinning:...je to tak dva dny, co odpoledne chrupal asi 4 hodiny...včera a dnes se budí po hodinách, pak zas chvilku vytuhne, probudí, vytuhne a tak pořád dokola:slight_smile:
10. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
hmhm, tak se mi na pracák dnes nechce... zajdeme tam zítra dopoledne :grinning: ... jsem tam byla v PO v půl patý a už měli vypojený ten přístroj, co dává pořadové lístky, z provozu!!! Aby náhodou neodešli 5 minut po páté, že... :angry:

lendaxy: no tak to bych si nemyslela, že tu potkám skorospolužačku... i když vlastně jsem tu vypátrala jednu spolužačku ze střední, ale ta je na MK zatím tajně :grinning:
10. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
kacik: jsi chodila do říjnovek???... já si vůbec nepamatuju, ale neber si to prosím osobně!!! chodila tam třeba i edit, ale to už bych taky skoro zapomněla, kdyby to ona před nedávnem nepřipomněla :grinning: no, hlavně že vím, kdo chodí sem :grinning:

Víťa se zatím snaží to té lžičky sáhnout, a nebo do mističky... jinak náš táta říkal, že se těší, až Vítek pozná, že může do té lžičky i foukat, že jsme to dělaly i my se ségrou, když jsme byly malé :grinning:
10. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
lendaxy: koukala jsem na tvé svateb. fotky na BRMS, moc se mi líbí ta se Štěpánkem :slight_smile:... kde jsi rodila? V Lit.?

kacik: tegga má ideální mimi, krásně spinká, papá, přibírá, moc nebrečí, je krásný... :wink:
10. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Valinka je na UM od porodu, má nějaké zdravtní problémy.
holik kolik vám dětičky sní z těch skleniček?Vála sní třeba celou 125g a dá si na to ještě mlíčko.
Pabli krásně ti Víteček přibral :wink:
10. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Pabli rodila jsem v Litomyšli
10. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
pabli já tam chodila jen chcíli, do těch úplně prvních a potom co tam jedna holčina přišla o mimi, tak jsem přestala mít chuť tam psát, dost mě to stresovalo. Ale občas jsem tam nakukovala
10. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
makka: tak jsem teď přemýšlela nad těmi plínami z Lidlu, a asi bych nekoupila celé to 3balení, co kdyby to malýmu nevyhovovalo... :unamused: nebo koupit 1 balení, vyzkoušet a honem běžet pro to výhodné 3balení :grinning:
10. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.