• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jo, holky, taky se docela obávám, až přijde léto, že mi začnou lidi nakupovat něco sami od sebe, aniž by věděli, co vlastně už máme... proto mám taky výbavičku vystavenou na netu, kamarádky i příbuzní pak vědí, co už jsme pořídili a snad tak zjistí, čeho máme dostatek :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
pabli-si šikula,tak ti pak dodám ten od kámošky...
27. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
holky ja zase nevim kd etu nasi tabulku mame:grinning:
27. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
danu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
holky,četly jste to ode mě?
27. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
danuš: pěkný rozhovor :grinning:

mamka mi teď psala, že má pro mě koš výbavičky po nás... akorát že to doma už i vyprala a vyžehlila, tak asi čeká, že si všechno vezmu a vše se mi bude líbit :grinning: ... no, asi teda budu muset, pak se to kdyžtak šoupne někam stranou, to, co nosit prcek nebude... Ale uvidím no... třeba to budou fakt dobrý věci...
27. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
holky tady v Praze v tescu na Narodni tride se vyprodava tesco kvuli rekonstrukci:slight_smile:

a ja tam koupila taky tu cepicku s rukavickama jak ma pablinka:grinning:
27. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
pipiii: proč ji nemáš v oblíbených? :grinning:
27. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Já se asi řídit seznamem moc nebudu, mám kolem sebe spoustu ženských, který mi poradí. I maminky určitě pomůžou. Taky se mi zdá, že mám zbytečně moc věcí. Třeba jen bodýček mám asi 20 ks. Manžel kňučel, že má malej víc oblečení než on. Zjistila jsem, že nemám nic na horší počasí, což může už v říjnu být. Takže se budu zaměřovat více na teplejší oblečení. Jenže v sekáčích ještě teplejší oblečení nemají. To budu muset schánět až tak v srpnu.
autor
pabli, nevim, mam tam tohoí uz milion:grinning:

danus,....ty tchyne jsou katastroficky:grinning:
pipiii: máš to v IP
27. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
pipiii nebud hloupá a peníze si vem...když jim nebylo blbé si je brát od vás tak proč by mělo byt blbé vám si je brát od nich??
27. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
makka: já mám body s dlouhým, pak mikiny, pak chlupatou kombinézku... no a hlavně hodně dobrý fusak... to pak nebude tolik toho teplejšího oblečení potřeba...
27. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
PABLI - a po kom je ta výbavička?
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
já právě myslela, že mi mamka přiveze tu výbavičku, tady koukneme, co budeme chtít, a zbytek vrátíme... no a když už to mamka i vyprala a vyžehlila, tak nevím, jestli to pak vůbec můžu takhle vracet :grinning: když mi ušetřila práci :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
makka: po mně a po ségře, plus něco prý po bratránkoj - tj. stáří 12 - 28 let :grinning:
27. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
renu, ale oni nam zadny prachy nedaji:grinning: pujci nam veci po matejovi, postylku po matejovi a mysli jak jsou uzasne!!:grinning:
27. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
pipiii: já bych nic půjčit nechtěla, pak bych měla furt pocit, že na to musím dávat pozor, fakt jen odkoupit...
27. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
sestřenka měla třeba věcičky půjčené od kamarádek a mamka jí některé při praní dost ošklivě obarvila... no a se sestřenkou to málem seklo, když to viděla... jak to má teď vrátit, že jo...
27. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
pabli tak to hodně štěstí ve vybírání...já jsem koukla do krabic kde byli věci po mě a teda vybrala jsem 2 šaty jinak nic...tenkrát to byla móda...a to je mi jen 21...a ted jsem ráda že je to kluk že nic nevyužiju... :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
renu: jojo, uvidím :grinning:
27. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
holky já ještě pořád pro malou nic nemám... Když už jsem konečně byla po utz a mohla jsem začít nakupovat, tak jsem měla zákaz courání a byla jsem v nemocnici a teď zatím musím být ještě tenhle týden v hodně velkým klidu a spíš polehávat, než někde courat, čili pořád mám po :unamused: Ale už se na to nakupování těším :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
pabli, taky toho moc nechci:grinning: ani golfky necudu chtoit:grinning: si koupim svoje:grinning: ale postylku si vezmem:grinning: a myslim ze moc tech klucicich veci stejne davat an malou nebudu:/ treba chuvicku pujcila svoji kamosce, takze si ji koupime svoji, i kdyz n asn budou urcite utocit s tim ze je nekvalitni, ze oni meli lepsi...bla bla bla....
27. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
ivasa: tohohle se právě bojím, že pak nebudu moct třeba chodit po nákupech a tak, tak nakupuju teď, dokud je mi jakžtakž dobře :slight_smile:

pipiii: jojo, postýlku bych taky brala...
27. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
ivi, ale tak zase muzes hodne objednavat pres net, dneska si muzes celou vybavicku nechat dovest az domu:grinning:
27. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
no já se na to nakupování taky vrhnu, jen co budu moct, ať mám už trochu lepší pocit, že toho pak nebudeme muset shánět tolik...
27. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
holky jáá máám nápad hodím do svého alba vše co nemám a chci to a pošlu ji at se podívá...a hlavně at to NAKOUPÍÍÍ... :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
PABLI - tak to nechci vidět v jakém to je stavu. Taky mám takovou výbavičku, ale jen 12 let starou. Strašně to smrdí zatuchlinou a vůbec to nejde vyprat. Všechno to oblečení bylo schovaný na půdě v šíleným prachu a nechci vidět, co po tom lezlo. FUUUJJJ!!!
autor
renu, to me prijde blby:(
pipiii: to zas jo, toho taky dost využívám, ale třeba na začátku, když jsem měla ty velký bolesti břicha a musela jsem ležet, tak jsem nevydržela ani pět minut u PC, už máme jen klasic. velký PC? noťáku jsme se zbavili, tak jsem prostě na netu vůbec nebyla, to bych v tom stavu nic neobjednala...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.