• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli ty jsi myslím taky obchodila už všechny diskuze ne:grinning:.........já myslím, že ideální mimčo máme každá, protože jsou to naši prdísci :wink:
10. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
lendaxy Natálka sní většinou větší půlku skleničky (malé) a mléko jí dávám tak za hodďku a půl-2 hodiny. Dříve nemá hlad. Naty je taky na UM od narození. A kolik mléka vypije? Jo a ještě jsem se chtěla zeptat kolik Valinka váží a měří? To je otázek, co? :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
kacik: ahaaa!... je zvláštní a super, že tady v Podzimních jsme ta těhotenství všechny zdárně doklepaly :slight_smile:

tak holky, půjdu s malým ven, se tu placatí na puzzle a nespustí ze mě oči, tak mám výčitky, že sedím u PC :grinning: ... koupím si u Itala 1/4 pizzy zase :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
tegga: tojooo, pro každou je to její ideál... ale je fakt, že ty si nestěžuješ skoro na nic (až na ten utkvělý nedostatek mlíka :grinning: )... né, chodila jsem jen do říjnovek, pak sem a do říjnovek a teď jen sem (a občas nakouknu do regionální diskuze ČB)
10. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
no vidíš, my připomínáš, že od včerejška se mi zdá, že toho mlíka zase ubylo nebo co:grinning:
10. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Naty spí a kolem 1 dostane mlíčko a taky půjdu ven, i když u nás zase sněží :angry:
10. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
jako je fakt, že malej je pohodář....já to sama nechápu, po kom:slight_smile:...ale jenom aby mu to vydrželo
10. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
tegga: počkej v pubertě :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak malá už spí skoro dvě hodiny a já sem skoro nic doma neudělala protože se mi nechce
já chodím do diskuse sem a pak jen občas ještě do jedné, tam to není tak akční s příspěvkama jak tady tak to stíhám :slight_smile: a pročítám si třeba problémy v kojencích a občas hodím nějakou odpověď :slight_smile:
... no nic jdu vytřít podlahy a pak se chystat na úřady :rolling_eyes:
10. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
sem zapomněla ... včera mě volala dr že mám přijít v PO do poradny a píchne nám pneumokoka a KONEČNĚ 1. HEXU ... jenže malá má stále takovou slabší rýmu a už 3 dny pokašlává, tak mám z toho strach ... dr říkala že prej taktak stihneme termín daný za zákona pro naočkování dávkama HEXI tak být nemocná moc nemůže :unamused: :unamused:
10. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
No ta naše vypije klidně na tu skleničku 180ml, ale třeba dneska měla kukuřici s bramborem a snědla tak čtvrtku a vypila 100ml.
Jinak váží 9kg a měří přes 70cm,ale nevím kolik přesně
10. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
a přišel nám zpátky monitor dechu (starýmu se zlomila klipsna), poslali nám nový lepší model takže spokojenost
10. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
evena, Valinka není naočkovaná vůbec ani tím základem z porodky a do půl roka už se to nestihne, takže nevím jestli se to dá píchnout i dýl?
10. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
landa pěkně ti přibírá :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
jéééé a teď koukám, že tvoje malá holčička je narozená ve stejný den jako kacik
10. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
teda lenda :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
no jo :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
no nic du na to vytírání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
by mě bodla nějaká paní na úklid :slight_smile:
holky přeji všem pěkný den, my půjdem ven a pak do školy pro D a nakouknu tak kolem 5.papa
10. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
lenda a jktože nemáte žádný očkování?....já přesně nevím jak to je, aby jste to pak nemuseli platit....my taky za chvilku vyrážíme ven
10. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Vítam tě lendaxy, Valerinka je moc pěknoučká a koukám, že má už pěknou váhu :wink: Líbí se mi jaký jméno si jí vybrala, takový zajímavý :sweat_smile:

evena: já musím taky vytírat, to budeme jako dívky na koštěti
:grinning:

já Davídka ještě venku neberu, ted když mu končí tá rýma tak si ještě počkám, u nás je teda pěkná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jééé holky, tak jak koukám tak už k nám přibili i nějaký holčičky Nátálka a Valérka, myslím, že předtím převládali kluci, byla tady jenom Májka a Editka ne,,, aspon to nebude samej klučik,,, tak když nás je tolik tak to někdy podnikneme mega sraz :slight_smile: bude paráda
10. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj, vítám mezi náma novou mamču. Vidím, že jste s Pavlinkou skoro spoulužačiky. Ten svět je fakt malej :grinning:

Mám novinku - Editka se konečně převrátila ze zádiček na bříško!!!!!! Byla jsem s ní na baby masáži a ona se začala otáčet za hračkou a už to bylo :slight_smile: Byla jsem z toho naprosto mimo :wink:

Jinak baby masáže jsou úžasný!!!
10. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
jééé Eddit to je úžasný, jak vidím tak postupně všechny mimča začínají dělat pokroky, Davídek se už taky přetáčí ze zádiček na bříško a následně z bříška na záda, taky jsem z něj ohromená, začína si cucat nožičky, pablinky Víteček myslím taky, co Editka ještě nezačala?,,, já nevěděla že existují i baby masáže, to třeba tam chodíš jako na plavčo, že
10. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
no holky kde jste kdo?? :confused: to ste všechny venku, no vy ste dobrý :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Veru ne nohy si do pusenky nestrká. Ona je slušně vychovaná a ví, že se to nedělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kurzy baby masáží jsou různé, většinou tam chodí kolem 10 maminek s dětma a to mi přišlo docela dost. Tahle paní u nás dělá instruktorku plavání kojenců a dělá i ty masáže. Dnes to byla první lekce (byla jsem tam jen já a kamáradka), trvalo to hodinu a půl. Ještě nás čekají další dvě lekce. Stojí to 700kč a v ceně je i masažní olej, já si vybrala makový - fakt to voní jak šišky s mákem :grinning:
10. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
edit: no to víš hold je to holka ne, předse nebude tak nehygienická :grinning: :grinning: :grinning:

tak to je bomba ne,, já bych taky chtěla někde chodit, ale ted mát tu školu do toho, to bych si nevěděla načasovat, nevim spíš až potom :wink:
10. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
no ted jsem četla, že jarního počasí s 10 stupni se dočkáme v březnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby bylo teploučko,,, holky tak se těším na srazík :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
holky já už plánuji svatbu, přítel je ze mě celej pafff, naznačila jsem mu, že už když máme toho prcka tak by jsme to mohli spojit do manželstva, no nevim nevim kdy se odhodlá, ale nebudu ho nutit, je to blbý, on už je jednou rozvedenej, naštěstí nesstih dítě s ní,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Masírovat se prý dají i velký děti, jenomže ty se už někdy nechtějí nechat :grinning:

Ono to načasování všech aktivit (plavání, masáže, doktoři...) jde špatně spojit s kojením a spaním. Aspoň my s tim mame docela problém.

Na jaro se už třepu. Příští týden se má šíleně ochladit, vůbec se na to netěším :frowning2: Zas budem trčet doma.
10. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.