• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
lenda: sestřenice co má tu ročnou Sandru Marii má taky 8 letýho kluka, byl hrozně rozmazlenej a nikdo ho nechtěl hlídat, protože byl hyperaktivní a odkedy má sestřičku tak říkají, že se stašně změnil, měli taky srach, že jí nebude chtít ale nakonec je z něj dobrý bráška :wink:
11. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
lenda jj CŘ

tegga taky se mnou na pokoji byla ženská co porodila 4 dítě :grinning: Cř jí dělali až po mě a stejně to na ní nešlo ani vidět, sem se cítila trapně když mi třeba podávala věci ze země když mi něco spadlo a já nebyla schopná to zvednout :grinning:

lenda takovej věkovej rozdíl je asi nejlepší, když si vzpomenu jak žárlil na mladšího bráchu synovec tak mi ho bylo líto, ale víc líto mi ho bylo když ho jeho matka odstrkávala :unamused: v té době měl asi 4 roky

werča tak mi počali 1.1. :grinning: a divím se že jí mimčo dali po CŘ v olmiku si ho nechávají sestry u sebe klidně i dva dny podle toho jak se ženská cítí a na noc ti ho dají až tak 3. den a kdykoli ho můžeš k nim odložit, akorát že nějaké sestry to nevidí rády
11. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
evena: víš já to nečekala ani jsme to neplánovali, já neužívám HA,ale ted si budu muset pořídit a pak jsme prostě vyskoušeli párkrát beze všeho a říkala jsem si, když se to nestalo tak co a nejednou bum a moje menstruace měla 2 týdny opoždění, což me chodila přesně, to jsem na test zůstala koukat jak vyjevená, ale v hloubce duše jsem byla štastná, hodně u ná udělal povánoční klid a odpočinek tak to tělo přijalo a máme Davídka :grinning:
a vy rovnou novoroční, jé tak to byl hojnej silvestr, a čekali ste to nebo plánovali?
11. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Even a Majuška je Mája nebo je to zdrobnělina od nějakého jména?
11. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
werčo tak je to podle mě nejlepší, protože si myslím, že když se upneš na to, že plánujete miminko tak pak to většinou nevýjde.Nám se zadařilo až po třičtvrtě roce a to jsem si řekla, že už na to kašlu, když to nejde a budeme mít jen Domču a ono se další měsíc zadařilo
11. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
lenda: já taky slyšela že když je někdo zažranej do toho, že chci chci chci, tak to nevyjde :frowning2:
11. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
jj tak to bylo u nás
11. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
weru ten dudlíček NUK s oranžovými králíčky
11. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
werča po těch letech sme už přirozené početí neplánovali my ani doktoři, takže to vlastně bylo neplánované :grinning:

lenda Mája, Májuša, Májinka ... tohle všechno je Mariana :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
tak já na posychiku nevěřím, je to blbost, my problémy měli na straně partnera a poslouchat kecy typu hoď se do klidu a vyjde to mě ničili, céítila sem se poníženě, jako že nejsem schopná otěhotnět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
lenda: já ten dudlíček měla v kufříku prenatal box, malej ho dudlíkoval od narození, má ho rád, no ted si oblíbil ten zelenej :wink:

evena: to ti veřím, to je nejhorší, když ti do toho kecají druhý :unamused: davidův brácha má líne spermie a už do umelýho oplodnění vložili kolem 100-tisíc Kč a furt nic :frowning2: ale nevim u koho je chyba jí je 35, takže pořád se necítila být matkou a ted nemůže otěhotnět
11. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
holky, koukám, že se tu teda rozjelo to téma "porody" :grinning:

werča: my máme taky silvestrovský mimi - počaté přesně 31.1. ráno :grinning: ... akorát si dal načas a narodil se až 4. 10. :slight_smile:

lendaxy: to jsi mě potěšila, že i po tolika letech může být porod OK :slight_smile:

jinak s tou mateřskou láskou... konec porodu si prostě nepamatuju, mám výpadek, až jak ho ke mně přiložili a pak dali na břicho... no, pocit, něco neznámého... takové zvláštní, rozhodně ne - jsem úplně nejšťastnější na světě - to přišlo až později... nejdřív směsice pocitů "tak tohle je naše mimčo, 9 měsíců ho nosím a vůbec ho neznám" a "konečně už to mám za sebou"... až když ho pak zabalili do peřinky a dali do vyhřívané postýlky vedle mě, tak se dostavil pocit "jé, ten je krásný" (to měl i manžel), zpětně si myslíme, že daleko krásnější je teda teď :grinning: :grinning: ono ty čerstvé děti, co si budeme povídat, že :grinning: :grinning: :grinning: ... no ale na fotce jsem hrozně šťastná, i když jsem vyčerpaná, tak takhle radostně jsem se snad nikdy netvářila (i když jsem si tu radost až tak v tu chvíli neuvědomovala)... jedna psycholožka u nás na škole říká: "Mateřská láska je pocit, když tvoje dítě spí."... a je to fakt, to bych kolikrát brečela dojetím, když se koukám, jak Víteček spinká :slight_smile:.

evena: s tím odmítáním kojení... to jsou ty zkraty po porodu, no, každá reagujeme jinak, než bychom chtěly, hlavně že to přešlo :wink:

tegga: tak je dobře, že jsi ho nechala odvézt, aby sis odpočinula :wink:... u nás akorát odváželi na noc u holek po císaři, jinak jsme si ho u nich mohly nechat, když jsme šly třeba na oběd a neměl kdo hlídat na pokoji.
11. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
jinak ten pocit pravé mateřs. lásky se dostavil asi až po šestinedělí, když jsme byli dostatečně na sebe zvyklí a trochu se poznali :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
jinak jsme teď byli s malým ve městě, i do nízkopodlaž. busů mi museli pomáhat s kočárkem, jsou tu kvanta sněhu a chumelí pořád a pořád... no zítra máme jít k doktorce na očkování, tak to jsem teda zvědavá, jak se tam probrodím!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rodičák mám vyřízený :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
pabli: taky jo no kdyby si to už věděla hned pře silvestrem tak bys měla co oslavovat :grinning:
11. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
no rozjelo, se divím, že jsme to neprobrali dávno:grinning:....v té chvíli, jsem si taky myslela, že to dělám dobře, ale dneska bych si ho nechala u sebe, i kdybych měla chodit po čtyřech:slight_smile:......na noc už jsem jim ho teda pak naštěstí nedala, ale stejně i tak, chudák, jsem ho tam odložila

to tak asi mají všechny, že to všechno přijde až časem...

jo pabli, nejen že tam máte sníh, ale v noci vám tam zavraždili dva lidi, jsem teď četla na netu

jinak tady taky sněží, ale není úplná kosa, ale sníh už mě štve
11. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
werča to musí být strašná situace v tolika letech a nemít neště když chceš, není teda co závidět, díkybohu že to u nás takto dobře dopadlo ...

pabli to mám taky že brečím když se na ní dívám, a přítel taky, nedávno sem ho načapala jak brečí na křesle když jí uspával :slight_smile: tak se mi chtělo brečet s ním :slight_smile: zvláštní pocit, je prostě dokonalá :dizzy_face: pro mě je nejúžasnější když se spulu smějeme, to sem z ní paf :grinning:

nám obědy vozili a jedli sme na chodbičce před pokojem, takže dítě spalo v postýlce a bylo hlídaný monitorem ... když sem se chtěla osprchovat a má ůspolubydlící" tak nebyla tak volám sestře ať mi jí jde hlídat a ona nechápala, prej mám jít a dítě je přece hlídaný monitorem tak není potřeba
11. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
evena Mariana je nádherné jméno :dizzy_face:
11. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
jj, my se s manžou taky tak dojímáme, když malej spí:grinning:....a když jsme dojeli z porodnice, tak jsme si chodili v osm lehnout, jednak jsem byla mrtvola:slight_smile:a jednak jsme hodinu koukali na prcka, jak chrní a culili se u toho jak blbci:slight_smile:....já mám nejvíc ráda, když prcek jí, najednou zvedne oči a krásně se usměje, to bych fakt roztála:slight_smile:...akorát já se na něo nesmím usmát, jinak by bylo po jídle:grinning:

my jsme jedli na pokoji a když jsem se šla spršit, tak my ho pohlídala spolupacientka, bych ten monitor do sprchy ani neslyšela....hlaně, já než se naučila, že ho musím vypnout, když vydělám malýho z pelechu, tak nám to tam věčně pískalo:slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
tegga: joooo, tak o vraždách nic nevím :grinning: :grinning:

evena: jo, smích je taky úžasný :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
tegga: u nás monitor normálním miminkům nedávájí, jenom nedonošenečkům...
11. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Tak v Lit. porodnici jsem měla taky monitor a dost často mi houkal, vždycky jsem na to zapomněla ho vypnout :grinning:
11. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
já jsem byla mimo odd. šestinedělí, ležela jsem na nadstandartu odd. asistované reprodukce, tak proto nám dali monitory......ale na poslední den mi ho taky vzali
11. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
lenda díky :slight_smile: taky má malá pěkné, ne vždy je spojení dvou jmen zrovna šťastný, ale vám se to povedlo, je to takový něžný, nenásilný :slight_smile:

tegga no jo kojení, taky roztávám jak na mě nevinně kouká :slight_smile: teď se naučila novou věc a do kojení když už je najezená kecá, normálně má bradavku v puse a mluví, je to sranda ...

teg já se taky nenaučila to vypínat a když sem odešla tak chuděra ta má spolubydlící musela vstávat a vypínat to :grinning: pak už se na mě dokonce i naštvala :grinning: no jo chuděrka, po operaci sotva sme chodili tak se jí nedivím :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahojky holky,já vás vůbec nestíhám... :frowning2: my teďka už papámu brokoličku...kupodivu něco zbaštil..zítra skusíme druhej pokus....snad spapá ještě víc...
11. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahááá teď mi to docvaklo, že jsem měla monitor, já byla taky na nadstandartu :grinning:
11. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Valinka dnes jela kukuřice brambor a dojedla tu půlku skleničky.
11. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
renu ahoj :slight_smile:

landa v olomoucké porodce má monir každá maminka bez ohledu jaký má nebo nemá nadstandard
11. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
evena:čauky...oč jsem přišla nechce se mi tolik stránek dočítat...
11. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
renu ahojky, tak to je Kubík šikulka, že takhle baští brokoličku.
even to je dobře, že ty monitory každému bez ohledu jestli má nadst. nebo ne.
11. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.