• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
no pabli, příště, až budu mít nějaký problém, půjdu rovnou za tebou:grinning:

lenda budu na vás myslet, snad bude brzy všechno oki, moc vám to přeju
10. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Lenda taky doufám, že bude všechno ok. Určutě bude!!! :slight_smile:
10. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Lenda - taky držím palce, aby bylo všechno OK. Vím jaký to je, když děti stůnou a my matky jim nemůžeme pomoct :frowning2:

Tegga - taky si myslím, že máš mlíka dost. Já kojim max 10 minut, většinou je to kolem 5-6 minut a jsem v klidu. Kdyby měla hlad tak nebude spinkat.
No, teď zase usina :grinning:
10. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
holky já říkám, že děti by být nemocné vůbec neměli
10. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Edit a jak ti Editka v noci spinká?Jéééé a koukám, že máme holčičky přesně o 1 měsíc na den
10. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
S tím souhlasím. Nemoci dětí jsou vždycky o nervy. Já si s malou užila svoje už v porodnici a doufám, že tam si to na dlouho vybrala.
10. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Editka spinká jak kdy :grinning: Někdy se mi budí po 5 hodinách a jindy po 3. Jsou i děsný noci kdy se probudí co 2 hodiny, ale taky super noci kdy spinká 6 hodiny. Naštěstí je obou těhle extremů málo :grinning: .

Jak říkáte malé? Valinka nebo Anička? Teda aspoň myslím, že Valerie se zdrobněle u nás říká Valinka. Obě to jsou krásná jména!
10. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Á už vidím v albu - říkate ji Valinka :slight_smile:
10. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
jj :grinning: Valinka a někdy i aninko :grinning:
10. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
No mě stačilo, když měl malej rýmu nebo jinou barvu stolice, jsem z toho byla na nervy...je to strašný.....asi jo edit, já nevím, proč si pořád myslím, že ho mám málo:slight_smile:
10. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
editko, koukla jsem ti do albíčka, Editka je roztomiloučká a četla jsem, že jste to teda taky neměli jednoduchý :pensive:
10. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
tegga když má Domča horečku tak vždycky vyšiluju
10. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
ahoj holky, mám po doučku, manžel 1 a půl hoďky zase zabavoval malého a je z toho totál vyřízenej :grinning:

lendaxy: držím palce, ať je malá brzy v pořádku!!

teg: no vidíš, i edit ti to potvrdila :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
holky, my jdeme na hexu a pneumo v pátek, tak se taky bojím, že zas bude mít Víťa zvýšenou teplotu
10. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
no jo, ještěže já vás tady mám:slight_smile:.....my máme za sebou první kašičku:slight_smile:malej teda baští lžičkou fakt krásně, paráda:slight_smile:....pabli a u první jste měli nějakou reakci?
10. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jéé vy válite s tou diskuzí, když nás je víc tak to jede :grinning:

pabli- z porodu si nic nedělej, já taky měla kyslík a malej nešel vytlačit, alespon já jsem nějak nestačila, místo tlačení jsem bručela a když si vzpomenu na šestinedělí, no hrůza :confounded: je to těžký období, jedna ho má lepší, druhá zas ne,,,já nechápu maminky, které vyjdu z porodky a na procházce chodí vysmáté jakoby porodili před rokem :confused: to já jsem nevládala ani chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: já chci taky 2.mimčo ale tak s minimálně 5 letým odstupem a doufejme, že druhý porod bude snad o půlku kratší ;

my jdeme na hexu 18. a synflorix taky, minule měl taky zvýšenou teplotu pabli, tak to je nejhorší ted, musíme to nějak s našima prckama pretrpět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
tegga: u pneumokoka nic, ale u hexy zvýš. teplotu (teda podle vás normální teplotu, ale byl rozpálený) :wink:

werča: nojo, akorát říkají, že když se rodí déle jak po 4 letech (někdo říká po 7), tak že je to jako prvorodička, že zase ten porod bude horší... :unamused:
10. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
kacik- ty jo ty jsi to měla suprový, nato, že jsi byla prvorodička, tak rychlý porod, závidím :slight_smile:

lendaxy- kukám, že ste si toho s Valinkou hodně vytrpěli chudinky :frowning2: je to nejhorší, když jsou dětičky nemocný, máš to těžký, tak držím palce at to bude brzy dobrý :wink: já bych to asi nezvládala :frowning2:
koukám že Vali pěkně vážila u porodu :confused:
10. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
pabli- to ani nesranduj, já už mám hrůzu ted :unamused: já byla na pokoji s paní co rodila po 11 letech a říkala, že to bylo hrozný a nemohla malýho vytlačit jen s pomocí kyslíku
10. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

werča: no uvidíme...

dnešní noc celkem dobrá, do půlnoci, pak do pěti a teď chrní, taky ještě půjdu :slight_smile:
11. únor 2010 v 05:48  • Odpověz
Ahoj holky, málá se vzbudila na jídlo ve 3:30 a za 15 min. byla zase tuhá :slight_smile: A já? Tak do půl 5 jsem spala, nespala a pak už ani ťuk. To je hnus období, přitom jsem tak unavená :frowning2: Manža si vzal 2 dny dovo, tak se bude starat o Naty a já si aspoň odpočinu přes den
11. únor 2010 v 06:53  • Odpověz
ahoj holky, jako pabli fakt nesranduj ( mimochodem moc pěkný slovo:grinning: ), já chci taky pořádný rozestup mezi dětma a běda, jak to bude tak dlouhý, jako teď.....prdísek spal po kaši úplně stejně, jako bez ní, takže krásně:slight_smile:...kacik to nezávidím, dospi se přes den, když máš manžu doma
11. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
tegga: jo, taky jsem se pobavila tím slovem, super :grinning: :grinning: no, fakt s tím tak nějak počítám, že při mý smůle budu rodit zas blbě, to je jasnýýýýýýýýý :grinning:

kacik: to je mi líto, že nemůžeš spát, taky nevím, co bych ti poradila... mně pomáhá počítání oveček :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
jé, tak dneska porodila kamarádka, akorát to šlo taky blbě, od 22 h do 6 do rána a odvezli malého hned na JIP :pensive: , tak hlavně aby byl brzy OK, tady jsou na to machři :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
no - abych to upřesnila - od 22 h byli v porodce, ale kontrakce měla nepravidelné od půlnoci předešlého dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
a zase přemýšlím, PROČ to má někdo tak v pohodě a někdo tak děsné, a to dělala všechno pro zdárný průběh - jedla lněné semínko, pila maliník, chodila na dvoje přípravné porod. kurzy, na cvičení, na plavání pro těhule... :confounded:
11. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
pabli jsem si to právě říkala, že se mi zdálo, že jsi to psala už včera nějak ráno....jako to je fakt něco ty porody, jsem netušila, že to může být až tak náročný :sweat_smile:

holky, co děláte ty kašičky, jak to máte s tou vodou? to každý druhý den rozděláváte novou?
11. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
no já si myslím, že nic tady z toho to neovlivní, já jsem taky pila maliník, jak vzteklá, kamoška ho nestihla ani začít pít a porodila na ten šup....na kurzu jsem byla taky, ale to jsem věděla hned po skončení, že mi nedaly vůbec nic:grinning:
11. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
tegga: já ji teď dávám 2 dny jednu vodu a zbytek dopíjím :slight_smile: zítra se na to zeptám doktorky, jak dlouho ji můžu mít otevřenou... jinak v Tescu u nás mají kojeneckou vodu za 13,-, ale v Globusu je 2litrová za 9,50 (mají tam i ten 5litr, jak kupuje Renča)

jo, kurzy mi taky nic nedaly, a maliník zřejmě taky ne :grinning:
11. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
tegga: jo a mrkni na FB na tu fotku, jak si Víťa cucá nožku, máš tam kontrolní otázku :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.