• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu já jsem se bála, že jsi na nás zanevřela :wink: ...ale mít manžu doma, taky ybch nepohrdla
11. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Terezko - unás jde necha si ukázat jen to plavání doma ve vaně a pak to jen tak sama trénovat. Taky si nejsem docela jistá, že se Editce bude líbit potápění. Jestli bude plakat tak se na to vykašlu a budu s ní šaškovat jen ve vaně.

Já chci taky manžu doma. Hlanvě aby mi chytil tu posr.. myš :wink: Teď jsem volala našim a tatka jel koupit pastičky, prý mi ji chytne. Snad to bude rychle
11. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
tady to jde asi taky....ale tam nemusím to mimčo potápět nebo mu lít vodu na hlavu?

edit moje sestřenka, když jsme byli malý a někde na zahradě objevila myš, tak ji chytla za ocas a švihla s ní o zem, hned se jí zbavila....zkus to taky:grinning::grinning::grinning:
11. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
no jo, jenže my máme tak malou koupelnu, že bych se tam ani s tou instruktorkou nevlezla:grinning:....co vám ukazovala, co máte dělat?
11. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Fuj, já bych se té myši nedotkla ani za nic :grinning:

Potápět ani polévat nemusíš. My jen tak plaveme na hladině, držíme ji jen za hlavičku nebo pod zádičkama a děláme "hada" a různé šaškárny, ale malé se to líbí.
11. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
tegga: já plavání odložila, že až bude malýmu rok - a pak ještě kdoví jestli :grinning:

edit: fuuuuuuuuuj, myš!!! tak to bych taky do obýváku vůbec nechodila :grinning:
11. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
tak já si s ním budu dělat sama, co se mu bude líbit a basta......pak budeme v létě chodit na normální bazén
11. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
tegga: však jo :slight_smile:... my jsme koupili protiskluzovou podložku do sprcháčové vaničky a pokládám tam malého na bříško, líbí se mu to, když jsem ho tam pak otočila, tak si začal prvně cucat ten palec u nohy :grinning: ... jinak koupeme dál v kýblu, střídáme teď sprchovou vanu a kýbl, protože střídat umyvadlo s kýblem už jaksi nejde, z umyvadla pak skope všechno, co se dá, bere za kohoutek, pak máme strach, že si na sebe pustí horkou nebo studenou vodu, je to ďáblík :slight_smile:
11. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Já to s tim plavanim taky moc nehrotim. V té vaně mi to přijde takové hezké a roztomilé. Ale o tom bazénu ještě nejsem pevně rozhodnutá. Moc se mi nechce tady u nás chodit do té mini šatny a mini bazénu. Jestli se rozhodnu pro plavání tak asi do vyškovského aquaparku. Tam je to nejdřív ve vířivce a pak ve velkém bazénu.
11. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
tak jo, já dneska napustím plnou vanu a budu ho tahat tam a zpátky a uvidím, co na to prdís bude říkat:slight_smile:
11. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
Tegga - ne že si chudáčka malého utopíš :slight_smile: Základní je, že ho jednou rukou držíš pod hlavou (musí mít ponořená ouška) a druhou pod prdelkou. Když ho tahneš za hlavičkou dopředu tak ruku pod zadečkem může oddělat, když táhneš za prdelkou tak je lepší držet. Jdou tak dělat ve vaně osmičky nebo jen vlnky.
11. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
terčo a jak to budeš dělat na koupáku???a když ho budeš učit plavat???když ho teďka distancuješ od vody??
11. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Já myslím, že Terezka mu nebrání ve vodě jen nemá zájem o učení plavání. Je to rozhodnutí každého, já jsem ráda, že jsem vany absolvovala. Ale kdybych to neudělala tak bych taky přežila :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
edi a na kolika těch vanách jsi byla??
11. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Na 4. A už to bylo asi všechno. Teď už máme jit na zkušební bazén, ale čekám až bude tepleji a až skončí ty rotaviry. Snad se někdy dočkáme. Pokud se mi to tady nebude libit tak to zkusím ještě ve Vyškově.
11. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
já jsem teda přesvědčená že pplavání je super a už se do kriťáku mooc těším...
11. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Moje tchýně srovnává plavání s lítáním miminek :grinning: :grinning: :grinning: Prý je to taky trápení :slight_smile: Ještě že si z ni nic nedělám.
11. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Renu já h od vody nedistancuju:slight_smile:....já bych tam moc ráda chodila, ale příčí se mi to polívání a potápění.....ony ty starší generace to moc enchápou, to je jakobych slyšela svoji tchýni edit:grinning:
11. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
náš prdís naopak vodu miluje, aspoň teda, když je v malé vaně:slight_smile:...proto jsem na to plavčo chtěla...ale to topení se mi nelíbí:slight_smile:, zvlášť, když mi jedna kamoška říkala, že tady je to tak, že prcka hodíš pod vodu a čekáš, co bude dělat, na to bych neměla:slight_smile:....do bazénu na léto se moc těším, ale tam ho nebudu potápět, budu ho učit plavat:slight_smile:
11. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Tery - jak teď o tom všem uvažuju tak ji začinam v něčem (slovo v něčem 2x podtrženo) zapravdu :grinning:
Chudáka Editku tahám na plavání, na masáže, plánuju pro ni cvičení a kdo ví co ještě :slight_smile: Není to na takové malé dítě přehnané? A to k tomu někdo ještě přidává znakování. Uf, bych asi litala jen z jednoho konce města na druhý :grinning: :grinning: Možná by fakt bylo lepší jen tak ji nechat si doma hrát. Nevim, ukáže až čas.
11. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
my teda malého do vody nehážem.... :slight_smile: nikdy nezaplakal...to je každého věc...
11. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
edit nedívala jsi se včera večer na dvojce na pořad ta naše povaha česká:grinning:?.....já totiž jo a přesně o tomhle to bylo, jak dnešní maminky tahají mimča po všešmožných kroužcích, místo, aby se jim věnovaly.....bylo to samo zase přehnaný, já u všeho volím zlatou střední cestu,....takže jsem si říkala, že nějaký cvíčo jo a plavání necháme na léto, do bazénu
11. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Tak učil tatka plavat mě - hodil mě do vody a ukaž co umíš :slight_smile: Jenomže já jsem vodu milovala a nevadilo mi to, plavala jsem strašně brzo. Ségra byla srab a tak ji do vody nikdy nehodil. Nebyl blázen, věděl co si může u kterého dítka dovolit :slight_smile:

No, já jsem Eduš potopila hned jak přišla z porodnice - vyplavala! Ale řvala :grinning: Chtěla jsem si ověřit, že mimča umí plavat :wink:
11. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
To jsem neviděla. Mám takové nápady sama od sebe :grinning: :grinning:

Ale jinak baby masáž je fakt super. Ale tam jde člověk jen 3x a pak to dělá doma.
11. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
edit tak to jsi drsnáááá:grinning:....mě je prostě prcka líto topit, já nevím, asi tu starou školu mám v sobě taky zafixovanou:grinning:.....já si taky ymslím, že malýmu by to nevadilo, je ve vodě fakt spokojenej, mě se tam nechce spíš kvůli mým pocitům:grinning:
11. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
edit no vidíš a jiný maminy to napdne a už s tím machří v telce:grinning:.................na ty bych klidně taky šla, ale já malýho vždycky nějak namasíruju, podle toho, co vidím, že je mu příjemný a je to:grinning:
11. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Já jsem matka drsoň :grinning: ale jen dokud nevidím myš. To pak ječím jak puberťák :grinning: :grinning:

Na to potápění mimin mě navedla moje mamka, ona mi to taky dělala a prý proto jsem tak milovala vodu. Nevim, je fakt, že dodnes jsem schopná být v bazénu klidně několik hodin v kuse.
11. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
edit to já taky....ale nepotápím se:grinning:....chudák Lubča, kvůli mé fobii to taky nikdy nebude umět....snad bude po manžovi:slight_smile:
11. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
Já jsem taky Editku masirovala jen tak, ale tohle je takové systematycké (proboha jak se to slovo píše :sweat_smile: )
edit: ty jsi ale drasticky odvážná s tím potopením Editky :grinning: :grinning:

tegga: no, někteří rodiče to tak ale fakt dělají - dítě má každý den 1-2 kroužky, a to různého ražení - hudebka, jazyky, sport... bohužel - dítě by mělo mít i nějaký čas, kdy se jen poflakuje, bloumá s kamarády, však víme... :wink:

edit: myslím, že teď je to jedno, pokud Edit nevadí nabourání režimu, když jezdíte po těch aktivitách, tak proč ne... a později si sama řekne, co chce a co ne... ale zas jedna moje kolegyně dává holčičku na všechny možné kroužky a vypěstovala v ní, podle mě až nezdravou, ctižádostivost, ta holčička chce být dobrá naprosto ve všem!!! To už se mi nelíbí..
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.