• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit já taky:grinning:....ale je fakt, že kyslík mi dávali, tak trošku namodralá jsem možná byla....ale on mi tvrdí, že jsem byla fakt černá a má hrůzu v očích, když na to vzpomíná:grinning:...tak nevím:slight_smile:
10. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
teg: já si myslím, že teď prostě ti prckové takhle rychle pijou... když byl Vítek jednoměsíční a kámoška měla 4měsíční holčičku, tak říkala, že to vysosne během chvilky, že to čtvrt a půlhodinové kojení mi jednou taky skončí... tak si myslím, že je to tady, on teď hodně saje a za chvilku to má - no snažím se ho držet aspoň 6-10 min u každého prsa

taky jsem měla kyslík...
10. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
no jo, ale on má obě prsa za šest minut, to už mi přijde, že mu nemůže stačit.....nebo já nevím:slight_smile:
10. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
zas kdyby měl hlad, tak asi tak dlouho nespí....já už nevím:slight_smile:....se od začátku bojím, že mám málo mlíka, nevím proč:grinning:
10. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
tegga: jo, to já mám taky čas od času pochyby... ale soudím, i takhle na dálku, že ho máš dost :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
pabli tak to jo, to já na tebe teda dám:grinning:
10. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
teg: no vidíš, a máš po problému :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Holky vy mě tady bavíte s popisem postavy :slight_smile: Já jsem na koupák chodila každé léto, miluju to. I v loni jsem byla, Natálce v bříšku se to líbilo :slight_smile: No já měla porod asi oproti Vám pohodový, měla jsem odrozeno za 3 hodiny, bez nástřihu a bez šití a celkově to pro bylo mnohem lehčí než jsem myslela. Mě to asi ani nějak extra nebolelo. Ale z druhého mám taky strach, nemyslím si že bych podruhé měla takové štěstí
10. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
Já si taky myslím, že kdyby měl Lubík hlad, tak by to dal najevoa určitě by tak dlouho nespal :wink:
10. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Tak jsem zpět
10. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
jsem vás dočetla a normálně vše zase zapomněla :grinning:
10. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
jo už vím, gratuluji editce k přetočení je to šikulka
10. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
řešíte plavky, no tak to já nemůžu mít ani v celku, bych vypadala jako vorvaň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
úřady děs běs ale nemám to ještě všechno, takže v PO repete

lenda jako že nemáš malou naočkovanou :confused:

teg Mája saje tak možná 3 minuty, to neznamená že je málo mlíka, ale mají větší sílu tak to mají rychlejc v sobě ... když si mlíko odstříkávám tak mám 15 ml během tak možná 5ti minut, prostě rychlovka

jé mája teď příšerně kadí nahlas, to byste museli smyšet ... no však asi znáte :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
no a k porodu: o půl 11 v noci jsem dorazila do porodky a za 13 minut 12 byla Valinka na světě měla 45cm a 4,5kg a já byla po porodu hned fit což ovšem nemůžu říct u prvního to byl 20hod. masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Even, protože měla hned po porodu zdravotní problémy, které přetrvávají dodnes a naočkovaná být zatím nesmí, ale jestli se to pak bude hradit tak se nejspíš nedoplatím
10. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
lenda ty taková hubeňoura to není možný :slight_smile: já se raději k plavkám ani nevyjadřuju :grinning: už teď se děsím plavání s malou že nadělám ostudy :grinning:
10. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
lenda ale za to přece nemůžeš ....
10. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
oprava: né 15 ale 150 ml :grinning:
10. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
even já vím, že ne , ale nevím jestli se ta hexa a pneumokok můžou naočkovat dýl?
10. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
lenda a co je malé jestli se můžu zeptat
10. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
pneumokok je dobrovolný, nemusíš, ale HEXA je povinná, asi se naočkovat pozdějc může, ale dr říkala že do 7-mi měs musí být naočkovaný všechny 3 dávky, schválně se jí v PO zeptám co se staně když není ... a co na to říká tvoje dr?
10. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
jo můžeš,malá když se narodila, tak 8 hodin po porodu dostala vysoké horečky, byla na kapačkách musela dostat antibiotika a pak se mi strašně osypala po celém těle v uších na obličeji čím si, v porodnici si nevěděli s malou rady tak nás převezli do Hradce.Malá brala spousta léků a mastí, nedělala jsem nic jiného než pečlivě každou mastí na jiný kus těla jsem jí mazala a dávala léky.Když se jí to zlepšilo, tak nás pustili domů.Jenže za necelé dva měsíce jsme museli k dr do Hradce prože se jí to udělalo zase zpátky.Teď jí dělali testy na imunitu a uzjistili dvě diagnozy, které potvrdí jedině biopsii z ložiska.Takže nás čeká příští týden zase Hradec,pak Brno a apk se uvidí no.
10. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
chudinka malá :pensive: snad se z toho brzo vylíže
10. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
můj dr se jí bojí naočkovat, vyčkává protože ona má pořád hnisavý ložiska na hlavičce a při naočkování nesmí být ani rýma
10. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
přítel si ted s malou hraje tak půjdu něco uklohnit, honí mě mlsná na něco teplího :slight_smile: asi to vyhraje hermelín :slight_smile:
nojo už jsem si večer do polštáře několikrát pobrečela, ale musím se snažit být v pohodě i kvůli Domčovi
evena děláš mi chutě s hermelínem, já půjdu asi na šunkafleky.
Valinka už chrupe na noc a Domča je ve vaně
10. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
děti sou bojovníci, určitě to bude mít brzo ok :dizzy_face: :dizzy_face: já pádím, zase zítra ... :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
ahojky a děkuju :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.