• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Já si chci koupit plavky v celku ale přítel řekl, že at to skusim a se mnou k vodě nepojede :grinning: nové potřebuji, poprvé se mi tam nevejdou do starých kozy a o zadku ani nemluvně :grinning:
10. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
edit- ted už se můžeme vymlovat na dítě na koupališti :grinning: :grinning:

tegga- přesně zima max. dva týdny a pak už mě štve :angry:
já taky v těhu nechodila do bazénu, měla jsem strach, a ještě vaginální mykozu, to byl další důvod
10. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
tak to já zas doufám, že do léta s břichem ještě ěnco udělám....a proto se teď cpu zákuskem se šlehajdou:grinning:.....ale jednodílný plavky bch nechtěla, tak uvidím :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Já si koupím plavky v celku, protože mám strie na břichu. No a asi to bude vypadat trochu líp než dvojdilne :wink:

Tegga - to jsem ráda, že to má logiku :slight_smile:

Mě se do plavek nevejde snad nic :grinning: Ale zas máme krásný děti a to za těch pár kilo nebo strie nebo celulitudu stálo.
10. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Já se teda do svých "starých" plavek normálně vejdu, už jsem to zkoušela, ale raději je budu nosti jen na zahradu.
10. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
edit na tebe se speciálně těším, až tě uvidím na srazu, se mi zdá, že přeháníš...běda jak budeš jak vyžle:grinning:....taky si říkám, že ten prdísek, který mi chrupe v kočárku, stojí za všechno:slight_smile:
10. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
Ha,ha ty jsi mě fakt pobavila. Až já budu jak vyžle tak v potoku poteče nejlepší víno :slight_smile:

Teda, že bych zkusila zhubnout? Za to víno by to stálo :grinning:
10. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
já plavky ještě nezkoušela, ale do vrchního dílu se nevejdu určitě:grinning:....ale v létě, až přestanu pomalu kojit mi naopak asi bude hodně velkej:grinning:.....a špeky na zadku mi z toho asi taky polezou, koupím nový plavky a hotovo:slight_smile:
10. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
tak to jsem pro, ať už to tady teče:grinning:
10. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
To by byl mejdan :grinning: :grinning:

Ne, že bych byla alkoholik, ale na dobu kdy přestanu kojit se těším i proto, že si dám minimálně sedmičku vinka. To mi trochu schází.
10. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
edit přesněěě:slight_smile:, já už se na to těším celý těhotenství:grinning:....manžel se mi sice směje, že pak si líznu a budu mít dost, nejsem žádnej alkáč a nic moc nevypiju.......ale až si večer s manžou otevřeme sedmičku, uděláme pohodičku, na to se těším moooooc:slight_smile:
10. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
holky, tak já doufám, že budu tak trochu abstinent a nebudu pít vůbec, alkohol mi teď vůbec nechybí, přijde mi, že jsem si dřív dávala v hospůdkách bílý střik tak nějak ze zvyku, teď aspoň můžu zkoušet různé nealko nápoje, různé druhy káv, čajíků apod. ... ale to, že vy budete pít, proti tomu nic nemám :grinning:
10. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
holky, jsem teď napjatá jak struna, kámoška má nepravid. kontrakce od půlnoci, dnes byla u doktora, říkal, že je pěkně otevřená a že dnes nebo zítra porodí... tak jsem z toho úplně mimo, jak kdybych rodila sama!!! :grinning:
10. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
ještě aby jo pabli:grinning:...jako aby to tady nevyznělo, že jsme s edit závislačky:slight_smile:.....já si stejně vždycky nakonec jen cucnu a nikdy tomu moc nedám, ale jde o tu pohodičku:slight_smile:....a hlavně, jsem z jižní moravy, by bylo divný, kdybych neměla ráda víno neee:slight_smile:
10. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
pabli já jsem te´d takhle mimo z kažýho porodu, ani nemusí jít o kamošku....já si vždycky vzpomenu na ten svůj a chce se mi i brečet:grinning:
10. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Já, jako reklama na porod, jsem u těhotných kámošek hrozně oblíbená :grinning: Všechny chtějí furt dokola slyšet jaká to je pohoda :wink:
10. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
tegga: však né, i docela chápu, že se těšíte, až si dáte vínko :wink: já jen, že když se kouknu zpětně, tak jsem se třeba někdy i opila a co z toho... nic... a nelíbí se mi opilí lidi a ta zábava vyvolaná alkoholem... já bych třeba měla chuť na horkou medovinu :slight_smile:

tegga: no - mně by se taky chtělo brečet - ale spíš řvát bolestí - a hrozně hrozně hrozně závidím každé, která ten porod měla v rámci možností fajn - já se pořád prostě nemůžu zbavit pocitu, že jsem ho nezvládla (a to jen díky tomu přístupu těch PA u nás :-/)... ten pobyt tam potom, jak nešlo kojení, nebylo mlíko, koukali na mě jak na blbku, že prostě NEUMÍM kojit... :angry: :cry: ... pak ten pocit doma, kdy malej pořád brečel, zkoušela jsem kojit, ale nevěděla, jestli něco přibere, jestli vůbec pije, všechno mě bolelo, pomalu jsem ani chodit nemohla, za kočárkem za manželem se táhla jak smrad... huuuuuuuuu... brrrrrrrrrr Jsem natěšená, že bude nové mimi, ale na druhou stranu se mi vybaví tyhle děsné pocity :unamused:
10. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
edit jsou bláhový, že ti věří:grinning:

však já se taky nechci opíjet, taky to nemám ráda:slight_smile:

pabli a vidíš jak jsi to krásně zvládla, malýho kojíš, roste, usmívá se, je spokojenej....na ty lidi tam se vyprdni, jsi šikula a Vítek taky :wink:
10. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
tegga: to jo, děkuju za podporu :slight_smile: ale fakt na to nerada vzpomínám a ty negativní pocity z porodu budou prostě pořád... no - ale zas je to dobrá antikoncepce, hned tak bych do toho fakt nešla :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
já z porodu taky dlouho měla stejný pocity....že jsem špatně tlačila, dýchala..prostě všechno....manžel mě tak dlouho přesvědčoval, že jsem byla úžasná a že pokud nějaký komplikace byly, tak jsem za ně já nemohla, až jsem tomu uvěřila:grinning:.....oni to tam ti pracovníci mají jako rutinu, chtějí to mít rychle za sebou, nějak si tam tu svou službu odklepat a jaký v tobě nechají pocity je jim celkem jedno....tak nezbývá, než na ěn taky prdět......mě třeba když přinesla sestra Lubču na první kojení, tak on se nechtěl přisát a ona ho začala štípat do ucha a dělat psí kusy, jsem z toho znervózněla, tak jsem ji poslala pryč, že to zkusíme sami....a šlo to hned a krásně:slight_smile:
10. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
to já taky ne pabli, budu mít asi hodně dlouho pauzu mezi dětma:slight_smile:.....ale zase když vidím prdíse malýho, tak je to krásný a stálo to za to :wink:
10. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
ale takovej ten pocit, když si vzpomenu na porod, mám v sobě pořád......a spravý se to asi jedině až dalším porodem, pokud bude aspoň o píďu lepší:grinning:
10. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
tegga: no, manžel z toho má taky blbé pocity, z toho porodu... je hrozně rád, že to máme všichni za sebou, a nechápe, že někteří chlapi říkají, jaká to byla brnkačka a že v pohodě...
10. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
jo to manžel taky:slight_smile:...ale na druhou stranu, aspoň to viděli :wink:
10. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
Musim říct, že můj muž snad ten můj porod prožival hůř než já. On na to ještě dnes docela často vzpominá. To já vůbec.
10. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
jo, manžel o tom taky docela mluví :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
my si na to občas vzpomeneme oba....manža hlavně mluví o tom, jak jsem měla při tlačení fialovo černý obličej:grinning:
10. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
10. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Fialově černý obličej? Tak to bych chtěla vidět :grinning:
10. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
no, manža se tomu ale tak nesměje:slight_smile:....ach jo, jsme před hodinou přišli z prochajdy a malej spí a spí:slight_smile:....už mám i vyžehlený......a zase budeme mít chaos v jídle :slight_smile:......jo a dneska mi manža koupí ty homeopatika na tvorbu mlíka, protože malej má už obě prsa vysosaný během šesti minut
10. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.