• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
no právě toho se bojím, že když třeba by jsem s ním chodila na plavčo, tak právě v tú dobu co by se mu chtělo spát tak by jsme museli pryč :unamused:

my jsme už nebyli venku dlouho, já jsem ho moc tahat nechtěla, ale už by jsem mohla aspon na půl hodky aby se provětral, on sice spí při pootevřeným balkonu v kočárku ale není to ono
10. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Tak jsem doma, krásně jsme se prošly, i když tady dost sněží, ale aspoň není moc zima. tady je dnes -1. Werco já jsem někde četla, že když mají mimi rýmu, tak se s nima má chodit ven, i když je zima, že se jim rýma uvolni. Nevím co je na tom pravdy.
Edit ty máš teda aktivit :slight_smile: Já s Naty zatím nechodím nikam. Zrovna cestou domů jsem uvažovala, že se musím podívat co se kde v okolí nabízí. Já nemám řidičák a to je asi důvod, proč zatím nikam nechodíme. A gratuluju k přetočení :slight_smile: Naty je asi trochu lenivka, ale má ještě spoustu času.
10. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Já chodim ven každý den, teda skoro každý den, kdyz je moc zima tak sedíme doma :slight_smile:

No jo, aktivit máme docela dost, ale mě to baví, doma se nudím a Editka někdy spolupracuje a někdy ne, to už je život. Já mám naštěsti nejen řidičák, ale i auto, takže jsem dost mobilní.

Jo na přetáční je času dost až do 6 měsíce. Já jsem z toho, měla strašnou radost :wink:
10. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
kacik: já vím, že by se mělo ale tady byla taková zima, že se nedalo ani pořádně dýchat, byl ostrý vzduch, já ho moc nechtěla tahat, dnes je tady -2, dneska mám celkem volný čas, tak možná večer pujdeme na prochajdu....já dělám řídičák zrovna ted, koncem února mám skoušky :stuck_out_tongue_closed_eyes: přítel mi koupil autíčko tak musim( sice jenom felicii combi, ale na ty nákupy to stačí, alespon na nem nebudu závislá a budu moci někam vyrazit když on bude v práci,, má to super kufr, tak kočárek se tam parádně vejde :wink:
10. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
werča: Vítek si strká nohy do pusy, ale nepřetáčí se, jen se občas stočí na bok... a teď zahájil odmítavý postoj i k cvičení, kdy ho třeba tlačím do zadečku nebo beru za ruku, aby se přetočil, tak se mi úplně vzpírá a má z toho největší srandu, že mě "přepere" a neudělá to, co po něm chci :grinning:

edit: tak musím říct, že u nás ještě nebyl den, po návratu z porodnice, kdy bychom nebyli venku... :slight_smile: my začneme na cvičení s malým až od příštího týdne, teď nám to nějak nevyšlo, každý den nějaké aktivity! Editka je šikulka :slight_smile: Teď je třeba středa a už za sebou máme 3 návštěvy :grinning:
10. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
werča: s felicií jsem dělala autoškolu, pěkně se s ní jezdilo :wink:
10. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Já chodím ven jen když je teplota do -5, což bohužel je teď zřídka kdy. Řidičák nebudu mít asi nikdy, bojím se řízení. Já pořád pocit, že cesty jsou stršně úzké. :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
kacik: mi řekla doktorka, že do -10 je to naprosto ok :wink: ale dělej podle sebe, jaký máš pocit... Jinak mě teď taky dost znervózňuje silniční provoz, často vyšiluju naprosto zbytečně, i když řídí manžel, mám pocit, že to není dostatečně bezpečné, i když jezdí dobře... holt asi jak jsem teď matka, tak i přehnaně starostlivá :grinning:
10. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Mně zase Dr. řekla do -5, no na některých věcěch by se mohli dr. shodnout :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
kacik, nojo, mně řekla v šestinedělí do - 5, do 2 let do -10
10. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jo, jo můj doktor to říkal stejně jako Pavlinčin :slight_smile:

Když jsem dělal autoškolu tak snad ještě Felicie ani nebyla na trhu :grinning: Já jezdila Favoritem a škodko 120 :wink:

Co se týče řízení tak teď taky jezdím mnohem opatrněji. A na nějakou delší cestu jsem si sama s malou ještě netroufla. Jezdíme jen po Prostějově max. tak do Olomouce.

K nám teď nesmí žádná návštěva s dětičkama, protože se u nás začinají šírit rotaviry a já blbec jsem nenechala malou naočkovat :frowning2:
10. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
edit: aha! no Víťa očkovaný je... bylo to dobrý očkování, taková vodička, kterou vypil, moc mu chutnala :grinning:
10. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
pabli- já dělám autoškolu s fabii, nesnáším jí, nejezdí se mi s ní dobře, má hrozně citlivý plyn,, mám hrůzu ze skoušek nejsem zrovna talent řízení,, ale na felicii se těším přítel dělal taky autoš. s fabii a taky se mu s ní dobře nejezdilo, ale felicii si chváli, on je zvyklej na dieslový motor, protože máme volvo :wink:

kacik- to je v pohodě, když se bojíš tak to nedělej, já řidičák neplánovala, přítel mě přihlásil a už jsem na výběr neměla, no ted jsem ráda, že ho dělám, už at to mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ze začátku jezdit sama nebudu, předse jenom mám strach
10. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
holky a prodělali ste neštovice, já je ještě neměla, prý v dospělosti jsou ještě nebezpečnější, když to chytne Dadik ve školce tak jsem nahraná
10. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Já jsem taky měla strach jezdit a nebýt toho, že jsem řidičák dělat musela tak bych ho nikdy neudělala. Ale já jsem ho dělala ve škole jako součást vyučovaní :grinning:
10. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Veru - já jsem měla snad všechny dětské nemoci. Ale moje mamka dostala neštovice až od nás, a pokud vím tak je přežila v pohodě. Myslím si, že jsou nebezpečnější pro pány nebo jsou spíš nebezpečné přiušnice? Mám v těch nemocech chaos :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
edit- no hold někdo ho potřebuje k práci, tak to bez toho nejde

holky u nás se chumelí ani není vidět :confused:
10. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
U nás taky pada to bílé, ale chumelení to není. Hlavně nemrzne takže se to neudrží, zatím.
10. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
jo já slyšela, že když žena chytne v těhu příušnice, tak musí na potrat, že je to pro dítě nebezpečný, tak nevím co je na tom pravdy :confused: můj strejda měl neštovice ve 40 a taky je bezproblému prodělal, jenom měl věčší ty pupínky,,, můj táta je taky ještě neměl, nevim já jsem už byla v přítomnost dětí, co ich měli a víckrát a ani jednou jsem je nechytla, asi mám nějakou imunitu :confused:
10. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
já miluji léto, ani s tým banděrem mi to nějak moc nevadilo, akorát, že mi narostli prsa a pod nima jsem byla spocená,, už ted jsou jako dvě placky, když nejsou v podprdě :angry: jedine plastika, ale na tu nemam :frowning2:
10. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Já taky miluju léto a asi se ho letos nedočkám :slight_smile: Já jsem asi taky měla všechny dětské nemoci. Já myslím, že v dospělosti se po neštovicích hůře hojí ty pupínky a můžou zůstat jizvy
10. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Na léto se těším děsně. Hlavně na koupaliště :wink:
10. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
Edit gratuluju k přetočení na bříško:slight_smile:...my máme začít chodit na cvičenií, ale ještě mi neodepsali na email, tak envím, kdy bude první lekce....my teď přišli z prochajdy, sněžilo jako blázen a jen jsme došli domů, tak přestalo, takže super :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
jo a řidičák jsem se odhodlala dělat až tehdy, když ho šla ve čtyřiceti dělat moje mamka:slight_smile:.....a jezdím teď moc ráda a to jsem taky vždycky měla pocit, že se na silnici s autem nemůžu vejít :wink: ....ale je fakt, že teď jsem taky o hodně opatrnější
10. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
no a o létu mi ani nemluvte, toho nedožiju, jak moc se těším....stačilo by mi i jaro, to e taky krásný, hlavně, ať už nesněží:grinning:
10. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
Já mám zimu docela ráda, ale letos mi už leze krkem :angry: S kočárem se nadřu jak Bulhar a furt mi mrznou nohy.
10. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
edit- na koupališti jsem nebyla ani nepamatuji, při posledním pokusu jsem upadla v šatně a vyhodila si koleno :cry:
10. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Já jsem na koupáku už pár let taky nebyla, protože bych se radši zastřelila než vylezla v plavkách :grinning: :grinning: Ale teď je mi to šumák, půjdu tam s malou :wink: No, logiku to asi moc nemá, ale je to tak. :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
mě baví zima vždycky tak 14 dní:slight_smile: a to ještě nesmím být u nás ve městě:slight_smile:.......a na koupák se těším taky moc, hlavně, jak budeme chodit s prdísem...loni jsem si toho moc neužila, jsem se bála chodit těhotná do vody, tak si to letos vynahradím....pokud se tam nebudu bát chodit pro změnu s prckem:slight_smile:
10. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
edit má to logiku :wink: :grinning:
10. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.