• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Já jsem taky neměla hned po porodu, že Natálku miluju nejvíce na světě, mám to asi jako Pablinka, začala jsem si to uvědomovat až po 6nedělí. Moje první slova po porody byla, jestli je to fakt holčička a pak jsem řekla "Jé já nemám žádné břicho, to je super" :slight_smile: Natálka se narodila v úterý ve 23:58 a já jsem už v noci z pondělí na úteý vůbec nespala, měla jsem poslíčky celou noc a pak ještě celé úterý, voda mi praskla až ve 21:00. Na pokoj mě dovezli až někdy kolem 2:30 a v 6 ráno už mě zase budila sestra na odběry a že se máme chystat na vizitu. Za 2 dny jsem naspala asi 3 hodiny, hrůza. Požádala jsem sestry, že bych chtěla být jeden den bez mimi a odpočinout si (to zní hrozně, co) a ony že ne, že jssem měla lehký porod, když tak, že mi jí vemou na noc. Ale ani na noc mi jí nevzali. Naty byla vždycky celý den hodná a v noci tak od 22-4:00 nespala. Z porodnice jsem přijela totál vyčerpaná a fakt usínala málem za pochodu :angry:
11. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jo a u nás jsou monitory taky všude, je to super :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahojte
no holky, tak já měla třetí porod asi nejhorší ze všech, ale dalo se, zvládly jsme to :wink: :slight_smile:
Lendaxy, ty jsi přímo od Svitav? Já jsem z Moravské Třebové
Jdu ještě trochu počíst :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
kacik co jste to tam měli za sestry :astonished: Já měla taky lehký porod, a malou mi na noc vzali, abych trochu nabrala sílu.
vali je taky v úterý 23:47
11. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahojy Hanulo, tak další krajanka to je fajn, písnu ti do IP odkud jsem :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Adélka nějak nemůže usnout, je docela mrzutá, asi zkusíme zase trochu pojíst, jestli to nepomůže :wink: :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Sestra mi řekla, že to Dr. od novorozenců nemají rádi, když jsou tam miminka zbytečně. Až po 5 dnech jsem ukecala jednu sestru od novorozenců, ať mi Naty veme na noc, že je stejně na příkrmu. To jsem spala 8 hodin vkuse a den šla domů. Ale spánkový deficit jsem dlouho dospávala.
11. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, vidím že nově příchozí duše jsou mnohem aktivnější pisatelky než my původní :grinning: :grinning:

Trochu jsem vás proletěla a tak to shrnu :wink:
Můj porod - pohoda absolutní, takže se na druhé dítko těším a doufám,že se nám podaří brzo

Malou jsem začala milovat hned druhý den kdy mi bylo řečeno, že ji hrozí sepse a kdo ví co ještě, takový strach jsem nikdy před tím nezažila :frowning2: Naštěstí byla všechno v pořádku

Monitor dechu - u nás v porodnici ho má taky každé miminko

Malou mi taky chtěli odnést, ale já jsem jim v tom zabránila, radši jsem vstávala každé 2 hodiny, abych ji mohla mít aspoň chvilku u sebe. Ale byla jsem někdy tak unavená, že jsem spala skoro ve stoje :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Renu - brokolici taky miluju. Se nedivím, že mu chutná :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
A monitor dechu v porodnici ve Svitavech nemají :unamused: na žádném pokoji, já si prťolku hlídala sama, ale hned vedle našeho pokoje měli pokoj "miminka se sestřičkami", takže jsem se v nemocnici moc nevyspala. :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Právě jsem poslala sms Danušce se všema novinkama za poslední 2 dny, aby nebyla mimo obraz až jim opraví PC :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
renu myslím že o nic důležitého si nepřišla :slight_smile: řešíme hlavně porody :grinning:

no já byla vyfluslá před porodem příšerně, protože sem vstávala v neděli brzo ráno a rodila až v uterý v podvečer a mezitím sem naspala asi 4 hodiny :grinning: takže normální porod bych stejně nezvládla, takže můžu asi děkovat tomu že to nepostupovalo a šla sem na císaře :grinning:

brokolici taky miluju ale nejvíc vačenou mrkev jen tak ve vodě bez soli atd takže snad bude Mája po mě :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
edit tak jí pozdravuj od nás ... bez PC je to otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
tak zas pádím, malá řve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Já brokolici a hlavně zařenou mrkev nesnáším :slight_smile: Naty mrkev chutná a brokolici jsem zatím nezkoušela
11. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Evi - jasně, že jsem ji od nás všech pozdravovala!!
11. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
uuuuuuuuuf, to byla fuška malého uspat, je zvyklý, že touhle dobou jezdíme ven, jenže jak tam pořád hustě sněží, tak už nikam dnes nepojedeme, stačilo mi to dopoledne bohatě!

edit: jsi dobrý informátor :grinning:

renu: no ahojky, to je dost, že se taky ukážeš, jakto, že nestíháš? :confused:
11. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ondrášek se dnes prvně potápěl a nebrčel a dokonce si ani nelokl. A už si sám drží hrneček. Je to kluk šikovná!!!
11. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
edit: no to je šikulka!!! :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
jé já chtěla zrovna danušce napst, jak se mají, mi to přijde divný, že o nich tak dlouho nic nevím:slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Mám normální infarkt - máme doma myš :angry: :angry: :angry: A manžel přijede domů až buh ví kdy. Viděla jsem ji v obyváku, zavřela jsem tam dveře a dokud ji manžel nechytne tak se tam neukážu :angry: :angry: Jsem z toho fakt hotová, nechápu kde se tady vzala. Já je nesnáším :frowning2:
11. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
pavli:taťka je snáma teďka doma takže se musím věnovat jemu...a on potřebuje PC takže nemůžu za váma...
11. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Renu - toje škoda, že nemůžeš na PC, ale na druhou stranu je super, že máte tatku doma :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
edi:jojo...alespoň mi pomáhá s malým... :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
edi a co plavání??jak to zvládáte???
11. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Reni - my teď plavem jenom doma. V Prostějově řádí rotaviry a tak s malou nechci chodit nikam kde je větší koncentrace dětí :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
jej..tak to je blbé.... :frowning2: a ten neoprén jste teda ještě neskoušely???
11. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
taky o něm přemýšlíme...až pujdem do velkého bazénu...
11. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Zkoušela jsem ho, ale jen doma ve vaně - s vodou 28 stupnů, přežila to :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
my nakonec do palvča asi nepůjdeme vůbec....já malýho nechci potápět a manža to odmítl taky dělat:slight_smile:.....tak ybch taky třeba jen plavala doma ve vaně, ale nevím jak:slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.