• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Já se potápím, dělám stojky, kotouly, skáču do vody z můstku...ale šipku jsem se nikdy nenaučila :slight_smile:

Ale můj muž vodu moc nemusí tak nechci Eduš moc trápit, co kdyby byla po něm :grinning:
11. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
myslím, že to jedno Y je jinak, ale to neřeš, já když po sobě kolikrát čtu, tak se nestačím divit, jaký jsem češtin:grinning:

však jo pabli, já neříkám, že ne......ale mě to v tom pořadu přišlo zase jako druhý extrém
11. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
systematický :grinning:
11. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Vy teda kecáte :slight_smile: Já jsem si tak na hoďku zdřímla. natálka si dne spoprvé dala sama nohu do pusinky a teď tu s ní manža dělá kraviny, tak se tu nahlas směje už asi půl hodiny. To je tak pěkné :slight_smile: Myslím, že Naty by polévání a potápění nevadilo, musím se taky po nějakém plavání podívat. Edit já měla kdysi myš v pokoji a v noc mě to vzbudilo, když tam chodila, tak jsem ji chytla do odp. koše a vyhodila na chodbu a spala dál :slight_smile: Já mám šílenou hrůzu z pavouků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pavli - právě i kvůli nabourání režimu si ještě nejsem jistá tím plavánim. Ten kurz je od 14 hod. a to má ona těžkou půlnoc. Ve Vyškově je od 11, to by nám vyhovovalo víc.

Až bude větší tak pro ni chci jen 2 kroužky - jeden sportovní a pak angličtinu. Nic ví, leda kdybyc chtěla nebo pak třeba místo sportu keramiku. Ale nechci nic přehánět.
Kruci fix, tak systematický :grinning: :grinning: Ještě že tě mám, aspoň nebudu příště za blba :wink:
11. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
tak já bych chtěla, aby měl pak Víťa ANJ ve školce, a pak chodil na nějaký ten sport... a na ZŠ se pak rozhodne sám...

bratránek chodí na keramiku a moc ho to baví odmalička, dělá pěkné věci :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
edit, my jsme chodily se ségrou do hudebky, nejdřív OK, ale tak ve 3.-4. třídě mě to krutě nebavilo, i jsem chodila za školu (za hudebku :grinning: )
11. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Editah, my máme "myš" v kuchyni :wink: , je to tedy osmák degu - správně, měla ještě samečka, ale ten dva roky zpátky umřel. Je tedy ve starém akvárku :wink: :grinning:
No a hudebky a výtvarky, to jsme si taky s dětmi užili. Pepča ještě bejval skautem (fotky na koníku coby skauta se mi asi nacpat nepodařilo), ale z toho časem vyrostl.
Všechny kroužky a podobné iniciativy jsou hezká věc, ale přeci jen to zabírá dětem dost času. Musí se to s rozmyslem, aby nebyly pořád jen ve škole nebo v hudebce nebo někde ...
11. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
o vy teda kecáte :grinning:

edit už ste chytili myš? :grinning: myší se neštítím, mám je ráda, jeden rok sem zachraňovala myši který tchán trávil jedem, pak mě došlo že to nemá cenu a stejně zdechnou, žiju na vesnici takže mě měli za blázna :slight_smile: a taky sme měli v baráku myš, dotáhl nám jí ukázat kocour, byla to akce jak sviňa, přítel si sundal papuč, skočil po ní že jí zabije a já začala ječet že je vrah :grinning: tak musel milou myš chytit humáně a odnýst ven :grinning:

o plavání začínám taky jinak přemýšlet, prý to není vůbec hygienické a dr se to moc nelíbí :confused: možná to ještě odložíme a začnem až v létě

s koníčkama těžko říct, nechci jí do ničeho nutit, uvidím na co bude mít buňky a hlavně na vo bude mít naše peněženka, musí to být finančně dost nákladné ... já chodila do přírodovědeckého kroužku, to sem si našla sama a moc mě to bavilo ale tak do 7. třídy, pak mě víc bavilo se flákat s kamarádama :grinning:
11. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Natálka už chrní, vypila 180 ml rýžového mlíčka s kaší a hned vytuhla. Dnes byla moc hodňoučká :slight_smile: Já jdu koukat na Ordinaci :slight_smile: Tak dobrou noc
11. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Plavání v bazénu asi nemůže být nikdy hygienické, ale určitě je to lepší než ten bahňák ve kterém jsem se koupala jako mimino já nebo ségry :grinning: Dřív to určitě nikoho ani nenapadlo.

Myš je furt tady, teda pokud někam nezdrhla :slight_smile: V pastičce teda rozhodně není. Omlouvám se všem milovnicim zvířat, ale tuhle potvoru v bytě opravdu nechci, i když je docela roztomilá.

Edita už taky usnula. Dnes odpoledne byla zlobivá tak si řikam, že si to možná vybrala a teď bude hodná a bude krásně spinkat. Jsem naivka, já vím :grinning:
11. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ke kauze MYŠ: když byly děcka malý, měli jsme křečky - džungarský. A jeden nám utekl, schoval se v obýváku za skříňky a nedal se chytit. Asi 3. den se manžel naštval, vzal vzduchovku a čekal na "myš" v noci, že ji uloví. Naštěstí jsme křečka chytli nakonec po dobrým. Ale už jsem tehdy viděla, jak se u nás natvrdo střílí po hlodavovi
:frowning2: :wink: :grinning:
11. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
po hlodavcovi, prsty neposlouchají :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
džungarští křečíci mě provázeli celým dětstvím :grinning: už jakou dvouletá sem s nima na fotkách, vydrží tak 3 roky, tak jeden umřel, koupil se nový, tak asi do mých 15 let, pak křečíky vystřídali potkani a teď ptáci :grinning:

moje dvě lásky zase spí na křesle - klasika, při uspávání usnou oba :slight_smile: a mě za chvíli začínají zoufalky
11. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
osmák degu vydrží mnohem dýl, říkají že až deset let
nebyli náš nápad, vzpomněla si na ně mladá na střední škole, ale to nebydlela doma, jen je nastěhovala k sobě do pokoje a "starejte se"
když nám před čtyřmi lety umřel náš milovaný rotvajler, přestěhovali jsme hlodavce do kuchyně, sice na ně měla zálusk naše nynější kočka (opět nápad naší dcery, měla ji nejdřív v Praze asi v 10. patře, než se rozešla s bývalým a šelma putovala zase k nám), ale zatím ještě "myšičku" neulovila
Adélka už začíná na "naše" zvířátka zaostřovat a kočuli dokonce sleduje i na zemi - pár dní :slight_smile: :dizzy_face:
tata došel dom, jde se spát :grinning:
11. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
ahoj holky, ještě spíte? :slight_smile:

u nás noc klasika - v 1, v 5 a teď pomalinku vstáváme :slight_smile:... dnes jdu s Vítkem na hexu a synflorix, tak držte palce, ať nejsou žádné vedlejší účinky... :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
ahoj pabli...já nespím,. ale jsem nějaká přejetá:slight_smile:......držím pěsti, ať to vítek zvládne bez reakce
12. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
dobré ránko ! :slight_smile:

pabli taky držím palce ať to máte bez následků :slight_smile:

Máju sem šoupla do autosedačky na postel a kouká na pohádky, taková naše ranní klasika

EDIT: zkoušelas dít Editce už to zamražený mlíko? Prej to některý děti nechtěj tak si říkám jestli bude taková frňa ta naše a budu to všechno vylívat tak mě omejou :grinning: Ty odstříkáváš už dlouho, co děláš když máš mlíko starší jak 3 měs, to se prý nemá používat? já si teď každý ráno odstříkávám 150 ml ale někdy míň, přes den bych neměla šanci něco nasbírat, všechno mi vycucne do poslední kapky :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
pablinko, ať očkování zvládnete co nej :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránk, tak já dnes konečně vyspala :slight_smile: I když se Naty vzbudila na jídlo už ve 3, ale ona naštěstí hned zase usne. Jo, kde jsou ty časy co spala vkuse do půl 8 :slight_smile: Pabli, tak ať to Víteček zvládne bez reakce. My jdeme na Prevenar v pondělí a 14 dní na poslední Hexu, naše Dr. to neočkuje najednou.
12. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
evena neznáš náhodou recept na takovou buchtu z listovýho těsta a dával se do ní pudink? jednou jsem to dělala a nemůžu najít recept, tak nevím, jestli jsi mi to náhodou neporadila ty.....udělám z tebe odborníka na pečení:grinning:
12. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Já píšu jak debil, myšlenky jsou rychlejší než prsty :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
kacik náš prdís taky spával líp, te´d se tak dvakrát za noc vzbudí jen na dudel a pak jednou kojení......beztak je to tím, že mám málo mlíka, ale nikdo mě to tady nevěří:grinning:....ale jiank je to pořád pohoda :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Tegga už zase máš málo mlíka :grinning: To tím nebude, děti mají různé období, třeba nám teď více rostou, tak potřebují více jídla. Naty vyrostla za měsíc o 5 cm a přibrala 1 kg, tak asi potřebuje více papat. A to včera vypila před spaním koňskou dávku :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
naše malule si v noci zvykla usínat u zdroje (pití), jestli je to tím, že ještě neměla v puse dudlík, ale docela mě to začíná unavovat :frowning2: :slight_smile:
takhle by u mě spala v posteli hodinu, dvě, jak ji chci "odstavit" od zdroje, vzbudí se a je zle, někdy to s křikem vydrží až do postýlky a začne jak ji položím, asi nasadíme přísnější režim :angry: :grinning:
12. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
no jo kacik, jenže malej jí osm minut a já z toho pak už nevymáčknu ani kapku.....tak právě pořád pochybuju, jestli mu to může stačit.....ale už vám nebudu nic říkat:grinning::grinning::grinning:
hanula tak jsme to měli tak prvních 14 dní, pak jsem nasadila právě ten dudel a bylo:slight_smile:
12. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
kacik kolikátýho se natálka narodila?
12. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
ajo, 22., už jsem to našla:slight_smile:
12. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Tegga :grinning: já teda nemám s kojení zkušenosti, ale holky přece říkaly, že to taky tak mají. Děti mají více síly a rycgleji tahají. Ale člověk si to vstávání musí nějak odůvodnit, co? :slight_smile: Kdy jdeš k DR. na vážení, tam poznáš nejlíp jestli máš málo mlíka nebo ne. Hanul zkus dudel. Naty bez dudla neusne
12. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.