• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Evena - zamražené mlíko normálně vypije. Já odstřikávám jen 1-2x za týden. Staré, nepoužité mléko vyleju.

U nás byla noc tak nějak, já ani nevím jestli dobrá nebo špatná. Asi normál :slight_smile: Usnula ve 20hod. a od 21 do 22,30 si potichu hrála v postýlce, pak jsem pustila kolotoč a vytuhla. Probudila se ve 2 a pak v 5. Usnula až kolem 6 a spala až do teď.

Pavli - snad bude očkování v pohodě. U nás to docela šlo
12. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
teggi, njn, ale když jsme doteď vydrželi bez dudana, tak už vytrváme :angry: :grinning:
12. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahojik :slight_smile:

Včera jsem dala Dádovi kašičku, vypil 150, moc mu chutnala, mrkněte, nedalo mi ho to nevyfotit:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=570395

kacik: vždyt si myslim, že ti krásně přibrala, mě Davídek příbírá měsíčně tak půl kila a naposled vyrostl než o 2 cm, pak by se ten růst měl ještě spomalovat, na poradnu jdeme až v půl roce, ale 18 máme třetí hexu a druhou synflorix :wink:

pabli: držím palečky at to snáší dobře, my měli taky zvýšenou teplotu po poledních dávkach :frowning2:

hanula: koukám, že tě Adélka zlobíkuje :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
werco, jj přibírá krásně :slight_smile: a ty kojíš? davídek vypadá na fotkách moc spokojeně :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
edit tak takovou noc bych já nazvala za strašnou:grinning:vůbec ne normál:slight_smile:
12. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
kacik- nene nekojim, bohužel, zánět mi rozehnal mlíčko :frowning2: ale nedá se nic dělat, Dáda papá Nutrilon a je fakt spokojenej :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
wwerca:ty jsi taky na UM??začala jsi už s příkrmem???jakou jsi dala Davčovi kaši???a lžící nebo do flašky???
12. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Werco, Renulem kolik UM vám děti přes den pijí? Natál pije většinou 150 ml. J8 dávám večer kaši z flašky, kdybych jí dávala lžičkou, tak bych jí mohla jít znovu koupat a převlíkat. My dáváme kaši od Nestlé banánovou na dobrou noc a nebo už namíchané rýžové mlíčko s kaší taky od Nestlé
12. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
holky, dík za podporu :slight_smile:

tegga: zase málo mlíka, jooo? :grinning: :grinning: Vítek teď jí tak 5-6 min z každého prsu, má to hned vycuclé, nakonec mu dám vždycky ještě to, co odkape z toho prsu, ze kterého jsem zrovna nekojila :slight_smile: se mi kamarádka smála, že ho pěkně láduju - jedno prso, druhé a ještě mistička :grinning:

werča: malý je na těch fotkách roztomiloučký :slight_smile:
12. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
pabli tak co očkování, neplakal prdís?

malej jí max 4 minuty z každýho, někdy jen tři....a mě už ani nic neodkapává:grinning:
12. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
potřebovala bych, aby přišla evena a poradila mě s tím zákuskem:slight_smile:
chystáme se ven a zase tam začalo cosi padat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
tegga: jdeme tam až odpoledne :slight_smile: teď malej spinká u digi (digestoře :grinning: )
12. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
renu: jojo jsem, ne dr. mi řekla, že zatím nemusím začínat, nevim proč, asi dobře prospívá, já jsem mu to koupila na skoušku, šáhla jsem po banánové Hami, my máme flašku sauvinex s třipozoční savičkou, tak mu to dávam z flašky, ale strach z toho, že nebude umět papat z lyčky nemam, jednou jsem mu dala asi 3 lžyčky na vyskoušenou přesní dávku jestli bude papat, tak to spolknul jako o život :grinning:

kacik: můj pije jednou je období, kdy pije jenom 12O, ale v poslední době se nějak rozbaštil a pije po 150
12. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
jdu nakoupit, mlíko, pleny, kašičku atd. to bude zase pálka :unamused:
12. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
kacik:mamý vypije tak asi 150 někdy 120...a dáváš to malé něčím zapít??
12. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
tegga nedělej ze mě odbornici :grinning: s pudinkem sem nikdy nic neděllala, takže neporadím, zkus vyhledávač třeba něco objevíš :slight_smile:
a s tím kojením tě naprosto chápu :grinning: si vem kolikrát já sem zmatkovala že mám málo mlíka, protože malá chtěla být nonstop u prsa, ale váha u dr mě vyvedla z omylu :grinning: zase jí na můj vkus Mája málo, nechce prso tak často jak dřív tak jí pořád nutím a nechytá se, co kdyby mi náhodou zhubla :grinning: :grinning:

werčo pěkný forky :dizzy_face:

pabli ty se máš, u nás spotřebiče nezabírají :grinning:
12. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
renu: no Kubík je přeně stejnej jako Davídek, dáda pije taky tak nevim podle čeho si to rozděluje, nekdy si veme 150 a někdy s bídou 100,,, já mu dávam bylinkový čajík od Hippu, je suprovej, jsou tam bylinky fenykl, heřmánek a aníz :wink:
12. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
tegga: tohle by chutnalo i mně :slight_smile: http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JMQSFMERP5&id_kategorie=JNLQCOO5

evena: no ale ta pálka za elektřinu potom! :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
já doufám že se nám podaří přejít z kojení přímo na hrneček že bysme se bez flašky obešli, už mám takovej pěknej vyhlídnutej od Aventu
12. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
pabli ale za to ticho to stojí né :dizzy_face: :dizzy_face:

děláte mi chutě, v mražáku mám taky listový těsto
12. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
wwerca:ten čajík máme taky...
12. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
no pabli, to je přesně ono:grinning:...tak to jdu udělat
12. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
tegga: ty lenochu! :grinning: stačilo zadat listové řezy s pudinkem do vyhledávače! :grinning: :grinning: ... za trest mi pošleš min. půlku plechu po PPL :grinning:
12. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
no přiznávám, nechtělo se mi to hledat:grinning:.....ale taky minule to bylo vynikající, tak jsem chtěla přesně ten samý recept a ymslela sem, že ho má evena:slight_smile:

od kdy se prckům dává pít z hrnečku?
12. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
teg: netuším! :confused:
12. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
holky hrneček můžeš zkoušet od 6ti měsíců
ten se mi moc líbí ve žluté nebo zelené
http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/avent-kouzelny-hrnecek-200-ml-s-obrazky-magic-cup/
12. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
holky :slight_smile: tak ted jsem přišla z nákupu,, koupila jsem malýmu kapičky do nosánku, 3 velké Nutrilony, 3 krabičky kašičky, a vymákla jsem super slevu v DM měli Huggies Mega pack - midi za 319Kč a ke každýmu balení pouzdro s ubrouskama na prdku, hned jsem vzala 2 balení, no nekupto :wink: a 2000Kč jsou v tahu :unamused:

renu- ten čaj Dádovi moc chutná, když mu ho dám tak by ho vypil i celej :slight_smile:

evena- ten hrneček je moc pěknej a mají i s držátkama, mě se líbí ten žlutej, žlutou mám ráda :wink:
12. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Renu stejně jako werca dávám kaši malé zapít čajem, máme taky bylinkový, ale od Hami. Natálka je na čaj zvyklá, pije ho tak od 2 měsícu, protože často škytá a já to nemůžu poslouchat. Dám ji vždycky napít čaje a škytavka je pryč. Naty dnes dostala na oběd poprvé maso, konkrétně kuřecí maso se zeleninou. Snědla celou malou skleničku a nebyla skoro špinavá, jak pěkně papala. Jsem úplně čučela. Werco ty ceny jsou šílené, hlavně za UM. My dáváme hypoalergení Bebu. Jo a Naty taky nevipije pokaždé 150 ml, třeba ráno dala jen 100 ml. To je jak dospělý člověk, taky někdy sníte 1 rohlík a někdy 2. Já jsem z toho ale taky nervozní, když málo pije.
Even hrneček je pěkný, taky se mi líbí ten žlutý.
12. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
kacik...a jak jsi to měla na začátku??já jsem dala mrkev a teďka jsem začala s brokolicí...ještě mám v zásobě květák...čím mám pokračovat???dávala jsi mezi jednotlivíma příchutěma nějakou pauzu???
12. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
kacik:my dneska zkoušeli 2 den brokolici a snědl půl skleničky,..jsem koukala....

co se týká toho čaju tak se snažím mu ho dát ale on jen tak 2 potáhne a pak už ho nechce...vím že má mět pitný režim ale nevím jak ten čajík mám do něj dostat...
12. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.