• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
no jo, já piju vodu normálně z kohoutku, mi přijde zbytečný pro nás kupovat ty balený vody.......ale když z jedné vody udělám jen dvě kaše, to bych jich musela nakoupit litry...tak nevím teda
11. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
tak už jsem ti to tam pabli okomentovala:grinning:
11. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Tak já u porodu pořád myslela na to co nám říkali na kurzu a dost mi to pomohlo, hlavně jak mi řekli dýchjete krátce, tak jsem věděla, že bude brzy konec a nemohla jsem tomu uvěřit, že tak rychle :slight_smile: A pro porod jsem vubec nic nedělala, jen jsme s manžou často sexovali:slight_smile: Fakt každý to má úplně jinak. Jak už jsem říkala, já vařím UM i kaše z vody z vodovodu
11. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
teg: díky :grinning:
11. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
ahojte

tak nad tím sem taky přemýšlela jakto že někdo má porod těžký, jiný snadnější ... ale bůhví jak by to u mě bylo, myslím že sem ho měla příšerný právě kvůli tomu vyvolávání, třeba kdyby to na mě přišlo samo byla by to paráda, ale z odstupem času si nestěžuju, protože vím že jiní to mají nebo měli ještě horší, a třeba když to srovnám s porodem kamarádky která měla u 1. velice těžký porod a u druhého dítěte může vůbec děkovat že jí kluka zachránili a že jim tam nezůstala :unamused: takže nemám ani právo si na něco stěžovat, a díkybohu čas ty rány hojí, ale druhýho porodu se budu bát asi víc, člověk ví do čeho leze :grinning: :grinning:

pabli teď du zkouknout tu fotku :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
jo a taky sem se ládovala lněným semínkem a maloiník pila na litry ... aspoň sem měla dobrej pocit a říkala si že porod tak hroznej nebude, sice to byl omyl, ale když se to blížilo tak sem se díky tomu míň bála, takže vliv na psychiku to mělo, to je taky + ikdyž ve finále mi to bylo na houby :grinning:
11. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
evena já se druhýho porodu budu bát snad celý těhotenství:slight_smile:....ale na druhou stranu už zná člověk i ten pocit, kdy to mimčo vykoukne, má to za sebou, mimčo je zdravý.....tak s tím tam taky jde:slight_smile:
11. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
krásné ránko všem,
u nás noc klasika zase 12h v kuse
11. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
jinač k tomu věkovému rozestupu, Dominik je od Váli o 7,5 roku aje to super.Moc mi sní pomáhá, chová ji a dělají spolu kraviny.Moje sestra má 2,5 roku starého Štěpánka teď mají čerstvé mimi Laurinku, a říká, že když jde kojit tak Štěpánek honem potřebuje čůrat, když jde Laurinku koupat tak štěpánek chce honem taky koupat, no má ho za zadečkem tak je to pro ni teď dost náročný
11. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Pabli no já musím říct, že můj porod po 7,5 letech byl pohodový a rychlý, taky jsem měla strach, že když je to po tak dlöuhé době, že ty porodní cesty budou někaý zatuhlý a ono prd, ale každý to má asi jinak :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
tegga tak já ten pocit jako vy nezažila, prej když rodíš (nevím, posoudit nemůžu) tak ta láska k dítěti je hned a aoutomatická, u mě nebyla, nevím jestli už sem to tu psala, Mája se mi líbila, to jo, ale připadala mi jako cizí dítě, trvalo mi to delší dobu než ně to docvaklo a řekla sem si že jí miluju :grinning:
11. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
prostě te vztah se u nás musel budovat :grinning:

lenda týjo, pěkně spinká, taky malá takto spala, teď už spí tak 9-10 h :slight_smile: taky paráda ...
11. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
tak ono to jde tak postupně i normálně:slight_smile:....já mám třeba natočený video chvilku po tom, co mi malýho dali, všichni mi říkají, že na něm jsem strašně vyplesklá:grinning:...jakože sjem si uvědomila, že je to můj myšák, že ho mám ráda, jsem šťatná, že ho mám....ale nebylo to třeba jako teď, kdy je to prstě největší miláček, ta intenzita toho pocitu se stupňovala:slight_smile:...nevím, jak jinak to popsat:grinning:
11. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
no jo, čím dýl jí mám tím víc jí miluju, vlastně k životu už nic jinýho kromě ní nepotřebuju :grinning: a myslím že ten můj taky :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
jo a jinak, já mám třeba ještě blbej pocit z toho, že asi 4 hodiny po tom, co mě dovezli na šestinedělí,kolem 11, mi malýho přivezli na kojení a chtěli mi ho tam nechat a já řekla, že se na to ještě necítím, takže mi ho pak dovezli až někdy ve dvě, až dojel manža......já jsem ho tam chudáčka malýho nechala se sestrama...to už bych teď neudělala, ale já byla fakt mrtvola:slight_smile:
11. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
a video od porodu bych teda nikomu nedovolila natočit :grinning: vypadala sem tak příšerně že bych na to nemohla ani koukat
11. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
no my jsme tam kameru neměli, jen foťák, ale manža byl tak zmatenej, že místo aby fotil, nahrával:slight_smile:....a náhodou jsem moc ráda, že ho mám, je to krásná vzpomínka a vždycky, když to vidím, tak mě úplně mrazí:slight_smile:
11. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
teg to sem udělala taky, máju mě nosili na kojení, nemohla sem se hýbat a já sestře druhý den řekla že jí kojit nebudu protože sem seděla na posteli a nedokázala sem se hnout, sestra ta mě přemlouvala a já prostě že jí nechci ... nechápala no :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
omylem :grinning: :grinning: tak to je mazec :grinning: to bych ho asi zabila :sweat_smile:
11. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
já ne, je to fakt krásný evena:slight_smile:...vypadám tam strašně, ale to mi neva:slight_smile:...je to minuta, pak už mám fotky, těsně po tom, co mi ho dali na břicho......jsem se na to teď musela znovu kouknout:grinning:
11. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
evena a ty jsi rodila Majušku CS?
11. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
:grinning: Ahoj holky :slight_smile:
Tak naše noc opět dobrá, malej se vzbudil na jídlo ve 4 a v 8 :slight_smile:
Já dávam taky vodu z vodovodu, vždyt když jí převařím, tak by se nic nemělo malýmu stát,, moje teta kupovala malýmu kojeněckou z důvodu, že bydlí ve vesnici a tam měli hrozně trvdou vodu

lenda: fíha, tak krásně spinká Valinka, to máš suprový, já bych taky chtěla věkový rozdíl minimálně tych 5 let, víš to je tak super velký bráška brání malou sestřičku, no nevim nevim, jestli se nám povede holčička :grinning:
a jak Dominik přijal sestřičku, těšil se na ní? ono věčšinou ty sourozenci žárlí, ale si myslím, že spíš ty menší, on už je předse velkej chlapák a to už asi chodí do školy nebo ještě ne? :slight_smile:

k tym porodem, já myslím, že každá ho můžeme mít jinak, já na kurze nebyla a zvládla jsem ty minutové kontrakce prodýchat i bez toho, takže při druhým už vím do čeho jdu, ale tak snad to nebude horší, nejlepší by byl rychlý fofr a bylo by
11. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Tegga já jsem to video chtěla mít taky, ale byl to takovej fofr, že manžel byl vyplesknutej a zapomněl vytáhnout foťák a kdyby mu sestřička neřekla pojdte si vyfotit miminko, tak by tam stál ještě teď :grinning:
11. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
to já ho nakojila, měla jsem ho tam tak půl hoďky a pak si ho zase vzali....jenže já měla pořád motáka, jsem se bála, že s ním ještě někde spadnu nebo tak....a kojila jsem vleže, sedět jsem teda fakt nemohla, to až večer jsem si myslím prvně sedla....byla tam se mnou ženská, co rodila po čtvrý, ji dovezli ze sálu a byla hned fit, běhala tam jak čamrda:grinning:, jsem si připadala, jak největší lemra:slight_smile:
11. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
lenda to manžel taky, vůbec se nechytal, ale asistentka mu to řekla, tak vytasil foťák a začal nahrávat na video:grinning:
11. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
jinak jsem mu předtím videa zakázala:grinning:....a nejhorší bylo, jak to pak všem poušěl:grinning:...ono tam teda není nic intimního, ale vypadám strašně:slight_smile:......ale mě to bylo nějak všechno jedno, jsem byla ráda, že jsem to přežila a že mám prdíska:slight_smile:
11. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
weru, já taky Val převářím vodu z vodovodu, kupovala jsem tu balenou kojeneckou a po té ty boláky měla horší :wink:
Jinač k tomu věkovýmu rozdílu můžu jen souhlasit.Domča nežárlil, je pyšný, že je starší brácha a opravdu má tendence Valinku ochraňovat už teď.Akorát první týden, kdy se to vše točilo jen kolem Valinky už kvůli těm problémům, tak říkal, ty mě mami nemáš ráda, jsem jenom u Valinky.No vzala jsem si ho na klín a vše mu vysvětlila, pochopil to a teď je rád, že ji má
11. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
tegga: tak mojí kamarátce dovezli malou na pokoj hned po CS, no blbci, chudinka říkala, že nemohla se postavit a oni ji jí šupli jako kdyby nic, tak jim řekla at si jí odvezou a to byla po 3 dnech vyvloávačkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já porodila v noci, dopoledne jsem ležela na pooperačním oddělení, protože šestinedělí bylo plný, září- to jsou ty slilvestrovský dětičky :grinning: (mimochodem my počali až někdy kolem 8.1) a pak odpoledne mi ho přivezli ale večer sestřička řekla, že když se na to necítime tak ho můžeme dát jí na sesternu, takže jsem se dropbec vyspala :wink:

evena: my koupili kameru jen kvůli porodu a ted jsem ráda, že jsme jí nepoužili, moment po porodu byl krásný, ale ten porod bych si asi kouknout nechtěla a přítel byl furt při mě takže ani by na to neměl čas něco točit
11. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
weru koukla jsem ti do Albíka na Davídka je krásnej a má stejnýho dudlíka :slight_smile:
Jinač jsem ti zapomněla odpovědět na to jméno naší berušky.Tak já chtěla Aničku a manžel Valerii, tak jsme se dohodli, když máme celkem krátké příjmení i s ová, že dáme ty jména dvě
11. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
lenda: to ho chápu, celých 7 let si se vlastně věnovala jeno jemu a ted najednou zjistil, že tu péčí musíš rozdělit mezi ně, já mám první a celé šestinedělí jsem u něho pořád byla a věnovala jsem mu, protože byl hodně plačlivej,, já si myslim, že už je to natolik rozumný dítě, že to pochopil dobře, že už se bude muset dělit, a to že jí chrání to je moc krásný, opravdu se těším až to taky zažiji ale ted si vychutnávam materství toho jednoho
k tomu jménu víš věčšina dáva Annu Marii tak proto, že mi příde to vaše zajímavý, sestřenka mám Sandru Marii :wink: jakýho dudlíka, myslíš toho zelenýho?
11. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.